Opinie o Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. w Międzyrzecz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. w Międzyrzecz

Paulina

@Młody a Ty dlaczego tak uważasz? Każdy jest inny i może mieć inne spostrzeżenia, dlatego warto żebyś i Ty uzasadnił swoją wypowiedź. Każda dodatkowa opinia o firmie Thyssenkrupp Presta Steertec Poland może być przydatna użytkownikom forum.

Młody
@Paulina

Jak w takim tempie będą spadać zamówienia to chyba wszystko jasne...

Peter
@Paulina

Kto zdrów niech zawija sprzęt i ucieka...to już jest koniec! Szukać nowej roboty nadszedł czas! W lutym chyba tylko biuro zostanie i na 4cutwch stanie z panią Moniką czele!!!!

Paulina

@Neutralny czyli aktualnie czujecie się stabilnie w pracy w Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.? Czy możesz w taki razie opisać swoją pracę? Czy skoro jest stabilnie to szukają nowych pracowników? Jeżeli tak to doradziłbyś wszystkim zainteresowanym jak się do Was dostać?

Młody
@Paulina

O czym ta mowa. Trzeba szukać nowej pracy i tyle. Nie oszukujemy się

Neutralny

Spokój się zrobił bo oficjalnie potwierdzono, że dostaniemy nowy projekt. Umowy są przedłużane, więc ludzie mogą się czuć trochę pewniej. :D Praca będzie trzeba teraz tylko cierpliwie poczekać.

Szczupak

Oj jaka cisza. Chyba wszystko dobrze u was. Pozdrawiam was.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Międzyrzecz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Badanie i audyt banku
QualitySite
NBH

Nasz laureat konkursu „Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej” od tygodnia nie potrafi zapewnić pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Od 20.II do dziś pracownicy nie mają odpowiednich rękawic chroniących przed cieczami. Pozostały rękawice rozmiar "8" który mogą założyć przeważnie kobiety. Rękawic większych rozmiarów - 8 i 10 brak. Niektórzy pracownicy mieli pochowane stare rękawice w szatni i to ich uratowało chociaż stan ich jest taki, ze strach założyć na dłonie. Praca w takich rękawicach po 3 dniach powoduje, że mają już nieprzyjemny zapach a bywa ze miejscami przesiąkają. Wyobraźcie sobie co się dzieje z takimi rękawicami po 10 dniach pracy.

Grzyb
@NBH

Grzyby na rękach. I amputacja.

Kolega

Jak dla kogo kolego.

nick

nie bedzie tak żle. głowa do góry !

Kolega

I co koledzy , gasimy światła? Może premię dostaniemy.

I co już koniec?

Bezrobocie

Pytanie kto następny? Będą nas zwalniać bo maleją zamówienia - kończą się projekty.

Mirek

No ja nic nie wiem o premii, aczkolwiek są tacy ludzie, co uważają, że taka premia jest, to chyba Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. zależne jest od stanowiska o którym mówimy, są różne, sprzedażowe może

Nowy?

Hej, czy do podstawy zarobków doliczana jest jakaś premia? Chętnie bym się załapał.

Po ścianie ......

Piękne głosowanie. Demokracja to stara wariatka. Na jej tle widać powolny upadek Związków. Stworzone z chęci niszczenia i zawłaszczenia same stały się areną własnego upadku. Zarozumiałość i buta zostały nagrodzone. Przyszło Nowe. Nowa Rada. "R.Z." Jedni głosowali za, drudzy przeciw. Powstał Owy Twór. Stara Wariatka wybrała "kwiat załogi" do reprezentowania. Tak wybraliście, tak macie. Fikcja demokratyczna. Możecie wybrać jeszcze kilka "ciał przedstawicielskich". Na koniec macie do zrobienia dokładnie tyle samo. Lecz mniej Was będzie.

bobo

Witam i co sprawa najjaśniejszego K.została nie wyjaśnona jak zwykle zamieciona pod dywan przez pana który chyba problemu nie widzi z resztą dla niego nic i nikt oprócz cyferek się nie liczy taki zawód niestety.Co gorsza ten najjasniejszy zaczyna sie chyba mścić , wniosek taki że coś wie , wniosek drugi że tam u góry maja długie języki i nie umieją ich trzymać za zębami. Teraz z innej beczki sprawa związków troszeczkę wyluzujcie to nie jest wasza prywatna wojna i nie róbcie głupich zdziwionych min jak ludzie wam się wypisują.Widzę że u was też się zawiązała klika i kilku przydupasów waszych zapraszacie na imprezy związkowe choć co niektóre przydupaski nie zapłaciły ani jednej składki bo się niby uczą....wniosek następny też macie swoich równych i równiejszych. A i jeszcze do tych co się wypisali:nie podejmujcie tak szybko decyzji zapomnieliście jak szybko się do tych związków zapisaliście i namawialiście innych wiem jak już pisałem związki przesadzaja ale jak ich zabraknie to się wam góra do (usunięte przez administratora) dobierze i nie bedziecie mieli sie komu poskarżyć,jesteście jak chorągiewki na wietrze .Mogliście najpierw porozmawiać każdy zasługuje na to żeby poprawiać swoje błędy a wy zachowaliście się jak dzieci nie to nie zero odpowiedzialności.

Kilka osób opuściło ponoć ZZ. Może troszkę sie uspokoi. Praca jest dobra. Będę spokojnie pracował. Jakby jeszcze obiecana podwyżkę dali to by było świetnie. Tych co najbardziej mieszają to pozapisywali sie do rady zakładowej z fantomasem na czele. Kolejni będą mieć stołki i robić będą zamieszanie.

fantomas
@pracownik

Debilu jeden mogłeś się też zapisać ale najwidoczniej masz za mało rozumu i nikt by na Ciebie kmiocie nie zagłosowało.

@fantomas

Ładnie Fantomas. Jak jesteś zmianowym to można wyzywać ludzi? Miałeś ochote na stanowisko Kesego i co? Dalej będziesz zamieszanie robić.

turek

Firma ok. Polecam. W kazdej firmie znajdzie sie jakis nierob co nic mu nie pasuje i bzdury wypisuje... robota spoko:) jestem zadowolony.

Trawka

Gizbern to ten głupek z filmu, serialu Robin Hood. Poziom pisowni i wypowiedzi mówi wszystko. Czy takie cudo ma coś do powiedzenia? Nic. Chcesz kogoś obrazić? Może. Cienias jesteś.

Wawrzon

Jeśli moją celną diagnozę potwierdzasz, to dziwię się kierownictwu, że za obraze firmy i pracowników /burdel, szmaty/ nie nie zgłosili sprawy w prokuraturze. Widać że kierownictwo nie ma jaj.

Gizbern

....w zasadzie nie łamcie się tymi zwolnieniami o których mówi "cocojumbo"...,dlaczego? Co sie robi przed zamknięciem? Chyba sprząta,..., a do robienia porządków są szmaty i tylko tacy zostaną do końca....

nowomowa
@Gizbern

nie wiem czy wiesz ale do końca zostają szefowie związków, nie do ruszenia i inni ich poplecznicy, jeżeli dla ciebie to też szmaty to OK

Przyjaciel Konia

Wawrzon. Mamy sytuację z której powoli wybrniemy. Mamy dobrych ludzi i kilka innych atutów. Pozwolisz, że przypadkiem poradzimy sobie sami. Ty, przypadkiem odwiedzaj inne fora dyskusyjne. "Swoje święte" oburzenie zostaw dla swojej rodziny. Świebodzin też dziura. Całkiem przypadkiem. Dodatkowe mieszanie urzędasów tylko pogorszy sprawę. Coco........ przesadziłeś. Troszkę delikatności.

Zostaw merytoryczną opinię o Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. - Międzyrzecz

• Jak się pracuje w Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.?

Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.