Praefa Międzyrzecz

Międzyrzecz

Opinie o Praefa Międzyrzecz

Alexia

WITAM. MOJ MAZ TAM PRACUJE. NIGDY NIE DOWIESZ SIE ILE ZA ILE GODZIN ZAPLACILI. NIE DAJA ODCINKOW ANI ZADNYCH ROZLICZEN. NIKT NIC NIE POWIE. DANIA OSZUKUJE RAZEM Z TYMI Z POLSKI. TOTALNA PORAZKA.

nbb

@od ale chyba lepiej pracować w fajnej atmosferze, niż jak Ci ktoś za przeproszeniem obrabia..wiadomo co za plecami. Dziwie sie że masz takie podejście

lucek

Wypłata zawsze na czas, warunki socjalne dosyć słabe. Praca w kurzu , brudzie i oparach różnych substancji które używane są do czyszczenia stołów. Atmosfera w pracy jest kreowana przez pracowników, więc jeżeli ktoś uważa że jest zła to jest to wina samych pracowników.

marta

można pracować jedynie pod stołem ;) wykanczaja ludzi psychicznie praca po 12 godzin wieczne się nic nie podoba, warunki socjalne to katastrofa. Brak szacunku dla ludzi.

pracus

Praca b. ciężka brygadzisci humorzasasci nigdy nie wiesz czego chcą.

marian512

Płaca składa się ze stawki zł/godzinę plus premia uznaniowa plus premia bonusowa plus parę złotych za pranie odzieży plus dodatek za szkodliwą pracę. To jest podliczane i wychodzi wypłata.

marian512

Pracownik produkcji na początek zarobi ok. 2000-2700 zetek na rękę na miesiąc, w zależności od liczby nadgodzin i premii uznaniowej. Do minusów należy to że nie wiesz o której wyjdziesz do domu, możesz wyjść po 8 godzinach ale także jeżeli jest nawał pracy to może to być 12 godzin.

miedzyrzeczanin

hm, powiem tak Międzyrzecz to ciężki grunt i kawałek chleba !

miko

Cóż jakiś czas remu to szły zwolnienia KRYZYS. Zwolnienia nie omineły także i Praefy :(.

międzyrzecz-!-anin

Więc jak to jest z tą "Preafą". Jest dobrze czy źle ? Rozumiem, że wszystko się może zmieniać w czasie. Kryzys i inne sprawy... ale co się dokładnie dzieje ? Czy ludzie z produkcji tracą pracę ? Czy ludzie z biura dzielą ich los (mowa o kreślarzach i innych) ? Kto jest w firmie osobą którą można uznać za kompetentną ? "Za kogo" lub "za jakich czasów" w firmie działo się lepiej ?

Fred

mąż pracował w delegacji ???......a co z "murzynami" z produkcji ......ci to dopiero za grosze robili...

kraku1

a cóż to za brednie się tu wypisuje ? kłamstwo na kłamstwie.

xxx

Firma praefa to zespół wykwalifikowanych pracowników. Mój mąż tam pracował i był bardzo zadowolony zarówno z kontaktów z przełożonymi jak i z samej pracy. Pracownicy zawsze mieli godziwe i wygodne zakwaterowanie poza domem, a przy tym wysokie zarobki, odpowiednie do pracy jaką wykonywali, nie to co w innych firmach, gdzie człowiek ciężko haruje a zapłacą mu za to najniższą krajową. Szkoda że mąż już tam nie pracuje, ale być może gdy skutki kryzysu zaczną opuszczać nasz kraj, to znowu tam wróci. Jesteśmy pełni nadziei. Oboje życzymy firmie dalszego rozwoju i stawiamy ocenę celującą

Zostaw opinię o Praefa Międzyrzecz - Międzyrzecz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Praefa Międzyrzecz