Opinie o Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. w Międzyrzecz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. w Międzyrzecz

Artis Nowy wpis

Biega i dalej będzie.... Bo w tej firmie są równi i równiejsi ????????

Czy w Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Owalny Nowy wpis

Nie styty ale nie

wracam_od_papugi

pracodawca nie szanuje starych pracownikow i łamie kodeks pracy. art. 18a. taka sama praca=tka sama płaca a w thyssenie jest taka sama płaca= rózne wymagania i poziom wiedzy. Nowi pracownicy co nic nie potrafia i jeszcze ich trzeba uczyc maja tyle samo co starzy pracownicy ktorzy ciagle maja audyty czy sie nadaja do roboty i zalerzy na ile procent ocena to taka stawka. Prawnik powiedzial ze mozemy zakladac sprawy osobno albo pozew zbiorczy albo zglosic do inspekcji pracy, bo to nierówne traktowanie i nie mozna za te same pieniandze od jednych wymagac mniej a od innych wiecej

Tokarz CNC

Witam, warto aplikować na tokarza CNC? Widziałem ogłoszenie o pracę i zastanawiam się nad tym. Na jakie zarobki można liczyć? Praca na 3 zmiany?

toolmaker
@Tokarz CNC

Ogłoszenie jest na operatora CNC bez szczegółów czy to tokarz czy frezer czy inny. Jakoś bardzo im nie zależy na doświadczeniu bo nie odpowiadają. Na podobnym ogłoszeniu w PUP zauważyłem stawkę 23zł brutto co jest smutnym żartem...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Międzyrzecz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Międzyrzecz
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
Index

Wy nie do rozniwy z solidarnością tylko z ludźmi na produkcji a zresztą pan Marek mówi że w boko można pracować to ludzie uciekają bo tam więcej płacą i niema takiej kwaśnej atmosfery bo jest tam mądry zarządzający a nie jak w tej firmie brak słów postacie si po głowach

Index

To widzę że sprzątaczka ma naj więcej do powiedzenia ze wszystkich nawet od Mar.G????????

Honsberg

Mam pytanie. Kto będzie robił na nowych maszynach za glodowe pensje jak zaraz ludzi do pracy nie będzie bo z tego co widać to około 30 - 40% chce się zwolnić?

P
@Honsberg

Jak kto biuro zejdzie ich tam tak dużo że mogą sobie popracować wtedy zobaczą jak to fajnie jest jak trzeba będzie przyjść do pracy od wtorku do soboty za darmo ????a może jakieś inne (usunięte przez administratora) pomysły wymyśla ????????????

Witam wszystkich sytuacja w naszej firmie po lepsza się pełna gębą ale nie dla ludzi z produkcji tu jest makabra trzeba z tamtą uciekać bo tu już dobrze było ????????ale się skaczylo

Kazimierz

A co się dzieje na tej produkcji że tak narzekasz? Podaj jakieś szczegóły, bo nie wiem czy chodzi o kasę, czy np. atmosferę ;d

Forcat
@Kazimierz

O kasę i atmosferę To ty nie pracujesz na produkcji to zapraszam do zapytania ludzi to może powiedzą

Do derekcji. Pracownice na hali musza miec ubranie robocze. A te panie z biura to mogom sie ubierac jak chcą? O pania kadrowa mi chodzi konkretnie. Bo takie spudnice zaklada ze jej wszystko widac. Ja osobiscie sie czuje molestowany

Jarosław

Czy w związku z aktualną sytuacją w kraju firma ta normalnie funkcjonuje, czy może na czas trwania pandemii jest zamknięta? Proszę o rzetelną informację.

@Jarosław

Firma funkcjonuje jakby nic się nie działo. Szef się szwęda jak smród po hali, nawet się wita z pracownikami, a dopiero co reichu przyjechał. Ludzie mający w domu zagranicznych gości tak samo sobie pracują jakby nie słyszeli co się na świecie dzieje. Najważniejsze że przy wejściu jest dozownik z jakimś środkiem do odkarzania. CO Z TEGO SKORO JEDZĄ ZE WSZYSTKIMI I SRAJĄ W TYCH SAMYCH KIBLACH!!!! I z tego co widać to jest panika wśród ludzi. Uzasadniona????

@Jarosław

Informacje prosto od pracownika, żadne miejskie pogłoski.

Konrad

@Lis Może rozwiniesz swoją opinię? Chyba, że to inspiracja konkurencji bo firma jest dobra!

eks
@Konrad

dobra firma to jest chyba dla tych dwóch panów w ostatnim biurze. Wszystkim żałują każdego grosza a sami rozdają sobie niemieckie pensje, do tego samochody hotele tłumacze itp. Wszyscy mają oszczędzać zgodnie z wytycznymi firmy a sami pełnymi garściami. Może niech powiedzą przed załogą lub związkami i rada ile kosztuje nowe stanowisko lub ich stanowiska. A nie tylko udają, że nie ma tematu i cichaczem wszystko. Hipokryci

ciekawski

slyszalem ze firma sie rozwija i ma nowe projekty? Bedzie rekrutacja?

Lis
@ciekawski

Omijaj szerokim łukiem!

@Lis

A z kąd ten apel Lis?

Ędward Ącki

Walka o podwyżki się chyba zaczyna, inżynier zaczyna dewastację kolejnego auta. Poprzednie poszło do kasacji, ciekawe co się z tym stanie.

Ędward Ącki

Cicho tu coś od dawna. Słyszałem ostatnio wieści dość ciekawe, że Pan z jajem na głowie posłał ludzi w delegację bez wystarczających środków pieniężnych i musieli za swoje tankować służbowego mierca hehe... I podobno teraz znowu pojechali bez wystarczającej ilości kaski bo na firmie nie było. Aż nie wieżę że to jest prawda. Jak tak można? Jak można być takim smieciem nie człowiekiem żeby się jeszcze szyderczo śmiać że im kasy nie brakuje? Jakie to jest załosne to szkoda słów, ale niech wszyscy wiedzą co z niego za (usunięte przez administratora) Niech do tej firmy przyjdzie szef z głową, jajami i doświadczeniem, bo od tych bladych hu....ów( jajogłowy i inżynier po zawie) już mi się zygac chce. A inżynier to już swoją drogą szkoda pisać, bo bezmózg a zawsze najmądrzejszy. Podobno wie kiedy ludzie w delegacji na kiblu są bo płatek melduję.

halloszpicbródka
@Ędward Ącki

Wiesz jaka jest stawka za dzień w CH? 88Franków, za miech 8000tysi plus pensja. Faktycznie głodówka. Nie ma za co żyć.

@halloszpicbródka

Widzę, że poruszasz kwestię wynagrodzenia w firmie Thyssenkrupp Presta Steertec Poland. Czy mógłbyś wyjaśnić, co konkretnie składa się na miesięczną pensję? Jak wygląda kwestia premiowania za wykonaną pracę? Istnieje coś w ogóle takiego? Powiedz mi proszę, jak to wygląda w praktyce.

Zuza

Niestety wiele osób mających dyplom uczelni nie ma podstawowej wiedzy potrzebnej w pracy!

Dawid

Podpowiecie czy firma prowadzi aktualnie jakąś rekrutację?

@Dawid

Właśnie wyszło w świat ogłoszenie o potrzebie zatrudnienia.... oferta całkiem przyzwoita, niestety progiem do przejścia będzie rozmowa z panem Inżynierem Procesu z zawodowym wykształceniem mechanika samochodowego. Gwarancja przyjęcia to niezbyt duża wiedza, bo w tej firmie nikt nie może być od niego mądrzejszy, już kilku fachowców odprawił z kwitkiem. Powodzenia.

Jak
@Ędward Ącki

Mechanik samochodowy po zawodówce przyjmuje do pracy ????????

Miguel
@Dawid

Nie polecam. Kolesiostwo na firmie , ręka rękę myje kto w tyłek nie wchodzi ten jest zwykłym robolem (przykładem Płatek) stara gwardia ma układy i robi kase a pracownicy z biura ... firma w firmie - towarzystwo wzajemnej adoracji

Morel
@Miguel

To ten co firmowy samochód rozbił, oblał egzamin na wózek widłowy i dostał podwyżkę?

Paulina

@Ędward Ącki nie wiesz czemu tamci pracownicy dostali podwyżki. Może zasługiwali, albo najpierw firma planuje dać podwyżkę temu działowi, a potem dostaniecie Wy. Może poczekajcie jak się rozwinie ta sprawa w firmie Thyssenkrupp Presta Steertec Poland i dajcie tutaj potem znać.

@Paulina

Proszę mnie nie utożsamiać (wy)??? Ja ze swojej pracy jestem zadowolony, pieniążki może mogły by być nieco lepsze. Martwi mnie sytuacja panująca w firmie i podejście odpowiedzialnych osób np Szef który umie jedynie liczyć, kadrowa która sobie z tym nie radzi, jak i z niczym innym, pani od logistyki która wszystko wie i chciała by wiedzieć jeszcze więcej i we wszystko nosa wsadzić.... A podwyżki faktycznie chyba dostali wszyscy, przynajmniej premie z tego co się orientuję.... Ciekawostką jest teraz sytuacja, po prawdzie dość ciekawa związana z nadejściem nowych projektów!!! Uwierzcie mi na słowo, teraz zaczynają się cuda???? Jeden że zmianowych " ARBUZ " bliski kolega super szefa od chyba kilku tygodni jest tak mądry i niedościgniony że portki spadają, chyba chce szkolenie jakieś zaliczyć???????????????? Niestety jest mocny tylko w gę..., podpier... I uwielbia zapomnieć o podpieraniu swoich wypowiedzi argumentami, ale jak jest się kolegą szefa to przecież można robić " (usunięte przez administratora) " że wszystkich dookoła. Jeszcze będzie się działo, uwierzcie dam znać.

Ędward Ącki

Ależ w tej firmie jest bajzel........!!! Na piętrze dzieją się cuda na kiju, pseudo szef chyba dąży do zamknięcia firmy, albo czeka aż się rozpadnie( nie będę przytaczał przykładów), żeby klepać pracowników za to że się zwalniają???? I to z uśmiechem na twarzy????? Mówię o wykwalifikowanych pracownikach posiadających wiedzę(lata nauki)!!! Żadnemu nie zaproponowano grosza..... Reszta kolegów i koleżanek z pięterka, może z wyjątkiem 2-3 osób skaczą sobie do gardeł jak sępy o padlinę, jeden mądrzejszy od drugiego... Były podwyżki w firmie, ale ci którzy są na dole i wywalczyli sobie kasę jeszcze za poprzedniego szefa to już grosza nie zobaczyli, ale na pięterku gdzie zarabiają kokosy to dostali wszyscy hehe. Fajna firma, tylko na pięterku jest straszny smród, jeżeli nie będzie tam kogoś kto zna się na prowadzeniu firmy i dopóki ten gnuj nie zostanie rozrzucony to będzie tak jak to robi obecnie szef(księgowy-jajogłowy) czyli mniej, mniej, mniej..... A potem można zamknąć.

Franiu
@Ędward Ącki

Ędward Ącki. Opowiadaj opowiadaj, co tam jeszcze masz ciekawego, chetnie posłucham.

Kargul
@Ędward Ącki

Nie przesadzajcie.Firma jest super i cały czas się rozwija.W biurze pracują sami profesjonaliści począwszy od kadr HR jakość logistyke no i szefa a kierownik i szef procesu to już światowy poziom więc na prawde nie przesadzajcie!

BIDNY

tak na koniec tygodnia, widać że są indywidualności na górze i każdy ciągnie do siebie, niezadowolenie chyba jest - OK ale nic na siłę, przymusu pracy już nie ma. A jak stara gwardia kasy nie dostała to widć że niezłą kaskę kroi. Może niech powiedzą ile to będziemy się do nich równać.

Paulina

@Młody ale w jakim tempie spadają zamówienia? Nie podajesz, żadnych konkretów w swoich wypowiedziach, a to właśnie one sprawiają, że wypowiedzi brzmią wiarygodnie. @Peter a dlaczego uważasz, że w lutym tylko zostanie biuro firmy Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. - Międzyrzecz

• Jak się pracuje w Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.?

Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.