Opinie o Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. w Międzyrzecz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. w Międzyrzecz

macerati

Skromny pracownik musi utrzymać rodzinę. Wy k… walczycie o władzę. Szastacie ludźmi bardziej niż obaleni. Jakie pozory zachowujecie. „Dla dobra imienia firmy” Do władzy nad biedotą was ciągnie. Nad kimś więcej jesteście zbyt ciency. Odeszło stare, przychodzi nowe znacznie gorsze. Będziecie się zabijać o stołki.

I cieszy fakt że ZZ dały psztyczka w nos pseudo władcy. Nie jest powodem do dumy fakt, że musiało dojść do tak drastycznych rozwiązań. Ale powodem do dumy jest fakt że są ludzie którym zależy na przywróceniu dobrego imienia tego zakładu. Jedna osoba, i to jak wszyscy wiemy nie ta którą zwolniono, zmieniła to miejsce w niechlubny burdelu.Przepraszam za wyrażenie ale w tym przypadku to określenie jest strzałem w 10. Przyjmując kolesi i rodzinę, stawiając ludzi bez kwalifikacji na stanowiska kierownicze, zwalniając starych, oddanych i wypróbowanych pracowników, poniżając krzykiem i groźbami, okazując wyższość nad własnym szefem i manipulując nim, ośmieszając go w oczach pracowników strzeliła sobie pani prokurent w kolano. Bolało? I dobrze, miało boleć. Teraz trzeba posprzątać i przywrócić dawną świetność. A były czasy i to całkiem niedawno, że mówiło się o tyssennkrup z dumą.

Jurant na spyczu
@ja

Ambitne podejście. Popieram.

Jurant na spychu

Jakie to POLSKIE. Cieszyć się, że człowiek który przyjął Cię do pracy został usunięty. Straty dla takiej firmy są ogromne. Wszyscy mogą skończyć identycznie.Smutna sytuacja ogromnie. Niszczymy się sami.

ŚLEDZ
@Jurant na spychu

NIEMA KOGO BRONIĆ. SAM ZWOLNIŁ STARĄ ZAŁOGĘR6

Jura

Hura,hurra.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Międzyrzecz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Badanie i audyt banku
QualitySite
hura

I na przyszła sprawiedliwość w postaci zwolnienia ,, bosa"

strong

ale cisza . chyba wszyscy w pracy bo ciagle malo i tak zawsze bedzie bo stare trupy na hali .

usneli albo tak zarobieni

oby cie system widzial

DobryMudżinCyborg

Firma ma olbrzymi potencjał. Zarządzający muszą jednak zrozumieć, że trzeba mierzyć siły na zamiary, a nie odwrotnie. Jak w zeszłym roku wchodził system 3-brygadowy, to pukałem się w głowę, widząc, że stoją maszyny i produkcja zaraz będzie spowolniona i znów zacznie się gonienie. Moim zdaniem warto byłoby rozważyć wprowadzanie 3 brygad tylko w okresie urlopowym (czerwiec, lipiec i sierpień - ale wtedy już trzymać się grafiku i nadgodziny robić tylko na własne życzenie), a pozostałą część roku pracować na 4 brygady. Wiadomo, nasza firma jest dopiero drugim ogniwem końcowego produktu (pierwszym są odlewnie, które dostarczają nam materiał), więc ciąży na nas spora presja - ale ludzie też się liczą i mają swoje prawa. Ogólnie praca bardzo ciężka nie jest, warunki na hali też się powoli poprawiają (powstaje m.in. nowy system wentylacji), pieniądze - jak na takie małe miasto jak Międzyrzecz - są całkiem niezłe, także ja jestem zadowolony i na razie nigdzie się nie ruszam. Lepiej stać 8h przy maszynie lub kontrolować albo mierzyć materiał, niż zapieprzać z łopatą albo workami z cementem. Pozdrowienia dla pracowników, trzymajcie się ludzie, miejmy nadzieję, że w tym roku sytuacja jakoś się unormuje!

strong

czas wiac z tego kolchozu

Obserwuje te forum od dłuższego czasu i w dalszym ciągu zaskakuje mnie tutaj te przepychanki miedzy ludźmi którzy na co dzień razem pracują. Obwinianie kierowników i brygadzistów, szukanie dziury w całym i rzucaniem mięsa które sprowadza tą dyskusje do żałosnego poziomu. Zachowajmy to dla siebie a piszmy o faktach które przydadzą sie dla osób szukających pracy. A faktem jest to za cała winne za bieżącą sytuacje ponosi jedna osoba, siedząca na górze w ostatnim pomieszczeniu. Brak konsekwencji i umiejętności kierowani ludźmi jest widoczny na co dzień. Osoba ta kompletnie nie słucha swoich podwładnych, żadne logiczne argumenty nie są wstanie przekonać tego człowieka. Wyniki tego są widoczne na co dzień, ciągle sytuacje krytyczne i brak pomysłów na ich rozwiązanie. Nierealne polecenia i wtrącanie sie w nieswoje sprawy powoduje że atmosfera w firmie jest beznadziejna i ludzie zaczynają szukać nowej pracy. Po prostu poziom amatorski . Kto sie zgadza?

4 brygady

Witajcie nie mam zielonego pojęcia co oni sobą reptezentują po co była ta czwarta brygada jak produkcja idzie teraz o połowę wolniej bo nie ma ludzi żeby wszystkie stanowiska obsadzić,słowem żenada brawo dla szefostwa za durnowate pomysły,do łopaty by się nie nadawali a co dopiero do rządzenia firmą WSTYD TYLKO PRZYNOSICIE FIRMIE.

grupa c

WITAMY ponownie 4 brygady !!!!

grupa c

swieta prawda ...pierwszy lata na gore przynas smieje sie z nich a potem chyc na gore pogawedzic o nas pracownikach

Piekna sprawa.szanujmy sie ludzie

MANIEK

Do wszystkich niezadowolonych z obecnej sytuacji w firmie. Z dniem 21 stycznia 2015 powstała Organizacja Zakładowa NSZZ "Solidarność" ThyssenKrupp Presta SteerTec Poland Sp. z o.o. Ktoś za Was wykonał pierwszy krok w kierunku poprawy warunków pracy itp. Im więcej członków zrzeszać będą związki tym większe ich znaczenie i więcej możliwości działania. Wykażcie minimum odwagi i zaangażowania. Członkostwo w związkach jest całkowicie utajnione. Szczegółów dowiecie się w pracy. Pozdrawiam i "...na zdrowie..."!!! Przewodniczący Tymczasowej Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność"

Mr.Y

bez komentarza czytam i wszystko jasne na miescie też słychać podobne opinie u nas w zakładnie jest 1 co u was wytrzymał chyba nawet nie miesiąc potwierdza się to co piszecie.

Mr.X.

:) słuszna uwaga nikt taki. Robota na okrągło a niech ktoś odmówi to obraza i fochy. Ta robota na 3 zmiany 7 dni w tygodniu to już dość długo się ciągnie a ludzi mało ciekawe jakie wytłumaczenie będą mieli jak ich kiedyś odwiedzi inspekcja pracy. Serwis siedzi non stop np. A teksty "niech rozbiją sobie namioty bo musi być maszyna naprawiona" to przykład polecenia szefa do pracowników. Nadgodziny każą robić a na rozliczeniu kwartału ludzi oszukują z wypłatą za dodatkową pracę. Dużo w tym zakładzie jest stawiania wymagań, wytykania błędów itd. ale jakiegoś motywowania aby ludzie chcieli pracować jest ZERO szefostwo uznaje tylko zastraszanie,karanie naganami i zwolnieniami zero pochwał czy premi. Zawsze tylko wszystko jest źle, za mało. Jeśli pracownik chce się wytłumaczyć jest kontra od szefa że nie chce słuchać żadnych wytłumaczeń ani dyskusji. Jak to dosłownie mówił nie raz na zebraniach "w tym zakładzie nie ma demokracji" czyli jest (usunięte przez administratora) jak za czasów pewnego pana z wąsikiem. To tyle na razie dla chcących się tu zatrudnić odradzam bo tylko na obietnicach się kończy.

nikt taki

(usunięte przez administratora) W sprawie nowego pomyslu pracy na 3 zminy przez 7 dni robocze zakladu !!! No legalne to to nie jest na 3 zmiany 7 dzien po kolei jest swiety - wolny. Nie lepiej zaplacic uczciwie nadgodziny i miec spokój ??

furby boom

Ale cisza....chyba was zamkneli.....

Zostaw merytoryczną opinię o Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. - Międzyrzecz

• Jak się pracuje w Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.?

Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.