Opinie o MARKET DINO w Międzyrzecz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MARKET DINO. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MARKET DINO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARKET DINO w Międzyrzecz

Czy rozmowa kwalifikacyjna do MARKET DINO odbywa się w siedzibie firmy?

Ile jest zmian w MARKET DINO?

Kierownik Nowy wpis

2 zmiany

Wiola Nowy wpis

Zawsze byłam sceptycznie nastawiona do tego sklepu, ale ostatnio okazało się że jest lepiej niż kiedys. Nie wiem co się zmieniło, pracownicy są bardziej pro klient niz odwrotnie. Oby tak trzymac!!!

Loko spoko

W Międzyrzecz Wybudowanie Może ktoś się zainteresuje panią Kierowniczka od siedmiu boleści bo stosuje (usunięte przez administratora) wobec pracowników i zastrasza pracowników

Krystyna
@Loko spoko

A Ty kim jesteś? Pracownikiem czy obserwatorem? Bo jeśli pracownikiem to muszę Ci powiedzieć że w ten sposób się spraw nie załatwia. Nic Ci nie pomoże pisanie komentarzy w Internecie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie MARKET DINO? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Międzyrzecz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Międzyrzecz
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Karola

Panie na kasie to chyba za karę tam pracują. Niska drobna Pani z mięsnego to już całkiem. Szepta pod nosem. Ledwo można usłyszeć co mówi. Więcej uśmiechu w tej pracy kobiety

Czy pracodawca MARKET DINO motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nie

zainteresowany

A może słyszał ktoś czy firma potrzebuje teraz pracowników?

klient

czytam ten wpis z 22 stycznia i zastanawiam się, kto go napisał! Jestem klientem tego sklepu praktycznie od samego początku jego istnienia! I co mogę powiedzieć? Że ten sklep nigdy tak dobrze nie wyglądał, jak wygląda teraz! obsługa klienta? Obsługa z poprzednich lat nawet obecnie pracującym do pięt nie dorasta! Aż chce się robić zakupy! I nie jest to moja osobista opinia, ale zdanie bardzo wielu klientów, którzy tak samo jak i ja, robią w tym sklepie zakupy od lat! Mięso, wędliny - chyba najlepsze wyroby w mieście. Zawsze świeże, zawsze smaczne! Bród w sklepie? Owszem, może i jak ktoś się chce dopatrzeć jakichś nieścisłości, to niech najpierw porządnie spojrzy w zakamarki własnego mieszkania! Przy takiej powierzchni sklepowej oraz półek, zawsze znajdzie się jakieś niedociągnięcie. Ale wizualnie sklep wygląda bardzo czysto, bardzo zadbany! I wiem również, że owszem, zmieniła się kierowniczka, ale jest to jak najbardziej wielka zmiana na +!!! Oby więcej takich kierowników w sklepach, a zakupy będą o wiele przyjemniejsze! Po prostu, nie podoba Ci się Dino - nikt nie karze Ci tam robić zakupów. Ja robiłem, robię i będę robił, jak również wielu moich znajomych, z którymi często spotykam się w sklepie!

Klientka
@klient

Oooo chyba obecna kierowniczka sie udzieliła . Brawo za pochwalenie samej siebie

klientka

Sklep ostatnimi czasu tragedia, nie polecam nikomu pomimo, ze kiedyś byłam tam prawie codziennie i sobie chwaliłam. Bałagan, bród na polkach i podłodze, brak niektórych cen produktów a mięso i nabiał po prostu po terminie / nikt tego nie sprawdza ? . Hitem są gazetki !!! Od kilku tygodni ponad polowy towaru nie ma z tych gazetek / po jakiego grzyba wykładają te gazetki ? / ktoś powie ze we wszystkich Dino są gazetki ale najwidoczniej tam jest towar do nich. Podobno zmieniła się kierowniczka, jeśli tak to raczej nie jest to zmiana na +. Jeszcze raz nikomu nie polecam tego sklepu.

Dominika
@klientka

A zaobserwowałaś w DINO jakieś częste zmiany personelu? Czy raczej pracownicy na markecie są Ci sami? To byłaby dla mnie bardzo pomocna podpowiedź.

Ada

Połowa towaru na sklepie nie posiada wogole cen, bardzo źle robi się tak zakupy, obsługa rusza się jak muchy w smole, tam chyba wogole nie ma kierownika, a jeśli jest, to za co bierze kasę, bo "załoga" na sklepie kompletnie bez nadzoru, a sam kierownik rączek nie brudzi, warzywniak jak kompostownik, same zgniłki, fruwajace kartony, masakra, sklep ostatniej potrzeby

JULIO

Obsługa okropna na kasach siedzą jak za karę nie które to nawet wyłowić się nie umiał. Skąd oni tych ludzi biorą. Wzywają się od gupich jak to wyglada NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o MARKET DINO - Międzyrzecz

MARKET DINO