Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Doktor Oetker

W imieniu lakierni pragnę wyrazić wyrazy współczucia pani mistrzyni, że musi się użerac z wiadomo kim. Podziwiamy za cierpliwość do człowieka, który nie ma bladego pojęcia o produkcji. I o byciu czlowiekiem.

M jster
@Doktor Oetker

No pani mistrzyni też napewno ma pojęcie o produkcji????????????????????

@@
@M jster

Na pewno nie ma takiego pojęcia jak Ty asie przestworzy. Dlatego nie możemy się doczekać aż poprowadzisz zmianę.

Demon
@M jster

Na pewno większe niż ON a raczej TY. A już na pewno odróżnia elementy czego nie można powiedziec o.... !

Bhp
@Demon

A przepraszam jak rozwiązano problem wypadku na tokarce dlaczego e,.la karze na niej nadal pracować mimo ze naszyna jest nie sprawna ...Kto za to opowie bo przeciez ogór o tym wiedział ze maszyna jest niesprawna a mimo to kobieta na jego zmianie robiła .. Czy juz dywan przyszykowany zeby to zamiesć .

@Bhp

Zajmij się pracą, a nie szukaniem sensacji. Wiadomo,że te tokarki to złom nienadający się do uzytku. Na pewno będą chcieli zamieść pod dywan sprawę, ale to się tak nie skończy. Poszkodowana się nie da.

Emotikon

Dlaczego łysy choć raz nie okaże minimalnego honoru i nie odejdzie? Rozumiem, że on tego honoru nie posiada, ale mógłby się zreflektować i zachować jak mężczyzna.

Maciek
@Emotikon

Właśnie dlatego że honor należy mieć a w tym przypadku może być problem

Edzio

W męskich toaletach widać kto pracuje w zorce....(usunięte przez administratora)

Kontroli jakości
@Edzio

Tak 100%

Jezus

Można prosić po polsku?

Grzesiek

"Palą w toalecie, ale nawet w salach". Nauczyciele walczą z papierosami

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

Karnawał

Żal patrzeć na przeziębionego.

@Karnawał

Przepiękny widok, kończy się pewna era kolesiostwa, teraz zaczyna się trzęsienie gaciami przez jego kolegów i koleżanki bo już nie ma kto ratować (usunięte przez administratora)

Harnas
@Lakiernia

Wątpie od 5 lat pat.usy mają sie fajnie .Cała polityka zloto ustego poniosła totalną klęske nikt juz nie chce pracować , zamkneli dwa zakłady gdzie inne firmy się rozwijają . To jest tak jak się ludzi na siebie napuszcza z usmiechem na ustach , za plecami wypytuje się o drugich . Złoto usty poniosłes totalną kleskę . Za twojej kadencji zamknieto dwa zakłady i co i nic para poszła w gwizdek .

Papa
@Karnawał

Z deszczu pod rynnę moi drodzy. Będzie tylko coraz gorzej.

Balanga
@Karnawał

Całkowicie poważnie a ile chciałbyś dostać?

Karnawał
@Balanga

Ja nic nie pisałem że chce coś dostać

Fiodo
@Balanga

Minimum 600 NA RĘKE! Patrząc na obecne koszty życia to wręcz jest jeszcze za mało.

alkaida

A gdzie Paulinka z UV czyżby pożegnała się z firmą , szkoda bo było na czym oko zawiesić .

@alkaida

Nie kojarzę postaci

Pawel
@alkaida

Na UV nigdy nie było żadnej Paulinki

Zgaga

Witam. Czy zakład na dworcowej już nie funkcjonuje?

Figo fago

Tak

Pod górke

Para poszła w gwizdek ..

Tadziu
@Zgaga

Mówią, że idzie na sprzedaż, ale czy to prawda..... kto wie.....

Jg007
@Tadziu

Jest wystawiona na sprzedaż z Dworcowej.mozna kupić haha

Gonzo

Ty ciesz się że ciebie to nie spotkało, dzieciaku z rozumiem ameby.

Pan jan
@Gonzo

No ale moze kiedyś , ????????????????????

Norman

Coś w tym roku jakoś tu cicho. Żadnych wypocin, żółci , bluzgów ?

Lolo
@Norman

Narażone się zaczynają rozkręcać

Szaleni

W tym roku zarząd zaszalal po całości z premią świąteczną. Jest to tak żenujące , że aż nie wiadomo jak skomentować. Jeden wielki wstyd.

@Szaleni

Czyli że co, że kasy na święta nie będzie ?

@Szaleni

Jakoś mnie też info chyba ominęło albo byłem zaspany

Tak

Denat
@Wirówka

Będzie. 500 brutto haha. Dziękujemy za jałmużnę. A kasa za festyn? Na telewizory poszła? Porażka a nie firma. Zaorać zorke !

@Denat

Te głupki zawsze piszą brutto a wypłacają netto, nie zauważyliście?

aloes
@Wirówka

a wiesz że niektóre wypłaty nie są opodatkowane?

Polio
@aloes

Zapewne wszystkie wypłaty zarządu :)

Milutek
@Wirówka

No jakos nie. Pisze 500 brutto i dokładnie 500 dostałem na konto. Z kogo idiotów robisz?

Remigk
@Milutek

To idź na kolanach podziękować panu prezesowi

Klops
@Remigk

Bo tak

@Milutek

Zaprawdę powiadam Ci iż nie jestem Ci w stanie wytłumaczyć różnicy pomiędzy brutto a netto i że gdzie między nimi jest tara bo czuję że jesteś (usunięte przez administratora) wyznawca a do twojego poziomu zniżać się zamiaru nie mam bo mnie załatwisz że w sensie przekrzyczysz więc wał się o Boski milutku o alleluja o do przodu.

Myśl
@Denat

Nie ma to jak glupiego posłuchać. Odrazu weselej .

Potwierdzam

Remigk
@Myśl

Spokojnie ciebie nikt nie słucha

Tupolew

Od kiedy żona może być na tej samej zmianie i tym samym dziale co jej mąż, który jest jej przełożonym? Znowu wyróżnianie i kolesiostwo.

@Tupolew

Ciekawe czy jej też będzie tak sypał notatkami i czy będzie jej zabraniał rozmawiać. Albo znowu będą się chować razem w szafie przy akrylu. Hahahahaha

Pedro almodowar

Jedyne nieroby w tym zakładzie noszą kolorowe kamizelki. I mają ksywę czopki

@@
@Pedro almodowar

Jest taki jeden czopek. Młody stażem jako kolorowy ale jest.

Antoni
@Pedro almodowar

Czemu uważasz że to nieroby? Jakie mają zadania i co tak rzeczywiście robią? Opowiesz coś więcej?

Pedro almodowar
@Antoni

Nie, nie opowiem.

Jak tam na 2 zm w sobote się robi w naszej prestiżowej, prężnie rozwijającej się firmie?

Tygrys

Normalnie. Dzień jak codzien. Nie szukaj sensacji.

aloes
@Tygrys

jeśli dla Ciebie praca w sobotę popołudniu jest "dzień jak co dzień"to gratuluję,musisz mieć smutne życie

Pikuś
@aloes

Normalny dzień więc nie wiem o co chodzi

Nizin z Jozin

Dlaczego w tym dziadowskim zakładzie każdego miesiąca pensja jest niższa o ponad 100 zł? Kto to nalicza? Księgowa nieoełnosprytna?

@Nizin z Jozin

Jest wyjście zmień prace.Nie zrozum mnie źle.Ja tak zrobiłem i se chwale pensja na czas i o pare 100 większa niż w tym zakładzie.Czasem zmiany są na lepsze a jest sporo pracy na Jeleniej trzeba tylko szukać.Powodzenia i Wesołych Świąt.Grunt to sie nie łamać

DLW
@Nizin z Jozin

Bo administracyjni raz na 3 miesiące dostają premię po około 800 do 1000 zł. To z czego mają nabierać?

@DLW

Zdabadz nowe i wiarygodne informacje. Tej premii nie ma już dobre kilka lat. Ale nie ma to jak siać niepotrzebne ploty.

Białystok

Ważne że na nikomu niepotrzebne telewizory na stołówkach kasa była. A ludziom dawać na swieta nie trzeba. (usunięte przez administratora) Jeszcze nam się w (usunięte przez administratora) poprzewraca przez te 500 złotych.

Lakiernik

Widać że kamizelki miały wypłatę. Wszyscy doskonale widzą....

Czy w Zorka Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Ulica

To znaczy jakie? Co to znaczy wewnętrzne ?

Konkret

Oczywiście że tak. Ogłoszenia wiszą przy akwarium.

Mateo

Jaki spokój na UV ostatnio

Mister
@Mateo

Oby już tak zostało. Taka ekipa , taki skład i nikt niech nie wraca

@Mister

Gdzie ty tam masz dobrą ekipę ????

Remik
@Lakiernia

Jednego typa nie ma i jest super

Raybka
@Mateo

Oświeć mnie na której zmianie. Na jednej śpiewają i łapią sie za tyłki, na kolejnej same buble produkują. Nie ma co wymarzona ekipa.

Premier
@Raybka

Na zmianie obecnej rannej

Obecny
@Premier

Weźcie się za robotę . Plotkarze . Gorsi od kobiet .

Diler

Czy to prawda, że na lini uv dostali 500 stów podwyżki?

Gałgan
@Diler

Ta dostaną 500+ dodatku na specjalistę z dziedziny neurochirurgi na lobotomie

@Diler

Przyjdź tam popracować to też dostaniesz

Igor
@Lakiernia

Tak tak, tam jest tak ciężko że karetkę trzeba wzywać

@Igor

Jakoś ochotników nie ma jak brakuje ludzi, zapraszamy zobaczymy

Pare lat już pracuje w tym zakładzie i zdecydowanie bardzo wiele rzeczy poszło chyba nie w tą stronę w którą powinno. W zakładzie się nie polepsza. I nie mówię tu tylko o kwestiach finansowych ale ogólnie. Mobing na każdym kroku, wykorzystywanie pracowników i lekceważące podejście do nich, kolesiarstwo na potęgę. Są tacy co mogą sobie pójść na papierosa kilkakrotnie w trakcie godzin pracy, a są tacy którzy za zejście minutkę za póżno z przerwy od razu dostają pouczenia i reprymendy, takich przykładów możnaby wymieniać cały dzień. To zakład gdzie im więcej robisz rzeczy i im więcej umiesz to i tak najczęściej zostaniesz olany. W Zorce wszystko jest na opak. Tam gdzie powinno się zastosować elastycznośc sztywno trzymają się przepisów/reguł/zasad, a w kwestiach wymagających trzymania się przepisów wykazują "elastyczność" bo tak im na rękę. BHP się nadaje ale na temat do żartów na stołówce. Często stanowiska zwierzchników zajmują osoby które do takiej pracy się nie nadają. Ludzie bez wyobraźni, obeznania i polotu. Mam wrażenie że zakład obecnie jakoś się toczy ku dość niepewnej przyszłości. Ludzie rezygnują z pracy z dnia na dzień i odchodzą bez wypowiedzen. Zastanawiam się czy wiedzą coś czego my nie wiemy? :) Chcesz podwyżkę? Będziesz zbywany tak długo aż dasz wypowiedzenie i "może" wtedy łaska zakładu spłynie na takowego petenta i sypnie pracodawca ze 100 zł i wtedy wszyscy się razem śmiejemy i bawimy. Masz jakiś problem? Nikogo to nie obchodzi. Najelpiej nie zadawaj pytań, nie skarż się i nie narzekaj. Bądź posłuszny i zadowolony że masz możliwość pracy w tak renomowanym zakładzie, że takie szczęśćie Cię spotkało. Bo w Jeleniej Górze i okoliach nie ma pracy wogóle a Zorka to jedyny zakład. Prawda jest taka że Zorka to obecnie jedno z najgorzej zarabiających miejsc w Jeleniej Górze. Po za tymi nielicznymi którzy mają tu "dobrze" każdy inny dostanie gdziekolwiek indziej te same a być może i lepsze pieniądze. Moja dalsza współpraca z tą firmą pozostaje pod wielkim znakiem zapytania.

Niestety masz rację. Ja odszedłem dwa lata temu i sobie chwalę, nie będę ściemniał i kasa tylko troszkę lepsza niż w zorce, ale praca na jedną zmianę, bez kurzu i smrodu, jasne układy szefostwo-pracownicy. Pozdrawiam.

Luki
@były pracownik

Łuki?

Zdruzgotany

Kiedy zrobi ktoś porządek z tym całym KETCHUPEM od Elki? Zdegradować bo stanowisko ewidentnie uderzyło w tą przepita główkę jemu i jego Elce. To nie (usunięte przez administratora)pracy aby ludzia robić z mózgów sieczkę! Ludzie ostatnio bez przyczyny na nockach nie wyszli. Zbiorowe pisemko o (usunięte przez administratora) może nie tylko trafić na biurko prezesa ale też do PIP i sądu pracy! Skończmy panowanie Shreka i Fiony!

Waćpan
@Zdruzgotany

Poprostu trzeba ruszyć (usunięte przez administratora) i złożyć petycję a nie biadolić i patrzeć na innych bo może zrobią coś za Ciebie

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.