Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Pomogę w założeniu związków zawodowych w Zorka

@Paweł

Pomogę w założeniu związków zawodowych w Zorka, kontakt 756415912, oferujemy pomoc prawną i poprawę warunków pracy.

Prezes

I jak tam moi mili? Zachciało się podwyżek co? A taki Ch... Dalej będziecie robić za miskę ryżu :) przecież i tak brakuje wam jaj żeby odejść. Poburczycie pod nosem, ewentualnie między sobą i wrócicie grzecznie na swoje stanowiska. Pozdrawiam cieplutko

Lerson
@Prezes

No proste ze tak jest gdzie oni pojda jak nic innego nie potrafią robić ,tylko roszczenia i warunki stawiać .

@Prezes

Może i robią z miskę ryżu ale ci bardziej ogarnięci i ci co szukają lepszej pracy (a jest takich sporo)odejdą i ciekawi mnie co wtedy....Ukraina?.Bo jakoś nowi nie bardzo chcą przychodzić pracować za minimalne wynagrodzenie na 3 zm w syfie pyle i smrodzie.Pozdrawiam

Jg007
@Prezes

Co tu tak cicho?zagrożono zabraniem miski ryżu?uciszono?czy też wszyscy nega zadowoleni?????

Igor
@Lerson

I dobrze że stawiają warunki i mają roszczenia. Lepsze to niż gębą na kłódkę. Niech pracodawca wie że ludzie przestali się cieszyć z ciezkiej pracy na 3 zmiany za 3 tysiące.

Ahmed

Legenda glosi, że kiedyś ktoś dostanie kilka złotych z puli premii. Tylko nie wiadomo, czy w tym stuleciu

UvUv

Dział lakierni na w3 się sypie jeszcze kilku ludzi odejdzie i zorka z planem nie wyrobi może w końcu nowy prezes zarządu zainteresuję się kierownikiem lakierni i jego bandą alkoholików kompromitacja zorki przez nich jest

Harnas
@UvUv

Ta banda nawet nie powinna w tej firmie sprzatać jedyne co potrafią to tylko szukać haków . A ilu przez nich wyleciało badz sami odeszli . Ale spoko to ludzie zloto ustego czyli wlos im z glowy nie spadnie .

W.......y
@UvUv

Pan ogry... k to już totalna żenada żeby ten pan prowadził zmiane dobrze ze to nocka panie nowy kierowniku w3 zrób pan coś z tym bo to kompletna kompromitacja

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

Morda

A co sie stało z jednym przystojnym mistrzem na w1?? Laski płaczą....

W1

Na wydziale jedna miła Pani awansowała z pożądkowej na Panią która teraz ogarnia ważne sprawy w biurowcu i została asystentką kierownika. Zamiast wsparcia od koleżanek i gratulacjii, pojawia się zazdrość, zawiść i obgadywanie. Ot cała prawda o Dworcowej, wstyd.

Polonez
@W1

Oj tam oj tam .Prosze mi tu bez takich bo pani zrobi audyt i usmieszki z twarzy znikną ......

W2

Ciśnienie opadło,część osób dostała podwyżki a reszcie zatkali buzię dodatkiem za obecność w pracy

W2
@W2

Bardziej wyrównanie wcześniejszych (usunięte przez administratora),między trzema zakładami inne stawki na tych samych stanowiskach.

Zyrek
@W2

Ej nie gadaj ze praca na W1 na centrum a W3 jest taka sama.... chodzi o ilośc ,i że wiecej elementów jest na jednym centrum. i troche bardziej skomplikowane niż toaletka tylko. Na W3 sie nie wychodzi do domu 15 min przed fajrantem

Dokładnie
@Zyrek

Dokładnie, to samo pakowanie,montaż itd. Więcej stoją niż robią albo brak towaru albo kawka,papierosek i ploty. Pracowałam na tym wydziale kilkanaście miesięcy, wieczna walka kobiet między sobą i obgadywanie jedną drugiej co się potem przenosi na jakość i ilość wykonywanej pracy. Kobietom nie polecam dworcowej ,chyba że silnym psychicznie.

Epson
@Dokładnie

To prawda te babki to jakaś masakra .wiecznie problem i jedna drugą by utopiła w szklance wody . Odradzam no chyba ze ktoś lubi wieczne awantury . Przeniesc na W3 na maszynownie i bedzie spokój.

W3

Kiedyś było jakoś fajniej. Cała nadzieja firmy w rękach ukrainy, bo wiele osób się zwalnia. Co na to góra? Ściągną kamizelki i będą pracować?

Psikuta

Dziś się dowiedziałem,że są we firmie ludzie (znam osobiście i wiem jaka ciężka mają pracę) którzy zarabiają brutto 2300 czyli na łapę jakieś 1800. Wierzycie mi? Czujecie to? To już nawet nie jest kpina,marny żart,to zenua. Ludzie się zwalniają,starzy dobrzy pracownicy znając się na robocie. Albo będzie wielki boom o firma yebnie albo będzie wielki boom w podwyżkach, co obstawiacie ??

@Psikuta

To tzw ofiary Sobieszowa ,oskubani przez własnego kierownika.

Statystyk
@Psikuta

Ilu z nas szuka już nowej pracy? Łapka w górę! Śmiało!

@Psikuta

jeżeli komuś odpowiada taka kasa to pracuje. Jest wolny rynek można szukać innej lepszej pracy, lżejszej, lepiej płatnej, ale nie ludzie wolą chodzić i narzekać i nic samemu nie chcą zmieniać. Zero rozwoju osobistego i chęci zmian na lepsze. Tego to nie zrozumiem nigdy.

mirus
@Psikuta

a myslałem że nie mozna mniej dostać niż najniższa krajowa.... nie myl podstawy 2300 do wypłaty.

Mati

Dlaczego zakład przyjmuje emerytów a nie młodszych i bardziej wydajnych ludzi?

nanek
@Mati

a kto z młodych ci przyjdzie robić za podstawe 2300? bez podatku jakies 2900 . 3 zmiany... a robota ... no lekka i czysta nie jest

Prod.

Podobno mają zamykać w1 na wniosek Ikei Czy te osoby z w1 które są dziś u nas to w związku z tym?

mirus
@Prod.

W1 jest przenesione 11 osób, bo przecieciez na W3 braki w ludziach....jak nie urlopy to sie zwalniaja. niedługo z w1 i w3 dwie zmiany tylko zrobią

Pakowacz

Nie jestem w stanie nic pozytywnego powiedzieć o Zorce...???? I piszę to z wielką przykrością i rozczarowaniem ????, ponieważ dobre 10 lat już tam pracuje. Kiedyś ciężko było dostać się do Zorki,bardzo dobrze się rozwijała, a teraz ludzie się wstydzą, że tam pracują. Dawnej Zorki już nie ma i nie będzie! Jest tylko coraz gorzej. Wynagrodzenia są bardzo niskie. Coraz więcej pracowników się zwalnia.Nikt nowy nie chce przyjść. Tylko ta Ukraina, nieszczęsna... Nie mówię o wszystkich, ale większość z nich ch...uja robi,taka jest prawda. Nigdy jeszcze dotąd nie było takiego bałaganu jaki jest teraz....???? Co poszło nie tak? Czym to jest spowodowane? Różne ploty chodzą po zakładzie. Między innymi to,że firma tonie w długach,co jest raczejprawdą. Poza tym mamy oczy, wszyscy widzimy, że nie jest dobrze. Wielka szkoda,naprawdę! Bo praca nie jest zła, tylko ludzie!

Janek Mróz
@Pakowacz

Czym to jest spowodowane? Pazernością osób na wyższych stołkach, aby tylko swoje portfele zapchać, brakiem kwalifikacji kadry zarządzającej, brakiem szkoleń i przede wszystkim brakiem szacunku wobec pracowników.

Oleksandr

Dzień dobry wszystkim. Zmieniam miejsce zamieszkania i szukam pracy, wobec tego wszedłem na to forum. Wydaje mi się, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Jeleniej Góry. Prosze, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Zorka Sp. z o.o.? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy są tanie albo darmowe obiady, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? W poprzedniej pracy mieliśmy SmartLunch - w sumie było to spoko, nie musieliśmy robić sniadań ;-)

takeshi
@Oleksandr

nie ma u nas smart lunchów, ale za to są bułki na śniadanie. Codziennie po wyjściu z pracy podajemy na portierni z czym chcemy dostać kanapkę jutro,

Edek
@Oleksandr

Oleksandr słabo płacą ,firma jest zadłużona , oczywiście wszyscy chcą nachapać się jak najwięcej ,niestety biję to w zwykłych roboli. Nie ma żadnych posiłków, tu jest taki (usunięte przez administratora) że jak by jeszcze doszły obiady dopiero był by bajzel. Nie chcą nam dać podwyżek bo niby Ikea tapla się w kupie po pandemi i niestety my razem z nią. Zarząd ma wywalone że roboli nie stać już prawie na nic ,ważne aby u nich kasa się zgadzała. Jeśli jesteś z Ukrainy i chcesz zarobić, potem wracać to jeszcze ujdzie. Ale tutaj mieszkać i zarabiać te ochłapy to idzie zwariować, nie wiesz co masz zrobić z wypłatą.

@Oleksandr

praca jak każda można ponarzekać :) benefity to świąteczne na Wielkanoc i na Boże narodzenie (po 500). A co do zarobków to różnie, na pakowaniu i magazynie na dwie zmiany się pracuje, a na lakierni i maszynowni na 3 zmiany.

alkaida

A dwa (usunięte przez administratora) z w3 czyli nowy mistrz mateusz ,i ten (usunięte przez administratora) patryk zgłupieli zupełnie chyba firma zarzuciła kasą bo chodzą i szukają (usunięte przez administratora) od kogo by tu kasę (usunięte przez administratora)

W8
@alkaida

(usunięte przez administratora) Dwóch najmniej konfliktowych ludzi na tym zakładzie a ci przeszkadza że komuś premie zabrali? Jak całkiem się przegina to muszą w końcu! Najpierw jest sporo upomnie.ń zanim ktoś coś straci.

HARNY

To ta Elunia co kiedy rozdawali za darmo jabłka w firmie wynosiła je całymi torbami? Bezwstydna patologia

@alkaida

widać ,że za najukochańszym radkiem z maszynowni się stęskniliscie, nieważne kto będzie mistrzem i tak będzie źle.

Do administratora tej strony

Bardzo proszę Panią /Pana administratora tej strony o trwałe usunięcie wszystkich komentarzy wysłanych z mojego numeru IP. Z góry dziękuję.

alkaida

A te jabłka do dziś jedzą

Table

Dzień dobry Szukam informacji czy produkujecie lakierowane stoly rozkładane okrągłe? Mam problem z odklejającym się blatem w stole, który kupiłem 3 lata temu. Jakim klejem mogę to podkleić?

Hehe

Klejem do drewna

@Hehe

Dzieki ale ten odklejający się element to albo powłoka lakiernicza lub jakaś okleina.

Hehe
@Table

To. Nic, klej do drewna to złapie i będzie ok

@Hehe

Dziękuję za podpowiedź

Gość pracownik
@Table

Jaka firma taki mebel. Nic bym nie kupił co jest robione dla Ikei.

Xxx

Dziwnym zbiegiem okoliczności przedstawiciel załogi traci stanowisko kierownicze. Czy to przypadek?

@Xxx

Nad stołkiem P. Wojtka sępy krążyły już wcześniej .

Osoba

Osoba układająca grafik na lakierni posiada mózg?

Tico

Ta praca to (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.