Zorka Sp. z o.o.

Jelenia Góra

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Realista 2017-03-19 16:44
Jeszcze niedawno firma działała rewelecyjnie. Obecnie na W1 pracownicy fizyczni chodzą smutni i poirytowani w związku z zarobkami które zamiast rosnąć są ucinane. Śmieszne zarobki nakładają się na jakość pracy w tym zakładzie.
Eryk 2017-03-20 15:08
W3 to samo
Adolf 2017-03-21 21:29
A co się stało z Lawą ?
Wyleciał z tego zakładu ?
Jak tu pracowałem to pamiętam go jako mega muła!
Nocna zmiana ja i kolega na stanowisku naprawczym kolega przyszedł już po kielichu i pogadaliśmy 30 minut.
Później kolega się ulotnił do ... DOMU!
Przez 7,5 godziny Lawie nie przyszło do głowy żeby się zapytać dla czego ja tam cały czas jestem sam.
Przechodził obok mnie przynajmniej 2 razy.
Tłuk i cham jakiego ze świecą szukać.
Aparat 2017-03-26 21:54
Dlaczego usuwacie komentarze co wy z pisu czy co
coskfkef 2017-03-27 13:08
usuwają bo durnotę trzeba tępic
Thend1988 2017-03-30 19:34
To jeszcze jak by ktoś mógł zdradzić jakie w końcu są te zarobki dla nowych i czy jest tam w ogóle szansa na umowę o pracę?
ula 2017-03-31 00:55
Zarobki linią lakiernicza2000
Umowa po trzech miesiącach....
Szału nie ma....
balantines 2017-04-02 21:55
Teraz po trzech a co się kurwa stało że tak krótko,kiedyś ludzie czekali 1 rok lub 8 miesięcy żenujący kurwidołek
Uli 2017-04-03 10:59
Na linie lakiernicza sie opłaca! Nic sie nie narobisz a nawet zanudzisz a kasa zawsze jakas wpadnie
... 2017-04-03 15:56
... Gdzie administrator. Dlaczego wolno używać wulgaryzmów? Zero reakcji!!!
Jakonos 2017-04-06 17:46
Czesc myszko na ktorym dziale pracujesz? I ktora masz teraz zmiane. Chetnie porozmawiam z Toba. Buzka
The situation 2017-04-10 10:06
Dlaczego jeszcze nie ma wypłaty?
Gość 2017-04-14 21:25
Dziękujemy za życzenia od zarządu i kierownictwa i tak samo was potraktuje my . Jak wy nas,na W-3
coskfkef 2017-05-04 16:19
a mi czyjekolwiek zyczenia zwisają.
W3 2017-05-04 17:35
Nie rozumiem o co wam chodzi z tymi stawkami, ok moze 9.50 czy 10 to nie jest jakieś wielkie ale, ale dochodzi do tego dwie premie chociaż po 240zł, i dodatek akordowy, nie problem jest z samego akordu mieć powyżej 1000zł.+ dodatek za nocki. bedziecie sie starać to i stawka sie zwiększy. a nie większość idzie na L4 raz w miesiącu ,traci premie i dziwne ze zarabia po 1900zł na ręke. niestety by zarobić trzeba troche zrobić. i przyjśc chociaż w jedną sobote, sama sobota to ok 250zł! i beż żadnych norm! ile zrobisz to zrobisz,jak mało to wypłata mała proste. robie rok czasu i nie zdarzyło sie jeszcze bym z jedną sobotą zarobił poniżej 2600.... ciekawe czy drex czy plastiki dają takie wypłaty. złe traktowanie ? bądz miły a bedą miło cie traktować. proste. a nie większosc nowych przyjdzie by tylko odwalić 8h i do domu. niestety za stanie i patrzenie sie, nie płacą. a póxniej głupie komentarze
Oliver 2017-05-05 20:59
A najgorsze sa te osoby co szczekają na lewo i prawo ze nalezy im sie wiecej,po czym dostają podwyżkę i idą na kilkutygodniowe L4.Wracaja do pracy na tydzien po czym znowu L4. Szkoda ze kierownictwo trzyma takie osoby bo na ich miejsce moze trafiłby sie ktos komu na pracy zalezy
Dosc 2017-05-09 20:39
Złodziejski zakład.Wyplata znowu poniżej krytyki.Okradaja nas jak tylko chcą,prosto w oczy.Czas stad uciekać.
Pako 2017-05-10 15:03
Miesiac mial 19 dni pracujacych. I to jest nowe tlumaczenie zarzadu. Mysla ze maja do czynienia z idiotami. Jaka placa taka praca i tyle. W JG o prace nie trudno. Wszystkie firmy maja przyjecia. Mozna bez halasu zapylenia i nocnych zmian zarobic wiecej niz w zorce. Czas na zmiany
kolo 2017-05-10 16:34
Poprzedni miesiąc miał więcej dni roboczych ja zarobiłem sporo. Kolega pracuje w drexie i ma zamiar przyjsc do zorki. Było19 dni i wziąjem na rękę 2200 jestem zadowolony.
dawid 2017-05-10 16:40
To ciekawe ile gdzie indziej zarobisz.Popytaj się to zobaczysz.
Uu 2017-05-10 20:18
2200 i jestes zadowolony? Podziwiam bo nie jestem w stanie sobie wyobrazic jak przeżyć miesiac za takie grosze.
kolo 2017-05-11 10:48
no to wychodzi prawie 21 zl nagodzine brutto, tyle napewno nie zarabia moj kumpel
rumun 2017-05-11 14:23
przestań bredzić bo aż oczy bolą. Jasne, jak masz 19 lat i pracujesz, bo mama w koncu kazala, to na drobne wydatki 2200 starczy. Jak masz rodzine, rachunki i inne takie to za 2200 możesz co najwyzej usiaść w kącie i płakać
Cnc 2017-05-12 09:41
Eh, czytam te wiadomosci i smieje sie w monitor. Ludzie ogarnijcie sie. Zarabiasz malo hmm dlaczego ? Moze robisz buble za wolno lub jestes zwyklym plebsem. Jedna sobote mozesz zrobic to dostaniesz wiecej nic ci sie nie stanie. Pracuje 4 rok w tej firmie i ani razu mnie nie zawiodla. Pracuje na cnc. Chcesz wiecej zarabiac hmm ok moze naucz sie czegos, przestan marudzic ogarnij [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
2500 zl 2017-05-12 14:07
Na maszynach typu CNC w Polsce zarabia sie ponad 3000 zl to co ta firma placi operatorom takich maszyn to smiech na sali. Najlepsze stanowiska to te na ktorych nie narobisz sie mozgu nie musisz za bardzo uzywac tam sie zarabia najlepiej. Zastanawiam sie jaki idiota wymysla stawki na maszyny?
Dbgxa 2017-05-12 17:42
Plebsu poszukaj sobie wsród najbliższej rodziny-to po pierwsze.Poza tym nie kazdy jest taka chodząca wazelina jak Ty wiec przestan siać te swoje herezje i wyjdź z internetu
Rocky Balobab 2017-05-17 08:09
System płac dalej kuleje, nie wiadomo ile się zarobi nawet jak ma się wyliczony swój akord. Przy liczeniu mówią że to nie wchodzi tam to nie wchodzi i zawsze akord jest dużo mniejszy niż powinien. Przy obecnym systemie nie jesteś w stanie zarobić więcej niż 2500 zł przy ostrej tyrce. Wypłaty utrzymują się na takim poziomie od kilku lat a życie droższe. Robią wszystkich w wała, a na koniec roku chwalą sie na bezczelnego jakich to zysków nie mieli w porównaniu do zeszłego roku :) teraz za 2200 to nawet człowiek się nie przykłada do swojej pracy. Ładuje się buble i ma się to w nosie bo skoro nie ma i nie było żadnej zachęty ze strony pracodawcy to nikt też nie będzie się wczuwać. Kiedyś można było zarobić to i od razu jakość wytwarzanych elementów była dużo lepsza :) dobra pozdrooo lecę bo mi material z maszyny pospadal i trochę obity ale jakoś przejdzie ;)
xyz 2017-05-17 11:27
Dokładnie tak jak piszesz kolego. Ale teraz poczekajmy jak bedzie impreza zakładowa jak pociągną po pensji by za nią zapłacili ;)
Jasiu 2017-05-17 13:43
Imprezy, dodatki na święta, wszystkiego te wydarzenia zawsze poprzedza mniejsza wypłata. Myślą że ludzie tego nie widzą. Od dawna się o tym mówi na zakładzie. Grunt że później można sobie przypisać że coś im daliśmy niech się cieszą...
Gdyby 2017-05-17 20:51
My im nic nie dajemy, sami sobie biorą.Szkoda ze z własnych wypłat choc raz nie wezmą....
W3 2017-05-24 16:19
Powiedzcie mi, ile zarabiają w innych zakładach? że tak wam mało płacy w zorce?
Ciagle mało i mało, jak tak bardzo przeszkadza to składa sie wypowiedzenie i cześć jak czapka. i idz do lepszej pracy.... ale nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie ma lepszych wypłat w okolicy. ale bedziecie dalej tu siedzieć i dalej mało mało..... mało? idz gdzie dają więcej, po co blokować miejsce pracy.
Indianahoe 2017-05-25 16:16
Powiedział co wiedział ! Tu chodzi o sam fakt, ze taki duzy zakład,na takim poziomie nie dosc,ze płaci głodowe pensje,zatrudnia nastoletnich podrostkow i nie zwraca uwagi na jakos materiału,jakim dysponuje! Takze chyba jest sie czego wstydzić ...
Wik 2017-05-26 13:51
Chyba ciebie
Hsjrnndiwk 2017-05-26 18:04
I takich jak Ty co harują jak woły,wynieś przynieś pozamiataj i cieszą sie jak murzyn bateryjką z pensji wynoszącej 2200 . Zenada.No chyba ze należysz do tych nastoletnich nierobów co to myślą ze sie nie narobią a zarobią miliony.Trzecia opcja to partacz a takich w zorce jest wielu
Emiraty 2017-06-07 11:45
A kto dostał te rzkome podwyzki? Tylko brygadziści lakierni czy ktos jeszcze? Bo ja nic nie wiem
Benio 2017-06-08 10:34
Haha widzę ze w prowizorce dalej kiepsko a nawet jeszcze gorzej jak było. Właśnie ludzie ktorzy przychodzą do pracy za 2400 i cieszą się ze swojego wynagrodzenia sterują rynkiem płac. Jakby ludzie w tych wszystkich pseudo zakladach wzięli i zlapali by się za jajca to szybko podnieśli by pensje. Ja pracowałem 4 miesiące i jedna wyplata to 2350 z dwiema sobotami pozniej było 2100, 1800 i 2000 ( smiech na sali) po 4 miechach odpuscilem sobie pracę w tej smiesznej firmie i nie żałuję. Smród, pył i atmosfera panująca w zakladzie zniechęca do pracy. W dzisiejszych czasach minimalna pensja żeby przetrwać to 3000 zł, choć i to są ochlapy tak na prawdę. Także jak jesteś murzynem jeden z drugim i za 2400 pracujesz w tej firmie to sobie pracuj i narzekaj dalej pozdrawiam cieplutko :)
Dres 2017-06-08 22:45
Jaka praca taka płaca.Osobiscie nie znam nikogo kto by w zorce zarabiał takie małe pieniądze.niestety kolego ale jak sie chce zarobić to trzeba sie pokazac,dac troche od siebie i porobić troche dluzej niz marne 4 miesiące.Bo raczej smieszne by było zeby jakas nowa osoba zarabiała na poziomie starych pracownikow
Henio 2017-06-10 19:34
Ty Benio to gdzie ci tak dobrze. Daj namiary
Ferdynand 3 Wielki 2017-06-10 21:50
Na zmianie Marcina Z. robota tak idzie,tak sie kurzy ze az pan Grzegorz Poniat....co chwile robi sobie selfiki i dodaje na Facebooku.Brak slow zeby to skomentowac.Widac jak zmiana CIEZKO pracuje.
Lizak 2017-06-15 16:09
Dlaczego zarząd trzyma w pracy takie patologie jak ta chuda co wiecznie jest na zwolnieniu lekarskim a na fejsbuku co dwa dni dodaje zdjęcia z wycieczek?Nie ma na miejsce takich nierobów kogos normalnego?
Realista 2017-06-21 12:03
1820 zarbilem
Nowa 2017-06-21 16:06
A jak traktują nowych??? Bo słyszałam, że niektórzy gnoją nowych pracowników, nawet jak Ci starają się dobrze pracować ale mają swoje zdanie i nie chcą się podporządkować "starej ekipie".
Sszaassasa 2017-06-21 19:55
Co za bzdury hehehehe
Już były 2017-06-22 10:59
A ilu tych "kombinatorów" wpadło na "lewych" zwolnieniach? No właśnie. L4 to nie urlop i nie bierzesz go, żeby wyremontować mieszkanie czy pojechać na wczasy. Jeśli ktoś jest chory to powinien iść do lekarza. Jest to w dobrze pojętym interesie jego i firmy. Z chorego pracownika nie ma pożytku. Wręcz przeciwnie. Może zarazić innych. Jego sprawność psychotechniczna jest ograniczona, przez co może dojść do uszkodzenia maszyny, materiału czy spadku jakości. Może doprowadzić do wypadku, co też wiąże się z kosztami również dla firmy. Choćby poprzez wymuszony czas postoju maszyny. Jeśli jednak jest przypuszczenie, że ktoś symuluje, są instrumenty umożliwiające stwierdzenie takiego faktu. Wiedz, że wydawanie negatywnych opinii o innych na wyrost jest prostackie. Co do przyznania podwyżki danemu pracownikowi, to mają w tym udział bezpośredni przełożeni. To im wystawiasz negatywną opinię podważając ich decyzję. Podsumowując Twoją krótką wypowiedź można dojść do wniosku, że wszyscy dookoła są niekompetentnymi i nieudolnymi kombinatorami. Jedynie Ty jesteś mocnym filarem, na którym opiera się firma. Nie potwierdzam.
Już były 2017-06-22 11:37
250 złotych za sobotę? Oczywiście brutto. Powinno być 350 i jeszcze nie tak dawno było. Za soboty było 50% premii. Teraz jest tylko 10%. Napisz też, że masz wyższą stawkę niż większość. Są tacy, którzy pracują w soboty. Ich pensja też jest odpowiednio wyższa. Jednak większość ma rodziny i chce normalnie żyć. Nie tylko pracą. Zwłaszcza za 3/4 stawki. Jeszcze niedawno też wydawało mi się, że w Zorce jest dobrze. Wszystko przez kilka lat pozostawania w jej trybach. Potem zmieniłem pracę i zmieniłem zdanie. Poznałem inne realia. Żałuję tylko, że tak późno podjąłem decyzję o rozstaniu z Zorką.
Bebe 2017-06-22 15:39
Co za wyczerpująca odpowiedź.
Olivier 2017-06-22 17:08
Jeżeli ktos jest tak bardzo chory a na fejsbuku co drugi dzien dodaje zdjęcia z rożnych wycieczek i wyglada kwitnąco to śmiem twierdzić ze jest to zwykły nierób i symulant.Ale chyba trafiłem w czuły punkt skoro tak sie zjeżyłes co? Uderz w stół? Tak to wyglada
kurczak 2017-06-22 20:33
Następny co wypisuje jakies wyssane z palca bzdury Jak macie jeden z drugim pisac nieprawde to sobie po prostu odpuście. Żeby zarobic trzeba pracowac a niestety jak pracy sie unika i odwala fuszerke, to potem odbija sie to na wyplacie. Ja tam pracuje prawie 4 lata, jeszcze nigdy nie wzialem ponizej trojki i na soboty nie narzekam. A jak ktos ma dwie lewe rece lub mieszka na garnuszku u mamusi to po co ma sie meczyc w jakiejs tam pracy.....mozna przyjsc , posciemniac a pottem plakac na forum, jak to malo placa.
obecny 2017-06-23 18:29
Ja się zgadzam. Nareszcie ściemniacze są zauważani.
Humanus 2017-06-25 17:29
Zauważają ich tylko pracownicy, a to nie oznacza, ze ktos sie za nich wezmie.Gora nie widzi problemu w takich lewusach.
Zostaw swoją opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zorka Sp. z o.o.