Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Mentor

To co się odwala w tym zakładzie to skrajna (usunięte przez administratora). Brygadzista szkoli mistrza. Niedługo kierownik będzie moze szkolił prezesa. Na jednej zmianie dwóch brygadzistów i brak mistrza, z czego jedno z tych brygadzistów snuje się jak cień po hali zamiast zakasac rękawy i wziąć się za robotę. Taki cyrk to tylko w Orce.Nie ma tu absolutnie nikogo kompetentnego na stanowisku kierowniczym. Nikogo.

Bystry jak...
@Mentor

I bardzo dobrze robi! Tak samo jak powinno szkolić się operatora od odbioru przez podawanie, żeby poznał obowiązki swoich współpracowników.. Nowy mistrz musi poznać zakres zadań swojego pomocnika. Nie filozuj mentor. Jest dobrze.

Kiciuś
@Bystry jak...

Ta, na bank właśnie tak to powinno wyglądać. Niech jeszcze sprzątaczka szkoli dyrektora to będzie super.

Kojak

kierownik chyba miał ciężki weekend .........

Chenio
@Kojak

I pewnie nikt nie zauważyl poraz kolejny że jest na procentach .

Ptacownik
@Chenio

A który to kierownik ????

Edyta

Firma płaci za badania wstępne tak?

Paulinka
@Edyta

Tak

Kadra

Kiedy skończy się panoszenie Elki z maszynowni? To że jej chłop jest mistrzem nie oznacza że jej wszystko wolno. Pora żeby prezes dowiedział się co tam się dzieje. Wszystko na piśmie plus rozmowa w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam normalnych ludzi gardzących nepotyzmem faworyzowaniem i bycie zwykłym (usunięte przez administratora)

Mateusz
@Kadra

Wszyscy wiedzą że ta Pani ma lżejsze prace bo to żona, pismo pójdzie chcemy być wszyscy równi

Burt
@Mateusz

Wyroznianie i lekka praca to jedno ale stosowanie mobbingu to już inna sprawa. Ta pani zajmuje się wszystkim i widzi każdego na innym dziale, w szkoda że tej energii nie włoży w wykonanie swoich obowiązków.Czeroie radość z kapowania i kłócenia się a mezulek pantofel skacze jak małpka. Co żonka powie to święte.kiedys przez nią wyleci z hukiem i tyle będzie z ich panoszenia sie

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

Zdzisław

Czy to prawda że została zmniejszona pomoc świąteczną?

Ta
@Zdzisław

Tak to niestety prawda. A teraz wracaj do pracy i nie szukaj poklasku i sensacji bo jak zwykle każdy tu będzie szczekał a żeby coś zdziałać to gębą w kubel i cisza.

Zdzisław
@Ta

Ta.. co tu robisz ,taki wyszczekany a incognito szczekasz na forum. Dość okradania zwykłych roboli ,trzeba się zawijać. ZORKA Tonie w odchodach ikei.

Lakiernia

Ej tam u was na tej lakierni to niedlugo to bedą tylko byli mistrzowie i brygadzisci i liderzy . Kolejny ofiarny osiołek szykuje się na mistrza . Szkoda cię chlopie myślalem ześ madrzejszy .Ekipa łysego juz ci stoper właczyla . Już odlicza .

Kozik
@Lakiernia

Oj przydał by nam się wreszcie na lakierni jakiś normalny, ogarnięty i prawdziwy mistrz. Rafciu sam długo nie pociągnie. Wypłata marna to niech chociaż mistrz będzie spoko.

Harnas
@Kozik

Trza mu zapodać dawkę procentów i da rade spokojnie i potem udawać ze nic się nie dzieje .

Teneryfa
@Lakiernia

Żal ci ściska że sam nie możesz spróbować ?

Paulinka
@Lakiernia

Bąbel aż taki jesteś zazdrosny ?

Marcel
@Paulinka

Teraz ranka się z nim użera hahaha współczuję wszystko bedzie pozewane

Stefan

Z tymi mistrzami to faktycznie do bani. Wiecznie się czepiają, ciągle mówią co mamy robić i w jakiej kolejności, na fajkę chodzić nie dają. Paranoja. Wcześniej wyjść się nie da , trzeba 8 odbębnić. Oni cholera zmuszają nas do pracy, to mobbing prawie. Sorki !!!!! niech ktoś podpowie, ta Zorka to jakiś ośrodek wczasowy ? Bo już sam nie wiem.. Myślałem , że to poważna firma Pozdrawiam kolegów(- żanki) . PRZYSTOSOWANY

Dagi
@Stefan

Pani D; mistrzyni jest najlepsza, jak rozlicza ludzi za minutowe wczesniejsze wyjście do szatni .Zapomniala jak pracowala jako szeregowy pracownik tylko wiecznie telefon i pretensje do mistrzów .

Proponuję zakup słownika.

Lol

Hahahaha jaka beka z was, mazepy :d jaj nie mają żeby podpisać się własnym imieniem ???? kisne ze śmiechu z was leszcze ????

@Dagi

Jak wy możecie pracować w takich warunkach???? Przecież to barbarzyństwo! Kto to widział żeby siedzieć w pracy 8 godz i pracować od dzwonka do dzwonka? To jest jawny mobbing! A gdzie wyjścia na fajkę i pogaduchy z innymi? Żal mi was...płaczki.

Temat

Coraz gorzej w tym (usunięte przez administratora) to znaczy w tym zakładzie.Niedługo braknie całkowicie ludzi do pracy, bo narobią liderów, sekretarek liderów, sekretarek sekretarek liderów, brygadzista tego, tamtego, głównodowodzący kibla, jego asystent i tak dalej. Tylko w zorce taki (usunięte przez administratora) A im wyższe stanowiska tu ludzie maja, tym sa bardziej chamscy i wyżej (usunięte przez administratora)niz tyłek mają.

@Temat

Najlepszy jest lider tej maszyny UV ,koleś kompletnie nic nie robi ,on tylko sygnalizuje na kolegów

Piotrunio
@W3

Tak samo blond brygadzistka. Nie robi niczego pożytecznego ale jest. Ludzi brakuje to mogłaby sie wziac za robote

Słabo mi
@Temat

Ogolnie jest kiepsko, podejscie zarządu jest straszne. Ludzie, dobrzy starzy pracownicy, odchodzą, a oni nic kompletnie nic nie robia, zeby ich zatrzymac. To tylko dowodzi tego ze maja nas wszystkich głęboko w ... nosie. Zalezy im na dobrej doświadczonej kadrze tak jak na zeszłorocznym śniegu. Zorka tonie moi drodzy. Tonie.

Roman

Nie kompromituj sie. Brygadzisci nie sa nikomu do niczego potrzebni i kazdy o tym wie. Czemu na zmianie pani D. nie ma zadnego pasożyta i jakos sobie swietnie tam radzą? Jak mistrz umie zorganizować sobie prace i ogarnia co sie dzieje wokół niego, to nie potrzebuje do towarzystwa zadnego parobka

Jelonek
@Roman

A widziałeś kiedyś pasożyta na pasożycie...xd

Tetry
@Jelonek

No widziałem teraz na rankach

Pasożyt
@Tetry

Ja też to widziałam, ciężko tego nie zauważyć jak błąkają się , brygadzista , brygadzista, brygadzistka brygadzistky pomocnicy i niby pseudo mistrz który nie wie o co chodzi a ludzi do pracy brak kto pozwala na takie cuda.

Roman
@Pasożyt

Bo w zorce widocznie promowane jeat nieróbstwo.ktos w koncu na to pozwala. Takie rzeczy nigdy by nie miały miejsca gdyby kirszan był kierownikiem. U niego nie było miejsca na ściemnianie i leserstwo.

Kirszon
@Roman

Kirszon kierownik??? Dupowliz do zarządu.. A jako kierownik każdą (usunięte przez administratora). Nie puszczaal na pakowanie. Śmiechu warte.. Prawa ręka prezesa.. (usunięte przez administratora)

@@@@;;
@Roman

Ona nie musi się znać i się nie zna ale zna pana z Aa kiera .

Kirszon
@Kirszon

Oooo widać kto tu jest modelatorem.. Panie Kirszon nie ładnie tak zmieniać treść wpisu.

Marynarz

Czy Martha z KJ zajmuje się w pracy czymś wiecej, niż spacerowaniem i plotkowaniem?

Termostat
@Marynarz

Wlasnie, dlaczego takie elementy społeczne nic nie robiące snują sie po zakładzie w poszukiwaniu koleżanek do pogadania i biora za to pensje ?

Jacko
@Marynarz

Ta pani powinna być zwolniona w pierwszej kolejności lub zdegradowana do szeregowego pracownika bo jej szczyt nierobstwa sięga zenitu, ale to trwa już kilka ładnych lat wie Pani jest kryta

Blady
@Jacko

Bo wchodzi w tyłek prezesowi i podlizuje sie na kazdym kroku. Wiedzy brak, kompetencji brak, ale wszystko do czasu. Nowy prezes nie bedzie rak naiwny i wezmie sie za ściemniaczy i (usunięte przez administratora)

Wino

Dlaczego M.Zal.jest operatorem ? Dlaczego codziennie zaczynamy prace od poprawiania tego co on zepsuł? Czy operatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za wykonywana prace?

Jelonek

Nowa pani mistrzyni powinna miec sie na baczności, bo osiąganie własnych korzyści kosztem bycia swinia dla ludzi to nie recepta na sukces.Skargi sie posypią.

Harnas
@Jelonek

Ta pani pewnie nie wie ze jej dni na mistrzowaniu sa policzone jak poprzednikow .Koziolki ofiarne musza byc .Kiero z kumplami juz sie o to postara

@Jelonek

Nowa pani mistrz nie ogarnia tematu pod tytulem produkcja mota sie i robi takie zamieszanie ze niema zadnej produkcji .Jak dlugo tak pociagnie

Smerfetka
@Smerf

Zacznijmy od tego że pani mistrz nie zna elementów wprowadza totalny haos i obgaduje wszystkich jaka ona jest fajna i zaradna co to jest ?

@Smerfetka

A ja uważam że Pani D. jest odpowiednią osobą na swoim stanowisku, skończyło się uciekanie do szatni przed dzwonkiem jakaś jest dyscyplina, (usunięte przez administratora)

Piekarz
@Jelonek

A jakiego dzialu mistrzem jest ta pani ? Jestem bylym pracownikiem i interesują mnie sprawy pracownikow :)

Jimu

Zgadzam sie

Izka

Masakra jest...

Krezus

Jesteście anonimowymi śmieciami. Tyle w temacie. Odwaga tylko na forum, a w realu podkulony ogon i morda w kubeł.Ale czego sie spodziewać po starych menopauzach i pijakach

@Krezus

....no wypowiedź na poziomie noszenia kaftanu a nie kamizelki, lol

@Smerfetka

"chaos" polecam słownik ortograficzny niemoty bez szkoły.

@Smerfetka

A niby jakich elementów nie zna??? Jakoś nikt tego nie zauważył do tej pory.

Lwp
@Krezus

Wypowiedź pani D: na pani poziomie.

Ząbek konował
@Piekarz

Nie interesuj się plotkarzu

@Smerfetka

Pani mistrz to jest tak zarada jak slepy w nowym miejscu.Najlepsza jest jej pomocnica pani A warte siebie nawzajem

Atystoteles
@Smerf

Pani Brygadzistka nadaje sie na ta funkcje jak ja do lepienia garnków z gliny

Waldek Morawiec
@Smerf

Dlaczego zazdrościsz, dziewczyny z produkcji zostały na stołkach to mógł być każdy z nas , przecież też mamy takie samo doświadczenie

@Waldek Morawiec

Dobrze awanaowac na stolek wyzej ale boli jak sie z niego z hukim spada za swoja nieudolnosc

@Smerf

Serio polecam słownik niedouczone ćwoki po podstawówce. Pisownia się kłania. Najpierw skończcie gimbaze a później miejcie parcie na stanowiska.

@Gość

Haos czy chaos jakie to ma znaczenie przy takim braku umiejętnosci przede wszystkim pracy z ludźmi, tak to są ludzie tacy sami jak Ty nie śmieci czy pijacy, tepaki czy niemoty itp. polecam okazywanie więcej szacunku bo przez te kamizelki nieźle wam odbija jakbyście osiągnęli szczyt możliwości tymczasem jesteście jak mięso armatnie na wojnie

@Rudy

Koledze po fachu porady daj w kwestii dokształcenia

Pan
@Jelonek

Dlaczego M.Zal.jest operatorem? Dlaczego codziennie przychodząc do pracy musimy poprawiac elementy przez niego zawalone?Czy operatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za wykonywana prace?

***** ***

Witam wszystkich zorkowiczow. Mamy u siebie na W1 takiego jednego durnego pisowca,ktorego nie idzie sluchac,niby mlody chlop a durny,na fejsie bzdury wypisuje,wszyscy go blokuja i wywalaja ze znajomych,na zakladzie tez juz prawie nikt z nim nie gada. Wiecie o kogo chodzi? Jest nadzieja,ze ta holota wkrotce zniknie. Pozdrawiam.

WD40
@***** ***

Raczej nikogo nie intetesuje co tenkes prywatnie wypisuje na fejsie. Skup się na pracy i zajmij poprawnym wykonywaniem swoich obowiązków, zamiast interesować sie cudzym zyciem i poglądami politycznymi. Wypadałoby zaczac zachowywać sie jak dorosła osoba. A jesli masz az tak bardzo cos do tego goscia, to miej jaja i idz z nim pogadaj w 4 oczy.

WD40
@WD40

Poprawka - „ nie interesuje co ten koles”

@***** ***

Szkoda się zajmować tym prostakiem,a PiS....rów jest wielu na w 1 ....jakoś trzeba żyć.

W1

Młody brygada już się rozpadła,nawet kierownik poleciał.

Za
@W1

Nie tylko piją w transporcie ,produkcja też ma swoich asów.

Młody

Na W1 dno,ludzi zwalniają bez powodu a pod oknami prezesa Pan brygadzista transportu wraz ze swoją świtą dzień w dzień łazi z promilami. Wszyscy wiedzą lecz chłop ma udziały w Zorce i jest ciche przyzwolenia na to co robi. Pracowałem na dworcowej kilkanaście miesięcy ,kolesiostwo i komuna. Masz plecy jesteś nie do ruszenia. Nie polecam tego wydziału. Płaca marna.

Och

A co to? Kolesi od wódki brakło i nie ma juz kogo obsadzić na operatora?

Spoko

Siema jak się pracuje w zorka , poszukuje pracy na dłużej .Opłaca się tam zatrudnić ,jakie są.warunki ,jakie jest wynagrodzenie , sytuacja na hali i czy można tam zarobić normalna.wyplate. Z góry dziękuję za odpowiedź

Borek
@Spoko

Pracy nie polecam, ogolny wyzysk, zarobki takie sobie..wieczne niezadowolenie, jeden na drugiego nadaje, organizacja pracy kuleje.

szansa

Jest OK. Teraz 80 %.Od sierpnia już normalnie

@szansa

Jakoś Ci nie ufam czytając te wiadomości co tu piszecie sądzę, że lepiej chyba omijać ten zakład . Już w waszych postach czuć zawiść i nienawiść wolę iść do zakładu obok i w takim razie dziękuję za propozycje obecną 1850 zł na rękę hahah bo pandemia .A znając życie to norma wyśrubowana że nawet do toalety nie można wyjść pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

@Spoko

(usunięte przez administratora) prawda. Ty jako normalny pracownik będziesz dostawał 100% wynagrodzenia. Praca jak praca, robić swoje trzeba. Nikt do kibla nie broni Ci isc, nie słuchaj tych ujadaczy z forum którym wszystko nie pasuje, a jak przyjdzie co do czego to z zamkniętym ryjem siedzą. Są tam jeszcze normalni ludzie

Ftw

Dziwne rzeczy opowiadasz.

Wtf

NIE. Normalny pracownik produkcji. Ale z naciskiem na normalny. Nie podoba się to dobrze wiecie gdzie są drzwi. Im Was mniej tym lepiej.

Spoko

Owszem na Pańska klatę ale przepraszam wymeklo mi się haha

@Spoko

Chyba dość często się Panu wymyka.Może czas zacząć oszczędzać zwieracze???

Migos

Teraz pracujemy za 80 procent to wiecej niz 2400 chyba nie zarobisz. Chyba ze jestes nowy i na zlecieniu to pensja większa bedzie

Wtf

Na zleceniu nie licz na kokosy,. Na umowę o pracę, jako że nie jesteś starym pracownikiem to będziesz dostawał normalne 100%.Nie mogą Ci zabrać 20% jeśli wcześniej nie pracowałeś, bo za co? Dajmy na to, że dostaniesz 2100 postawy w II kategorii zaszeregowania. Dodaj do tego premie za nie chorowanie i dwie pozostałe. Nie wiem czemu ludzie tak strasznie kłamią. Ja osobiście mam 2200 podstawy i te 2800-2900 dostawałem na luzie. To jeśli ja tak mam, to oni też muszą mieć. Teraz jest mniej, ale płacą 80%... Ludzie lubią dużo gadać.Nie powiem, bo dobrze Zorka nie zrobiła zwalniając tak dużo ludzi. Dlatego teraz szukają. Ale najlepiej jak sam sprawdzisz.

Majk
@Wtf

Jak nie masz wiedzy w temacie to sie nie wypowiadaj i nie wprowadzaj w blad. Jestem akurat na zleceniu, stawka to 19 zł na godzine to sobie przelicz czy w porównaniu do umowy o prace rzeczywiście jest słabo.Majac podstawę 2200 nie zarobisz 2800-2900 wiec nie wiem kogo próbujesz w tym momencie oszukać, ale chyba samego siebie jedynie.Moj brat pracuje na meblowej 5 lat, podstawę ma 2600 i z wszystkimi premiami na rękę bierze miesiac w miesiac 2970 zł. Takze z podstawa 2200 jest to nierealne moj drogi sciemniaczu.

@Wtf

A czemu ja jako normalny pracownik to reszta jest nie normalną, czy co masz na myśli na mieście już mówią jakie praktyki stosuje zakład. (usunięte przez administratora)Bo tak to mi wygląda skoro zakład ma takie podejście

@Majk

Proszę podać e-mail, pokaże Ci fiszkę niedowiarku. Wiem ile hajsu dostaje. Ale jak już zobaczysz, to grzecznie z imienia i nazwiska przeprosisz.

Igor
@Wtf

Powiedz co ci daje to ściemnianie ? Jakas wewnętrzna satysfakcja? Podnieta? Czy tak sie dowartosciowujesz?

Luizjana
@Spoko

Jeżeli chcesz dostać nerwicy to zapraszam do Zorki haha ogólnie klimat przekozacki Wchodzisz ciemny i wychodzisz ciemny mistrzowie mają cię głęboko w (usunięte przez administratora) brygadzisci to samo pełno Ukraińców

Luizjana
@Spoko

Potrafią cię zwolnić bez żadnego powodu haaha (usunięte przez administratora) na pakowaniu to samo każdy na każdego tylko by gadał jakby żył ta zasrana praca! Pozdrawiam szerokim palcem cała dyrekcję i całe posrane kierownictwo mam nadzieję że w końcu dostaniecie po (usunięte przez administratora) od Ikei

Milena
@Luizjana

Potwierdzam w 100%

Już były
@Spoko

Firma jest najgorszą, w jakiej pracowałem. Pensja zasadnicza była tylko częścią wynagrodzenia. Sporą część stanowiły dodatki, które nie zawsze były wypłacane. Premia uznaniowa (doliczana do każdej godziny) nie dotyczyła nadgodzin a czasami z niewyjaśnionych powodów nie była przyznawana. Za nadgodziny zawsze otrzymywałeś 75% (dni powszednie) lub 100% (sobota) stawki godzinowej. Dodatek akordowy. Zawsze pojawiał się na pasku ale praktycznie nigdy nie zmieniał wysokości pensji. Przycięli coś innego. Istnie również dodatek za pracę w nocy. Ubrania robocze. Dostałem coś takiego po kilku tygodniach pracy. Rekordzista po 1,5 roku! Przez ten czas musiałem używać i dbać o prywatne rzeczy. Nikt nie otrzymał za to nawet grosza zwrotu, choć prawo pracy wyraźnie mówi, że za pranie odzieży we własnym zakresie przysługuje dodatek do pensji. Ubrania firmowe były już prane przez firmę zewnętrzną na koszt Zorki. Upały to zawsze była mordęga. Brak klimatyzacji, brak skutecznej wentylacji hali. Zasłabnięcia nikogo nie dziwiły. Może jedynie kadrę menadżerską. Tu znów pojawiał się problem odzieży. Nigdy nie było jej na tyle, żeby pozwolić sobie na luksus zakładania codziennie świeżej bez zatrudniania prywatnej pralki. Na stronie Zorki wyświetlana jest informacja, że firma dba o pracowników i zapewnia im udział w szkoleniach. No cóż. Szkolenia BHP to bez wątpienia ważny szczebel w rozwoju pracownika :) Udział w innych firma potrafiła zasponsorować, kiedy pracownik przedłużał posiadane uprawnienia, bez których nie mógł wykonywać swojej pracy. Każdy pracownik musiał się sam troszczyć o swoje stanowisko pracy. Mało który kierownik potrafił czy chciał się tym zająć.

Kierowniku lakierni, dziękujemy za kolejny raz kiedy pokazałeś, jak bardzo masz w nosie nas, pracowników. Głupie „wesołych świąt” nie przeszło ci przez gardło? Pewne cechy wynosi się z domu, najwidoczniej stąd problem w okazaniu szacunku i kultury. Dziękujemy i pamiętaj, że jak ty szanujesz nas, tak my szanujemy ciebie. Peace!

Bomba

Pewnie cos golnął tak pod te święta i nie kontaktował za bardzo .ale ale czepiacie się

Taborety

Serio? Trzeba było ruszyć dupe i iść powiedzieć WESOŁYCH ŚWIĄT. To jest jakiś obowiązek kierownika? Może jeszcze prezent ma Wam dać? Wy wszyscy jesteście jacyś opętani. Jak się nie podoba w pracy, to czemu nie złożycie wypowiedzeń? Narzekać i obrażać tutaj potraficie wszystkich, to zabierzcie pupkę w troki i nie będziecie mieli problemu. Śmiech na sali xD

Gawin
@Taborety

Nie kompromituj sie. Jakos złotnik umiał przyjechac złożyc życzenia swoim pracownikom ( widocznie jego mama nauczyła kultury i odpowiednio wychowała) a łysemu korona by spadła? Taka to ujma dla jego, ze tak zażartuje, honoru? Zero wychowania i jakiegokolwiek poczucia bycia kierownikiem.

@Gawin

Na prawdę macie coś z głową. Kierownik maszynowni też nie złożył życzeń. I czy tam ma ktoś problem? Od zawsze wiadomo, że wy na lakierni to macie ostro naje... Ale żeby aż tak? I co? Pewnie Twoje święta legły w gruzach bo Marcin nie podszedł i nie powiedział nie szczerych WESOŁYCH ŚWIĄT? Zamiast zająć się rodzina, przyjaciółmi to będzie pruć pupki bo ktoś czegoś nie zrobił. Głęboki wdech, wydech. Zjedz sobie pozostałości po wigilijnym stole i odetchnij od roboty. Masz wolne. Jak nie pomoże, to przecież wiesz co można złożyć, żeby mieć już na zawsze spokój z kierownikiem bez honoru.

Ekg
@Taborety

cos ty za włazotylek ? Idz i mu jeszcze kochones wyliz.Obrońca uciśnionych sie znalazł. Skoro jestes z maszynowni to pilnuj swojego działu fraglesie i zacznij korzystac ze słownika skoro masz problem z jezykiem polskim.

@Ekg

Mi słownik nie jest potrzebny... Czy ja coś zle napisałem? Ale jak się nie ma do czego przyje...to do pisania, tak najlepiej. Po prostu serdecznie wkurza człowieka, jak wchodzi na forum i zamiast przeczytać info, dostać konkretną odpowiedź to ludzie tutaj wylewają swoje żale. To nie jest gimnazjum.... Może pamiętnik sobie załóżcie i tam wpisujcie? Ach.... Ja z innego działu i nie mogę wypowiadac się na temat innych, ale każdy na siebie po kolei na lakierni może jechać. Paradoks, wyzywają się, ale jak ktoś "obcy" ma coś do powiedzenia to będą się bronić. Lepiej sprawdź swoje kochones i polecam zapoznać się z zasadami interpunkcji, jak już wytykamy sobie słowniki. ;] Pozdrawiam, tylko nie zapomnijcie grzecznie do kościółka jeszcze iść, pomodlić się i wrócić do bycia zazdrosnym, zawisnym małym człowieczkiem :)

Przemo
@Taborety

Naprawdę pisze się razem. I czego byś nie napisał, nie zmieni to faktu, że jesteś naczelnym jajolizaczem zorki :) wazelina ci wycieka kącikami ust. A może to jednak nie jest wazelina :> jeśli nie pasuje ci to, co ludzie tutaj piszą, to nie wchodź, nie czytaj i nie kompromituj się bardziej.

@Przemo

Można również " na prawdę", ale faktycznie w kontekście mojego zdania, to NAPRAWDĘ jest poprawne. Jajolizem jestem bo co? Bo się nie przypierdzielam do ludzi jak Wy? Bo nie szukam sensacji? Bo mam jakikolwiek szacunek do ludzi? Po to jest forum. Żeby wejść i przeczytać o pracodawcy, jeśli kandydat chce się czegoś dowiedzieć. Tutaj tego nie ma, tutaj jest chlew. Przez takich jak Wy. Jeśli nie pasuje Ci kierownik, ekipa, mistrzowie czy brygadzisci to nie przychodź do roboty. Znajdź inną, lepszą. Co Cię tutaj trzyma? Wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma. Nie rozumiem narzekania i obrażania innych kiedy droga do drzwi jest prosta. Wyjdź i nie wracaj, nie będziemy płakać.

Szef

Bąbel to ty ?

Tygrys
@Szef

Nie nie to raczej sam kierownik taki oburzony :)

A.S
@Tygrys

Tygryski, Szefy... Moze jeszcze jakieś anonimowe kozaczki się odezwą? Tacy wyszczekani, tacy odważni, tak bardzo krzyczą i obrażają, bo ktoś wyraził swoje zdanie. Może chociaż pod swoimi inicjałami się podpiszcie? Tu nie jest kolorowo, każdy to wie. Ale nie popadajmy w paranoje. Wszędzie jest tak samo. Zawsze można powiedzieć " do widzenia", jak sytuacja się nie podoba. A Wy zamiast tego tylko szczekacie... Dorośli ludzie...

@A.S

Takiego kabaretu jak tutaj to nawet nie ma w Mrągowie

K.P.
@W3

To po co tu wchodzicie, czytacie i sie udzielacie? Sami bierzecie udział w tym kabarecie.

Antoni
@W3

Czy Zorka to dobre miejsce do rozwoju zawodowego? Jaka jest tu ścieżka awansów i ile można zarobić na najniższych stanowiskach? Ciekawią mnie te kwestie i mam nadzieję że niedługo dowiem się czegoś na ten temat.

E.E.
@Antoni

Ta zorka to idealne miejsce.Rozwój zawodowy w tej firmie nie istnieje. Awanse sie zdarzają ale wszystkie po znajomosci - w zależności kto z kim wodke pije. Najniższe zarobki to chyba 2100 brutto podstawy to z premiami na rękę wychodzi około 2500. Byc moze ktos ma mniej, nie wiem.

Xxx

Wesołych Świąt zorkowiczanie :-)

Kryzysowy Jaś

Obsada na linii UV to porazka.

@Kryzysowy Jaś

Ale tylko na jednej zmianie, tam gdzie słynny konfident ktorego nikt nie lubi

(usunięte przez administratora) Olaf już nie pracuje w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.