Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Administrant

Ktos wie co z forsą za festyn? Dadzą nam czy zrobili nas w konia?

Będzie co ma byc
@Administrant

Jak co z kasa....przecież (usunięte przez administratora) miał się dowiedzieć w czerwcu i dac znać.....I co dał?więc wiadomo że tej kasy nie będzie.....im nie zależy na zwykłych pracownikach...tylu dobrych ludzi już się zwolniło bo kierownicy nie chcieli dac podwyzki;)

Lakiernik

To co sie odwala na LWP to jakies cyrki normalnie.Zbieranina przedszkolaków którzy myla prace z placem zabaw. Gdzie sie podziali dorosi odpowiedzialni ludzie? Co przyjdzie uczniak albo dwudziestolatek to wiekszy dzieciak i z kim tu pracowac?Miotla nie potrafia sie obsluzyc, mysla tacy ze praca to kącik wzajemnej adoracji, telefony w rece i zadowoleni a ty stary pracowniku tyraj na takie kaleki życiowe co ich mama nie nauczyła niczego.

Gosc
@Lakiernik

Kierownictwo na to pozwal a starzy pracownicy musza na nich pracowac i pilnowac co oni robia .Zarzad to tez widzi i przymyka oka bo dla nich liczy sie na LWP tylko sztuka a nie dobry sumienny pracownik ze stazem ktory wie co robi

@Lakiernik

W zorce zawsze mieli w du pie dobrych pracowników więc pozostaje wam za nich zapieprzać. Życzę powodzenia

Ex tyracz

Masz rację, ludzie którzy pracowali i mieli pojęcie pracy na swoich stanowiskach byli poprostu olewani, kolesiostwo i nepotyzm siegnąl zenitu,najlepsze lata to między 2015 , 2017 reszta to już tylko agonia

Przedszkolak
@Lakiernik

Zamiast zajmować się pisaniem zbędnych opinii i szukaniem sensacji, zachowaj się jak „dorosły odpowiedzialny człowiek” i wyraz swoją opinie bezpośrednio do osób, w których stronę kierujesz swoją krytykę. Zdecydowanie byłoby to lepszym wzorem do naśladowania. Podejdź i wytłumacz jak się obsługuje miotle DOROSŁY CZŁOWIEKU. Weź tez pod uwagę, ze te „kaleki życiowe” chociaż próbują zarobić na własne wydatki, zamiast ciągnąć z rodziców. (usunięte przez administratora)

Gosc
@Przedszkolak

Oni szukaja instrukcji obslugi w internecie ale nie moga znalesc zawszwe znajduja nie tego modelu

3 H flak
@Przedszkolak

Prosta sprawa jak twoje stanowisko człowieku z pyłem w nosku, a teraz odpoczynij bo od jutra będziesz gibał i proszę daruj sobie te wypociny

Trener
@Przedszkolak

Ale sie dziecko oburzyło xD skoro chcecie zarobic to weźcie sie poprostu za prace a nie urządzacie sobie kretyńskie zabawy

Przedszkolak
@Trener

Nick „przedszkolak” bo zwyczajnie spodobało mi się określenie . Ale muszę Cię zdziwić człowieku, otóż nie jestem z tych, którzy pracują sobie dorywczo na wakacjach, a osoba która być może robi tą sama robotę co Ty . Każdy może wyrazić swoje zdanie, ale nie wykluczam , ze jestem w błędzie. Zabawy, kąciki towarzyskie ????????‍♀️ Moje oczy tego nie widziały .

Pomidor to owoc
@Lakiernik

"Gdzie sie podziali dorosi odpowiedzialni ludzie?" Wydaje mi się, że to pytanie powinieneś/naś skierować sama do Siebie! Od kiedy wypisywanie takich farmazonów na tej stronie jest bardzo dorosłym i odpowiedzialnym zachowaniem? Nie rozumiem zarzutów skierowanych do tych "dwudziestolatków", bo za każdym razem jak przechodzę obok ich stanowiska pracy, to nie specjalnie widzę, żeby "mylili pracę z placem zabaw". (I proszę nie dodawać mi tutaj komentarza, żebym założył okulary, gdyż już takie posiadam ;) )Jakoś zorka potrafi dalej funkcjonować zatrudniając, co roku, tych, jak to stwierdzono wyżej," większych dziaciaków", więc myślę, że to nie oni są problemem. A jeśli chodzi o sprawę związaną z telefonami no proszę Was! Niech wypowie się chociaż jedna osoba, która ANI razu nie wyciągnęła komórki, by sprawdzić chociażby godzinę?! Co do obsługiwania miotły myślę, że skoro potrafili (UWAGA!) bezbłędnie wypełnić umowę zlecenie, napisać CV i szybko nauczyć się pracy, jaką wykonują ( bo sami Państwo wiecie, że w zorce nikt Was po główce nie pogłaska nawet wtedy, kiedy jesteście młodymi/ nowymi pracownikami) to etap zamiatania mają już d a l e k o za sobą :)) Pozdrawiam i Życzę dobrej nocy! Ps. W tym zakładzie trudno nie natknąć na kącik wzajemnej adoracji, więc proszę nie być hipokrytą ^^

pracownik123
@Gosc

To niech szukają, ty za to poszukaj słownika ortograficznego, bo ciężko z tym u Ciebie

Zapraszam pracowników Zorka do założenia związków zawodowych NSZZ Solidarność zapraszam do kontaktu tel 756415912 email soljg@solidarnosc.org.pl,

Krejzol

Czy to orawda ze bedziemy pracowac za 80 procent do konca roku? Ktos cos słyszał?

Plota

Nie, to nie prawda. Przestancie plotkować... :/

Reks
@Plota

Rozkazy mozesz wydawać swoim dzieciom i babie o ile je posiadasz cieniasie

Turpa
@Reks

To nie był rozkaz. Widzę, że masz problem ze zrozumieniem tekstu czytanego. Plotki puszczacie po zakładzie, więc może warto przestać? Jak się chcecie czegoś dowiedzieć, to zapytajcie się ludzi zarządzających. Zadzwońcie sobie do Kadr czy Płac. Ale nie pierdzielcie farmazonów.

Norman
@Krejzol

Najlepsze plotki są od osób niedouczonych i nie sprawdzających przepisów .... Byle tylko gębę otworzyć i już szczęśliwi.

Baron
@Norman

Czyli o sobie mowisz

Prezes

Tak od października niestety

Milena
@Krejzol

Dokładnie za,, 80%" do końca roku albo dłużej wszystko poszło w górę opłaty, żywność a w budżecie pracownika (usunięte przez administratora) Powrót do pensji przed Covidu i z czego tu się cieszyć

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

Nowa

Hej wszystkim jestem nowa w pracy mówiono mi że atmosfera super i ludzie też a widzę co innego .. strasznie mi przykro że są ludzie zawistni bo to tylko praca .. nie za bardzo sprzyjająca tym warunką

Papxio
@Nowa

Niestety, umiesz liczyć licz na siebie. Nie przejmuj się zawistnymi ludźmi, rób to co masz robić, ale nie daj się wykorzystywać. :)

Wiechu
@Nowa

Skoro wierzysz w to co ktos ci mowi to powinnas raczej cofnąć sie do podstawowki bo jestes na takim etapie rozwoju.A jak atmosfera nie pasuje to droga wolna żegnamy i nie bedziemy tesknic

Kiedy w końcu dopełni się degradacja i Ogór zejdzie na produkcję? Czy on w ogóle może prowadzić zmianę? Dajecie sobą rządzić pracownikowi produkcji???

Grupa
@Gość

On nie zejdzie nigdy z tej posady za bardzo wchodzi w swoją rolę pan kierownik ma to gdzieś A inni sądzą że mistrzowie bez niego nie dadzą sobie rady

Awrujcvsdgf
@Gość

Nie moze prowadzic zmiany.

Bfgta
@Awrujcvsdgf

A jednak to robi i co zrobisz z tym? Hah nic tam jest ekipa od wodki swoich podopiecznych najmniejszego szeregu kierownik wziął by poczuli się ważni i nie ważne że rady nie dają

Sds
@Awrujcvsdgf

Może prowadzić

@Sds

Nie może. To jest zwykły pracownik produkcji jak każdy z nas na zakładzie. Czyli wychodzi na to że pierwszy lepszy wyciągnięty z produkcji może prowadzić zmianę.

Pracownik 2

Do tej pory tak jest pierwszy lepszy wyciągnięty może prowadzić nie zauważyłeś?.. najczęściej ludzie bez wykształcenia i nie znający się na produkcji .. resztę skarg zaniescie na górę

Pioneer

Pytanie jak to jest że suchotnica rady nie daje ogarnąć ludzi ? Tylko wiecznie do kierownika co ma robić .. żenujące

@Pioneer

Pytanie czy sam kierownik wie co ma robić ????

Gimbaza

A czego mozna zazdrościć komukolwiek z Zorki? Bycia parobasem?To chyba raczej żaden szczyt ambicji i luksusu tu pracowac, wiec zastanawiająca jest ta zazdrosc.

Pioneerr
@Pioneer

Końcówka jabłka ma jakis problem i żali sie na goworku?

Bbbbb
@Pioneerr

Pan Ogór zobaczył w końcu że nie jest jednak "wybrańcem" i teraz trzeba wylać jad na innych. Żenada malutki człowieczku. Na produkcje go tam gdzie jego miejsce!

Locha

Hahaha widać kto tu ma dużo do gadania parka z zorki :)

Trytytka
@Locha

Idz porysuj komuś auto i nie zawracaj mandoliny

Mazda
@Pioneer

Nie masz wstydu sikso, oj nie masz.wytrzyj mleko spod nosa i idz doić krowy.

Siksa
@Mazda

Wstydu to wy nie ma cie i załatwianie swoich żalów na formum jest naprawdę dorosłe

Wlasnie
@Siksa

Wlasnie! Przeciez lepiej chodzic po firmie i plakac ! Nie ma sensu wasza dyskusja, jutro do roboty wiec zbierajcie siły bo przyds sie ich wiele w taka pogode

Suchy
@Pioneer

Nie ogarnia nigdy nie ogarniała taka natura.

Rezydent
@Suchy

Z naturą nie wygrasz. To tak jak z was wychodzi cebulactwo, brak jaj, zawiść i szczeniarstwo, tak juz nadziei na poprawę nie ma. Pozostaje wam odejść razem z reszta tałatajstwa i znalezc prace godną takich celebrytów jak wy.

Jooo

Prezesie czemu nowy pracownik zarabia więcej na starcie niż starszy z kilkuletnim stażem i doświadczeniem?

Oooi
@Jooo

Jeżeli komuś coś nie pasuje zażalenia i skargi prosimy kierować do tych z góry A nie się tu udzielać ..

?

Kto się wynosi ?

Konkretny
@?

Jeden taki z pakowania

Massimo Macho Men

Kochane babeczki dlaczego jesteście w wiekszosci wszystkie takie otyłe? Nie ma nawet na kogo sie poślinic

Babeczka
@Massimo Macho Men

Można powiedzieć o was tak samo że nie ma na kim oka zawiesić... Może i otyli nie jesteście aż tak ale za to brzydcy i strasznie o siebie nie dbacie

Śmieszek

My przynajmniej nie ukrywamy twarzy pod stertą makijaży tapet itp takie żeście są Bazyle że bez tapety nawet po zapałki do kiosku nie wyjdziecie hahaha

Matrona
@Śmieszek

Tapetą mozna sie chociaz troche upiększyć a waszym zapryszczonym mordom nic nie pomoze, tylko flaga na łeb i za ojczyzne

Nostraculpa
@Śmieszek

No tak narzekaja a biora sie za wszystko co sie rusza i na drzewo nie ucieka z tapeta czy bez nawet jesli to laska typu kaszana pasztet haha ha ha

Kulka
@Massimo Macho Men

Bo żeby w zorce tyrac trzeba dobrze pojesc, inaczej kolumny nie udzwigniesz.... taki to ciężar xd

Chrek

Kto kocha pracować w Zorce to daje laika.

Miodek
@Chrek

Laik - osoba,ktora nie ma kwalifikacji w danym zawodzie lub nie ma wiedzy na określony temat.

Chrek

W Tym Zakładzie pracuję dość długo. Jestem pracownikiem z maszynowni.Moja opinia jest pozytywna.Nic dodać nic ująć po prostu kocham Zorke bo ona uratowała mi życie i mile spędzam w niej czas.Po prostu kocham w niej pracowac.

K

Miala byc jako urlopowka podobno .Mal to zalatwic pak kierownik i znów nic

L
@K

Kierownik ale ktorego działu?

Pracuje w zorce od tygodnia i podoba mi sie.Praca luźna i ludzie całkiem ok poza kilkoma bucami i fraglesami którzy maja sie niewiadomo za kogo na tej maszynie bez rolek tam przy ścianie zaraz.Polecam na wakacje

Fixol
@Nowy

Synku ciesz się że nie było Cię tam 2 lata temu bo byś tam wytrzymał do pierwszej przerwy i by Cię pogotowie zabrało haha

@Nowy

Ryba psuje się od głowy. Jak góra nie rządzi to władze przejmuje hołota i dzieją się dziwne rzeczy.

@Fixol

UV się uruchomiła:) tam taki zapierdziel że szok. Hahahahahaha

Kombi
@Fixol

Niech te beksy z UV juz przestaną plakac bo to na serio Zalosne.chcesz zobaczyc co to prawdziwy zapiernicz? Idz na czyszczenie albo na naprawcze. Wtedy przestaniesz stękać o karetke cieniasie.Kawal chłopa jeden z drugim a mazepia sie i rozczulają nad soba jak jakies leszcze.

Drejk

Jak „mężczyznom” z uv tak bardzo ciezko to niech zmienia prace,ponoc sa wolne etaty przy zamiataniu ulic.chociaz tak tez mozna sie spocić, to nie, lepiej skręcanie długopisów w domu

Foskakam

Juz jeden taki był ze 2-3 lata temu, chłop jak dąb przyszedł do pracy, pierwszy dzien postawili go na uv i po 4 godzinach poszedł do domu bo slabiak nie dał rady i ciezko mu było na sercu ha ha.pokolenie nienauczone roboty.

@@
@Fixol

Nasz długi kolega z uv na urlopie ale i tak musi brać czynny udział w dyskusji. Spokojnie przyjacielu,jak tylko wrócisz to będziesz miał swojego prywatnego ratownika medycznego i już Ci nic nie będzie groziło na tej śmiercionośnej maszynie zwanej UV:)

No
@Fixol

No jeden taki nie wytrzymał pare lat temu i po 4 godzinach pracy uciekł do domu bo serce go bolało xD do tej pory pracuje na uv ale naśmiewa sie z innych a sam wymiękł jak niemowlak xD a teraz karetką straszy hahaha wez sie w garść i badz mężczyzna! Kobiety robia ba uv i zadna tak nie płacze...

Drejk

To tym bardziej polecam! Po co sie meczyc w zorce skoro za lepsze hajsy mozna ulice zamiatać. Warunki lepsze, zadnych zawałów i arytmii serca,zadnego strachu ze trzeba karetke wzywać.

Sumo
@@@

Jest jedna idealna pielegniarka dla niego,niedawno na makorze mieli przyjemnosc współpracowac.Nada sie perfect!

Wierny parobek

Witam proszę o info kim w tym zakładzie jest jegomość ogryzek.To produkcyjny czy mistrz?a Harnaś to kto w takim razie?pomocnik ogryzka?

Ciekawy

A ja chciałbym sie dowiedzieć gdzie sa te wszystkie kamizelki ktore miały zejść na produkcje?

Nicpoń

Mam propozycję dla prezesa może by tak podnieść normy bo jeszcze mamy czas przed końcem żeby postać 3 minuty ,zawasze to jest pudełko więcej przemyslcie to u góry w skali roku to będzie parę pudełek i już na krówki reklamowe będzie pozdrawiam

leo

Czy osoby na emeryturze również są przyjmowani, bo z tych ogłoszeń na jelonce że przyjmą od zaraz tak by wynikało? Byłam pracownicą na maszynowni więc temat nie jest mi obcy i mam doświadczenie.

Luzior

Witam. Mam pytanie. Czy Zorka zmienia umowy pracownikom ze specjalizacji na ogolna "pracownik produkcji" , tak,zeby mogli rzucac czlowieka ze stanowiska na stanowisko bez szemrania i marudzenia,ze ja nie umiem,nie potrafie,bo ja specjalista np od mieszania farby? I czy za tym idzie zmiana podstawy tzn. podwyzka? Czekam na mądre odpowiedzi. Pozdro.

Robisz na W3?

Szara myszka
@Luzior

Tak,Zorka zmienia specjalizacje na pracownik produkcji po to,zeby człowiek był uniwersalny i mogl stanąć na kazdym stanowisku.Nie wiąże sie to z zadna podwyżka.W tej firmie nie mamony o zadnych podwyżkach, a wrecz predzej pensja zostanie obniżona.Nieliczni w tym zakładzie dostali podwyzki ale musieli sie nachodzić za nimi przez wiele miesiecy

@Szara myszka

Pytam,bo zmienili mi umowe,co mi nie przeszkadza,bo chociaż mialem fajne stanowisko to i tak jak maszyna sie zespuła albo brakło materialu,to rzucali mnie gdzie popadnie,ale jak czlowiek pracy sie nie boi to wszedzie sobie da rade. Tylko ze przy okazji zmiany umowy dorzucili z 2600 na 2700 co mnie zdziwilo hmm....??? I zaznaczam,ze jestem normalny,zaden pupoliz czy konfitur....to dla ujadaczy :-)

Szara myszka
@Luzior

Nie pozostaje nic innego jak tylko sie cieszyc :) zawsze to stówka wiecej.

Mm

Dzień dobry chciałam się zapytać czy do byłego mistrza(usunięte przez administratora) z W1 trzeba umawiać się na godziny? Bo słyszałam że wszystko mu jedno i bierze wszystko co leci. Gdzie mam napisać żeby umówić się na daną godzinę?

@Mm

Wszelkie psychologiczne przypadki przyjmuję od 15 do 17 co drugi tydzień, niestety z powodu pandemii mam ograniczoną liczbę pacjentów ale cięższe przypadki to już raczej Bolesławiec chyba...

@Mm

Nie rozumiem dlaczego są usuwane komentarze o chorobie alkocholowej tego osobnika. Co wy myślicie że nikt nie wie że nikt nie czuje? Zorko kochana zacznij myśleć żeby chronić normalnych pracowników a nie zapijaczone gęby.

@Mm

Łatwo jest kogoś oczernić na forum i potem zniknąć ,zamiast zastanowić się gdzie popelniło się błąd we własnym życiu...

@Mm

Po za tym to jest forum na temat firmy i opinii o niej a nie załatwiania swoich osobistych problemów i wylewania żali.Jeśli masz zastrzeżenia do mojej osoby lub pracy zgłoś to przełożonym a jeśli chcesz porozmawiać w cztery oczy to wiesz gdzie mnie znaleźć.Temat uważam za zamknięty.

@T.R

Masz rację jak tylko wyczuje zgłoszę kierownikowi. Temat zamknięty.

Kali
@Mm

On nie kiwnie palcem szkoda nóg i jezyka strzepić .

szansa
@Kali

to kierownictwo w cieplicach toleruje pijaństwo????????? nie wierzę

Czerwony
@szansa

Tak wszystko tolerują tylko na w3 jest dyscyplina

Mała
@Czerwony

Taka dyscyplina że można ze śmiechu walnąć.Przecież każdy chodzi gdzie i kiedy chce a już nie będę wspominała na temat braku organizacji i pewnej brygady. Nie wiem po co są ludzie na określonych stanowiskach skoro i tak ich nie ma kiedy są potrzebni,a jeśli już to decyzji nie potrafią podjąć.

TAKI TAM...
@Mm

ZAWSZE MOŻESZ ZGŁOSIĆ TO DO KADR/BHP MAILOWO LUB TELEFONICZNIE. PO OTRZYMANIU TAKIEJ INFORMACJI KADRY/BHP BEDZIE MUSIAŁO PODJĄĆ ODPOWIEDNIE KROKI!

@TAKI TAM...

Czyli jak zawsze zamieść sprawe pod dywan.Jak nie raz miało to miejsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.