Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

W

Teraz zaczyna się oczernianie i psioczenie na pracowników którzy swoją postawą zasłużyli na pozostanie w zakładzie, przez tych co dostali kopa. Ludzie wstyd mi za Was typowa Polska patologia. Oczernianie z za pleców A prosto w oczy milczenia. Administrator tego forum powinien Was kasować na samym początku pisania kłamstw i oczerniań. Mam nadzieję że jesteście byłymi pracownikami bo wstyd pracować z takimi patolami.

L.b
@W

Wątpię, praca z Toba tragedia. Czekam az sie potkniesz i w twoich żyłach popłynie alko . A wtedy osobiscie podejde i powiem o co i o kogo tak konkretnie chodzi. Nie odpuszcze.Nie powinno Cie tu być.

Mirabelka

To co kochani , wracamy do pracy cieszycie się .ciekawe żakiet będą zaostrzenia w sprawach pracy ile nas będą dojic bo pamiętajmy że teraz każdy będzie się chciał z kamizelek wykazać jaki to on dobry dla firmy .Nie dajmy się i pokażmy że mamy moc

Dejzi
@Mirabelka

Ty wez kup sobie słownik i przemysl sprawe, zanim cos napiszesz. Schudłaś na postoju? Czy zad jak szafa ?

W3

Mąż pracuje w dużej firmie i podobnie redukcję zaczęli od osób których często nie było lub skarżyli się na nich brygadziści.

W4
@W3

A co nas obchodzi twój mąż i jego firma

W3

Myślę że jak ktoś chodził do pracy i był solidnym pracownikiem to narazie nikt go nie zwolni. Normalne jest że jak firma wpadła w dołek to pozbywa się najsłabszych ogniw. To było do przewidzenia że w czasie kryzysu polecą najsłabsi.

MiniRock
@W3

To jesteś w dużym błędzie. Fakt, polecieli też leserzy. Ale dużo osób, które rzetelnie i solidnie pracowaly również pożegnało się z pracą. Tych osób nie wybierał kierownik czy ktoś kto Nas zna. Zatrudnili sobie jakieś typa nie wiadomo skąd dla którego byliśmy tylko nazwiskami i sobie powybierał. (usunięte przez administratora)

No no
@MiniRock

Tak teraz kierownicy i mistrzowie będą gadali ,że to nie oni zwalniali.......A prawda jest taka ,że jeden i drugi w tym palce maczał;)ale jeszcze większy mam ubaw z tych zwolnionych osób......Nie z tego,że zostali zwolnieni ,Ale z tego ,że podpisali wypowiedzenie za porozumieniem stron...A nie z winy pracodawcy;)

MiniRock
@No no

Wypowiedzenie obowiązuje gdy podstawią Ci pod nos i to czy podpiszesz czy nie zupełnie nic nie zmienia. Zostaje tylko sąd pracy... A w tych czasach, niestety ale ciężko byłoby to załatwić. I nie bez powodu zatrudnili sobie prawnika. :) Nie maczał, ale myśl co chcesz, tego nikt Ci nie zabroni. Chociaż życie w błędzie to nie życie ;]

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

Rybiata

A co chcesz nam zająć kolejkę w pośredniaku

@Rybiata

Nie. Nie zamierzam przebywać w Twym naturalnym środowisku Rybciu. Szukam osób zwolnionych, które chcą odzyskać pracę, nie pyskaczy, roszczeniowców i beneficjentów wszystkiego co za free... Jeśli się zdecydujesz, daj znać, jak nie masz ochoty, nie przeszkadzaj proszę i nie siej fermentu gdy o to nikt nie prosi

@AndJusticeForAll

To pochwal się ile będziesz kasowal hajsu pseudo solidaruchu, oni będą tyrać A Ty co miesiąc niezłą sumkę, nie dajcie się w jajo zrobić, już kiedyś pogonili tych darmozjadów z zakładu, idź do pracy bo żerowanie na ludziach byś robił

@Rybiata

Ogarnij się nerwusie , być związkowcem nie oznacza bycie sympatykiem solidarności. To raz. Dwa, by brać hajsy, trzeba by struktury związku osiągnęły minimum 150 osób. Wtedy, zgodnie z ustawą o związkach zawodowych, zostaje powołany przewodniczący i etat związkowy. Ani się na tym nie znam, ani do tego nie garnę ani nie chcę . Ale samo założenie związków, pomoże w takich akcjach jak ostatnio, tzn przy zwolnieniach grupowych! Masz pracę? To jej pilnuj. Straciłaś? Przykro mi, proponuję pomoc, Twój wybór. Najlepiej, jeśli chcesz, napisz na mojego maila wiadomość. W mailu na spokojnie wytłumaczę Ci jak to widzę, i jakie są perspektywy na ochronę miejsca pracy. Pozdrawiam

@AndJusticeForAll

W mailu, nie znasz się nie garniesz "cytuję słowa " i taki ktoś ma ludzi reprezentować, człowieku to jest Stowarzyszenie staczy sklepowych

@Rybiata

(usunięte przez administratora)Chcę założyć związku, a nie im przewodniczyć, teraz się jaśniej wyraziłem?

No for all
@AndJusticeForAll

A te związki to darmowe czy sobie krzykniecie co w 2017 roku ,co pogonili was za płot razem z tymi ulotkami, ale śmiech był

@No for all

Nie jestem związkowcem. Jestem pracownikiem (jeszcze) na wypowiedzeniu. I może poza odrobiną czasu, do stracenia w temacie nie mam już nic. Nie mam pojęcia co było w 2007r. I nie wiem kto i jakie doświadczenia ze związkami zawodowymi miał. Jednak jeżeli jest realna szansa na odzyskanie roboty, chce skorzystać. Stąd moje zapytanie rano tu na forum. Nikogo nie zmuszam, kto chciał się zgłosił. Tak jak ja, gdy przeczytałem tu ogłoszenie. I dlatego chcę założyć lub przystąpić do związku. Oto cała zagadka...

All
@AndJusticeForAll

Chłopie czy to jest twój szczyt możliwości tyranie w tym kieracie, daj sobie spokój, a jeśli uważasz że zostałeś zwolniony bezpodstawnie to idź do sądu pracy, a druga sprawa jeśli masz tak dużo wolnego czasu poszukaj sobie ambitniejszego zajęcia, a nie jakieś związki z kim te związki z tymi kapusiami ,(usunięte przez administratora)

Shrimp
@AndJusticeForAll

Jarek vel Okoń - nie wygłupiaj się , trzeci raz do tej samej rzeki. Pani Zorka ma Ciebie DOŚĆ

Gaweł

Za Panka nie chcieliście zakladać związku bo wam parę groszy było szkoda to teraz macie cyrki, zorkowy beton.

Oczywiście, chociażby uchroni pracowników przed bezzasadnymi zwolnieniami, pomoże wynegocjować lepsze warunki płacy i pracy, organizacja związkowa może powołać w zakładzie Społecznego Inspektora Pracy.

Jan Rokita

To zakładamy!

@Jan Rokita

Zapraszam do naszego biura Jelenia Góra ul 1 Maja 25, lub możemy umówić się na spotkanie w innym miejscu tel 75 641 59 12

Lampucera
@Paweł

A sa juz jacyś realni chętni?

@Lampucera

Tak, potrzebne jest 10 osób aby założyć organizację Poniżej informacja dla osób na wypowiedzeniu W okresie wypowiedzenia Co ważne, w przypadku rozwiązania umowy o pracę z zachowaniem okresu wypowiedzenia objęcie szczególną ochroną stosunku pracy może nastąpić przed rozwiązaniem stosunku pracy, jak również w okresie wypowiedzenia umowy o pracę, czyli po wręczeniu pracownikowi wypowiedzenia. Zarząd zakładowej organizacji związkowej może bowiem objąć pracownika szczególną ochroną w każdym czasie, podejmując stosowną uchwałę. W obu przypadkach pracownik będzie korzystać ze szczególnej ochrony stosunku pracy. Związkowiec może zyskać ochronę nawet w okresie wypowiedzenia Może się również zdarzyć, że pracownik pozostający w okresie wypowiedzenia zdecyduje się założyć związek zawodowy i zostanie objęty szczególną ochroną z tego tytułu. Oznacza to, że zatrudniony, który do tej pory nie podlegał ochronie, może stać się pracownikiem szczególnie chronionym w okresie wypowiedzenia.

W1
@Paweł

Naprawdę warto walczyc o cos w tej firmie jesli zwalnia sie normalnych pracownikow a zostawia sie na poważnym stanowisku goscia z problemami alkoholowymi? Jedyne o co trzeba walczyc to o alkomat na portierni i badanie kazdego pracownika ktory wchodzi na teren firmy.

W1
@Paweł

Czyli jak walczymy o alkomat ? Moze kierownik dowie sie jakich ludzi zostawił jaka (usunięte przez administratora) ma ekipe.Bo ja juz wiem ze na dzien dobry piec osób nie przekroczyło by progu firmy.

Wredny
@W1

Tylko ze kierownika tez by soe przydało przebadać tym alkomatem

Norman
@W1

A jakich normalnych zwolnili ,,?

fryzjer

nie martw się przyklepia. Za cienki jestes.

Peruka

Szczyt ambicji - cieszyc się pozostaniem w zorce. Mam dla was ciekawostkę- wiecie, świat sie nie konczy na tym jednym złodziejskim zakładzie ? :) pozdro 600!

Idefons Gąbka

A ja mam pytanie z innej beczki. Dlaczego zwalniani są, w 98%, ludzie ze zmiany B i C? Czy zmiana A ma jakieś specjalne względy?

Bomba
@Idefons Gąbka

Zmiana A zawsze byla najlepsza bo taką zostawił harnasiowi poprzednik .

Terrorysta
@Bomba

Ja nie ujmuje im bycia najlepszymi. Ale tam ludzie tez chorują, przebywają na zwolnieniach i takie rozne inne, a jednak ich nikt nie zwalnia. Nie zrozumcie mnie zle, nie zycze nikomu zeby został zwolniony, to tylko czysta ciekawosc czemu akurat ta zmiana ma takiego farta.

Magazynek
@Idefons Gąbka

Niektórym nic nie grozi. Wystarczy mieć plecy. (usunięte przez administratora)

Gay

Dzien dobry, czy to prawda ze zamykają cieplice ? Trzymajcie się wszyscy kochani!

Janusz xxx
@Gay

Tak, to prawda. Dzisiaj chodził prezes i wręczał wszystkim dyplomy w ramach podziękowań za dotychczasowy wkład w rozwój firmy. Wszyscy dostali dodatkowo pół roczną pensje. Po maszyny przyjechali jacyś hindusi i mówili że będą teraz robić to samo u siebie za 1/3 tej kwoty co zorka. Pozdrawiam

Polak
@Janusz xxx

A moze ktos odpowiedzieć normalnie na to pytanie ?

@Polak

Ale to chyba prawda, bo przez ostatnich kilka tygodni pracował cały DUR, rozbierali maszyny i wkładali w skrzynie. Widziałem jak wieczorem traktorek jeździł z nimi na celwiskozę. Coś w trawie piszczy ????

Nie może być
@Bystry jak...

Nie może być ja słyszałem że lada dzień ruszymy pełną parą. Nie wierzę że wszystkie projekty przejmą inni

@Nie może być

I Ty masz rację. Hindusi wzieli/zabierają stare maszyny i linie lakiernicze bo Cieplice dostaną jakieś super numeryczne cacuszka pod nowy projekt. Oj będzie się działo. Kiedyś słyszałem, że mamy robotyzowć linie produkcyjne więc może to będzie to i dla tego pozwalniali większość załogi w Cieplicach.

Hindi
@Bystry jak...

Tak to prawda my hindusi bedziemy produkowac meble za 1/ 4 ceny kupilismy maszyny od oreczki i teraz my hajc bedziemy mieć .Szukamy juz pracowników ::: liderów , mentorów , koordynatorów , dyrektorów i ich zastepców , kamizelkowcow i pomocnikow kamizelkowców , Kj , technologów i wszystkich tych co pracują maksymalnie 1.5 godz dziennie .Nie potrzebujemy zwykłych pracowników .

Wiedzacy
@Bystry jak...

Ikea przejmuje cały ten (usunięte przez administratora) bo Zorka jest na dnie finansowym. Ponoć mają teraz sprowadzac swoich ludzi ze Szwecji. Rodowici czarni szwedzi będą teraz produkować meble w 100% z płyty i papieru

Bystry jak...

Ten tłumacz, który był z nimi wyglądał jak prawdziwy wiking albinos. To ponoć jakaś szycha z Ikei. Z samej góry.

Jaro666slav

Dziś zakończyłem swą przygodę na W3. Sposób w jaki to się odbyło pozostawia wiele do życzenia, tak samo jak powód. Ale nie w tym rzecz. Chcę podziękować wielu życzliwym duszom z brygady A, jak jeszcze była brygadą. Miło się pracowało, podśmiechujki na przerwach niejednokrotnie poprawiały nastrój. Imprezki których kilka było też pozostawią miły ślad w pamięci. Dzięki pracownikom z innych działów, lakiernia (cała), pakowanie i magazyn... Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia. Jarek O.

Yhy
@Jaro666slav

Nie Ty jeden :( to przykre co się dzieje :( powodzenia .

Łomatkojakachujnia

Więc baranki, przedstawiciel załogi wybrany przez nie wiadomo kogo, podpisał porozumienie z firmą odnośnie postoju i zmiany okresu rozliczeniowego na trzymiesięczny. Co w praktyce to oznacza? Brak nadgodzin, bo nawet jeśli wyrobisz nadgodziny w kwietniu, czy maju, to tak rozbiją te godziny, by suma z trzech miesięcy wynosiła nominalny normatyw. I to wszystko za 80% stawki! Ale to nie wszystko, bo jeśli w dwóch pierwszych miesiącach zrobicie za mało godzin, to w miesiącu zamykającym okres rozliczeniowy będziecie yebać po 12h by normatyw się zgadzał! Za te same pieniądze!!! Epidemia dała tylko pretekst zarządowi do kolejnej rewolucji. So long suckers!!! Do pipy poszło zapytanie o to porozumienie, bo jego treść musi być jawna dla pracowników, i musi trafić właśnie do PiP-y! A Bodzio opowiadał: jesteście najlepsi, w was nadzieja tej firmy.

Łomatkojakachujnia

Ale to nie chodzi o to że za 80%, bo to akurat na dzień dzisiejszy dobra opcja, tylko o godziny pracy jak było wspomniane. Jeśli w dwóch pierwszych miesiącach kwartału nie będzie normatywu, trzeba to będzie upchnąć w trzecim. I wiesz, na własnej skórze poznałem w innych firmach ten sposób rozliczenia, i szczerze nie polecam... O to chodzi.... I uprzedzając możliwe dywagacje że kilka godzin więcej to nie problem, to zapytam tak, czy 1980zl netto za 136h/m to to samo co 1980zl netto za 200h/m? Ja wiem ze matma, ekonomia itp są nudne. Ale czasem kilka minut warto poświęcić by wiedzieć na czym się siedzi. Chyba że się wie od podstaw, wiedzę czerpie u źródła , i stąd niechętny komentarz, bez związku z opinią ;) Miłego popołudnia ????

baranek
@Łomatkojakachujnia

Sam piszesz ze w innych firmach tak pracowaleś. Ja rozumiem twoje wyliczenia i dzisiejsze czasy. Ciesze sie ze mam prace.

King
@Łomatkojakachujnia

Z tego co przeczytalismy to TY właśnie "wiedzę czerpiesz ze źródła", ciekawe jakiego? Kamizelka? Stały bywalec białego domu?

@King

Nie. Z kodeksu pracy ignorancie. Wystarczy znać obowiązujące przepisy. Ale z absolwentem podstawówki to jak rozmowa buta z ch*jem. Choć bym Ci narysował, nie zrozumiesz. Nauka głupcze!

A skąd ta wiedza ?

Łomatkojakachujnia

Jprdle... Ziomeczku... Spójrz wiadomość wyżej... Z KODEKSU PRACY!!!! - to taki zbiór obowiązujących zarówno pracodawców jak i pracowników przepisów, które regulują to i owo... Dostępny za darmo w necie. Dla kolekcjonerów są też wersję drukowane ????

John

Prezes nawet w lesie trzeba mieć maskę a to co dzieje się w w zorce to woła o pomstę do nieba 70proc ludzi nie nosi maski łącznie z mistrzami i kierownikiem co to k.....A jest!!!!!!!!!

Terakota

Nasz kierownik nosi

Wyrzucony
@John

Jak się niepodoba to wypowiedzenie złóż ja wolałbym przyjsc do pracy i się zarazić niż być tak jak teraz bez środków do zycia.

Covid
@Terakota

Nasz też nosi maseczkę, nawet w skład wchodzą rękawiczki wszystko jak należy ,ale dla nierobów i robów w tych ciężkich czasach to jest temat tabu.

@John

Każdy kierownik i każdy mistrz nosi więc po co te brednie wypisujesz?

Devil

Z tymi mistrzami to nie przesadzaj, że każdy.Niektorzy maja jakies specjalne względy i nie noszą

Szum klopa

(usunięte przez administratora) tez ma specjalne względy skoro go nie wyrąbali a nie ma umowy na stałe

Giovani

On nie musi nic robic bo to zorkowy szlachcic.ty musisz zasuwać a on moze sciemniac a 4 na wyplate przytuli

Larwa
@Giovani

Lenie to dopiero są na maszynowni ,tamci to wogóle nic nie robią, brygadzisci plus mistrzowie przesiadują non stop na krzeselkach.

Zw1
@Larwa

Nie wiem co lepsze zdegradowany mistrz do poziomu operatora ktory zadziera nosa i na ludzi patrzy z góry czy siedzacy książę w mistrzowce przez osiem godzin. Operatorek teraz sobie nie podupczy koleżanki bo niuni nie ma i pewnie stąd ta frustracja.

Znikoma larwa

Jak to fajnie zobaczyć największych leni czyli kamizelki na projekcie. Tylko nie stójcie w jednym miejscu jest jeszcze inne miejsce jak dostawka zrzutka a nie tylko leciutkie pracę wykonujecie . Nawet na blatach się poci chyba w noska coś było albo zejście miał

zorek
@Znikoma larwa

Ciekawe jak ty byś się pocił jak mialbys wykonywać jego pracę. Ile jadu trzeba mieć w sobie zeby takie (usunięte przez administratora) pisac.

Znikoma larwa
@zorek

Haha jaką jego prace powiedzieć że masz to, zrobić jak byś nie widział to oni pracują nami. To my pracujemy na ich premie i zyski, ale czy Ty ich bronisz. aaaa to jesteście z tego samego klanu kamizelek ,a po za tym ja nie jestem on tylko ona . Ale to mało ważne larwa a larw jest różnica;D nie denerwoj się tak, ludzie mają gorzej mają kredyty dzieci oni tego nie rozumieją .BAJO

LudzieNauczciePisaćSięPoPolsku
@Znikoma larwa

Proszę się nauczyć pisać poprawnie. Ciężko ogarnąć o co chodzi, strasznie chaotyczne. Czy aż tak emocjonalnie podchodzisz do sprawy? I "denerw-uje", bo mnie nauczyli, już w podstawówce, że -uje, się nie kreskuje. Może pomóc z ortagrafią, interpunkcją oraz stylistyką wypowiedz?

Maj

Jak już sobie kimś gębę wycierasz to najpierw sprawdź paprochu czy ta osoba w ogóle jest w pracy.

pp

I co tam się dzieje na W1? Pracujecie, czy udajecie?

Dyscyplina

No mamy teraz dyscyplinę. Rozpoczęcie pracy równo o 6 i zakonczenie o 14. Dla niektórych nie do pomyslenia :)

Ridż Forester
@Dyscyplina

No i takie to straszne ?

Jessica

I co pracujecie ?

Vanessa
@Jessica

Cały czas a ty?

Jessica
@Vanessa

Ja nie, bo dostałam wcześniej smsa i mnie niestety wywalili.

A co z fiszkami gdzie można odebrać?

Trociniak

Ponoc mozna odebrac w aptece

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.