Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Zarzadca

Czy zarząd zdaje sobie sprawe z tego ze spora czesc osob pojdzie na el quatro i nie bedzie tyrac od poniedziałku do piątku za 80 procent? Lepiej siedziec w domu i miec te same pieniądze niz robic na kogos podczas upałów kto zgarnie prawie 20 milionow a nam murzynom rzuci ochłapy.Zegbaj zorko, czas szukac pracy a wyzyskiwacze w kamizelkach niech zakasaja rękawy i zapracują sami na swoje miliony.

Cieć
@Zarzadca

Jeden wielki cyrk żeby zapiepszac za te grosze, wynagrodzenie porównywalne ze zbiorem puszek przez menela

Nnnn
@Zarzadca

Ty a na wolnym płatnym chciałeś być. A odrobić dnia wolnego to już się nie chce nie? Pierwsze 2 tygodnie po 3 dni robiliśmy. Więc pomysl że odrobić trzeba 2....

Kalyna Malyna
@Zarzadca

A przypadkiem nie będzie tak, że idąc na el quatro mamy 80% chorobowego z 80% obecnej pensji?

Senaturat
@Kalyna Malyna

Nie

Ccc
@Kalyna Malyna

Średnia z 3 miesięcy. Tylko że yerez mamy 80% podstawy i premi wszystkich. A na L4 masz bez premi i bez 500.

Zus

Średnia z ostatnich 12 miesięcy do L4, do urlopu z 3 miesięcy

Cym
@Nnnn

To odrabiaj a najlepiej pracuj charytatywnie

Krzychu
@Ccc

I tak wyjdziesz na tym lepiej niz teraz pracując za trzech za damski uj.

Zapraszam pracowników ZORKA do założenia związków zawodowych NSZZ Solidarność, aby założyć związek wystarczy 10 osób, zapraszam do kontaktu Region Jeleniogórski NSZZ Solidarność ul 1 Maja 25 58-500 Jelenia Góra tel 75 641 59 12 email soljg@solidarnosc.org.pl

Ciekawy
@Paweł

Co my, pracownicy mielibyśmy z tego? prócz składek związkowych?

@Ciekawy

Ochrona przed zwolnieniem, ochrona szeregowych pracowników przez zwolnieniami, wpływ na fundusz socjalny, ustalanie wynagrodzeń, wpływ na bezpieczeństwo w zakładzie - powołanie Społecznego Inspektora Pracy, wpływ na poprawę warunków pracy, zapraszam do szerszej lektury na naszej stronie (usunięte przez administratora) Zapraszam do kontaktu możemy się spotkać i porozmawiać tel 757645912 email soljg@solidarnosc.org.pl

Kot

Zorkowski kot wrócił? To on jednak żyje.?

I co tego też ktoś kopnie?

Małpa

Ty
@Gonza

Ty nie masz wolnego

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

Romuś

To prawda, że jeden gość z drugiej zmiany z maszynowni ma koronawirusa? Nie wiem, czy nie brać L4?

mmm
@Romuś

MIAŁ..... Wyzdrowiał. i Ma sie dobrze . i Zaktualizuj info. bo nie 2 zmiana.

King
@Romuś

Tak bierz L4 siedz w domu i chowaj sie przednim fikcyjnym wirusem. Umysłowe średniowiecze ogłupione TVP

Romuś
@mmm

Już wyzdrowiał? Od wtorku???

Tomuś
@Romuś

Słuchaj Romuś nie siej fermentu nie ma teraz pracy jak ci nie pasuje to bierz (usunięte przez administratora)i firma sobie znajdzie kogoś na twoje miejsce (usunięte przez administratora)

Lucjan

Czemu lakiernia zawsze jest w(usunięte przez administratora) Czy to sprawka źle dobranych ludzi których zarządza tym działem? Nie zbyt ciekawie to wygląda (najlepsi kumple kierownika) pojęcie równe 0....

Biegnący z wilkami

Wiem o kim pisałem. Moj pierwotny post dotyczył blondi a to co wy sobie oddajecie to mam w uju ziomki

Psychiatra
@Biegnący z wilkami

Widzę że i ja tu będę potrzebny.. No tak stwierdzam bardzo duże zaburzenie psychiczne spowodowane bardzo dużymi kompleksami i wielką zazdrość o drugą osobę.. więc nie mając dużo odwagi w sobie trzeba opisac to gdzieś zeby tej osobie zaszkodzic tylko kogo by to obchodziło .. A no więc właśnie proszę się udać po leki na głowę bo to forum o pracy A nie o pier...

Wszyscy
@Biegnący z wilkami

Bardzo nas to cieszy że wiesz o kim pisałeś to świadczy o tobie jedno że jesteś jeszcze w pełni świadomy chociaż szkoda że anonimowo kolezko/anko

Idol
@Psychiatra

Popieram ! Najwyższa pora uciszyć ten wątek i poruszyć tematy wwazniejsze. Na przykład dlaczego zwalniali niekiedy dobrych pracownikow a trzymaja dwóch trzech mistrzów na jednej zmianie plus brygadzista? Polikwidować to ! Mamy dosyc robienia na spacerowiczów

@Idol

Zacznij robić najpierw na siebie a później przejmuj się nimi. (usunięte przez administratora) Proponuję wywiązywać się ze swoich obowiązków najpierw a później oceniać innych. I to bardzo nieładnie życzyć komuś zwolnienia. Ciesz się że Ty zostałeś. Ludzie skąd w was tyle jadu i zawiści? Czemu interesujecie się wszystkim i wszystkimi dookoła a nie sobą?

Pati

Uderz w stół a odezwie sie kamizelka :)

Galaz
@Idol

To fakt. Czemu oni nie wylądują z powrotem na produkcji? Jest Rafał, jest Grzesiek, jest Pan Złotnik i to chyba wystarczy? Po co tam jeszcze Og i Dagmara? Czym się zajmują? Na maszynowni jakoś potrafili pogodzić i brygadowanie i produkcję, więc w czym problem?

Aa
@Galaz

Pan Złotnik to powinien spocząć i nie zajmować stanowiska młodym, którzy maja rodziny i kredyty.

Terespol
@Aa

No trudno, jest to jest. Tego nikt nie zmieni. Jak już jest to niech będzie. Kwestia się rozchodzi o to, czemu tam nagle tyle rządzących, a pracowników zwalniali

...
@Aa

Pan Złotnik też ma rodzinę , i póki co to jest przed emeryturą( Niewiem czy znasz te prawa), jest chroniony. Dajcie mu spokojnie dopracować do emerytury, pozdrawiam ????.

@Galaz

Uwielbiam te wasze przemyślenia:) każdy ma dużo do powiedzenia a nie wie jak jest w rzeczywistości. Kto jest kim,co tam robi:)) ważne że ty wiesz co masz robić mój drogi przyjacielu. Resztę zostaw dla osób które to dotyczy.

L
@...

To moze pracowac na produkcji

Mit

Tak? To nam opowiedz jak jest w rzeczywistości? Co takiego ważnego robią teraz, że są potrzebni przez całą zmianę? Siedzą w mistrzowce i nic nie robią. Co tam nie pójdę, czy po karty paletowe czy wydrukować to oni zawsze siedzą na (usunięte przez administratora) z telefonem w rękach. Ale uderz w stół a nożyce się odezwa. Aż smutne.

S.O.A.A
@Biegnący z wilkami

Ej, a ty co? Babskie książki czytasz, że taki nick sobie dałeś czy gdzieś Ci się w oczy rzucił? Pytam z ciekawości...bo ja to skądś znam i Ty pewnie również :)

Lemurr

Ale tobie to zależy bardzo na tym ... żeby zrobić koło tego by każdy myślał ... Tak bardzo zazdrosnego człowieka nie widziałem na tym forum jest bardzo dużo o każdej.. w sumie równe uprawnienie mamy i każdy ma prawo do wszystkiego

Gawel
@Paweł

Założyć to sobie możesz czyste majty i skarpety po pracy w tej metalowej szklarni, nie rozumiesz człowieku że ten beton jest tak zahukany że nie założy związków, już raz próbowano ,pewnie nie pamiętasz bo pewnie byłeś w 2 klasie gimnazjum i to powtarzanej, kto ma dobrze ten ma ,kto zarobi to zarobi, a jak Ci tak zależy proponuje się zapisac do kółka szydełkowego tam będziesz mógł ukoić stres

Wakacjusz

Życzę miłej pracy w hali przy najbliższych upałach ;) jak to dobrze że znalazłem alternatywę do pracy w tej firmie na produkcji.

@Wakacjusz

Tylko nie posikaj sie z wrazenia

Wakacjusz
@Wakacjusz

Bez obaw nie mam w pracy jak wy 1 minuty na toaletę ;)

Trogpofrcv
@Wakacjusz

Skoncz plakac, zajmij sie nowa praca i badz łaskaw stad zrobic wypad skoro juz nie robisz w zorce. Bo to ze bzdety wypisujesz to jedno ale ze należałeś do tych co podeszwy liżą szefowi to drugie wiec moze skoncz sie poniżać i wyjdz

Hot head
@Trogpofrcv

On ma rację z tymi upałami i z czasem na kibel, żar na hali jest ogromny, więc współczuję wam jak się wam będzie czacha gotować i już wiesz po co masz rowek w (usunięte przez administratora) to odpływ na pot

J
@Hot head

Taaaak jasne ograniczony czas na kibel . Wez skoncz bredzic albo wytrzeźwiej.

J%
@J

Już się zaczynają upały, a twoje wypowiedzi traktuje jak by był to twój debiut na żar hali ,śmiejesz się z tego , ale to się odbija na twoim zdrowiu, przegrzewasz organizm w zamian za 10 min dodatkowej pauzy, to co z wami tam robią w te upały to jest chore, 10.min

Krzysiek
@J%

Zmień dilera człowieku albo idz na forum swojego miejsca pracy, a nam nie zawracaj czterech liter. Ugotujemy sie, udusimy, otrujemy i bedziemy robic pod siebie - nie twój problem wiec mozesz spac spokojnie i resztę swoich marnych wypocin zachowac dla siebie bo nikogo nie wzruszasz skarbie

:÷@
@Krzysiek

Powiem Ci tylko tyle że masz umysł ameby, zapewne po skończonej pracy wracasz w tych smierdzących skarpetach i majtach, prysznic nie boli

Len
@:÷@

No faktycznie, nie ma to jak korzystanie z publicznego prysznica i złapanie grzyba czy nie wiadomo czego. Obrzydliwe sa te prysznice.

÷-%
@Len

Jest coś takiego na stopy i to się nazywa klapki ,są w cenie kilku browarów z dyskontu którymi się opijacie, więc zanim włozysz te śmierdzące przepocone skarpety w buty i pomaszerujesz w przyklejonych majtach do dupsona już nie mówiąc o prątkowaniu zapachu jaki wydzielasz to może warto zainwestować w te klapki i się odswieżyć niż być zwykłym śmierdzielem

...
@Tomek

Odezwala sie byla kamizelka ktora siedziala w klimatyzowanym

zoomeek
@Wakacjusz

Cześć, a wiecie może jaka agencja pracy tymczasowej jest w Zorce? Czy zatrudniają bezpośrednio?

mirus
@zoomeek

W Zorce nie ma pośrednika.... był Woj-kat z ukrainą.... ale to już przeszłość.

mmm
@Wakacjusz

jezu.... jak komuś sie nie podobają warunki pracy t opo cholere tam siedzi i marudzi? kartke i długopis za darmo dają. napisać wypowiedzenie i po sprawie, i znaleść swoją cudowna prace z zarobkami ponad 4koła i z klimą, i gdzie nie trzeba nic robić + wykształcenie podstawowe.

Terespol
@mmm

Albo mozna przestac byc ciemnogrodem i zaczac walczyć o poprawę warunków prscy i pensji. To wlasnie dzieli takim wystraszonym i zacofanym bucom jak ty zle sie dzieje. Zamiast sie odezwac to gęba na kłódkę i zapitalaj bo Pan i władca wymaga. Zarząd naszymi rekami zarabia potężne pieniądze a my tu sie cieszymy ze dostaniemy 2 tysiące. wstyd mi za was ludzie.wstyd.

Dorian

Powiedzcie mi ludziska jak to jest. Zamowienie na 13 milionow, prezesi zgarną setki tysiecy na swoje konta, a mu tyramy jak woły za 80% ? Bedziemy na to pozwalać czy w koncu sie zbuntujemy?

Trrr

A to musi wyhaczyc? Sami przychodzą.. ludzie szukacie sensacji tam gdzie jej nie ma . A poszkodowana panna której ukradziono męża staraj się bardziej to może nie będzie szukał innej w zakładzie

Co prawda boli??

A
@Trrr

Boli to z pewnoscia sławną kolezanke pewien narząd intymny przez duzy przebieg :) mnie na szczescie nie dolega nic

@A

Duży przebieg powiadasz chociaż wątpię w to żeby ją bolało co kolwiek i kiedy kolwiek bo tak rozepchana że różnicy jej nie sprawia co ma w środku czy jedną rzecz czy więcej :) Ciebie może boleć to że jej nie dajesz tyle co inni bo na 10000% masz małego i krzywego

Tikuś

W tym przypadku nikt sie nie ukrywał zbytnio ale moze mowimy o ruznych osobach

@Tikuś

Możliwe .. więc jest ich więcej? Np kto

Grupa

Tak właśnie nie wiesz jak się mścić na niej bo może obracać sobie każdego jak chce ... po prostu jej zazdrościsz gościu

Tak

Na pewno twoja .. A jak laska lubi mezatych to jej sprawa .. niech się czarnulka nie przejmuje Ty co o niej piszą

Blond
@Tak

Blond raczej albo jakas taka ryszawa

Tak
@Blond

Raczej się nie znasz widoczne kto na tym zakładzie najlepiej to robi każdy wie i nie broń jej że inna

To

To chyba płacze jakis odrzucony (usunięte przez administratora) To forum o pracy wiec skończcie z praniem dziecinnych brudów bo juz sie niedobrze robi.

Przedsiebiorca

Dokladnie, przychylam się, mam pytanie ile zarabia Zarząd w Zorce ? nawet nie wiecie jaka jest przepaść pomiędzy naszymi zarobkami, Intratne kontrakty ze szwedzką firmą ustawiły prezesów na długie lata a teraz zwalniają ludzi z byle powodu, ludzi dzięki którym dorobili się majątków, to my szeregowi pracownicy jesteśmy siłą tego zakładu i renomy Zorki a nie prezesi, jakby były związki zawodowe to nie dopuściły by to zwalniania ludzi z byle powodu, a tak pracujemy za uśmiech prezesa, a wy wypisujecie bzdurne komentarze na forum, załóż jeden z drugim związek zawodowy i wtedy pokaż na co cię stać jawnie, nie anonimowo na forum.

Ccc
@Przedsiebiorca

Następny który porównuję swoją Postać w tej firmie do zarządu i prezesa. Ile trzeba mieć w głowie by mierzyć się porównaniem robotnika do zarządu. Naprawdę. Ludzie załóżcie swoją firmę. Zatrudnij pracowników. Opłaci wszystko. Zobaczymy czy tak chętnie ludzia będziesz płacić więcej niż jest wymagane. Ludzie trochę myślenia

@Ccc

Ooooo tak jak można się porównywać do boskiego prezesa, firma bez prezesa przetrwa ale prezes bez zmotywowanych pracowników nie, wiec kto tu jest ważniejszy ? prezes czy pracownik ? ale jak faktycznie w Zorka pracuje się za uśmiech prezesa to chyba jest boski

@Przedsiebiorca

Lej na związki zawodowe. Załóż własną firmę! ZOSTAŃ PREZESEM! zaatrudniaj hindusów, łój kasiorę i bodź w klubie pławiących się w kasie. Posmakuj tego chleba. Tego luksusu. Stać cię na to. Masz moc. A kiedy już przejdziesz tą drogę, kiedy doświadczysz tego luksusu i splendoru bycia odpowiedzialnym za los ludzi którzy Ci zaufali, powierzyli byt i los swojej rodziny i zderzysz się ze ścianą rynku, splątasz się z wilkami i hienami biznasu typu Bangsterzy, plus szalejącą pseudo epidemia, zawyjesz ze szczęścia i wspomnisz pracę w Zorce i tego gniota w postaci swojego ostatniego wpisu.Tylko brak wiedzy i doświadczenia życiowego tłumaczy pisanie takich cynicznych bredni o ludziach dzięki którym masz co włożyć do garnka. Zorka to jest Prywatna firma i ma przynosić dochody jej udziałowcą. Nie bądź miękki. Załóż swoją firmę i BĄDŹ PREZESEM. Trzymam kciuki ????

@Bystry jak...

A Ty rozdajesz uśmiechy czy przyjmujesz uśmiechy bo wydaje mi się że to pierwsze, prywatna czy państwowa nie zwalnia to właściciela - prezesa itp do szanowania pracowników i ich praw oraz godnego wynagradzania.

@Przedsiebiorca

W 100 % masz tym razem rację.

Srom

Jak się baby nie ma to się takie pierdy lęgną w tej pustej kapuście, wywal te puste butle po tanim alko z kropkowego dyskontu, udaj się do łazienki w celu usunięcia alko zarostu i zajmij się czymś pożytecznym

Są dwie więc ciężko stwierdzić o której mowa.

Bystra

A z jakiego działu ta osoba jest?

PKN

Palarnia

U

UV

W1

Lb już wszyscy wiemy kim jesteś i dowiedzą się też mistrzowie.

W
@W1

Nie wszyscy, ja nie wiem

A kto to jest LB?

Gnojek z wydziału pierwszego

Za

Musi być z w1 i to nie były pracownik tylko obecnie pracujący. Cześć osób wie kim on jest ale tu nikt tego nie napiszę bo śmieć poleci na skargę

Pracownik zorki

Pozdrawiam administrację strony znakomicie usuwacie 3/4 opinie(usunięte przez administratora)

Obiektyw

Zamiast się kąsać załóżcie wspólnie związki zawodowe i przestańcie wreszcie pracować z miskę ryżu i dobre słowo, poprawcie swoje warunki i przestańcie narzekać.

W8

Stawiam że jeden ktory się nie zalapal. Teraz jaja mu gniecie albo ręka już boli. ze nie mógł wsadzić.

W8

Haha szanujący się samiec. No. Prawda jest taka. Ze jak w jednej kopalni (usunięte przez administratora) To się idzie do innej. A nawet jak.... Gdyby nie takie (usunięte przez administratora) To nie jeden by miał większe mieśnie na ręce niż głowę

Bobby

Nie ośmieszaj sie dziewczynko tylko zacznij szanować , bo etykieta szlaucha nie brzmi przyjemnie. Chociaz zalezy moze tobie to imponuje

A. S
@Bobby

Nie, to nie ja tylko Wy plotkujecie jak stare babcie pod blokiem. Może zajmij się swoim życiem, a życie innych zostaw w spokoju. I Twoja odpowiedź jest kwintesencja zorkowych anonimów. Nie wiesz kim jestem, a obrazisz bo masz wrażenie, że jak się nazwiesz Bobby to możesz wszystko. Ja się szanuje, ale akurat to co ktoś inny robi że swym ciałem to nie moja sprawa, nie Twoja sprawa tylko tej osoby. Jak chce być "szlaufem", jej życie.

Z.Cz.
@A. S

To zdecydowanie ty skoro tak sie egzaltujesz.

A. S
@Z.Cz.

Podniecacie to się Wy wszyscy, nie ja. Zamiast zająć się praca i swoimi czterema literami, włazicie z brudnymi buciorami w życie kogoś obcego, który ma prawo robić co chce i z kim chce. Macie tak nudne życie, że musicie zapewnić sobie trochę rozrywki obgadując innych. Szkoda, że jaj tyle nie macie, że jak obrażacie kogoś to nie pod własnym nazwiskiem.

W1

Zwalniali kierownicy po naradach z mistrzami

Her Flick
@W1

Mylisz sie, mistrzowie wiele wspólnego z tym nie mieli. Wrecz mieli wielki (usunięte przez administratora)do gadania

L.b

Nie raz czuc bylo od niego alko a jak go zwalniali to tlumaczyli wizyta u lekarza.(usunięte przez administratora).innych a na niego nikt ze wzgledu na pewna osobe. Tylko mam (usunięte przez administratora) nadzieje ze w końcu zrobia z gościem porządek.

Wkurzona
@L.b

Wiem chłopczyku kim jesteś .

L.b

Ta wiadomoscia zostalo udowodnione jacy ludzie zostali w tej firmie !!!(usunięte przez administratora)

A.p.

Jak dziewczyna chce sie zaspokoić to niech sobie w łeb przywali młotkiem a nie rogi przyprawia swojemu ????

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.