Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

były

zachęcam wszystkich komu źle do zmiany.....pracy dużo jak się chce...open your mind ja oddycham z ulgą, kibicuje Wam.... a im się śmiejcie w oczy...nie na forum

Jeronimo

W tym zakładzie nigdy nie będzie dobrze, póki jest w nim pewien koneser wódki pod każdą postacią.

Irena
@Jeronimo

I uważasz że jedna, jedyna osoba potrafi tak zepsuć atmosferę w całej firmie?

Jeronimo
@Irena

Tak. Uważam, że jedna osoba, która jest fałszywym (usunięte przez administratora) , może mieć bardzo zły wpływ na kilka innych, które zaczynają mu przytakiwać i równie "(usunięte przez administratora)o" sie zachowywać. Kolesiostwo, tak zwane.

Urszula
@Jeronimo

A może po prostu realizuje zalecenia z góry, chyba macie tam jakiś zarząd?

Ela
@Urszula

Nie osmieszaj się

Iwona
@Ela

Ale z czym się ma nie ośmieszać, że nie ma zarządu, że kontak z nim nic nie daje, no powiedz coś więcej

Biuro

Do zarządu proszę o rozmowę z p.Janasem na temat wprowadzania(usunięte przez administratora)w postaci zakazu rozmów na hali lakierni mlody chłopaku to nie (usunięte przez administratora) tylko firma produkcyjna w w Polsce a nie w Korei Północnej

@Biuro

Zakaz rozmów ale (usunięte przez administratora), może po to żeby ludzie nie wyjaśniali sobie tej firmy. Ale takiego numeru jeszcze nie słyszałam jakiś (usunięte przez administratora) chyba ha

Belmondo
@Biuro

A taki był z niego spoko gosć jak był na produkcji . Główka teraz lekko zabplała od władzy .. Pamietajcie w orce nie trzeba dobrych mistrzow oni musza gnebić ludzi i wtedy są ok ... czyli czym gorszy tym lepszy ... a ty sie chłopie opamietaj nie tacy byli jak ty i jak skonczyli ...

Ksawery
@Belmondo

Ma chłopak swoje 5 minut to korzysta i się cieszy jak (usunięte przez administratora)bateryjką. Jak on może patrzeć w lustro - to nie lada zagadka! Para rodem z (usunięte przez administratora)mistrz i jego brygadzistka

Akryl
@Biuro

Pani DAGMAR też odwala numery słyszałam że będzie karać za częste chodzenie do toalety wprowadza limit dwa razy na zmianę chyba zacznę mniej wody pić nie chce premi stracić ciężkie czasy idą czego nie zrobi się dla stanowiska

ZłotyFAN
@Biuro

ZŁOTNIK RATUJ PROSIMY WRÓĆ I ZRÓB Z NIMI PORZĄDEK DAJ I NAMIAR NA DOBREGO PSYCHOLOGA SŁYSZAŁEM ZE TOBIE POMÓGŁ KOCHANY EMERYCIE MOC SYGNETU NIECH ZAWSZE BĘDZIE Z TOBĄ

Kapitan
@Akryl

Ktoś tu źle znosi krytykę i próbuje odwrócić uwagę od siebie szerząc żenujące bzdury i kompletną nieprawdę. Dobrze wiemy u kogo są kary, notatki,paragrafy, kagańce i zakaz oddychania.

kasia
@Biuro

To Walek na to pozwala ? Czy nie wie o niczym ?

Lkes
@kasia

Walek wręcz to pochwala.

Zazdrosny

Jaki (usunięte przez administratora). To że koles jako pierwszy nie trzyma z ta banda pana Marcina to już jest zły i to że nasze zakładowe siostry Rz nie są już faworyzowane to też źle. Pani Sandra przesadzała jak była żona kierownika hhe. Ludzie uważajcie na te kobiety nagrywają swoje koleżanki jak pracują a później mają polew lub do pana Marcina skarżą.

Hahahahahaha
@Zazdrosny

Ale Ty jesteś śmieszny ???????? rozbawiles mnie, zakładowy klaunie :)

@Zazdrosny

Marek proponuję opanować emocje. Przestań się kompromitować jeszcze bardziej. Po co wymyślasz kolejny raz jakieś bzdury? Nie uratujesz już swojej reputacji. Kto zaczął karierę jako "śFinka" ten tak samo skończy. I to co odwalasz to właśnie jest mobbing.

Tt

Yyyy

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

Abstynent

Jak długo będziemy jeszcze musieli znosić te alkoholickie układy, układziki? Dopóki wszyscy nie będziemy chlac i stawiać komu trzeba? Niech TEN element w końcu opuści zorke !

Biskup

Dzień dobry ???? tutaj do wszystkich mądrych kotów i psów... Kto odważny i nie boi się wyzwań ????nadal są wolne wakaty na : kierownik lakierni, brygadzista lakierni, kierownik działu technologicznego, kierownik magazynu itp itp. Zapraszamy

Benny
@Biskup

Miej litość człowieku. Kto by się pchał w ten syf. Tam potrafią tylko dołki pod sobą kopać. Niech sami się tarzają w swoim bagnie.

Lerson
@Biskup

Wystarczy całą tą pijacką (usunięte przez administratora) pogonić i samo się wszystko ułozy .. A bohdan dzięki ci za nich ciebie juz nie ma a ja dalej pracuje. A miałes plan na wyzsze levele , dwoch zakladow już nie ma .. dobry byłeś ...

Kacper
@Lerson

Cały czas jest dyrektor. Możesz zmienić robotę jak ci nie pasuje. Ja też pracuję i jest ok.

Wielebny
@Biskup

Przeciez kierownik jest już wybrany, więc nie pleć bzdur skoro nie masz o niczym pojęcia

Lerson
@Kacper

O odezwał sie jeden z tych zlotoustych co za bodzia awansował .. pewnie wybiłes sie na siedzeniu u niego w gabinecie i sprzedawałes ludzi z produkcji .. ten gosc pokazal jak bardzo mozna upasc awansujac patole ..

Kacper
@Lerson

To ty pier...sz. Dyrektor produkcji jest cały czas ten sam. Firma pracuje .

@Lerson

Tak właśnie jest, ludzie bez szkół, wiedzy, jakiejkolwiek mądrości zajmują stanowiska zarządzające. To nigdy się nie udaje.

Zorro

U 0251 Skoro na pokładzie Zorka obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów, to dlaczego w toaletach zamontowane są popielniczki?

Urszula
@Zorro

Może architekt nie przewidział :P To palarni nie ma po prostu?

Czy Zorka Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Andi

Zadzwoń do kadr i się dowiedz

Damian

Masakra z tą firmą. Zero organizacji pracy, zero kompetentnego prowadzenia zmiany. Żenada.

Irena
@Damian

A co jest nie tak z tą organizacją pracy?

;72
@Irena

To, że jej wcale nie ma. Każdy uj na swój strój. Kamizelki więcej zamieszania wprowadzają niż to wszystko warte.

Herod

Niech ten zasad w końcu padnie

Kizo
@Herod

Popieram

Teresa
@Kizo

Ale to chcecie zostać bez pracy? Ciekawe, ciekawe. Myślałam że łatwiej zebrać się w grupę i porozmawiać z kimś z góry o bolączkach, a Wy wolicie żeby zakład padł :D

Teresa Matka i Syn
@Teresa

Takich zakładów, a nawet zakładów oferujących lepsze warunki zatrudnienia i socjal, jest na pęczki. Na zorce świat się nie kończy. Tu nie ma z kim rozmawiać i każdy z nas doskonale o tym wie. Zorka to najgorszy zakład w Jeleniej pod każdym względem. Trzyma tu ludzi tylko przyzwyczajenie.

Timoty

Która mądra głowa jest odpowiedzialna za wymyślanie standaryzacji? Który to tak utrudnia ludziom pracę?

@@
@Timoty

Inżynier specjalista do spraw specjalnych. Jest tylko jedna taka mądra głowa,która ma stanowisko wielce niepotrzebne w tym zakładzie a panoszy się jakby był co najmniej prezesem.

@@@

To taki braciszek olafa ..kolejny co pracuje 30.minut dziennie ...

Zuzanna
@Timoty

A co z nią nie tak?

Darek otwórz
@Zuzanna

Z kim?

Standard
@@@@@;;

Popracuj na tym stanowisku inżyniera przez jakis czas to zobaczymy czy jesteś taki twardziel jak tu na forum

Popcorn
@Standard

Po pierwsze jaki inżynier ? Zgodnie z treścią przepisu art. 61 § 1 Kodeksu wykroczeń karalne jest wprowadzanie innych osób w błąd poprzez przypisywanie sobie stanowiska, tytułu lub stopnia, którego się nie posiada. Dziękuje

racjonalny
@Popcorn

Przecież jest stanowisko inżyniera procesu w firmie Panie prawnik

Rudy
@racjonalny

Stanowisko tak. Inżyniera nie ma. Jest tylko osoba na siłę próbująca udawać że coś wie, a w rzeczywistości jest pośmiewiskiem w zakładzie.

Pop! Pop! Pop!
@racjonalny

Irracjonalny spróbuj porozmawiać z „ inżynierem” na temat produkcji , procesów i problemów z tym związanych , sam się przekonasz że oprócz ustawiania wentylatorów przy maszynach , gość się do niczego nie nadaje . ….. no chyba , że Ci tym zaimponował Pan „inżynier”

@Pop! Pop! Pop!

dobrze rozumiem ze ktos pracuje na stanowisku inzyniera bez tytulu inzyniera, to wam sie nie podoba tak ?

Aktor
@Monika

Żeby mianować się inżynierem trzeba mieć skończone odpowiednie studia. Np.politechnikę.

racjonalny
@Pop! Pop! Pop!

Może się nadaje, może nie... Nie oceniam, nie jestem od tego. Po prostu wyskakujesz z jakimiś paragrafami, o których nie masz pojęcia :) Za dużo tego Popcornu w głowie :) To stanowisko równie dobrze mogło brzmieć Prezydent Procesu, wszystko zależy od przyjętego schematu...

Ryszard
@racjonalny

Masz racje. Zwał jak zwał. Najważniejsze żeby odnajdował się na stanowisku i robił co do niego należy. A jak tutaj z robotą? Przyjmują teraz nowe osoby bo byłbym zainteresowany.

………&
@racjonalny

Inżynier – osoba, która ma umiejętności i wiedzę zdobytą w zakresie nauk inżynieryjnych i technicznych. Jest to także określenie tytułu zawodowego nadawanego przez uczelnie wyższe po ukończeniu studiów inżynierskich.

pablo
@Ryszard

Dowiedz się u szefa, może przyjmują.

Olisadebe

Dlaczego jedna zmiana musiała odrabiać na nocce z soboty na niedzielę, a inna zmiana nie musi? Jakieś specjalne względy? Ciekawe co na to powiedzą w HR .

;)
@Olisadebe

Trzeba było wziąć sprawy w swoje ręce, a nie teraz kwiczeć na forum. Żadne specjalne względy, tylko mobilizacja pracowników. Byłeś już w tym HR?

;p
@;)

Mobilizacja pracowników hahahahahahaha. Gdyby nie my - maszynownia, to (usunięte przez administratora) byście mieli. Nie przypisuj sobie cudzych zasług

;)
@;p

A gdzie jest napisane, że ja z lakierni?

Gomad
@;)

Tylko na lakierni są takie typy

Edmund
@Gomad

Na naszym dziale lakierowni som tylko same dobre pracowniki rzadne marudy !

Damian Mały

A łysy co taki nadpobudliwy był na ostatniej nocce? Braki ma w wiadomo czym, czy za dużo pyłu się nawachal? :) Pobudzony jak króliczek durracela

Lwp

Ze co mógłby zrobić .Dobry pozorant był .Zawsze działał w czasie przyszłym .My zrobimy i co dwóch zakładów juz nie ma i to takie jego rządy ..Szkoda ze tak pózno odeszedł .Skonczyly sie czasy patologicznych awansow .

Lesiu
@Lwp

Nie skończyły się. Jeszcze są kolesie, których trzeba by się stąd pozbyć..

kysy
@Lwp

a ty wyrobileś normę na dzisiaj czy dalej się (usunięte przez administratora)?

Były wyrobnik
@Lwp

Czy Ty piszesz, że ,,Nikt Ci tyle nie da ile ja Ci obiecam ,, już nie pracuje w firmie. ?!

lwp
@Lesiu

Czy to prawda,ze Marcin K. odchodzi ? I dalej zapytam czy koledzy beda teraz razem? Bo jezeli tak to ,,,,,,,,,biedna ZORKA

Hehe
@lwp

Jest tu jakiś Marcin K.? Który to?

Edek

No najlepiej być burakiem po zawodówce i szydzić z człowieka który przez naukę, wkład i ciężką pracę,wypracował sobie dobre stanowisko. Trza było się uczyć tępa dzido

@Edek

Ten pan już dawno powinien być zwolniony po aferze prysznicowej. Tyle w temacie.

Bimber

Czy alkoholicy i zapite elementy społeczne mają jakieś taryfy ulgowe w tym zakładzie?

Bimber

Alkoholicy. Każdy wie kto.

Hanna

ciekawa komunikacja, może warto powiedzieć to osobiście skoro jesteście razem na zmianie? nie możecie rozmawiać w pracy czy jak?

Rambo

Te podwyżki 200 brutto to zart ze strony zarządu? Czy to tak na poważnie?

Buona sera
@Rambo

I masz kolejny maruda dostał bu góry zlota toi tak pewnie będzie źle. Nie podoba się to przecież nikt na siłę nie każe ci pracować. Masz wybór

Franek
@Buona sera

Przez takich jak ty w tym zakładzie nigdy nie będzie lepiej. W innych zakładach podnoszą pensje o konkretne sumy, tylko tu ciemnogród cieszy się że rzucili ochłapy. Wstyd dla zarządu w ogóle proponować takie pieniądze. Sobie niech dadzą podwyżki w takich kwotach. To dzięki nam, robolom, wychodzą stąd zamówienia i plan jest realizowany, a oni dzięki nam mają swoje setki tysięcy na kontach. Więc rusz głową średniowieczny pionku i zastanów się nad sobą.

Konkret
@Franek

Trzeba było się uczyć i zasiąść w zarządzie a nie składać CV na zwykłego robola.

o
@Franek

W których innych zakładach? Jakie konkretne sumy? Podaj konkretne przykłady, zamiast karmić innych swoimi krzykliwymi "nagłówkami".

Harman
@Rambo

Jakie 200 jak dali 150 hehehe na bogato

Zzz
@Konkret

Uczyć się, żeby zasiąść w zarządzie??? Nie rozśmieszaj mnie...

Konkret
@Zzz

Możesz się dostać przez łóżko ....jak kto lubi.... Najlepiej nie robić nic żeby polepszyć swój byt tylko marudzić i stękać .

@o

Np. W plastikach na święta dostają po 1000 zł a wypłata na produkcji to około 3500 zł na rękę taka mała różnica

Gada
@Ada

Nie przetlumaczysz. Tu, w zorce, panuje jeszcze ciemnogród i mentalność (usunięte przez administratora) Ciężko to z ludzi wyplenić. Boją się, ale nie wiadomo czego. A wystarczy ruszyć głową, że przecież prezes nagle nie wpadnie i nie zwolni wszystkich, bo ktoś w końcu musi produkcję robic. Nikt się nie odezwie, nie zawalczy za swoje, a jak zarząd rzuci jakieś ochłapy, to skaczą z radości, zamiast pomyśleć, że to kpina z nas, ludzi dzięki którym oni mają te swoje miliony. Ale czego wymagać od zwykłych robili, skoro przełożeni, mistrzowie, a szczególnie jeden z nich, najmłodszy, siedzą i kapują jak by mieli za to dostać medal i uznanie. Podziwiam, że ten czlowiek może jeszcze w lustro patrzeć. Zero honoru i własnego zdania. Wstyd.

pl
@Konkret

inppl

@o

Jak ci podać alfabetycznie czy po nazwach???? 80% firm na tzw strefie JG podnosi płace tylko ten zakład nie bardzo podnosi płace i niestety nie dba o szarych pracowników chyba że jesteś kolesiem albo (usunięte przez administratora) I nie marudzę bo nie jestem już na szczęście pracownikiem Odejście było jedna z lepszych decyzji

Obibok
@Buona sera

Dokładnie jest wybór, jeśli jesteś ambitny i chcesz zarabiać więcej to nie masz czego szukać w Zorce. Z kolei jeśli nie chcesz się przemęczać i wystarczy ci te niewielka pensyjka, zostań. Mi wystarcza to co dostaję, mam wszystko gdzieś. W firmie jest taki chaos i bajzel że jakbym nie przyszedł do pracy to nikt by nawet tego nie zauważył :) po prostu luzik

klekledron

zgadzam się

mini Majkel

a ty z podziemia sie czołgasz

areszt śledczy

BUK jest sprawiedliwy

Czemu Ogryz zastępuje mistrza? Ludzie tak nie może być! Trzeba iść z tym do prezesa.

Łysy kawaler interesuje się suchą. Słyszał ktoś coś na ten temat?

Baron

Jestes zalosna imitacja człowieka. Zajmij sie swoimi gaciami a nie cudzym zyciem

Orzeł

Oj Ogryz,Ogryz....tak bardzo chcesz odsunąć uwagę od siebie że zaczynasz siać ferment? Żałosny człowieczku bez szkoły zajmij się swoim życiem i wracaj na tokarkę tam gdzie twoje miejsce. To że ty nie masz już życia w Zorce nie znaczy że masz niszczyć je komuś innemu. Miej trochę godności nędzna imitacjo człowieka.

@@

Z tego co widać to jego bardziej interesują nowe "nabytki" w pracy.

As

Prawda. Ludziom trzeba odłączyć Internet, bo nie wiedzą już w co nos włożyć. Szkoda, że w realu (usunięte przez administratora) cicho. Brak odwagi, kozak w necie pi*** w świecie czy po prostu lubicie anonimowo obrażać innych?

Borat

Sucha dużo zyskała tą znajomością...

Gruby
@Borat

Sucha to ciebie robiła , ewentualnie twój bachor jest suchy. Jak ci zal to bierz sie za łysego i tez bedziesz miał wtyki!

@Gruby

Nie chodzę tymi ścieżkami, więc nam nie po drodze ... "sucharku "

Eksmisja
@Borat

Chyba jednak chadzasz skoro tak znasz sie na rzeczy „przy**bie” :)

@Eksmisja

...lubię jak się tak złościsz....czyżby to ta prawda co kole w oczy?

Igrek

Tak, rozszyfrowałeś mnie.

Kazuya Mishima

Bo jest dobry

Ada

Mistrzunie już się udzielają chyba dużo wolnego czasu mają skoro patrzą bez przerwy w swoje smartphone. Racja jest taka że za dużo rządzących a pracowników co raz mniej. Ja też myślę że struktury ulegną zmianie w innych zakładach produkcyjnych tak zrobiono podwyższając wypłaty pracowników liniowych. Nastrój w firmach zmienił się na lepsze a co się okazało tz. Szwendacze kumulowali kwoty które przepadały w błoto. Można- Można

Bo on to lubi i tyle w temacie

Gargulec

Nadeszły nowe siły z Cieplic i to dobre fachowcy o duzym stazu tak wiec chylmy przed nimi czoła.

pracownicy
@Gargulec

Czy to prawda ze Bohdan M. zostal zwolniony

@pracownicy

Sam sie zwolnił bo czas jego dobiegł konca ..Skończyły mu się Levele . Para też poszla w gwizdek dwa zakłady zamknięte za jego kadencji . Ale pociąg jedzie dalej .. Patrząc horyzontalnie to w sumie sprytny gosc . Dzialania zerojedynkowe pozwoliły na przejecie przez dolneb częsci asortymentu . A wg lekcji jednopunktowych to nic dobrego po sobie nie zostawił . Zaimplenentowane asekuracje pozwoliły nam na zdefiniowanie swojego spokoju na nowo . Smutne ostatnie i stracone 5 lat ..

cnc mix
@@@@@;;

szkoda go mial pojecie w przeciwienstwie do innych z gory

@cnc mix

Pojęcie o czym ...

cnc mix
@@@@@;;

byl przede wszyskim decyzyjny znal sie na produkcji i potrafil poukladac produkcje po zamykaniu fabryk gdzie tego chyba nie chcial

walery
@cnc mix

zgoda

Lakiernia

Ponoć jest o jednego mistrza za dużo i sprawa miała się wyjaśnić do końca marca a tutaj dalej grafik mistrz-brygadzista, mistrz -brygadzista, mistrz-mistrz, ciekawe kto wróci na produkcję :) nie widzę żadnej z tych osób na maszynie, sami robili a teraz kablują a ludzie pamiętają

Paulinka
@Lakiernia

Ale masz zagadkę ;) zatrudnij Rutkowskiego do jej rozwiązania

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.