Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Zz

Mam taką sugestie może firma powinna dopłacać Paulinie S. za testowanie chłopców z Ukrainy.

@Zz

Serio??? Żenada. I po co taka uwaga? Żal ściska cztery litery?

Zorkowiec
@Zz

Zz ale musisz być śmiesznym i małym człowieczkiem. Mam nadzieję że nie masz dzieci bo nic dobrego z nich nie wyrośnie i poprostu mi ich szkoda

Gonzo
@Zz

A co, tobie nie pyklo więc teraz się wyżywasz? Trzeba umieć przyjac odrzucenie na klatę ziomek

@Gonzo

Ooooo...aż się ze śmiechu poskładałem powiedzmy że no nie jest w moich granicach gabarytowych kwadratowych

Wielbiciel z twojej zmiany

Umówmy się na spotkanie

@Wielbiciel z twojej zmiany

Dobry nie mam nic do homo ale wolę kobitki

Ciur
@Zz

Ale kobietki nie wolą Ciebie. Panie lubią jak facet posiada mózg i umie z niego korzystać.

Adas

Czy to już koniec zorki? Sytuacja wygląda nieciekawie.

Poczta polska urząd pocztowy
@Adas

Tak dobrze to niestety nie ma

Józek
@Adas

Tak. A teraz wyjdź i nie wracaj. Cześć

Henryk

A ta czapka na bani wczoraj na nocce to w jakim celu????? Czy jej już całkiem odbija palma?

Cement
@Henryk

Nie ma jak zabłysnąć wiedzą czy umiejętnościami, to próbuje w inny sposób :D beka z niej i z tego, jak próbuje być ważna buahaha.

Aga
@Cement

Ale ta czapka przebija wszystko, powinna być pod kolor kamizelki, może brygadzisci teraz mają takie wymogi!!!

Ciapek
@Aga

Szkoda że to czapka jest wymaganiem, a nie odrobina wiedzy, umiejętność myślenia i liczenia i chęci do pracy. Sztuczne stanowisko dla leserów.

Soel drift

Dlaczego stary harnaś chodzi taki smutny?

@Soel drift

Zapytaj się go. I po problemie.

Benek z jagodami
@Soel drift

Dokładnie podejdź do niego i zapytaj mały poszukiwaczu sensacji. A nie pewnie nie masz na tyle odwagi dlatego wolisz klepać dziobem na forum

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

Zupa z gęsi

Oj wy (usunięte przez administratora) malutcy ludzie. Zamiast zebrać się i okazać choć raz zgranie, to wy wolicie pluć jadem na forum i pojeźdzac jeden drugiego. I po co? Praca w zorce to aż taki prestiż? Wstyd mi za was. Upodliliście się i daliście zastraszyć, aż żal na to patrzeć. Zawiść na każdym kroku. O co się zabijać? Każdy z nas jest takim samym parobkiem, więc może pora zastanowić się trochę nad sobą. Dorośli ludzie a tacy niemyslacy. Dzieciom się nie można dziwić, ale wam?

@Zupa z gęsi

Gadasz głupoty zawsze można zmienić prace

Popieram, nikt nikogo na siłę tutaj nie trzyma

Zupa z gęsi

Potwierdzasz tylko teorię że dzięki takim ograniczonym (usunięte przez administratora)umysłom jak twój, w tym zakładzie nigdy nie będzie dobrze. Zacznijcie szanować siebie i swoje zdrowie ludzie. Bo żal patrzeć a nawet wstyd.

Zeus

Biedna Dagmara już drżyyyyy ze strachu... Nowy kierownik, który za nią nie przepada, brygadzistka która będzie kopać doły. Oby z tych relacji Zorka kasy nie straciła. Jeszcze pozostaje pan ? Nowy-stary, ale nie jary starszy mistrz zmianowy. Będzie się działo... Pozdrawiam Zeus

@Zeus

Martusia odwraca od siebie uwagę? Czemu w tym zakładzie każdy musi nakręcać afery,konflikty i nieporozumienia których w rzeczywistości nie ma. Na jakiej podstawie oceniane są one? Czy pracowały razem ze sobą? Czy rola kierownika to lubieć kogoś albo nie? To pokazuje tylko poziom tej osoby. Zawiść ludzi w tym zakładzie jest chyba największa biorąc pod uwagę całą naszą strefę ekonomiczną. Czy wy karmicie się tym jadem wylewanym tutaj? Czy zmienia to coś w waszym życiu i waszej pracy? Czy nie powinniście przyjść na 8h, zrobić swoje i iść do domu? Kręcenie dramatów i sensacji tak was podnieca? Nie macie życia poza pracą? Każdy normalny chce przyjść,zrobić swoje i iść do domu ze spokojną głową. Ale widać mamy w zakładzie ogrom ludzi którzy nie widzą świata poza swoją pracą. Dajcie sobie na luz, weźcie stoperan czy co tam wam na sranko pomaga i zacznijcie żyć czymś więcej niż zakładem pracy i wyimaginowanymi problemami.

Pan
@Zeus

Oj będzie, będzie

Rudy

Pani o szerokim siedzeniu proponujemy zejść na ziemię. Lepiej teraz niż walnąć za niedługo z hukiem. Powodzenia na innej zmianie. Będzie Ci ono bardzo potrzebne.

Pan Jezus
@Rudy

Na innej zmianie nie będzie chodzenia, głaskania i dotykania elementów i udawania, że coś się robi

@Pan Jezus

Innej tzn? ile ich macie i która jest najgorsza?

Latino Alwaro

No, Marty to aż strach się bać. Hahahaha dobre, suchar do Familiady. Czekam na dzień kiedy te wszystkie kamizelki na coś się w końcu przydadzą. Robole zasuwają na takich leserów. Masakra.

Bezdomny pijak

Gartulujemy Martusi, osobie szkolnej przez kogoś, kto sam tego szkolenia potrzebuje, aczkolwiek dziewczę powinno zejść na ziemię, bo chyba zapomniała, że jest pracownikiem produkcji, a nie panią z biura, tudzież kierownikiem, więc obowiązuje ją odzież robocza :) chyba warto zainteresować tym tematem BHP i HR :) wesoło będziecie mieć na tej zmianie. Już współczuję hehe

Maszynista
@Bezdomny pijak

Akurat na lakierni żaden z brygadzistów nie nosi Naszych super ciuszków, więc czemu wjeżdżasz tylko na jedną osobę?( A nawet czasem pracownicy popylają w leginsach albo laczkach). Chyba wiecie kiedy i gdzie urzęduje Iwonka, może by się ktoś od Was do niej udał, a nie na forum, ale tak to się już nie chce, co nie?

Jan bez jaj
@Maszynista

Problem w tym że ona nie jest brygadzista tylko pracownikiem produkcji. Poza tym życzę powodzenia i niech dziewczyna próbuje. Zorka i tak ją zniszczy więc szkoda dziewczyny

Maszynista
@Jan bez jaj

Wszyscy "brygadziści" to pracownicy produkcji. Ja też życzę powodzenia, chociaż można zauważyć, że na lakierni bardzo dużo ludzi na tych stanowiskach się zmienia. Jeśli będzie miała wyjebongo na tych zawistnych ludzi, to może da radę.

@Maszynista

Wyjebongo to ludzie będą mieli na nią. Szybko na ziemię zejdzie na innej zmianie. I owszem, życzymy powodzenia. Łatwo mieć nie będzie.

Rudy

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A siedzenie to ona ma na dwa miejsca w samolocie.

Pracuś

Lepiej uważajcie co przy niej mówicie. Pewnie teraz donosi wszystko.

Afrodyta

Paskudny seksistowski komentarz uwłaczajacy kobietom. Dno

Edek

Już Zorkowska (usunięte przez administratora) zaczyna obgadywać Osobę która się starała i została doceniona. Tak to jest jak się jest zapijaczonym robolem po zawodówce ,chamem i prostakiem.To nic innego jak zazdrość. Pani życzę powodzenia w użerania się z bandą (usunięte przez administratora).

Kapitan
@Edek

Ta osoba nie została doceniona. Ta osoba została wzięta z powodu braku innych kandydatów. Jest tak zwaną zapchajdziurą.

Darek otwórz
@Kapitan

Amen. Wyjąłes mi to z ust. Nie było innych chętnych to wzięli najbliższą naiwniaczke ktora nie ma swojego zdania nie umie się postawić o sobie ją wytresuja jak chcą

Normalny

No tak (usunięte przez administratora). A może ten gościu trafił się że nie trzyma z ukladzikami i osoby które miały góry u pana Marcina z teraz są sprawiedliwie traktowane. Dwie zakładowe siostry to zakałą zakładu jedną z drugą kamerkę swoje koleżanki i wysyłają sobie nawzajem. Uważajcie na panie Rz.

Mecenas
@Normalny

czy masz jakiekolwiek dowody na to, źe jakieś zdjęcia z monitoringu są wysyłane na prywatne telefony?źe cokolwiek z zakładowej sieci monitoringu wypływa poza nią? Jeśli tak,to daj znać,zo coś takiego będą ostre konsekwencje łacznie z prokuratorem

Gonzo
@Mecenas

Jezu zdecydujcie się w końcu, czy albo nagrywają koleżanki i wysyłają między sobą , albo mają nagrania z monitoringu :D

@Normalny

Zakładowy pajac się uruchomił :) dajcie sobie siana ludzie. To już jest nudne

@Mecenas

A Ty się naucz czytać ze zrozumieniem bo nikt nie pisał o zakładowym monitoringu

@Gonzo

Często takie rzeczy tu się dzieją, które opisał? Bo się nad pracą tutaj zastanawiam. Macie tu na co narzekać czy to raczej takie słowne przepychanki?

Eli
@Karolina

Daj spokój, tu tylko wyzwiska i przepychanki. Dawaj do pracy, w realu jest zupełnie inaczej. Tylko tu na forum takie podkładanie świn i fałszywe oszczerstwa

@Eli

Mówisz? A to czekaj czyli ci co tak tutaj sobie piszą to na następny dzień grzecznie tu pracują? w trakcie pracy nikt nic nie powie? Ciekawe podejście z tego mogłoby być

Bud usługi transportowe

w chorej zorce kretynizm sięgnął apogeum i z wyboru kierownika robi się taki cyrk i straszną tajemnicę. Łach z was ludzie na maksa.

Kabelek
@Bud usługi transportowe

Tajemnica jakby nie wiadomo co to było . (usunięte przez administratora)i pośmiewisko jak zwykle

Wino z biedry

Do Waldka z UV. Przestań w końcu siać ferment, roznosić plotki wyssane z palca, szukać sensacji, kłamac i wciskać nos w nie swoje sprawy. Dziękuję!

Antonio Cruise

Wróciłem niedawno z dłuższego zwolnienia i co mi się rzuciło w oczy jako pierwsze? Ze w Zorce się powodzi ludziom skoro co drugi jest taki spasiony. Faceci to wielkie kule pełne tłuszczu z wielkimi brzuchami. Jeden operator waży 200 kilo, drugi typ taki knyp z uv też dźwiga sadło. Młoda lalka z lakierni z kurnika gdzie szlifują też w tym wieku nie powinna wyglądać jak wieloryb. Na maszynowni sami emeryci. W tym zakładzie niedługo nie będzie komu pracować

@Antonio Cruise

Poważnie uważasz, że jeśli człowiek jest otyły to musi mu się powodzić? Nie żeby coś ale zdrowsza dieta więcej kosztuje niż śmieciowe jedzenie, które mogłoby doprowadzić do takiego stanu. Zresztą czy to w jakikolwiek sposób wpływa na Twoją pracę tutaj? Bo tak słabo troszkę ludzi obrażać publicznie.. :(

Emerytka
@Antonio Cruise

Antonio Cruise, pokaż się Nam grecki bogu, nie bądź taki wstydliwy. Czemu się ukrywasz? Trzeba było z imienia i nazwiska. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że też masz bojler???

Mistrz

Długo ten cały cyrk będzie jeszcze miał miejsce w zakładzie? Banda Marcinka Z. na drugich zmianach nie robi nic , albo wszystko pierd****o***!!!! On sam za to co robi dawno powinien wylecieć....albo tego czego nie robi prawdę mówiąc...

Rudy rydz
@Mistrz

Napij się z nimi to będziesz miał lżej. Albo lepiej postaw im i niech oni się napiją za darmoszke.

@Rudy rydz

Polać Marcinkowi Z. albo wypić z Nimi to arsenał trzeba mieć potężny. Trzeba mieć gdzie wlać

@Mistrz

A przecież Zalewskiego mieli zwolnić i po raz kolejny się wkupił?

Benek
@Małpa

Jego to akurat nie zwolnią nigdy.

@Benek

No tak bo alkoholików i NIEROBÓW będą trzymać. Taki system

Benek
@Małpa

Był czas żeby się przyzwyczaić

@Benek

Z czasem i tak takich jak Zalewski wywalą chyba , że całkiem ten zakład upadł ...

Gkryxcdl
@Małpa

Co się tak czepiles tego typa?

@Gkryxcdl

Bo przez takich jak on wszyscy po (usunięte przez administratora) dostają. Wszyscy (usunięte przez administratora) sobie obrabiają a nikt nie powie głośno co się wyprawia

Dość

CHCEMY PODWYŻEK! Nie coraz to nowszych i bardziej smiesznych zakazów, typu nie odchodzić od maszyny i nie rozmawiać z innymi. W ten sposób nie utrzymacie pracowników. To nie obóz pracy, że pozakladscie nam dyby i pampersy.. Będziemy odchodzić.

Maniek
@Dość

Skoro jest tak tobie żle w tym zakładzie dlaczego nie zmienisz? Nikt nikogo nie trzyma na siłę, firma nie musi obawiać się na obecną chwilę o dostęp do pracowników np: z takich firm jak Dr. Schneider który prawdopodobnie będzie zwalniał pracowników, więc przemysl sprawę i nie pisz głupot, bo firma Zorka jest dobrą firmą z wieloletnią tradycją.

Benny
@Maniek

No teraz to cię grubo poniosło. Zorka to najgorszy zakład w Jeleniej. A w Sznajderze zwalniać nie będą więc nie siej fermentu

Irena
@Benny

No to w końcu dobry zakład czy zły? Po czym to oceniacie? Jak u was z atmosferą w działach i na jakim poziomie mniej więcej są zarobki?

@Irena

W naszej firmie zarabki nie są źle zależy ile kto chce zarabiać. Zapraszam na pakowanie u nas jest najlepiej i tylko dwie zmiany a zarabiamy więcej co ci co robią na trzy heh.

Kamper
@Irena

To nie zakład, to cyrk. Zarobki? Tak niskie, że człowiek czuje się upodlony. Dodatek inflacyjny? Zapomnij. Socjal? Zapomnij. Gruszkowe? Nie istnieje. Jest tylko goła marna pensja i żenujaco śmieszny benefit. Ale za to jest bardzo dużo zakazów, nakazów i wiecznych gróźb i zastraszeń. I wieczne odróbki bo góra ma widzi mi się i nie da postojowego.

losiek
@Kamper

w punkt

Grzyb
@Babel

Czym się cieszysz? Najniższymi zarobkami w Jeleniej Górze, wśród zakładów produkcyjnych? Ot, typowy przykład baranka rodem ze średniowiecza. Taki Janusz co się cieszy, że ma na piwo. Żenujace.

Kardynał

Pani w błękitnej kamizelce chyba zapomina że zorka to nie (usunięte przez administratora)pracy. Weź się odczep i sama zacznij pracować. Bo z nudów w końcu usuniesz podparta o blaty. Naucz się elementów, to każdemu wyjdzie na zdrowie

Kama
@Kardynał

Właśnie w tym zakładzie ora się na takich nierobów typu ta pani, harnasie i cała reszta która nic nie wnosi tylko miło spędza osiem godzin. Warto ograniczyć te angaże a dołożyć szaremu pracownikowi. Tyle lat nikt tego nie zauważa. I dzieje się to co dzieje.

Poziomek
@Kama

Poziomka poproszę jeszcze kamerkę w kibelku i pod prysznicem oszołomku ... Smutne twe życie jest co ty zrobisz jak cię zwolnią albo orka padnie przez kryzys .. Przecież ty nic nie potrafjsz ... ale dobry jest ten drugi od tych dzipów .. jak na lakierni pracował to co by nie zrobił tk albo (usunięte przez administratora) albo zalał .. i potem taki gosć czepia sie ludzi jak sam pracował na poziomie (usunięte przez administratora).. ooollllaafff wròćc

Daniel

Ja tam wolę zarabiać mniejsze pieniądze a nie być pośmiewiskiem zakładowym

Hehe

Zarabiają ale kosztem bycia pośmiewiskiem. Nie ma czego zazdrościć. Szkół też nie mają więc to nie ma nic do rzeczy.

@Hehe

Widać kto nie ma szkoły i robi na produkcji.

Mały żenujący człowieczku, zajmij się najpierw swoim wykształceniem a później martw się o innych.

Babel

Ale to ty i cała twoja banda kolegów wypisuje jak tutaj źle kto jest waszymi przełożonymi. Widzisz wami kieruje zazdrość, i do momentu jak Tracy ludzie jak ty będą pracować na lakierni to ona będzie na językach wszystkich. My na pakowaniu szanujemy się w miarę jak to jest możliwe ale tam na lakierni tylko widać jak nosy zadarte chodzą. To co robicie to jest żenujące, i uwierzcie to wy nie na forum ale w realu jesteście na językach wszystkich, a szczególnie panie z czyszczenia.

Pani z czyszczenia
@Babel

A czyszczenie ma na was tak wywalone, jak na zeszłoroczny śnieg :) nikt normalny nie przejmuje się pionkami z pakowania. Pierzcie dalej swoje brudu na forum, tylko to potraficie. Kozak w necie, (usunięte przez administratora) w świecie.

Adriano
@Babel

Też nie macie czym się chwalić, tylko tym, że obrabiacie ludziom tyłki. To takie dorosłe że tylko gratulować. Skupcie się lepiej na pracy i wykonywaniu swoich obowiązków, bo do niczego innego się nie nadajecie jak do bycia popychadłami

@Pani z czyszczenia

Miej wywalone miej. My siedzimy cicho na swoim wydziale to cały czas na forum jest lakiernia przez kogo. Widać to że kobiety z czyszcenia robią z siebie damy. (usunięte przez administratora) obrabiają wszystkim. Kończę to szkoda gadać. Dzieci.

Ametyst
@Babel

Na szczęście ty jesteś bardzo dorosły i mówisz prosto w twarz to co masz do powiedzenia, zamiast pisać z anonima na forum, prawda? :) Hipokryzja to się nazywa.

Kolega
@Ametyst

Tu nie ma o czym mówić , bo wszyscy wiedzą że ten zakład dawno upadł, same (usunięte przez administratora) . Takie jak Ty Marcinek weź L4 żeby sklepu swojego pilnować. Zarząd w końcu powinien się zabrać za takich bo inni robią za Ciebie

W końcu ktoś napisał coś mądrego... Nie trzymać bydła

A ja proponuję żeby każdy wziął się za swoją pracę i jej pilnował. Niech każdy zacznie wykonywać to co do niego należy a świat będzie piękniejszy. Po co interesujecie się innymi skoro tak trudno jest wam wykonywać własne obowiązki? A jak faktycznie jest tak wszystkim źle to po co siedzicie w tym zakładzie? Czy ktoś tu kogoś trzyma na siłę? Po co ujadacie? Bez was płaczki o wiele lepiej by było. Od tego ciągłego stękania aż mdli.

@Gość

Gość widocznie należysz do towarzystwa jak harnasie Marcinek Z. i reszta bydła skoro nie przeszkadza ci to co dzieje się w zakładzie.

Kolega

Oby ten dziwny człowiek z UV z dziwną fryzura i wiecznie skwaszona(usunięte przez administratora) został na urlopie na zawsze.

Nikt
@Kolega

A gdzie on jest i gdzie pracuje ?

Pan
@Nikt

Na Uv

Kiszony Igor
@Nikt

Na uv w zorce

Uczulony

Dlaczego na lakierni drugi tydzień zapadają stajennym czy można zrobić z tym porządku ciężko się nie który umyć i ludzie się muszą męczyć i wąchać jego płot i oglądać hejo brót

Yyy
@Uczulony

A można po Polsku ?

Master

Bąbel ostatnio też nie przelewa za kołnierz mało, dlatego nie pojawia się na swoim stanowisku . A w sklepie u siebie sobie nie żałuję. I takich trzymają a do uczciwych pracowników się (usunięte przez administratora) o (usunięte przez administratora)

Okoń
@Master

Takich Zorka trzyma, a później się zastanawiają dlaczego tak słabo wychodzą audyty . Bo wiecznie pracownik jest na bani i efekty są jakie są .

@Okoń

Od takich jak Harnaś bąbel to w zakładzie czarno . Dawno ten zakład upadł moralnie i jakościowo.

Tygrys
@Mistrz

Może zamiast mebli zacznijcie produkować alkohol od razu opinie zakładu się podniosą bo sami zawodowcy będą pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.