Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Stary

Nie docenia się starych pracowników którzy ciągną tą produkcję brak stażowego nowy pracownik zarabia 100zl mniej niż ten co pracuje 10 lat zarząd kompletnie nie rozumie jak zarządzać i zatrzymać starą kadrę za chwilę dojdzie do tego że produkcja zacznie spadać i to już widać ostatni dzwonek dla zarządu by zmienić podejście do starych pracowników jeśli chcą mieć co dzielić między udziałowców

@Stary

Jest 4 miesiące później, jest coraz lepiej i produkcja nie spada. Pewnie chodziło ci o zamówienia gdy\ż jest kryzys i jak w każdej branży czy to meblowej, samochodowej czy elektronika ludzie mnie kupują lub kupują tańsze produkty gdyż oszczędzają. Wszystko jest w najlepszym porządku.

BulwaPietro

W tej firmie jest za dużo kierowników, a za mało robotników. Po co te wszystkiesztuczne stanowiska, jak specjalista do spraw zamówień, Marcin i Darek, którzy nie wiedzą co ze sobą zrobić, to wymyślają kolejne niewypały. W biurach to samo. Niedługo ludzi braknie i nie będziecie mieli kim tak wielce rządzić. Czy kierownictwu na serio nic nie daje do myślenia to, że ludzie się masowo zwalniają?

Misiadron
@BulwaPietro

Daj spokój. Zarząd ma to w nosie. Popatrz jakie oni decyzje podejmują i kogo obsadzają na stanowiska. Dyrektor śmiech na sali. Powinien zmienić nazwisko na Dyskryminacja bo w tym jest specjalistą. Nastepny kierownik lakierni. Kto normalny wybiera niedojrzałego chłopca który ma jeszcze mleko pod nosem i jedyne co.potrafi to zastraszać? Respektu tak się nie zdobywa. Mistrzowie - klub AA. Brygadziści którzy na niczym się nie znają. Można tak wymieniać pół dnia. Zorka to cyrk.

@BulwaPietro

Nie masz racji. Rotacja jest w każdym zakładzie i często jest to z korzyścią dla pracodawcy gdyż przychodzą nowi pracownicy którzy angażują się w pracę.

W Jelenia Góra Zorka Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownik Produkcji. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Zoolander

Po pierwsze nie musisz pracować od gongu do gongu jak to jest w innych zakładach gdyż na początku zmiany jest na spokojnie przekazywane co i ile jest do zrobienia i nie ma wyżyłowanych norm jak w innych zakładach gdzie masz problem wyjść chociażby do toalety, a palacze przeżywają katusze. BHP przede wszystkim , zapewniony nieograniczony dostęp do środków ochrony słuchu czy też rękawiczek i aktualne badania norm hałasu, pyłu czy farb. Ponadto możliwość zmiany działu czy też awansu i brane są pod uwagę umiejętności, a nie znajomości. Najważniejsza jest dobra i rodzinna atmosfera, jak ktoś lubi narzekać i podburzać innych to pewnie długo nie popracuje i powinien się zastanowić wcześniej czy warto tu przyjść. Dobra atmosfera przede wszystkim.

W3

Ja tu widzę że na tym forum wypowiadają się zazdrośnicy którzy w środku wiedzą że w zorce są szaraczkami i nic nie osiągną. Teraz pewnie zacznie się obgadywanie nowego brygadzisty lakierni. Panowie i Panie nie ma w Was siły aby pokazać coś więcej i awansować....to bardzo proszę zamknąć buzie i robić swoje.

5fcd
@W3

Ty pewnie jako pierwszy stoisz w kolejce do obgadywania. Co do awansu to w zorce nie jest to powód do zaszczytu. Teb zakład to cyrk a awans w nim to żenua.

@W3

Zazdrośnicy i ci co zostali zwolnieni lub sami odeszli. Krytykujący to by chcieli awansować i siedzieć cały czas wmistrzówce, a na nockach pewnie spać i tylko na koniec zmiany spisywać ilości i wprowadzać do systemu.

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

Nowicjusz

Zorka to ciekawe miejsce. Dobrzy, wieloletni pracownicy są traktowani jak powietrze. Za to najwięksi bublarze, którzy nie ogarniają swoich obowiązków, nie potrafią zorganizować pracy jak trzeba, wiecznie po nich jest (usunięte przez administratora) i tona poprawek, zostają nagradzani dodatkową premia. Bardzo ciekawe zjawisko. Czyli żeby kierownik lakierni docenił człowieka to trzeba być nierobem, leserem, nie mieć pojęcia o niczym i produkować hurtową ilość bubli. Ach ta Zorka. Fenomen, po prostu fenomen!!! Jedyny taki zakład, gdzie docenia się najgorszych pracowników. Pozdrawiam wszystkich.

@Nowicjusz

Poprawki są i to jest nieuniknione w każdym zakładzie. Na szczęście nikt nikt nikogo nie karze utratą premii choć wiadomo są jakieś granice gdyż dany element niezostanie przeszlifowany 50 razy bo powstanie kartka papieru. Co do leserów to znajdują się w każdym zakładzie i raczej trudno się takich pozbyć przy obecnej sytuacji pracy bo pomimo przyjazdu setek tysięcy migrantów z Ukrainy czy pracowników tymczasowych chociażby z Azji nadal są poważne braki na rynku pracy. Co do pracowników wieloletnich to chyba nie jest tak źle skoro niektórzy pracują po 5, 10 czy nawet 15 lat i nie narzekają, a nikt by się tyle nie męczył skoro w tych czasach zmiana pracy to żaden problem.

Tygrys01

Czy można mieć przy sobie telefon w pracy?

Maszynista
@Tygrys01

Mieć możesz, ale nie korzystać.

@Tygrys01

Można mieć i nie można korzysta\c ze względu na bezpieczeństwo czyli ogólnie BHP. To samo tyczy się słuchania muzyki. Zakład stosuje najwyższe standardy ze wszystkich obecnych w Jeleniej Górze. Nie masz obuwia roboczego czy spodni z długimi nogawkami to nie dopuszczony do pracy. Masz zapewnione wszystkie możliwe środki ochrony obowiązujące na danym stanowisku pracy.

Jeśli ktoś chce zatrudnić się w tej firmie to stanowczo odradzam pensja na poziomie 3tys netto skwar na hali pył trującą farba w powietrzu przełożeni mistrz kierownik traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) jeszcze raz odradzam szkoda czasu i zdrowia

Zoolander

Połowa lipca i ty oczekujesz, że w zakładzie w Polsce skwaru nie będzie? Zobacz jak jest winnych okolicznych zakładach i szybko zmienisz zdanie. Jaki pył skoro są wyciągi które łeb urwą jak wsadzisz głowę. Odnośnie tych trujących trujących farb to żal to komentować ale spróbuję, są prowadzone analizy przez niezależne labolatoria i wszystko mieści się w normach które i tu cię zaskoczę nie są ustalane przez zakład tylko przez fachowców. Farby są atestowane najwyższej jakości, z meblami mają styczność dzieci z całej Europy i muszą być bezpieczne.

Dziad

W tej zorce to nikt nie chce pracować (usunięte przez administratora)najgorsza firma w Jeleniej przychodzą to na jeden dzień i mówią że już Sznajder lepszy od tego (usunięte przez administratora) ale to nic ważne że robotyzacja idzie pełną parą robot do malowania to już szczyt technologi brawo dla zarządu za zakup tego cuda nie ma to jak wyrzucić MILION ZŁOTYCH W BŁOTO a podwyżek brak

@Dziad

To dobrze, że automatyzacja postępuje. Zobacz jak jest w Niemczech, tam jest więcej maszyn niż ludzi w zakładach bo to jest opłacalne. Skoro robot więcej wymaluje i produkcja będzie wykonana w terminie i będą pieniądze na wypłaty to chyba dobrze?

Zorrk

Jeszcze tylko dwójka została ze starej paki pani mistrz chudzinka i łysy ,Kierowniku dobrze Robisz że powoli się pozbywasz sie starej kliki jeszcze tylko oni odejdą i w końcu będzie w miarę normalnie a ludzie będą ci wdzięczni

Bobek
@Zorrk

Naprawdę uważasz, że w tym zakładzie będzie kiedykolwiek normalnie? Tu każdy, doslownie każdy, kto awansuje i założy kamizelkę, dostaje nagłego zaćmienia i przeistacza się w pozbawionego rozumu pajaca. Tych nowych to nie ominie, a wręcz będzie jeszcze gorzej, bo na niczym się nie znają, a będą chcieli pokazać, co to nie oni. Tu musi być w końcu ktoś z zewnątrz!!!!!!!!!!

@Bobek

No właśnie jest normalnie, nie wiadomo o co wam chodzi tak właściwie. Są cotygodniowe zebrania, a na nich brak zastrzeżeń czyli jak widać wszystko jest w najlepszym porządku.

Niestety Zorka sięga już (usunięte przez administratora),ludzie się zwalniają i uciekają z firmy ,ja też odeszlem po 3 latach ale swoje w sądzie wywalczyłem chcieli podsunąć mi do podpisu rozwiązanie umowy za porozumieniem stron ja się nie zgodziłem i nie podpisałem,choć większość pracowników robi wielki błąd bo podpisują ,nie podpisywać wypowiedzenia umowy za porozumieniem stron tylko walczyć o swoje

@Marek

Z tego co napisałeś wynika, że to pracodawca był z ciebie niezadowolony i chciał rozwiązać umowę dlatego twoja krytyka nie jest w 100% obiektywna.

@Zoolander

Pytanie tylko co mogło do tego doprowadzić po trzyletnim stażu? Nie ma żadnych sygnałów ostrzegawczych jeśli długoletni pracownik miałby chociażby spadek efektywności? Kto to nadzoruje i z kim rozmawiać na takie tematy?

Zoolander

Jeżeli ktoś publicznie narzeka, że mało płacą czy też jest ciężko i mimo tego dalej tu jest i pracuje to ciężko to logicznie wytłumaczyć. Można spokojnie znaleźć inną pracę i przestać w końcu narzekać, a tym samym podburzać innych i psuć atmosferę.

Hania

Ale jak to się kończy? W jakim sensie? Przewidujesz zamknięcie firmy czy coś innego masz na myśli? Bo mąż widział, że mają trochę dostępnych ofert pracy, więc chyba nie jest tak źle. Ktoś rozwinie temat?

Zenek Martyniuk
@Hania

Ofert pracy jest pełno, bo ludzie stąd uciekają. Nikt nie chce pracować za takie śmieszne pieniądze. To (usunięte przez administratora) wyzysk w białych rękawiczkach. Nowych też nie zachęca do pracy wizja pensji niższej niż krajowe minimum. To jest żenada !!!!!

Roma
@Zenek Martyniuk

Ale jak niższej niż minimum. Na jakichś stanowiskach zarabia się poniżej najniższej krajowej? To w ogóle dozwolone? Robią jakies wyrównanie do najniższej wtedy czy po prostu umowy nie są na pełen etat?

Kokon
@Hania

Haniu, oferty pracy są dlatego, że pracownicy uciekają z krzykiem z tego" przybytku" marne pensje, upał nie do zniesienia, ciągła inwigilacja, kierują tobą ludzie, którzy wiedzą mniej niż pracownik po roku pracy, obrzydliwe (usunięte przez administratora) i absolutnie 100% frekwencja w pracy, bo odliczą ci duuużo pieniążków,itd

Oki
@Kokon

Oferty są, to kandydaci także? jak teraz osoby nowe są przyjmowane? ciekawi mnie także przebieg samej rozmowy, czy możecie ją wprost opisać? Po jakim czasie zwrotka, chyba że od razu można dołączyć?

@Oki

W ZORKA Sp. z o.o. pracowników poszukujemy za pośrednictwem portali ogłoszeniowych oraz swojej strony internetowej. Oprócz tego, nasi Pracownicy mogą polecić do pracy znajomego i mają szansę na wzięcie udziału w rekrutacji wewnętrznej i zmianę stanowiska lub działu, w którym pracowali do tej pory. Proces rekrutacyjny rozpoczynamy od weryfikacji nadesłanych CV. Najbardziej wartościowe dla nas CV to takie, które zawiera jak najwięcej informacji na temat umiejętności kandydata oraz zdobytego przez niego doświadczenia. Następnie kontaktujemy się z wybranymi osobami i zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną. Podczas spotkania zadajemy pytania dotyczące doświadczenia oraz informacji zawartych w CV, pytamy o dyspozycyjność i doświadczenie, rozmawiamy o oczekiwaniach kandydata dotyczących pracy. W zależności od stanowiska proces rekrutacyjny może się składać z kilku etapów. Zależy nam na odpowiednim wykorzystaniu wiedzy, umiejętności i doświadczenia kandydatów. Wszyscy kandydaci biorący udział w procesie rekrutacyjnym mogą liczyć na informację zwrotną z naszej strony, której termin określamy podczas spotkania.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Zorka Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 11 września.

Kot

Ile na pakowaniu dają teraz na start?

Kolo
@Kot

Najniższa Krajowa

Aktualność
Cieszymy się, że do nas trafiłaś/trafiłeś. Liczymy na merytoryczną dyskusję.
Zachęcamy do dzielenia się wrażeniami ze współpracy, szanujemy każdą opinię i doceniamy konstruktywną krytykę, aby wyciągnąć wnioski i wykorzystać je w tworzeniu jeszcze lepszego miejsca pracy.
Prosimy jednak pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do świadomego kłamstwa, obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą archiwizowane  przez administratora.

Oferty pracy:

• Zachęcamy do zapoznania się z zakładką ,,Poznaj pracodawcę” oraz ofertami pracy dostępnymi na naszym profilu do składania aplikacji na adres rekrutacja@zorka.pl na stanowiskach produkcyjnych.

• Na pozostałe stanowiska prześlij nam swoją aplikację na e-mail : kariera@zorka.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.zorkajg.pl

Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy!

Markotny Pawcio

Jak długo jeszcze łysy będzie udawał mistrza? Brakuje mu podstawowej wiedzy co do rozróżniania elementów i procesu ich lakierowania. Z ludźmi też sobie nie radzi, skoro Dagmara i Marta muszą iść na jego zmianę żeby zaprowadzić porządek. Czyli łysy jest absolutnie zbędną postacią, która dostaje niemałe pieniądze za to że nic nie potrafi. Brawo Zorka!

Zwolnić wszystkich ludzi albo zweryfikować ich zarobki którzy dostali awans albo dziwnie wysokie stawki od Pana Marcina Z.bylego kierownika ponieważ wszyscy oni to znajomi od flaszki i imprez każdy kto zaliczył imprezę z nim zawsze miał awans albo podwyżkę przykład : Pan Kozaczek z lwp.co chwali się ile zarabia i ile wódki musiał wypić z Panem kierownikiem żeby mieć ponad 4tys.na rękę a teraz nic nie robi i się śmieje wszystkim w twarz

mistsz

A jak teraz jest w zorce ? Warto się zatrudnić?

Stary

Ogr. Har.sami zabierali premie za palenie a jak im zabrali to się matołki obrazili zamiast wziąść na klatę słabi są myślą że są nie zastąpieni kierownik powinien im dać do zrozumienia że tak nie jest

Zorrk

Nie warto pracować ani zatrudniać się w tej firmie zarobki na poziomie 3tys netto mybenefit 100zl na miesiąc praca trzy zmiany zmuszanie do pracy w soboty na pierwszej i drugiej zmianie za wolne kiedyś tam mają na to rok . Pył chałas w lecie 38st.na hali drzwi wejściowe ewakuacyjne pozamykane żeby obcy nie wszedł i danych z komputera nie ukradł jak miało to miejsce nie dawno na zmianie alkusa drinkusa do dziś nie wiadomo co wykradł może dane pracowników brak wyjaśnienia ze strony pracodawcy nie polecam tej firmy

Dziwak
@Zorrk

Bardzo dobrze ujęte! Dodam że przedstawiciel załogi działa na szkodę załogo, a nigdy na US. Brak możliwości rozwoju i awansu, bez wchodzenia w zady i picia z odpowiednimi osobami. Ten zakład to dno i w końcu padnie. Tu już nie ma komu pracować a jeszcze ludzie uciekają. I bardzo słusznie!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.