Opinie o Amazon w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amazon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Bielany Wrocławskie

amazing

Ja nie mogę z tych negatywnych komentarzy, szkoda że wcześniej je czytałem i się nie zatrudniłem. Amazon organizuje najlepszy transport z okolicznych firm(ilość tras), jeździ się długo, ale autem też byście jechali długo a tu za free i w 4 dni co trochę skraca czas spędzony ogólnie w autobusie. Jest tu też najwięcej różnych zmian, klasyczne 4dni pracy-3 wolnego, donut, pół etatu, weekendy z piątkiem i bez piątku, dniówki i nocki, każdy może wybrać coś dla siebie. Kasa szałowa nie jest, ale porównywalna do innych tego typu miejsc. Jednak nie dostajecie tu najniższej 3490zł tylko ok 5k brutto. Jednak socjal istnieje i na święta jest spoko kasa. Są czasami płatne uczciwie nadgodziny, są przepustki, switche i siedzenie w kantynie. Obiad i kawa za darmo to też ok benefit, wiadomo że kawa dobrej jakości nie jest a obiady są mocno średnie ale jeszcze się nimi nie zatrułem a zaoszczędziłem sporo kasy i czasu na szykowaniu obiadu w domu. Okej, musisz robić normy żeby się w Excelu zgadzało. Są miejsca, gdzie trudno się je wyrabia, są takie że przeciętnie, w innych bardzo łatwo, są stanowiska bez normy. Co macie w zamian? Wszyscy inni też stosują standardy: BHP jest na wyjątkowo dobrym poziomie, ciężary są ściśle określone i nie zdarzy się wam nosić nic zbyt ciężkiego, jest klima dająca idealną temperaturę. Kibelek zawsze czysty a sprzęt sprawny. Manadżerowie trzymają jakiś poziom, widać że są o klasę wyżej od zwykłych fizycznych. Jest dużo ludzi "zarządzających" co nie daje pola na mobbing bo byłoby gdzie naskarżyć :) (i też to dużo miejsc gdzie można awansować) Zazwyczaj ludzie wyżej są bardzo mili i nie robią problemów, tzn ja się nie spotkałem z niczym złym. Nie ma też jakiś wielkich kontroli, to że nie można chodzić do kibla to mity jakieś, zdarza mi się, że chodzę dwa razy po 15 minut i nic się z tym nie dzieje. Negatywnych feedbacków też prawie nie ma, trzeba się na to mocno postarać. normy w 95% można się łatwo nauczyć robić. macie może w innym obozie aplikację na telefon do załatwiania większości spraw? macie możliwość różnych szkoleń bez lojalki? Amazon jest w istocie bdb miejscem, dlatego tyle o nim piszecie:) o słabym miejscu byście zapomnieli. Ile w tym Shein dostaniesz więcej, złotówkę na godzinę? toż to prawie żadna zmiana. chyba, że tutaj miałeś pecha i robiłeś na c-retach a tam na czymś lekkim. chyba, że masz więcej niż 80IQ i idziesz tam po wyższą wolną posadę bo tu ci się nie udawało. denerwują mnie jedynie osoby, które starają się za bardzo, robią po 200% normy jak roboty, jakby poza Amazonem świat nie istniał. nie wiem co ma w głowie taki ktoś. czy niektórzy serio myślą, że zwolnią go za 105% normy i musi robić 150-200%? Dajcie spokój. To wszystko psuje, bo normy są podnoszone przez takich dziwaków

Amejzon
@amazing

Nie spotkałeś się z niczym niemiłym bo dlaczego mieli być dla ciebie nie mili skoro jak tresowany piesek się zachowujesz xD Do Amazona nie trzeba nawet CV tam trzeba mieć frekwencję i robić normę kasa słaba robota po 10.5h dziennie. Bzdury na każdym kroku jak uprawnienia na paleciaka xD dobra praca jak ktoś ma zero ambicji zawodowych i umie żyć oszczędnie. Na dłuższą metę nużąca. Pozdrawiam tych co przekraczali 200% normy xD sam tak robiłem mimo iż od początku nie zamierzałem tam zostać na dłużej ???? poprostu mogłem i czas mi szybciej leciał,a to ważne bo praca nudna i po 10,5h dziennie

amazing
@Amejzon

Tak, wiadomo, że praca na najniższym stanowisku w Amazonie to nie jest praca życia. Że jak ktoś ma większe możliwości i jest bardziej ogarnięty to awansuje albo tutaj albo gdzie indziej. Że nie przyjdzie tu żaden ogarnięty młody człowiek, który będzie marzyć o tym by przez najbliższe 40lat pickować albo pakować. Że to praca na jakiś moment czy etap w swoim życiu. Ale ja porównuję Amazona do podobnych tego typu prac. jesli ktoś takiej potrzebuje to tragedii nie będzie, a może być wręcz bardzo dobrze. To, że praca jest po 10h 4 razy w tygodniu to dla mnie plus, bo zmniejsza się ilość czasu spędzona w autobusie. Wiele innych zajęć jest nudnych. Po 8h to można pracować jak ma się miejsce pracy pod domem. Nie rozumiem tego pisania o zachowywaniu się jak tresowany piesek, to jak chcesz się zachowywać w pracy jak nie spełniać swoich zadań? Oczekują normy i frekwencji to ją robię, nic ponad. Jak w pierwszej połowie dnia mam za dużą to pod koniec zwalniam. ciągle myślę jak robić by jak najmniej się narobić i nie oddawać tu za dużo zdrowia:) ale też nie podpadać bezsensownie, bo po co

Renata

Bardzo dużo osôb z Amazona przeniosło się do SHEIN ( czytaj SZEJN). Dużo znajomych twarzy!. Ludzie wspominają Amazon i porównują.. Atmosfera jest bardzo sympatyczna, nie ma agresji i nerwów jak w Amazon. Póki co fajnie się pracuje, jednak magazyn wciaż jest w trakcie budowy i jak tu będzie w przyszłości tego nie wiem ...Póki co jest Ok. Zarobki godne. Dostałam w SHEIN wyplatę 4 300zl. Nigdy tyle nie zarobiłam!. Za 18 dni pracy ( 180 godzin) plus premia netto 500 zł. A wy ile zarobiliscie w Amazon?

Pani Renato
@Renata

Czy można tam podjąć pracę na pół etatu?

Britney
@Renata

Odezwij się po wypłacie za kwiecień wtedy porównamy.Z tego co wiem pracujecie od kwietnia w innym systemie,bez nocek po 8 godzin,5 dni w tygodniu,2 dni wolnego...dni pracujace rotują...

@Pani Renato

Niestety, tylko cały etat

Forest
@Britney

Rozliczenie jest trzy- miesieczne. Z wolnym jest różnie inni mają 132 h (jak ja) niektórzy mają 158 a jeszcze inni 176. Są plany aby praca była po 12h. A liczone jest jako 8h 15 min Zmiany ranna i popołudniowa 6-14:30 15-23:30

@Renata

Żałuję, że opuściłam Amazon. To była jedna z najgorszych decyzji w moim życiu.

Witam wiadomo kiedy będzie rekrutacja do anazon wro 2???

zielony

ile dni można być na L4 na zielonym badgu, żeby przedłużali umowę? słyszałem, że ponad tydzień oznacza raczej out, czy można iść np na dwa dni? Czy z automatu jest się zwolnionym?

Magazynier

Proszę o przejciu magazynu

Redukcja pracowników

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Studenciak

Cześć a wie ktoś może coś o stażach? Dostałem się na staż gdzie mogłem wybrać lokalizacje Amazona jaką chciałem . Wie ktoś jak to wygląda z perspektywy praktykanta ds operacyjnych? Jak to się ma do późniejszego awansu w firmie?

Yoanna

Co znaczy status podania zakończono co to znaczy

Bogdan z wro2
@Yoanna

to znaczy ze juz cie amazon do pracy nie weźmie....juz teraz amazon nie bierze do pracy na hura każdy kto chce....jak juz pracowałas i w buja waliłas całą zmianę to już amazon ma cie gdzieś

@Yoanna

Oznacza to że podanie jest wypełnione i teraz musisz czekać..

Nowa988

Czesc mam pytanie jak pracuje się w Amazonie od poniedziałku do czwartku??? Tylko??,

Bogdan z wro2
@Nowa988

nie....w amazonie pracuje sie od poniedziałku do niedzieli

Mia

Hej, mam pytanie, bo w agencji nic nie wiedzą. Są przyjęcia do Amazon? Rekrutacja ruszyła od miesiąca, ale twierdzą cały czas, że nie ma wolnych miejsc ani terminów na spotkanie z lekarzem? Czy ktoś jest w podobnej sytuacji? Dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam

Rysia Siarzeska
@Mia

Mia daj sobie spokój z Amazonem tu nie ma roboty.Idź lepiej do thg lub shein,bo tu tylko nerwicy się nabawisz.Dobra rada,nie dziękuj.

Pytanko mam o premię.Kiedyś pamiętam były tak jakby 2 premie.Pierwsza za pełną obecność 8% i druga za wynik całego magazynu(wyrobienie normy) od 0 do maksymalnie 7 %.Czyli razem przy dużym szczęściu można btło dostać 15%,ale z reguły tej "wynikowej" premii nie było wcale albo max.3%. Teraz mam rozumieć nie ma już premii za wynik całego magazynu tylko obecnościowa? Jak masz pełną obecność to jest 15 % niezależnie czy magazyn wyrobił normę?

...
@Kandydat

Tak

Gal Anonim Pierwszy

Ostatnie zwolnienia w Amazonie miały dotyczyć konkretnych stanowisk . Nie było mowy o poziomie najniższym . Niestety pozwalniano podobno robotników . CEO Amazona ogłosił kolejne zwolnienia , 9 tys . osób . I też nie mają to być robotnicy . Ale , żeby ci,,lepsi,, zachowali swoje krzesełka , będą znowu chcieli pozwalniać robotników . Jeśli czujecie presję ilość , jakość , bhp , czas , to znaczy , że zasadzili się właśnie na was . Nie dajcie się .

Yogi

Pracuję od jakiegoś czasu na Wro1 i wszyscy tutaj mówią , że Wro2 będzie zamknięte i wszyscy pracownicy zwolnieni. Oczywiście poza tymi , którym udało się dostać na Wro1. Wiele lat pracowałem na Wro2 i przyznam , że nie mogłem juź patrzyć na te zakazane mordy. Tutaj na jedynce ludzie są bardzo sympatyczni , a atmosfera w pracy bardzo miła. Nie spodziewałem się tego. Kończę , bo widzę , że ktoś zostawił koszyk piknikowy na polance.

@Yogi

A jak to wygląda teraz? Jest rekrutacja do Amazon przez Randstad i Addeco na Bielany Wrocławskie. Czy to chodzi o WRO1 czy WRO2?

Yogi

Miejmy nadzieję , że nie zamkną.

Dlaczego misiu? Co?
@Andrzej

WRO4 misiu :)

AgileSprinter
@Dlaczego misiu? Co?

Przecież oni tam wywali 80% i nie ma kim robić teraz... Teraz znowu nazatrudniają na zielonych, a co z konwersjami, a no nie ma, ale dziwna tam jest polityka awansów i degradacji, przynajmniej dla mnie, tej roszady między działami i zmianami. Przy mojej metodologi pracy i zarządzania zespołem zgodnego z Kaizen, tam coś takiego nie istnieje xD Krążą plotki, że jest za dużo na L3, to może znowu zdegradują... nie znacie dnia, ani godziny.

Dżefrej Bezik
@AgileSprinter

To jest dobra polityka dla firmy bo zwolni się masę ludzi i potem zatrudnia na krótkie umowy i wylotka w razie czego. Tu się nic przypadkiem nie dzieje To ma być dobre dla korpo a nie dla pracowników Pracownicy nikogo nie obchodzą....

Pierdze wam do buzi

I co tam sie dzieje na wro2?

Zenon
@Pierdze wam do buzi

Paaaanie robim cały czas!

Gal Anonim Pierwszy

A ja mam dziwne pytanie . Czy pracujecie 9 kwietnia , w dniu wielkanocnym ?

Jajko
@Gal Anonim Pierwszy

Normalnie przychodzę. A co mam w domu robić?

Krasnal

Czy w tej firmie ceniony jest indywidualizm? Czy jest ktoś na stanowisku łowcy talentów?

@Krasnal

Jesteś indywidualistą? Coraz częściej pracodawcy doceniają takich . Niestety człowiek zostaje niezauważony. Trzeba mocno się napracować nad widocznością. Ale to wciąż za mało . Musisz jeszcze udowodnić , że to coś umiesz . A wymagania mają kosmiczne. Jeden marny dowód zostanie bez odzewu . Musisz się bardziej wysilić . I jeszcze ,,zdać cichy egzamin,,. Wtedy sobie zaplanują twój rozwój . Ale nigdy ci go nie przedstawią. Bo , w razie niepowodzenia, Góra nie wyjdzie na głupiego .

Nadziana

Mam do was prośbę możecie zgłaszać ten profil na fejsie do administracji? Zostałam (usunięte przez administratora) nie mam możliwości zwrotu babka wysyła tylko za pobraniem jakiś badziew, a później przestaje sie odzywać. 3 kropki zgłos profil. Co jakiś czas zakłada nowe konta nie chce podać adresu do zwrotu itd. tylko kontakt przez Messenger https://www.facebook.com/people/Dorota-%C5%81ukowiak-Lige-time/100089284607017/

Karol

Są wciąż transfery z wro2 na wro1-jedni chwalą drudzy narzekają-powiedzcie jak tam jest i co to znaczy,,sortowanie (usunięte przez administratora) ' potocznie

Amozonczyk
@Karol

Transfery są poniewaz Amazon przygotowuje sie do zamkniecia Wro2, w ten sposob pozbywa sie pracowników z długim stażem zeby im nie placic odpraw po zamknieciu. Większość przeniesionych pracowników zwolni sie ponieważ charakter pracy na wro1 zupełnie odbiega od tego co robili na wro1. Praca na dziale Cret na ktory przenosza tych ludzi jest okropnie monotonna i niestety wymaga od pracownika sporej uwagi i czytania komunikatów na monitorze. Wiec jesli macie mozliwosc pozostania na wro1 do jego zamkniecia to polecam tak zrobic.

Pień
@Karol

Każdy idzie na Cret, to zwroty od klientów, paczki z różnymi towarami które się niemiaszką nie podobały. Są dobre a reszta to brudne i zajechane odkurzacze, ekspresy do kawy, zniszczone narzedzia, zabawki odzież. Wszystko zapakowane byleby odesłać. Jak na wro 2 pakujesz tak na wro 1 to otwierasz. Praca irytująca zwłaszcza jak klient ci naklei milion warstw taśmy aby zabezpieczyć materac który i tak nadaje się do wyrzucenia. Sporo produktów nie ma komentrza a cała reszta jest bez sensu i brzmi jakby klient był lekko ograniczony np "00", "hdhgdhdhhh", ect. Uciekaj póki możesz haha

besos
@Karol

wro1 samo w sobie raczej git ale cret to najgorszy dział w tym miejscu. nikt nie chciałby iść z własnej woli, ale tylko tam jest teraz zapotrzebowanie. sporo paczek jest presortowana w taki sposób, by wszystkie lżejsze szły do kobiet a faceci dźwigają po 10-15kg z każdą paczką. (usunięte przez administratora) brud, pogniecione paczki i masz się zastanawiać co z tym zrobić i jeszcze normy wyrabiać. jest tam też większe zagęszczenie Ukraińców, pozostali ludzie jacyś dziwni. wyrazy współczucia jak tam ktoś trafi, lepiej szukać wtedy nowej roboty. w ogóle przed chwilą były zwolnienia a teraz znowu jest odpalona rekrutacja, pewnie po to by szukać świeżej krwi na dział cret, w miejsce tych którzy nie dadzą rady. żarty jakieś

Ola

To poleciały tęgie głowy na wro2, kto by się spodziewał, że cwaniaki nie do ruszenia według swojego mniemania o sobie. Zostali wyprowadzeni w towarzystwie ochrony za bramki. Widok bezcenny. Teraz drogie HR, może czas na posprzątanie tego bajzlu, który po sobie zostawili. Wszyscy wiemy kto i jak zdawał panel i jak te umowy zostały im przedłużone. Jeśli chodzi o front blue to chyba wszyscy wiedzą o kim piszę. Co teraz, do kogo tu się przymilić, do kogo podlizać, kogo zakapować, oj może być ciężko bez misia XD

Wro2
@Ola

Już tam nie pracuję ale jestem bardzo ciekaw kiedy ten (usunięte przez administratora) amazoński się skończy... Co tam się działo przy rekrutacjach na wyższe stanowiska i do HR to tylko Bóg jeden wie. A jeśli chodzi o HR to większego kumoterstwa i nepotyzmu nie widziałem w żadnej innej firmie. Amazon wro2 to będzie mieć niezłą Legende jeśli chodzi o (usunięte przez administratora) jakie tam się wyprawiają..

Kto poleciał???

Kto poleciał?
@Ola

Kto poleciał?? Jak wyglądała akcja? Były krzyki, żale?? O co poszło?? Bili się?? Opowiedz, pls.(usunięte przez administratora)

Kris

Ludzi poprzenosili na wro1,bo nie ma ponoc pracy.W internecie widzę nowe oferty pracy do amazona.O co tu chodzi,co to za firma.

Jeff

Na dziale Cret na Wro1 jeden z tzw. managerów upomniał pracownika że zszedł ze stanowiska pracy do toalety poza przysługującą mu przerwą 15 minutową. Ogólnie na tym dziale robi się dość nerwowo i ciekawie ponieważ większość pracowników nie wyrabia normy. Są gagatki które procesują po 10 sztuk na godzinę podczas gdy "norma" jest powyżej 20. Ogólnie ta ich tzw norma nikogo nie obowiązuje bo jak orzekł sąd rzadną normą nie jest, wiec jak macie umowe na czas nieokreslony to mozecie miec na to kompletnie (usunięte przez administratora)....e

Danuta

Obecnie jestem zatrudniona przez Adecco ale proponują przejście do Amazon jak to się przedstawia jeśli chodzi o wypłatę czy jest różnica, bo w wielu zakładach przy przejściu jest mniejsza kasa a pracuje na 1/2 etatu

@Danuta

Masz tak samo jak w agencji

Magda
@Danuta

Będziesz mieć dwa razy mniej dni urlopu niż masz przez agencję pracując na pół etatu

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1331.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1008, z czego 288 to opinie pozytywne, 230 to opinie negatywne, a 490 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon