Opinie o Amazon w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amazon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Bielany Wrocławskie

Bronek

Ludzie narzekacie w alejkach między sobą, że kasa słaba,że wyzysk i itd.Przychodzi do głosowania za strajkiem,nie podpisujecie się ze strachu,że was pozwalniaja,że to i tak nie przejdzie,że bez sensu.A róbcie dalej,za półdarmo.Naperniczajcie nadgodziny,przecież i tak nie macie życia prywatnego.W tej Polsce nigdy nie będzie godniej płacy przez takich tchórzy jak wy.Ani dla was ani dla waszych dzieciaków.Nie umiecie się zjednoczyć,zawalczyć o lepszy los.Najlepiej,żeby ktoś to za was zrobił prawda...brzydzę się wami i wasza gadką.

Krzysiek
@Bronek

Tak właśnie jest jak napisałeś chłopie. Ja też ciągle słyszę tylko narzekanie ale bez żadnej absolutnie chęci do zmiany sytuacji na lepsze. Bez żadnego działania. Ja już na to leje i wydaje mi się że najlepiej to wyjechać za granice do pracy a oni tutaj niech dalej toną w odmętach bagiennych. Pozdro dla tych co mają odwagę.

Acek
@Bronek

Bo to prawda, większość wystraszona.

Magazo

Praca w Amazon to największe wyróżnienie jakie mnie w życiu spotkało. Nie ma jak to pracować przez cały miesiąc na nockach, przychodzić na obowiązkowe nadgodziny i mieć całe 10 godzin wolnego pomiędzy zmianami. Serdecznie polecam pracę w Amazon i pamiętajcie: "Trzymajcie się poręczy" ;) .

Salami
@Magazo

Halo! Tak, to do Ciebie. 3maj się wariacie

Józek Pleśniak

Czy "obowiązkowe nadgodziny" są w Amazonie wgl legalne? Robię od soboty do środy a oni mi każą przyjść w piątek. Mam jeden dzień wolnego i znowu do roboty i zaraz znowu wolne na dwa dni. (usunięte przez administratora)

@Józek Pleśniak

Pracodawca może Cie zmusić do 150 godzin chyba kwartalnie. Teoretycznie są dwa punkty, akcja ratunkowa w firmie i drugi uzasadnione potrzeby pracodawcy

@Józek Pleśniak

Oczywiście, że legalne. Potrzeba biznesowa w okresie szczytu.

Arek
@Józek Pleśniak

Ratowanie majątku firmy lub nieprzewidziane awarie. Natomiast jeśli firma spodziewa się zwiększonej sprzedaży w określonym czasie powinna zapewnić sobie odpowiednią ilość pracowników. Nie może ogłosić przymusowych nadgodzin.

kr
@Qwerty

potrzeba biznesowa w okresie szczytu to sytuacja przewidziana i pracodawca powinien zatrudnić więcej osób a planowane nadgodziny są nielegalne

Klara
@Qwerty

Bardzo się mylisz, nie jest to legalne. Pracodawca wie o "szczycie" czyli mógł mu przeciwdziałać. Zmuszanie w tym przypadku nie jest zgodne z prawem

Bea
@kr

Prawda

DodatkiANadgodziny

Czy to jest w ogóle legalne, żeby człowiek zapieprzał cały miesiąc, a w przedostatni dzień manager ci mówi że masz być jutro w pracy, ostatniego dnia miesiaca, w dzień wolny od pracy bo obowiązkowe nadgodziny?! A jak nie przyjdziesz to ucinają po premii , mimo że zmiany grafikowe są zrobione na 100%? Chore!!!!

danger
@DodatkiANadgodziny

mi tez tak powiedzieli, dzwonilam do agencji, zaprzeczyli, warunkiem dostania premii swiatecznej jest obecnosc w dniach wpisanych w grafiku, najwyrazniej liderzy probowali wymusic na nas przyjscie na obowiazkowe nadgodziny

Rysiek dziwkarz
@danger

No to nieźle was tam kroją Korpo sobie nie da krzywdy zrobić

Magazynier

Proszę o przejciu magazynu

Redukcja pracowników

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pracownica z tytułem mgr

Pracowałam na większości działach i uwarzam, że najtrudniejszy i najbardziej ciężki jest dział ICQA. Tam trzeba dużo myśleć i być dokładnym. W każdym razie jest to elita firmy. Pracują tam najlepsi i najbardziej wykształceni ludzie ze wszystkich działów. Nie wielu jest w stanie podołać wyzwaniom ICQA.

Nie
@Pracownica z tytułem mgr

Pracowałaś więc już nie pracujesz bo się nie nadajesz... Nieźle nieźle

Kukold z HR
@Pracownica z tytułem mgr

Przecież ostatnio szkolili wszystkich jak leci nawet tych co pracują 3 tygodnie... Osobiście uważam, że jest to praca odmóżdżenie. Pani w sklepie na kasie w Biedronce też liczy a nawet pieniądze wydaje.. i co taka elita :-) ludzie w Amazon myślą że to co robią jest ważne i trudne. A tak są wszędzie wykształceni ludzie... Tyle tylko, że po socjologii lub innym (usunięte przez administratora) kierunku i myślą, że Amazon ich docenia hehe puknij się w ten głupi łeb

Asad
@Pracownica z tytułem mgr

Najtrudniejsze są działy IT, RME szczególnie przy automatyce, nadzór nad procesem, ale co Ty o tym możesz wiedzieć?

Parówa
@Kukold z HR

+1 byq, chyba nawet brali tam ludzi na ich day 1 więc.... XD

Kukold z HR
@Asad

Ona nie ma o tym pojęcia bo kto pracuje tam na cały etat... Siedzi i liczy cały dzień. Przecież na kasie w Biedronce mają większą odpowiedzialność. Ale wielka Pani czuje się przecież taka ważna.. bo jest po socjologii lub innym nic nie wartym kierunku. A najlepsze są tam dziewczyny po zawodówkach co siedzą w PG.. oj one to dopiero czują się ważne :-) to samo z liderami. Patologia i pustka w głowie że aż ech po hali to idzie. .

@Pracownica z tytułem mgr

Mgr = magazynier. No to się zgadza.

@Gerard

Jakie to smutne a zarazem żałosne jak tutaj wylewacie swoje żale z zazdrości. Jestem humanolorzka, a mając wyższe wykształcenie jestem zdania, że zazdroscicie ludziom którzy pracują na dziale ICQA bo jest to dział dla inteligentnych ludzi,a studia to przywilej który niewielu może się dostać i ukończyć. Studia kształtują w człowieku inteligencję zasadność i mądrość. Zazdroscicie że mam wyższe, a ukończyłam z wyróżnieniem. W IT nie robiłam, a jak patrzę na RME to wydaje mi się że to jest brudna robota w smarach gdzie trzeba tylko dokrencic parę śrubek do maszyny.

Traker
@Pracownica z tytułem mgr

No te twoje "dokrencić" świadczy o naprawdę niebywale wysokim wykształceniu , twojego geniuszu zazdrościć powinien każdy pracownik w Polsce .

@Pracownica z tytułem mgr

Nie wiem ktoo to "humanolorzka". Wiem kto to humanistka. No i takie twoje wykształcenie że nawet nie umiesz poprawnie się nazwać. Pewnie socjologię konczylas a może nawet historię bo na filologię polską to mi nie wyglądasz. To że nauczono cię obsługiwać prosty program firmowy nie znaczy że trzeba do tego studia. No i klikasz sobie w komputerze albo liczysz i myślisz że to trudne.

Parówa
@Pracownica z tytułem mgr

Boże leje jak to czytam xDDDDDDDD

Asad
@Pracownica z tytułem mgr

Nieźle mi to forum humor poprawia, ja wiem, że sobie ktoś jaja robi, ale jeżeli to na poważnie to jestem przerażony xD "humanolorzka" Tak, tak w RME to tylko wystarczy parę śrubek "dokrencic" Ja z kolei tylko "klykam w komputer" no to co to jest, to średnio rozgarnięta małpa może robić, co nie?

humano....?
@Pracownica z tytułem mgr

-lożka chyba a nie -lorzka jakby tak wywieść od humanolog wykrztaucene?

Ryszard
@Parówa

Nie podoba się to nie czytaj pajacu... Jak to mówią przełożeni...nie podoba się to nikt cię tu na siłę nie trzyma..........

@Gerard

Bo ty znasz jeszcze szowinistyczny słownik z kamienia lupanego. Jest socjolorzka, archeolorzka, architektolorzka, muzykolorzka, terapeutolorzka, fizykolorzka, chemilorzka, informatolorzka, mam wymieniać więcej? Nie osmieszaj się stare sfaceciale słownictwo się zmieniło. Teraz jest nowoczesność i równouprawnienie, a każdej kobiecie to odpowiada, że nie musi być nazywana swojego zawodu facetowym odpowiednikiem.

Grubcia

Co za pierdoly

Pracownica z tytułem mgr

Oooooo widzę że zazdrość asz razi was po oczach. Biedni ludzie bez szkoły i wykształcenia przez co nie mądrzy i niezaradni. Gdybyście poszli na studia to może zarabialibyscie więncej i pracowali lżej. A tak wylewa się z was frustracja. Szkoda mi was. Ale żal....

@Pracownica z tytułem mgr

Czy wiesz że jest żeńska końcówka ? Konkretnie - humanistka. Ty chyba za dużo szczepionek wzięłaś że używasz dziwnych nazw.

@Pracownica z tytułem mgr

Ale cię poniosło. Tam właściwie to niewiele trzeba myśleć bo nie ma nad czym. Robota prosta tyle że monotonna.

eva
@Parówa

Świetne

Taka Jedna

Bzdura do kwadratu!

W ogłoszeniu na Compliance Coordinator z niemieckim językiem jest podane, że Amazon zatrudnia do pracy hybrydowej. Nigdy nie pracowałam w takiej formie, albo zdalna albo praca stacjonarna. Czy ktoś może wyjaśnić, jak to się dokładnie pracuje, w sensie ile godzin w biurze a ile z domu? Jakie narzędzia w ogóle oferują do pracy w domu?

Dano

Ktoś sie orientuje na ile można dostać Bana na zatrudnienie w Amazon pracowałem 4 lata temu ale przeszedłem na chorobowe i umowa się skończyła . Teraz moje podania są odrzucane przez podfirme będę mógł wrócić ?

@Dano

No skoro przeszedłeś na chorobowe jak to mówisz, zamiast w normalnym trybie rozwiązać umowę to już po ptokach. Ban jest permanentny, nigdy już się nie zatrudnisz w żadnym Amazonie na świecie.

@Dano

Jeżeli Amazon cię zbanował to ty też zbanuj Amazona. Amazon, Facebook, Tweeter, Tik- Tok, i podobne korporacje rządzące światem zasługują tylko na to by dostać permanentnego Bana.

Dano
@Alexa

Chorobowe to nie orzeczenie o przeciwskazaniu do pracy . I tak są inne miejsca pracy , ich strata , jak traktują chorobowe jak dyscyplinarkę .

@Dano

No właśnie, dokładnie... Nikt od pracodawcy cudów nie wymaga tylko zwykłego poszanowania pracownika jak człowieka. Człowiek to nie robot i czasem się zdarzy że się zachoruje i to normalne, że trzeba odpocząć i się wykurować żeby w pełni sił wrócić do pracy. Zdrowy i wypoczęty pracownik lepiej pracuje. Problem w tym że dla korporacji pracownik nie jest człowiekiem tylko półproduktem jak w filmie ''Matrix''

@Marsjanin

Od odpoczynku masz urlop, pełne 26 dni, bez względu na staż pracy. Przez agencje masz 2 dni za każdy przepracowany miesiąc. Zachorować możesz, ale jak już będziesz miał umowe na stałe...

@Alexa

Czyli jak to jest ?????????? Według ciebie jak tyrasz przez agencje to nie masz prawa chorować ????? Czyli masz chodzić do pracy chora ???? Skąd się urwałaś że tak bronisz korpo ??? Gadasz jak jakaś liderka po szkoleniu. Człowiek jest człowiekiem a nie robotem !!!!!!!!!!!!! Czego nie rozumiesz w tym zdaniu ??????????????????????????????????????????

@Robsonek

Pisze jak to wygląda tam, a nie co ja osobiście o tym myślę. Chorujesz na zielonym, zjada premię frekwencyjną i przeważnie wypadasz. Chorujesz na okresie próbnym na niebieskim, wypadasz. Na rocznej umowie to już zależy, ale jak mają wybrać kto wypadnie to wybiorą te osoby z chorobowym na koncie...

ja1986walendzik

Normy poszły w gore o 5, paczek przyjmuja Ludzi nowych co roz, i beda przyjmowac bo co niektorzy to brak szacunku dla pracownika.Licza sie tylko u nich normy.Oszukuja pracownika ze nie wyrabia normy a tak naprawde zrobił ponad norme a chca jeszcze wiecej.Szczeze to jak dla mnie to Amazon moze sie rozsypac.

Gal Anonim
@ja1986walendzik

Właściciel Amazona przewidział koniec firmy w okresie , po trzydziestu latach . Chyba czas minął . Już obniżył cenę akcji . Teraz zwalnia . Teraz będzie się liczyć tylko norma . Zdrowie psychofizyczne pracownika już nie ma żadnego znaczenia . Pomimo pięknego PR . To już tylko marketing . Szef Amazona uprzedził resztę szefostwa , że mają opóźniać koniec firmy . Te rzeczy można znaleźć w publikacjach w internecie . Trzeba tylko szukać .

Takiego typu zakłady powinny nie mieć racji bytu w Polsce.To jest (usunięte przez administratora)

Ttbit

Ten zakład daje prace wielu ludziom. Chętnych jest multum. Zobaczycie za rok, dwa jak się kryzys rozkręci to jeszcze się będziecie bili o prace tam... Bez kwalifikacji i wykształcenia, to tylko takie miejsca zostaną, reszte montowni pogrąży wzrost kosztów energii.

Gabi

Jaka jest szansa na stałą pracę w Amazonie i co zrobić aby wyjść z pod firmy?

@Gabi

Przede wszystkim chodzić do pracy zgodnie z grafikiem, nie brać chorobowego, żadnych spóźnień chyba, że z winy transportu. Robić ponad normę, dać się zauważyć. Konwersja jest możliwa po 3-6 miesiącach na zielonym minimum. Ale teraz jest tyle ludzi, że większość wyleci z końcem roku.

Czarna_0312

Trochę to niesprawiedliwe,żeby w Polsce rządziła nami UKRAINA i szkoliła Polaków????????????‍♀️co jak co,ale jak oni maja komuś cokolwiek dobrze wytłumaczyc i uczyć jak oni sami nie potrafią dobrze polszczyzny się nauczyć..????Masakra????????????????

@Czarna_0312

Często bywa i tak, że sami Polacy nie potrafią się poprawnie wysławiać w języku ojczystym. Niektórzy już go nawet nie uważają za ojczysty. Więc co się dziwić, że przyjeżdżają ludzie zza Bugu i szkolą miejscowych. Nie ma się co dziwić, że naród który zrzekł się wolności dla zasiłków socjalnych i noszenia masek na twarzy teraz godzi się na to żeby rządzili nim ludzie, którzy nie potrafią rządzić swoim własnym krajem.

@Marsjanin

Ty chyba także przybyłeś zza Bugu jak sama nazwa wskazuje dlatego bronisz tak tych uchodźców

GigA
@Czarna_0312

Zgadzam sie! Pracowac niech sobie pracuja,ale nie na stanowisku zeby szkolic innych ludzi! Jak cokolwiek zrozumiec jesli tlumaczy Tobie wszystko po ukrainsku w Polsce,no jak? Chyba trzeba najpierw zapisac sie na kurs nauki ukrainskiego! Do czego to doszlo????

@Czarna_0312

Ja nie bronię uchodźców, tylko opisuję rzeczywistość. Jeżeli ta rzeczywistość ci się nie podoba to sama zostań osobą szkolącą innych pracowników i naucz ich po polsku. Dużo Ukraińców pracuje w Polsce na stanowiskach na których Polacy nie chcą pracować, a potem Polacy mówią, że Ukraińcy zabierają im pracę. Dokładnie ta sama sytuacja istnieje w Wielkiej Brytanii....tylko tam Anglicy narzekają na Polaków. Przelicznik też robi swoje bo hrywna dzisiaj stoi po 0,12 zł, a funt kiedyś był po 7 zł. Polacy sami się zgodzili na bycie we własnym kraju tylko tanią siłą roboczą dla korporacji. Tak więc......zakładaj maskę i baw się dobrze.

@Marsjanin

Ja tutaj tylko wyraziłam swoje zdanie i opisałam jak jest. Nie mam zamiaru się o to z Tobą kłócić,a maski nie muszę zakładac bo uzębienie mam pełne:)

@Czarna_0312

Tu nie chodzi o żadne kłócenie się. Po prostu Polacy mają taką mentalność, że Polak Polakowi wilkiem i jeden się cieszy jak drugiemu dzieje się krzywda. Polacy to taki naród zrzędliwych nienawistników i jest to tak sławne, że Clint Eastwood nagrał nawet o tym pełnometrażowy film. Wystarczy spojrzeć co się teraz dzieje u Szkopów. Kochane Niemiaszki potrafią się zjednoczyć i wychodzą na protesty razem, gdzie jeden za drugim stoi murem. Natomiast w Polsce związki zawodowe to fikcja gdzie koleżkowie się po plecach klepią i walczą jedynie o stołki. A dlaczego tak jest....? Ponieważ Polak nie potrafi stanąć za Polakiem bo nie wykracza poza obręb własnego nosa, a potem tylko narzeka. A jaka jest odwieczna zasada władzy...?? Dziel i rządź Ale na Polakach firma nie musi tej zasady stosować bo sami się zagryzą.

@Czarna_0312

Polak Polakiem pogardza to co się dziwić że w Polsce rządzi ukraina Zobaczcie jak Niemcy robią, tam wychodzą na ulicę zjednoczeni i ma być jak oni chcą a Polak jak bury cep do roboty za grosze

Gabi

Jaka jest szansa na wyjście z pod firmy w Amazonie?

@Gabi

Myślę, że mała w tym roku, jest bardzo dużo osób zatrudnionych i bardzo dużo chętnych. Dla części osób które mają wzorową frekwencje i wysoką normę jest konwersja na niebieskie, średnio jest to około pół roku na zielonym, ale może być to i po 3 miesiącach, maksymalnie na zielonym jest 9 miesięcy i albo konwersja, albo wypad. Potem jest 3 miesiące okres próbny, roczna umowa i na czas nieokreślony.

Mam pytanie... Jak wygląda sprawa z kasą świąteczną, tj. to na którą składaliśmy wnioski. jak Amazon to wypłaca i w jakiej formie?? Kasa, bony i w jaki sposób dostaniemy to, np. do ręki, przesyłka poleconą. Dla mnie to wazne.

@Nowy

Tylko niebieskie badge. Normalnie jest to wypłacane z wypłatą za listopad na konto. Zależnie od podanego progu dochodowego jest to w tym roku 1600/1200/800/400 netto.

Ok, dzięki za info

Darek17cm

Elo, czy sa jakies wolne etaty ? Najlepiej na magazynie bo mam wprawe z noszeniu pakunkow

A kto pytał?

Koło c.uja mi to wszystko lata. przez to jak traktują mnie liderzy wezmę się rozpiję i stanę się bezdomnym żulem. Oczekują od pracownika nie wiadomo czego a sami od siebie bardzo mało dają. mam dzisiaj chęć wziąć urlop na żądanie i pójść się uchlać. Praca w Amazonie doprowadza mnie do depresji

A kto pytał?

To po co pracujesz? Trzeba być na prawdę nieudacznikiem aby się dać traktować jak śmieć i to na własne życzenie. Praca nie odpowiada? Zmieniasz, na rynku jest pełno ofert pracy. Użalaniem się na forum nic nie zmienisz xD

Alfonso
@A kto pytał?

Nieudaczniki to pracują w Amazonie XD

@Alfonso

I tak i nie, najbardziej mnie rozwala fakt jak ktoś w tej firmie robi w wała nic nie umie i rządzi ludźmi i zarabia jak nie jeden by chciał to nie jest bycie nieudacznikiem bo robić a się nie narobić to jest sztuka, być np. menagerem i patrzeć jak ci wszyscy "nieudacznicy harują na twoją premię. A ty jak zakładam pracujesz też w Amazonie lub pracowałeś więc się nie miej za takiego "udanego" iks de he he. Praca w Amazonie to nie prestiż nie bronię tej firmy ale też nie uważam że jak ktoś tam pracuje i mu się podoba to jest nieudacznikiem takim jest ktoś kto narzeka a se nie zmieni bo chyba nie ma alternatywy co? ;)

Ktoś się orientuje jakie są stawki na analityka lub inżyniera danych? Chciałbym 15-18k brutto po 3 latach doświadczenia.

@Adam

Chcieć to sobie możesz i 20k brutto na b2b, ale to nie w tej firmie. ;) Jeżeli masz expa 3 letniego java or python to próbuj w Sonalake sp. z o.o Tam jako data engineer masz szanse tyle zarobić, albo i lepiej.

@QAnon

Z tego co widzę to Sonalake jest badziewiem, takim samym korpo kubłem jak Amazon gdzie jesteś dojony. Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma co? A w Amazonie to tylko można się dostać na wyższe stanowiska i pensje Adamie podlizując się lub robiąc pajcerkę bo ta firma jest takim centrum logistycznym związanym z logiką jak ja z walkami w MMA. Nie pracowałem w większym bałaganie niż jak w Amazon xD brak logiki, tylko statystyka od co i zysk dla kierownictwa a starania i doświadczenie wsadź se w du

@A kto pytał?

Tak, ale na pewno lepszym niż Amazon, pracowałaś tam? Po czym wnioskujesz po opiniach jakichś noobków z sieci, co im się wydawało, że będą tam zarabiać po 30k za picie kawy xD taki mądry to podaj lepszą firmę, ja mogę jeszcze 10 podobnych wymienić, 3 lata expa to jest mało, gdzieś musisz zacząć. Będziesz miał 20 lat expa to możesz przebierać w ofertach i sami wydzwaniają wtedy ;)

Nowe Stawki Na Święta

Info: od 27.11 bieżącego roku podnoszą stawki DO 32,60/h brutto. (Podana stawka liczona wraz z 15% premią.

@Nowe Stawki Na Święta

Jasne, a potem Was na zielonych wywalą z końcem roku, ale najpierw zostaniecie wyciśnięci jak dojrzałe cytryny ;)

tak

Ooo
@Qwerty

Wywalą wszystkich czy będą patrzeć kto jak pracował?

@Nowe Stawki Na Święta

Nie. Stawka podstawowa jest 24,- brutto, jeżeli dodamy do tego 15% wychodzi 27,60brutto. Praktycznie nieodczuwalna podwyżka dla pracowników.

Simon
@Ooo

Wszystkich nie, część zostanie, część przejdzie konwersje na niebieskie jak co roku. Ale większość niestety wyleci.

jkoszarek@wp.pl

Witam poszukuje spedytora co po prowdzi na Amazonie. Mam licecję konto na Amazon oraz również na Sender wszystkie aktualne przeglądy i ubezpieczenia.

@jkoszarek@wp.pl

To jest forum na temat pracy na magazynie we Wrocławiu a nie handlu na Amazon

Marsjanin

Możliwe, że to taka sama aktorka jak Koroniewska, co niedawno zrobiła reklamę dla Amazona i z werwą i pięknym uśmiechem pokazywała jak wspaniale pakuje się kartony przy taśmie przez 10h wyrabiając normę dla korporacji. Oczywiście Koroniewska nie przepracowała przy taśmie ani sekundy w swoim wygodnym aktorskim życiu, ale sugerowała że pracownicy Amazona to najszczęśliwsi ludzie na Ziemi. Wesoła aktoreczka przypuszczalnie wzięła za reklamę więcej niż pracownik Amazona zarobi przez 5 lat. Bezwartościowe aktorki mówią ludziom co jest dobre a co nie.

Zgniły Pomidor
@Marsjanin

A mi to przypomina programy z Discovery o różnych fabrykach spożywczych w USA. I siedzi tam gruba ba ba po 40tce przy taśmie, przebiera te cukierki i cieszy się że już 20 lat je przebiera... Dzień w dzień po 8h/10h.

Dotarło
@Zgniły Pomidor

Zaraz i ty się będziesz cieszył że masz co przebierać poczekaj do 40ki idzie recesja

tak

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1331.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1008, z czego 288 to opinie pozytywne, 230 to opinie negatywne, a 490 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon