Opinie o Amazon w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amazon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Bielany Wrocławskie

Krystiano Wasilewski

Dałem wam szansę do samego końca, dzisiaj na nadgodziny na Cret idę ja i mój kolega. Zobaczymy kto będzie miał perspektywę na rozwój w Amazon ja czy wy. Dziękuję bardzo

Krystiano Wasilewski

Szanowni państwo, drodzy koledzy i koleżanki już w ten piątek odbędą się nadgodziny na dziale C-Ret!!! Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt z menagerem działu C-Ret lub liderem, bądź ze mną proszę podawać loginy ja będę zapisywał wymagamy normy minimum 18. Spotkać mnie też można na przerwach Cret!!! Dziękuję bardzo

ASD

Fantastyczna firma Jeffa Bezosa, latam w kosmos codziennie.

Krystiano Wasilewski

Szanowni państwo, drodzy koledzy i koleżanki w ten piątek odbędą się nadgodziny na dziale C-Ret. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt z menagerem działu C-Ret lub liderem, bądź ze mną proszę podawać loginy ja będę zapisywał wymagamy normy minimum 18. Spotkać mnie też można na przerwach Cret Dziękuję

Magazynier

Proszę o przejciu magazynu

Redukcja pracowników

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
robert

Może umknęło, ale Bill Gates wieszczy upadek Google i Amazon. Dzięki AI.

AgileSprinter
@robert

Ja z tym pracuje coraz więcej, nie tylko moim zdaniem z czasem Ai spowoduje upadek wielu firm i miejsc pracy, ale też gdy już w końcu powstanie Osobliwość Technologiczna czyli prawdziwa sztuczna inteligencja przewyższająca mocą obliczeniową ludzki mózg, a nie coś takiego jak mamy obecnie jak np. GPT oparte na sieciach neuronowych to leżymy. xD To spowoduje powstanie takich wynalazków jakie nam się nawet nie śniły.

QAnon
@robert

ChatGPT zdał test na programiste google i dostał prace na poziomie L3, jest to jeden z niższych poziomów, ale i tak gwarantuje pensje na poziomie 180k dolarów rocznie ;) Microsoft przespał erę wyszukiwarek internetowych, ale w OpenAI zainwestował ponad 10mld dolarów. Dominacja w tym sektorze zmieni świat, a Wam zostanie uniwersalny dochód podstawowy. W ciągu najbliższych 3 lat, 50% stanowisk na świecie ulegnie przeobrażeniu.

Alien
@QAnon

Problem nie leży w tym, że technologia się rozwija, ale w tym że takie potwory jak np. Amazon wykorzystują ją przeciwko człowiekowi. Technologia powinna służyć tylko dla dobra ludzi, albo w ogóle.

Stasiek
@QAnon

Mam to gdzieś, pstrykam i jestem gdzie indziej. Pamiętaj !

@Stasiek

Bezik pstryka i jesteś na bezrobociu...

Don'tGoChasingWaterfalls

To raczej Ai pstryknie i patrzysz, a nie jesteś już ani w Amazonie czy innej firmie, tylko np. pod budką z piwem na bezrobociu... ;) Ai pracuje za mnie, a ja mam czas czytać te głupoty, a już niedługo nie będę miał co robić. Zapytajmy więc Ai Czy opłaca się pracować za 25brutto? -> Opłacalność pracy za wynagrodzenie brutto w wysokości 25 złotych zależy od wielu czynników, takich jak lokalne koszty życia, standardy płac w danym regionie oraz rodzaj pracy wykonywanej. Jednakże, ogólnie rzecz biorąc, wynagrodzenie w wysokości 25 złotych brutto na godzinę jest bardzo niskie i może być trudne do utrzymania się z takiej pensji. Przy ocenie opłacalności pracy należy wziąć pod uwagę koszty utrzymania, takie jak wynajem mieszkania, jedzenie, rachunki, transport i inne wydatki życiowe. Jeśli wynagrodzenie 25 złotych brutto nie wystarczałoby na pokrycie tych kosztów, może być trudno utrzymać się z takiej pensji. NIE MAM WIĘCEJ PYTAŃ ;)

Rogo
@Don'tGoChasingWaterfalls

Zgadzam się. Tak właśnie wygląda szeroka perspektywa . Bez zbędnych klapek na oczach i patrzenia na własny nos . Są ludzie , którzy widzą więcej , niż tylko i wyłącznie dobro Amazona . Dobro Amazona jest uzależnione od dobra pracownika . Pozostaje pytanie , dlaczego dobro pracownika jest uzależnione od złych zachowań innych pracowników ?

@Don'tGoChasingWaterfalls

Wyjeżdżasz do Niemiec i robisz jako kasjer w Lidlu i tam zarabiasz bez nadgodzin 4 razy tyle co (usunięte przez administratora) w Polsce, którzy chełpią się tym że przez 200 godzin szarpaniny w miesiącu zarobią ledwo na rate kredytu. Przypomnijcie mi jak to szło....??.. Jak to mówił nasz władca Polskiej Krainy Kwitnącej(usunięte przez administratora)

@Don'tGoChasingWaterfalls

Zabawne to jest, w istocie każdy aspekt w pracy Amazon jest uzasadniony. Mamy darmowe dojazdy, pyszny ciepły domowy obiad za złotówkę i masę benyfitów więc stawka 25 brutto na takie warunki jast super atrakcyjna. Ja jestem przekonany że ta praca jest dla mnie mega przy okazji mam dużą szansę na rozwój. Jestem pracownikiem działu C-Ret a tam rozwój jest obszerny mogę być instruktorem, audytorem i nawet problem solverem a to jest bardzo ważna funkcja aby zadowalać klientów. Polecam każdemu

QAnon
@Dżefrej Bezik

No nie, jednak nie. Najwidoczniej nie znasz aktualnych realiów w DE. Przebitka 4x to może była, ale ponad 10 lat temu. Nie przy obecnej inflacji i kosztach. Średnie roczne zarobki na L1 w Amazonie to 25000 euro brutto rocznie. Od 1 października 2022 roku w Niemczech zaczęły obowiązywać wyższe stawki płacy minimalnej (tzw. Mindestlohn). Stawka godzinowa wzrosła do 12 euro brutto za godzinę. Stawka ta obowiązuje także w 2023 roku. Amazon płaci bodajże 12,50 jak pamiętam. Przy 40-godzinnym tygodniu pracy zarobki brutto przy płacy minimalnej wynoszą około 2080 euro miesięcznie. Jeśli zaś chodzi o tego Lidla to stawką wyjściową jest 14euro brutto za godzinę. Przestrzał zależny od stażu jest od 14 do około 18 euro na stanowisku kasjera. Jeśli weźmiesz pod uwagę obecne koszty jak wynajem małego mieszkania (od 600 euro w górę) obecne koszty wyżywienia, skromnie liczę te 400euro na miesiąc, cenę paliwa, ogrzewania i inne koszty to już nie jest tak różowo niestety.

@QAnon

No to nieźle się obniżył poziom w tych Niemczech Widzę że szkopy też już schodzą na psy Ale w czasie wojny tyle te (usunięte przez administratora) że i tak będą najbogatsi w Europie a Polaczki tylko do szarpania na (usunięte przez administratora) UE. Za chwilę wam zrobią jeszcze jednego Kowid'a i cofniecie się do Średniowiecza.

robert

No to Amazon się trochę wstydu naje będąc zmuszony do podniesienia stawki do minimalnej krajowej. Wg dzisiejszych informacji to na godzinę powinno być circa 27,8.

Haha
@robert

Amazon napisał na stronie że z frekwecjami i stawką 24 masz tą kwotę, ta firma to dno ja od lipca spadam z tego bałaganu, praca na C-Ret? Nie dziękuję, kasa słaba a wymagania z kosmosu nawet do WC nie możesz iść bo poganiacz w kretyńskiej kamizelce cię nadzoruje i jakby mógł to by cię batem po (usunięte przez administratora) smagał

...
@robert

Dialog społeczny z pracodawcami i związki teraz będzie trwać. Jak nie dojdą do porozumienia, to rząd sam ustawki końcowa stawkę na rok 2024, ale jedno jest pewne... Nie bedzie to mogło być mniej niż już oficjalnie zapowiedzieli. Amazon będzie czekał z przeglądem minumim do 14 Września - właśnie tego dnia rząd bedzie klepał ostatecznie kwoty na rok 2024. Kwoty będą się kształtować następująco: 27,8 brutto minimalna stawka godzinowa lub 28 jeżeli zaokrągla do "równych". Jeżeli nie, to i tak ciężki orzech do zgryzienia będzie miał Amazon. Wszem i wobec wszystkich wszędzie się chwili, że chcą zawsze być pracodawca pierwszego wyboru: jeżeli Amazon "podtrzyma" trend, żeby oferować nowym pracownikom te chociaż 1 zł więcej od minimalnej krajowej, bądź Załóżmy nawet te 1,5. To stawki na rok 2024 w Amazonie powinny się kształtować tak: Minimalna krajowa w polsce: 27,8 Stawka na start (dla nowych): 28,8 zł/h brutto ewentualnie 29 zł brutto. Stawka dla pracowników że stażem 2 lata i więcej: 30,3 zł brutto, ewentualnie 30.5 brutto. Chcąc nie chcąc amazon w tym roku będzie musiał dać co najmniej 3-5 zł więcej podwyzki, co w Amazonie nie miało miejsca już od dawna. Amazon miał zapewne w planach dać standardzik 1-1,5 zł więcej, ale się grubo przeliczył w tym roku. Chyba, że Amazon odejdzie od reguły 1 zł więcej od minimalnej i będziemy zarabiać minimalna krajowa w amazonie. Dodatkowo od lipca 2024 ma być stawka minimalna 28,1 zł brutto, więc jak, teraz nie poszaleją to od razu w lipcu następnego roku będzie wyrównanie do, minimalnej lub znowu te 1 zł więcej od minimalnej. Ooo i żeby było ciekawie i mogli jako tako zaoszczędzić te parę miesięcy zapewne nowe stawki wejdą w życie październik/listopad/grudzień, jak to było rok temu.

Czar

(usunięte przez administratora) Amazon. Szkoda życia.

ZlewacZ

Ile kosztuje Multisport przez Adecco?

@ZlewacZ

a kogo obchodzą takie bzdety....???...ogarnij się chłopie...

Adamek

Siema, pytanio ziomale. Co tam na WRO1 się obecnie robi? Jakie działy dla byczków? Tera trwa rekrutacja ktoś coś wie na ten temat? Jakie te ciężkie gabaryty? Telewizory, lodówki, przenoszenie teściowej z półki na półkę???

Ops
@Adamek

Po twoim beznadziejnym poczuciu humoru i słownictwie stwierdzam że to praca idealna dla ciebie

Agata

Wczoraj przez Adecco składałam aplikacje do Amazona ile się czeka na telefon od nich?

@Agata

Zależnie od zapotrzebowania na dane działy, może to być parę dni, a może być parę tygodni czy nawet miesięcy.

Agata
@Agata

Dzięki mam nadzieję że długo nie będę czekać

Bot

Tam nie ma praktycznie mobbingu, mylisz pojęcia. To jest szeroko zakrojona manipulacja, praktycznie na każdym szczeblu, nawet osoby decyzyjne na wyższych stanowiskach są poddani temu praniu. Część osób widzi to, inni nie jak wszędzie. No i oczywiście jest to wyzysk. ;) Amazon ma bardzo słabe wyniki, więc tnie etaty, nawet w AWS.

kacpson

Siemano mam pytanie czy jak mam badania w poniedziałek to jest szansa że zacznę pracę w środę? Pytam ponieważ jest to jedyny dzień w którym wypada mi jakaś mega ważna rzecz. Ewentualnie czy można sobie zmienić bezproblemowo dzień rozpoczęcia pracy ?

Anonimowy

Czy amazon zapewnia zakwaterowanie dla pracownika który nie ma gdzie mieszkać a jest w ciężkiej sytuacji finansowej?

Tunyk
@Anonimowy

Nie. Tam wszyscy pracujący są w ciężkiej sytuacji finansowej przy obecnych cenach ;)

Iza

Traktowanie pracowników w tej firmie jest niestety na poziomie krytycznym, szczególnie na całym outbond ..zawyżone normy ciągły mobbing . Jeśli nie masz tam dobrych znajomosci długo tam nie wytrzymasz , liderki i menago przez większość czasu na fajce lub schowani na kantynie wiec nawet ciężko cokolwiek zgłosić lub załatwić dodam tez że zasady bhp nagminnie łamane , jakość i dobro klienta całkowicie nieważna przy „CPT” podsumowując bieganina , odradzam!

Gal Anonim Pierwszy
@Iza

Praca jest ekstremalnie wyczerpująca i fizycznie i psychicznie. Aż szkoda słów . Jak w Chińskim (usunięte przez administratora). Potem sprawdzają czy stanowisz ryzyko . I co z tobą sobie zrobią . Najłatwiej zmusić podstępem do zwolnienia się lub wyrzucenia ciebie. Człowiek jest tylko przedmiotem . Piękne słowa są tylko dla opinii publicznej .

Miśka

Czy są przyjęcia

@Miśka

Cały czas

Stanisław

Atmosfera okropna awansują tam często tylko osoby (usunięte przez administratora)które cwaniakują i dobrze kradną w ciągu 4 lat nie zliczę ile razy widziałem liderów i menago którzy pożyczali cos z pojemników oraz otwierali amazonskie produkty żywnościowe i to przy pracownikach

@Stanisław

Pamiętaj wyjadanie to tysz kradziesz ;) Człowieku tam 90% osób wyjada jak ma okazje hehe

UWAGA SHEIN

Nie idżcie tam! Zarobki są w porządku, ale kompletnie nie liczą się z ludźmi, bo to chińska firma. W Amazon bardziej uszanują ludzi i można się tam poskarżyć..W Shein nie ma takiej opcji Liderzy mają nieograniczoną wladzę. Menagerowie nie interesują się tym jak pracownicy są traktowani, ważna jest tylko norma Było miło na początku w SHEIN ale się skonczyło. Rozdają feedbacki z błahych , traktują bardzo niesprawiedliwie ludzi Panuje bałagan w kwestii sprawdzania obecności. Niektórzy wylatują z pracy za rzekome nieobecności. Praca jest od 6 rano , a pierwsza i jedyna przerwa ( pól godziny) dopiero o 11stej lub 11,30. Pracuje się do 14,30 godziny. System 8, 5 godziny jest zły, bo więcej dni do pracy, np w maju 23dni pracy. Normy w Shein są zawyżone przez byłych Amazonczyków, którzy harują jak opętani i popisują się ile potrafią zrobić. Do Shein można iść na krótko, na dłużej to lepiej do Amazona. O Shein będzie jeszcze glośno, ludzie się zbuntują jak są traktowani..W maju zgłaszam ich do inspekcji pracy, ale nie napiszę o co chodzi, bo nie chcę aby to przeczytali. No coż , CHIŃCZYCY to zło i brak demokracji, brak praw pracowników... Jeżeli ktoś pozna SHEIN to doceni Amazon! Z dwojgav złego lepszy Amazon Głowny mankament Amazona to niestety niskie zarobki, a tak poza tym nie jest aż tak żle

Gal Anonim Pierwszy
@UWAGA SHEIN

Nie wiem jak jest w Shein , ale mylisz się z tym , że w Amazonie ktoś się liczy z człowiekiem . Wyraźnie nie znasz jeszcze prawdziwej rzeczywistości . W Amazonie jest szeroko rozbudowana głęboka manipulacja . I wcale nie ta dobra manipulacja , tylko właśnie ta zła . Kiedy ją poznasz , żołądek odmówi ci posłuszeństwa na stałe .

Forest

Karol
@UWAGA SHEIN

Powtórz proszę..... Czy ty napisałeś w jednym zdaniu ........amazon i Szacunek do Człowieka...?? W amazon pracownicy nie Szanują nawet siebie na wzajem.... A tak na marginesie to wszystkie produkty w amazon też są chińskie....nawet ciuchy, które macie na sobie.

Kośmik

Od 26 kwietnia obowiązuje nowe prawo. Już obowiązuje, nie czeka na żaden okres przejściowy, przystosowawczy dla pracodawcy. Nie jest konieczne żadne opiniowanie przez nikogo. TO PRAWO JUŻ OBOWIĄZUJE. Był na to czas, bo Polska jest z tym prawem spóźniona ponad 2 lata. Rodzice dzieci do lat 8 mają prawo odmówić pracy: w porze nocnej, dłużej niż 8 godzin w ciągu doby, w nadgodzinach. Wcale nie jest tak że wszystko na raz albo nic. Można się zgodzić na nadgodziny, nie zgadzając się równocześnie na pracę w porze nocnej! Moja opinia o Amazon jest taka, że nie ma wymaganych zgód od rodziców, bo próbują grać na zwłokę. Nic im to nie da, prawo jest prawem. Zamiast przeorganizować się na czas, udają że kwestią nie istnieje. Będą musieli stworzyć zmiany dla rodziców. A do wszystkich rodziców dzieci do lat 8 pracujących obecnie w Amazon: już w tej chwili, jeśli powiecie pracodawcy że nie zgadzacie się pracować powyżej 8 godzin na dobę ani w porze nocnej, to Amazon musi to Wam zapewnić. Jest to psi obowiązek, nie ma żadnych kruczków. Powodzenia Amazon Polska. Zrozumcie że to prawo wymyśliła Unia nie dlatego, że jest tak łaskawa, tylko dlatego, że (usunięte przez administratora) nie produkują nowych (usunięte przez administratora) bo nie mają warunków do ich wychowywania.

Chris
@Kośmik

Z tymi nockami to prawda? Nie bardzo wierzę.

robert

Szanowni. Prawdopodobnie od roku 2024 czeka was/nas podwyżka pensji do minimalnej krajowej, która przy obecnych wyliczeniach( bazowanie na prognozowanej średniorocznej infacji) powinna wynieść ok. 27,8 zł/h. Jeżeli obecne koszty płacowe są dla finansów Amazona tematem nie do przeskoczenia to ciekawe jak będzie po ewntualnych zmianach. Tak w ogóle to Amazon obecnie tnie etaty gdzie tylko się da. Nawet w dziale AWS , kurze znoszącej do tej pory złote jaja.

Zwykły robol
@robert

Niech tną. Mogą nawet nadgodziny nam płacić jako normalną stawkę. Grunt że jest praca i to jest najważniejsze.

Galu

Tak bardzo się tym przejmujesz xD? Masz jakąś renomę na tym forum?

amazing

Ja nie mogę z tych negatywnych komentarzy, szkoda że wcześniej je czytałem i się nie zatrudniłem. Amazon organizuje najlepszy transport z okolicznych firm(ilość tras), jeździ się długo, ale autem też byście jechali długo a tu za free i w 4 dni co trochę skraca czas spędzony ogólnie w autobusie. Jest tu też najwięcej różnych zmian, klasyczne 4dni pracy-3 wolnego, donut, pół etatu, weekendy z piątkiem i bez piątku, dniówki i nocki, każdy może wybrać coś dla siebie. Kasa szałowa nie jest, ale porównywalna do innych tego typu miejsc. Jednak nie dostajecie tu najniższej 3490zł tylko ok 5k brutto. Jednak socjal istnieje i na święta jest spoko kasa. Są czasami płatne uczciwie nadgodziny, są przepustki, switche i siedzenie w kantynie. Obiad i kawa za darmo to też ok benefit, wiadomo że kawa dobrej jakości nie jest a obiady są mocno średnie ale jeszcze się nimi nie zatrułem a zaoszczędziłem sporo kasy i czasu na szykowaniu obiadu w domu. Okej, musisz robić normy żeby się w Excelu zgadzało. Są miejsca, gdzie trudno się je wyrabia, są takie że przeciętnie, w innych bardzo łatwo, są stanowiska bez normy. Co macie w zamian? Wszyscy inni też stosują standardy: BHP jest na wyjątkowo dobrym poziomie, ciężary są ściśle określone i nie zdarzy się wam nosić nic zbyt ciężkiego, jest klima dająca idealną temperaturę. Kibelek zawsze czysty a sprzęt sprawny. Manadżerowie trzymają jakiś poziom, widać że są o klasę wyżej od zwykłych fizycznych. Jest dużo ludzi "zarządzających" co nie daje pola na mobbing bo byłoby gdzie naskarżyć :) (i też to dużo miejsc gdzie można awansować) Zazwyczaj ludzie wyżej są bardzo mili i nie robią problemów, tzn ja się nie spotkałem z niczym złym. Nie ma też jakiś wielkich kontroli, to że nie można chodzić do kibla to mity jakieś, zdarza mi się, że chodzę dwa razy po 15 minut i nic się z tym nie dzieje. Negatywnych feedbacków też prawie nie ma, trzeba się na to mocno postarać. normy w 95% można się łatwo nauczyć robić. macie może w innym obozie aplikację na telefon do załatwiania większości spraw? macie możliwość różnych szkoleń bez lojalki? Amazon jest w istocie bdb miejscem, dlatego tyle o nim piszecie:) o słabym miejscu byście zapomnieli. Ile w tym Shein dostaniesz więcej, złotówkę na godzinę? toż to prawie żadna zmiana. chyba, że tutaj miałeś pecha i robiłeś na c-retach a tam na czymś lekkim. chyba, że masz więcej niż 80IQ i idziesz tam po wyższą wolną posadę bo tu ci się nie udawało. denerwują mnie jedynie osoby, które starają się za bardzo, robią po 200% normy jak roboty, jakby poza Amazonem świat nie istniał. nie wiem co ma w głowie taki ktoś. czy niektórzy serio myślą, że zwolnią go za 105% normy i musi robić 150-200%? Dajcie spokój. To wszystko psuje, bo normy są podnoszone przez takich dziwaków

Amejzon
@amazing

Nie spotkałeś się z niczym niemiłym bo dlaczego mieli być dla ciebie nie mili skoro jak tresowany piesek się zachowujesz xD Do Amazona nie trzeba nawet CV tam trzeba mieć frekwencję i robić normę kasa słaba robota po 10.5h dziennie. Bzdury na każdym kroku jak uprawnienia na paleciaka xD dobra praca jak ktoś ma zero ambicji zawodowych i umie żyć oszczędnie. Na dłuższą metę nużąca. Pozdrawiam tych co przekraczali 200% normy xD sam tak robiłem mimo iż od początku nie zamierzałem tam zostać na dłużej ???? poprostu mogłem i czas mi szybciej leciał,a to ważne bo praca nudna i po 10,5h dziennie

amazing
@Amejzon

Tak, wiadomo, że praca na najniższym stanowisku w Amazonie to nie jest praca życia. Że jak ktoś ma większe możliwości i jest bardziej ogarnięty to awansuje albo tutaj albo gdzie indziej. Że nie przyjdzie tu żaden ogarnięty młody człowiek, który będzie marzyć o tym by przez najbliższe 40lat pickować albo pakować. Że to praca na jakiś moment czy etap w swoim życiu. Ale ja porównuję Amazona do podobnych tego typu prac. jesli ktoś takiej potrzebuje to tragedii nie będzie, a może być wręcz bardzo dobrze. To, że praca jest po 10h 4 razy w tygodniu to dla mnie plus, bo zmniejsza się ilość czasu spędzona w autobusie. Wiele innych zajęć jest nudnych. Po 8h to można pracować jak ma się miejsce pracy pod domem. Nie rozumiem tego pisania o zachowywaniu się jak tresowany piesek, to jak chcesz się zachowywać w pracy jak nie spełniać swoich zadań? Oczekują normy i frekwencji to ją robię, nic ponad. Jak w pierwszej połowie dnia mam za dużą to pod koniec zwalniam. ciągle myślę jak robić by jak najmniej się narobić i nie oddawać tu za dużo zdrowia:) ale też nie podpadać bezsensownie, bo po co

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1330.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1007, z czego 288 to opinie pozytywne, 229 to opinie negatywne, a 490 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon