Opinie o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dystrybucja Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dystrybucja Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w Poznań

SZCZĘKA

Proszę o dyskusję na temat firmy DYSTRYBUCJA POLSKA. Inne firmy mają swoje forum. Frustratom i klakierom z KARTELU (ABC CTRL I POSTMASTER) już dziękujemy. Idźcie na swoje forum lizać du.p.y waszym cudownym pryncypałom ( AP DO BŻ RSZ MB SB) DOBRANOC

Zęby
@SZCZĘKA

I kto tu jest frustratem ..... z logika tez widać masz problem bo na tym forum głównie atakuje się ctrl , wiec to chyba nie kartelowcy piszą ? Powodzenia w odzyskiwaniu kasy bankruci . Ha ha ha

Kindziuk
@Zęby

Uważaj lepiej na swoją kasę bo za chwilę okaże się że sam jesteś bankrutem. A twój zasr.any kartel w końcu się zawinie, a jego upadek to dopiero będzie spektakularne wydarzenie teatralne. Szykuj się. Bilety zaczęli już rozdawać.

Uczeń
@Zęby

Tępaku. Powiedz Rafałkowi żeby puścił drona nad Eko mak bo za chwilę będzie za późno.

blo
@Uczeń

własnie dalej sielanka brak kolportaży kiedy u siebie w miescie zbacze tesco jyska itd,

Opanowany

Szanowny Mięczaku Krzysztofie gdzie się ukrywasz? Nie chcesz już z ludźmi ugód podpisywać? Gdzie są twoje i twojej żony obietnice? Miałeś nikogo nie zostawić bez pieniędzy a mimo wszystko zadałeś tylko na zwłokę!! Przestań się ukrywać i stań z ludźmi twarzą w twarz i powiedz im prawdę. Boisz się? Wcale się nie dziwię. Jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa w sprawie DP i wierzytelności za wykonaną pracę.

Beata

To już było. Zakłamane film. Lepiej napisz ile ci za ten post Adaś zapłacił. To już nie modne.

bir

szko to jest dla ctrl ze skupy obstawione i nie ma gdzie wywozić .

Banan

Krakusy,Górale, Pyry Ślunzaki:) zestaw piękny, dobrze tak dalej może znikniecie wszysycy i będzie spokój :)

Kowal

Jak dla mnie ustawka i fotomontaż , na filmie trwa wyładunek a nie załadunek samochodu . A za 33-ą sekundę i publikacje wizerunku to będzie afera

Dobre

Nie kotku Lucjuszu . Już ty dobrze wiesz ze to nie ustawka ani fotomontaż

Rambo
@Dobre

Popatrz dobrze na ten film to zobaczysz że to jest farsa w kiepskim wydaniu. Próbujecie odegrać się za Poznań ale wam nie wyszło. Jesteście nieudacznikami jak ten wasz śmieszny kartel. Tracicie nakład, macie wtopę za wtopą to posuwacie się do brudnych i kłamliwych metod. Kot Lucjusz działa i mam nadzieję że przyjdzie taki dzień że będziecie skamlać i prosić go o robotę. Jeżeli nazywanie ludzi Sky i DP partaczami i cwaniakami to kim wy jesteście? Brak chyba słowa w języku polskim na określenie ludzi z kartelu. Poznań i Eko mak to odzwierciedlenie was. Są jeszcze inne miasta w kolejce .......szykujcie się. Dolny Śląsk to piękny teren....a skupy pełne towaru....

Haha
@Rambo

Patrzę, patrzę i i widzę okradanych klientów .... jednak to prawda co o was mówią . Napluj na pysk to powiedzą ze deszcz pada. Będzie gorąco po świętach . Ciekawe ile nagrań jeszcze czeka niewykorzystanych ...

Taaaa
@Kowal

Tak. Dokładnie . Na pewno będzie afera.... tylko nie jestem pewien ze za 33 sec filmu.

My
@Rambo

Sprytni, inteligentni, uczciwi - wiele takich słów znajdziesz w słowniku .

Kowal
@My

To tylko słowa osiłku a dalej nic próżnia . Ktoś zaczął wojnę w listopadzie a skutki będą opłakane . Będzie bolało .

Probkem
@Kowal

Ty się lepiej zastanów co dalej . Żory i Wilkowice spalone ...... trzeba będzie zacząć nosić bo co z 50 paletami co tydzień zrobić....

pizza
@Probkem

przecież wy wszyscy jesteście tacy sami .... czy to skt kartel, podwykonawcy wszedzie ci sami :) skupologia rządzi

zajaczek
@pizza

Masz racje ale lepiej jest jak to sprzedam na skup a nie on i "peniedze" będą MOJE a nie jego !

Zbłąkany
@pizza

nie jesteśmy tacy sami. Do niedawna była pewna równowaga...każdy coś miał. Teraz jest tak, że mają tylko jedni, a reszta na bruk. Dlatego tak się dzieje. Tylko jak ma być prawda to niech będzie prawda a nie fotomontaż dla potrzeb.....chyba tylko kartelu. Mało wam??? Jeszcze resztę niedobitków ze sky posta chcecie pognębić?? Odpier.dol.cie się od nich. Panie Adamie niech pan da już spokój. Dość już pan ludzi nagnębił.

Wróbel
@Zbłąkany

Pazerniaki i tyle. Szczególnie widać to we Wrocławiu. Tam klika pani BŻ przejęła kontrolę nad rynkiem gazet. Stary wyga pan S musiał odejść. SB i MB go wyjeb.ali bo pryszczatemu panu N przeszkadzał, a sam się od niego roboty nauczył. Wystarczył jeden telefon z "GÓRY" i po facecie.

Fotomontaz
@Zbłąkany

Nowe słowo klucz - fotomontaż . Sami spece filmowcy się objawili . Co ci tu wyglada na fotomontaz - daf będący wlasnoscia sky ? Jego trasa spod magazynu na ul boczna w zorach ? Czy 10 palet stokrotki widoczne na nagraniu . Nieeeee - tak łatwo nie będzie . A czwartkowy wzmożony ruch na Regera i trasy kilku aut tez został utrwalony .... tak chłopcy , to koniec złodziejstwa .

xxxxx @@@
@Wróbel

Karma wraca! a jeszcze Panu N i Pani BŻ odbije się czkawką !! a co do filmu to palety stokrotki oryginalne które przyjezdzaja z drukarni tak nie wyglądają (mają papier i taśmy ) a to widać że ręcznie ostrechowane więc fotomontaż zrobiony ze zbiorów CTRL, a druga sprawa że ktoś ze skupu pozwala filmować komuś filmik akurat dobre żarty, filmik nagrany specjalnie do całego montażu- ten filmik to zbiór zdjęć, filmików ze specjalnych nagrań CTRL i filmików z dronu.. A nagrania z palet od 2:24 to jaka jest pewność że to z jednego miejsca- palety ze zdjeć niby pakowane wyglądają na inne niż te z filmiku- na rampie nie ma żadnych palet stokrotki tesco carfura tylko jakies kartony i inne palety. Trasa jest nagrana niby a na końcu jest filmu jest tylko ze jedzie ulica a pozniej są tylko zdjecia auta pod jakas brama a moze ktos ma tam magazyn. A NAJWAZNIEJSZE TO NA TYM AUCIE NIE ZMIESCIŁOBY SIE TYLE PALET- PONAD 10 PALET STOKROTKI, TESCO I CARFURA NALICZYNO PONAD 10 PALET A FRAGMENT FILMU 2:40- 2:50 TO NIE MOŻLIWE NAGRANIE Z AUTA BO GDZIE NA TO AUTO BY SIE TYLE PALET ZMIESCILO I NIE TAK POUSTAWIANE NA AUCIE A NA TO AUTO KTO ROZLADOWYWAL KIEDYS TO WIE ZE SIE ZMIESCI MAX 16 PALET !!!!! WIEC TO JEST ODPOWIEDZ FIKCYJNA NA POZNAŃ, ZROBIONA PRZEZ CTRL !!!!!

Wiesław
@xxxxx @@@

przecież wyszyscy wywżą,czy to lubin łodz wrocław, tak dalej kibicuje wam wszystkim , niech ro..zje..bie się ten bajzel który sami zrobiliście. Może po świetach dla równowagi wrzucę materiały z eko mak :) moim zdaniem są lepsze bo ładne niebieskie kontynery:) i wisienke na torcie z innego miasta:) róbcie tak dalej to będziecie nosić gazetki sami jak klienci wprowadza exstra kontrole i okaże się że za 1,5 -2 gr można sobie ......jedynie wywieść na skup hihihih

rolo

Rozpoznałem ......... ten co ciągnie wózek to Lucek a ten co pcha to jego szef a ten co go nie widać z kamerą to.........Adaczio pewno porsche podjechał . Wesołych świąt

Oto Odp
@xxxxx @@@

A wiec proszę odpowiedzi. Tam gdzie stoi zaparkowane to fabryka srajtasmy - sprawdzone . Nie zmieści się tyle palet - to auto krąży w te i z powrotem . Dokładnie tak wyglądają oryginalnie zapakowane palety stokrotki .... Kombinuj Luc, kombinuj - za to ci twój niewyrosniety Pan płaci . Aaaa. No i dlaczego zakładasz , Że ktoś kogoś wpuścił .... tam tez ludzie pracują . Oj Panowie - złodziejstwo ma krótkie nóżki .... No i ta czwartkowa panika i sprzątanie .... cdn...

Palin
@Oto Odp

nie ma co się tłumaczyć Poznań niby kilka paczek - prawda 25 ton, na tym filmie Sky też coś wywoził - pewnie na skup.

RB
@Palin

To jeszcze wrzuć dowody na Poznań i zobaczymy co to za gazety, których paczka tonę wazy .

film

odnośnie filmu - dlaczeg na taśmie nie widać gazetek stokrotka ? Oj chyba strzał w kolanko :)

Paradise lost
@film

Nie w kolanko tylko w pusty i żakiety łeb. Pokazali swoje zasoby zgromadzone....tylko gdzie? Może ekomak.... A może Krakowska? Hahaha znawcy tematu już wiedzą gdzie to. I co Panie SN portki się trzęsą? Koniec skupowego biznesu? Oj oj oj teraz z BŻ trzeba nowego skupu poszukać

Oj
@film

Oj chyba problem ze wzrokiem masz .

Tor
@Paradise lost

a ta Krakowska i ten SN ??

Archeolog
@Tor

Tam na pewno Kondzio dronów nie puszcza. Tam nie jest to w jego interesie. Jeszcze by wyszła cała prawda o rzetelnym i uczciwym kolportażu we Wrocławiu prowadzonym przez ctrl. Poza tym z tego co się dowiedziałam to kolportaż na dolnym śląsku umarł bo BŻ na to pozwoliła.

OBSERWATOR
@Archeolog

JAK MOGŁA NIE POZWOLIĆ JAK MA KASĘ Z TEGO, BO JEST OD DAWNA WIADOMO ŻE WPIERW DAŁA PRACE SWOJEMU PRZYDUPASOWI SN POZBAWIAJAC CZESCI PANOM PM I PL KIEDYS JEDYNI PODWYKONAWCY CTRL.. JUZ PONOC TRACI ULOTKI WE WROCLAWIU BO PAMIETAJCIE PAZERNOSC NIE POPLACA, CTRL WYJEBAL STAREGO PODWYKONAWCE PANA S -POSTMASTER A I ROBIA TYLKO I ROBI WSZYSTKO SN I PANOWIE P... TZN ROBIĄ TO POJECIE WZGLEDNE UTYLIZUJA TO CO IM ZOSTAJE A ZOSTAJE IM BARDZO DUZO!

Zbłąkany zefir
@OBSERWATOR

Takich przydupasów jest więcej na jej terenie. Dolny Śląsk to jej królestwo a jej poddaństwo płaci chyba więcej niż dziesięcinę. Podobno gazetki wogóle przestały się pokazywać. No to chyba nie jest dziwne skoro szef na to pozwala. To się prędzej czy później skończy a szanowne koleżanki i koledzy na początku dostaną po grzbiecie ale później wrócą.....bo tam chyba nikogo nie ma na ich miejsce......

px
@Zbłąkany zefir

a po co tacy podwykonawcy co nic nie puszczaja w teren ? powinni zmienić nazwę firmy na Układ Polski

Snopek
@px

Są po prostu bezkarni bo BŻ na to pozwoliła. Oczywiście nie ma szans na zmianę choćby we Wrocławiu. Pewnie obaj panowie P chętnie by się pozbyli pryszczatego. Są inni podwykonawcy żeby przejąć nakład.

prowincja

wygląda na to że wszędzie w Polsce to samo, czy to Poznań czy Wrocław. BŻ ma te same stanowsko co RSz? heheheheh fajny układ nic nie robisz i masz kasę, To się Adaś pewnie denerwuje, że ma takich dyrektorów hehehe

zorro
@prowincja

wszysycy jesteście siebie warci , jeden na drugiego najeżdza a walicie tą sama ściemę, jedna klika tylko w innej masce ..,

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dystrybucja Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

CZESŁAW

Ja nie myślę ja to po prostu wiem

gr

jakie 2,5 gr :))))) kiedy takie stawki teraz to 1,5-2 :)))))

Lin

Juz nie w branzy :) tylko pisze obiektywnie jak rozwalacie wszystko do konca:)

Todek

Tylko że te "BARANY" w końcu się zbuntują bo będą chcieli więcej. Taki nawyk. Może ktoś się wtedy obudzi i coś zmieni

zapraszamy na filmy ;-)

ulotki.fora.pl

prosto castorama na makulature

antywirus

Chłopie chyba przesadziłeś. NIe jestem fanem pana Koniecko, ale takie życzenia mimo wszystko nie przeszły by mi przez gardło. Mam nadzieję, że gwiazda ze Świdnicy dopnie swego i prokurator dobierze się wszystkim winnym do dup..y Sam składam wniosek do prokuratury bo chyba zaczęło mieć to sens. Proponuję wszystkim wydyma.nym przez K.K i całą DP do składania wniosków do prokuratury. W grupie siła......

Ciekawy
@antywirus

która gwiazda ze Świdnicy?? Bo z mojej wiedzy to są 2 lub 3 blondynki....

antywirus
@Ciekawy

Jakto która. Blondynka MK, co wszyscy jej podziękowali. Ponoć trzyma się jakoś i walczy. A te dwie pozostałe to kręcą lody z BŻ. Pewnie i one się jej przyłożyły do lepszego życia Niech Pani się trzyma. NIedługo i one dostaną czkawki a najlepiej sracz.ki.

Kot Lucjusz pierwszy
@antywirus

Kto pozostał niech walczy. Kartelowi mówimy zdecydowane nie. Sterowanie jak za komuny. Jeden telefon i ludzi wywaleni na pysk. Nie tylko ta pani ze Świdnicy poleciała ale paru ludków w Polsce. Jeszcze się skrzykną i załatwią h+ołotę na czysto. Drony im nie pomogą

zapraszamy

www.ulotki.fora.pl/

BRYLANT

Pan Szanowny kondzio Stara się przetrzepać wszystkim kieszenie bo mu część yska umknęło to nad poznaniem puszcza ufo żeby skupy kontrolować. Żenada. Widocznie naczelny wódz żucił za mało dźieńgów i sympatyczny szuka sensacji. Niestety to nie Eko mak i Pan B w roli głównej. Towarzystwo Przyjaciół cygar i whiski nic nie uzyskało i szukają dalej haków na Lucjusza. Nie tym razem koledzy. Może kot Lucjusz dogadać się z MB i ALFA i wtedy koniec kartelu. Oby tak się stało. Owocnego dnia towarzystwo. Może dzisiaj wydarzy się coś ciekawego.........

wirus
@BRYLANT

No i wszystko jasne dlaczego cena surowca spadła i dlaczego nikt nie chce brać towaru w paczkach tylko luz . No to kto ma nosić ? jak cała siła ludzka zajmuje się pakietyzacją do kontenera . Jaja prawie wielkanocne . Chłopcy i dziewczęta z kartelu pamiętajcie noc tez nie osłoni waszych kontenerów dorny widzą w podczerwieni .

ros
@BRYLANT

Kondzio niech lepiej rossmannem się zajmie....tak ta firma też puszcza gazetki :))

Poszukiwacz
@wirus

Dajcie adres konteneròw bo ja już żadnych gazetek nie dostaje ,a do tesco i netto mam blisko .Szkoda że świąteczne promocje nie docierają do klienta.

KĘDZIOR
@Poszukiwacz

Adres to chyba nie kontenerów tylko szefostwa Kondzia lepiej znaleźć. Jak by się niemiaszki dowiedziały co się w Polsce dzieje z gazetami to by była afera. Może wtedy komuś by się do du.p.y dobrali. Po co uderzać w kartel lepiej załatwić ich zleceniodawców. Bez mc to kartel praktycznie nie istnieje.

super
@KĘDZIOR

już wychodzi ich super jakość kolportazy, układy pomału się kończą...Kondzio też widzi co się dziej, nie tylko on

murzynek bambo

Adam zablokował forum i cisza, co dzieje się w Polsce ? łańcuchy i do robot..

Prawda
@murzynek bambo

W Polsce dzieje się to ze kartel nic nie robi. Układy ich sięgają głęboko w centralach sklepów. Tylko wszystko jest do czasu. Świta ctrl dalej nic nie nosi, innym firma układami w firmach audytorskich niszczą pracę.

Renegat w branży

Alf zapraszam do mnie do wspólpracy, bo niebawem nie bede miał co jesc... Zapraszam serdecznie troche pociągniemy...

qqqqqq
@Renegat w branży

nie mają szans na większe zlecenie, co najwyżej pizzerie jak sami rozniosą. Dla mnie po DP są spaleni

Kibic Legii

Nie poddawaj się ! Ukochana ma ! Nie poddawaj się ! Dystrybucjo Polska !

Sportowiec
@Kibic Legii

Ufff to ci historia sportowa . Pograliśmy zagraliśmy i przegraliśmy .

Glaca
@Sportowiec

Ty kibol tu rządzi LECH i to on wygrał ( czytaj wydymał ) swoich fanów . KOLRJORZ !

Wirus

Cisza nic się nie dzieje a tu sensacja goni sensacje ........ prezes chce sprzedać swoje dziecko prawie pełnoletnie czyli ............. DP z całym dobrodziejstwem inwentarza ( długi , kredyty i co tam jeszcze ma ) . Teraz dobra wiadomość kupiec jest ! Bezdomny Franciszek SŁUP który właśnie wygrał w totolotka . Zła wiadomość Franek trafił tylko trójkę ale za tą kwotę prezes i tak sprzeda bo pozbędzie się problemu i dalej będzie mógł być prezesem innych spółek a jego długi już nie będą jego długami a długami szczęśliwego Franka . Prezesie nie idź tą drogą

Franek
@Wirus

I tak się stanie .

podwykonawca

Wrocław każdy coś robi z tego co wiem i nie słyszłem żeby ktoś wyleciał...

Taaaa

Póki co to Ty jesteś na bruku .... pisz szybciej i więcej bo zaraz na rachunki za internet ci nie starczy . Z wożenia samej stokrotki na skup za dużo kasy nie ma co ?

JAJA
@Taaaa

pięknie tutaj kolega pokazał, że jest na bierząco z cenami makulatury, hmmmm ciekawe co wozisz?? jak dp nie ma nakładu hahah zostaje tylko i wyłącznie ulotki KARTELU NO CTRL POSTMASTER BRAWO KOLEGO BRAWO

Iza i Małgosia
@JAJA

No co ty gadasz , te ulotki całymi paletami na skup konkurencja podrzuciła !

Zbieracz puszek
@Iza i Małgosia

I to zapewne z okradzionego busa te gazety ........pewnie tez konkurencja OKRADŁA ......I NA SKUP

gizmo
@Zbieracz puszek

ta konkurencja podrzuciał ale podwykonaca kartelu zamówił eko mak na wywóz na skup:) jak to mówią kilka paczek o wadze 25 ton :)

Gucio

Znam takich z sieci handlowych co chca dowodow winy:)

opos

no własnie słyszałem, że lecą kolejni podwykonawcy, pewnie we wrocławiu zostali ci właściwi i najlepsi....co nie roznoszą gazet ale mają błogosławinstwo miłościwie nam panującego:)

Konsal.ABC.MAN
@opos

krótko z nimi ! i z kartelem i z DP , Rafałku zacznij kontrolwać swój markoregion bo słyszłem że znowu ma być "tąpniecie" :) dalej słabiutko wygląda jakośc dystrybucji

inwestor

Jestem zainteresowany zaiwestowaniem w DP i rozmawiałem z K na ten temat . Zaproponowałem mu otwarcie DP Express i prowadzwenie działalności firmy . No cóż nie zgodził się i powiedział , że Dp to jego życie i przyjaciele i że w tej formie chce dalej działać . Uszanowałem jego zdanie i nadal prowadzimy rozmowy . jEDNAK CZYTAJĄC to co piszecie na jego temat pytam gdzie są jego przyjaciele ? . Jeśli ,ktoś nadgorliwy poda go o upadłość to wejdzie syndyk i sprawdzi czy jest majątek na koszty sądowe , US ZUS Banki i pózniej reszta . Z mojej wiedzy majątkiem firmy jest organizacja , której jesteście częścią . W momencie upadłości majątku może starczy dla sądu .....

Nie jestem durniem
@inwestor

Inwestorze pytasz o przyjaciół a kim oni są ,bo chyba nie masz na myśli podwykonawców których okłamał K Ludzie zostawieni z dnia na dzień sami sobie z ręką w gów..... z długami.Chętnie poznam kogoś kto zaufa K po tym co zrobił a jak chcesz wiedzieć więcej to podzwoń popytaj i dowiesz się co myślą ludzie!!! Więc o jakiej tu części piszesz??

@inwestor

KK nie odda nikomu firmy i tyle. Pójdze z nią na dno. Teraz nawet Tesco stracili. Już po nim. Nie na już nawet nakładu. Ludziom którzy podpisali z nim ugody dali po prostu du.py. wydymał ich bez mydła. TO KONIEC DYSTRYBUCJI POLSKIEJ. pozostaje tylko smutek

@inwestor

Panie kochany. Jeżeli to pan jest tym rzekomym inwestorem to dlaczego teraz pan się odzywa do nas? Trzeba było to zrobić jeszcze w listopadzie bo wtedy był jeszcze jakiś nakład i było z czym i o co walczyć. A teraz nawet tesco zabrali DP. No i po firmie. Szybciej by się Pan z nami domówił niż z tym kłamcą i oszustem KK. Teraz prawie wszyscy są na lodzie bez gazet, pieniędzy ale za to z długami, komornikami i bóg jeden wie z czym jeszcze!! A teraz pozostał tylko smutek i żal.....bo nic nie ma już wtej firmie!!! Zamiast piąć tą firmę do góry pociągnął ją na dno swoimi chorymi ambicjami na dno i to totalne dno. Bo skoro twierdzi że rzekomo BW wyprowadził kase z DP to czemu KK NIE podał go do sądu i prokuratury??? A może sam brał w tym udział? wiele pytań a żadnej odpowiedzi!? Więc drogi Panie Inwestorze skoro dysponuje pan gotówką to czemu sam pan nie zbuduje z naszą pomocą firmy aby być potężną przeciwwagą dla znienawidzonego ctrl? Niech Pan da spokój z układami z KK bo to lawirant i chory człowiek. Gwarantuję Panu, że ludzi Panu do współpracy nie zabraknie!! Zapewne jest Pan z Poznania lub okolic, więc na pewno zna pan ludzi tak jak były dyrektor pan Tomek B. czy Mikołaj R.Z nimi na pewno osiągnie Pan sukces. Ludzie na pewno pójdą za Panem. Odwagi. Liczę na Pana. My nie jesteśmy przyjaciółmi KK bo nas oszukał. Proszę...........

Nie jestem durniem
@Rozbujnik Rumcajs

Nie płacąc ludzią sam oddał Krzyś tesco bo niby za co mieli je robić .No chyba że na skup ale i tak zostają wirtualne faktury a od nich podatki. Kk miał wiernych podwykonawców i ich wyru....... bez mydła. Swoich podwykonawców zastąpił ludźmi z ctrl zamiast im zapłacić .Brawo .Dziękujemy Ci Krzychu swoimi bajkami przebiłeś BW ,a ponoć to on miał rozjeba tą firmę.Może BW nie jest super ale nie sprzedał się ctrl

po
@Nie jestem durniem

Wpo co te wywody, firma była dojona od 2 lat. W przeciągu tego czasu powstało kilkanaście firm które była powiązane rodzinne z KK i T......może się mylę ??? To samo może spotkać podwykonawców kartelu -60 dni termin płatności może pogrążyć ich tak samo, nawet się nie obejrzą a zostaną z długami .....pisz swoją odpowiedź

wirus
@inwestor

Jak widzę inwestorów to mamy już dwóch a niebawem przybędzie paru następnych ale czy , któryś jest prawdziwy czy siedzi sobie kolo za klawiaturą i klepie żeby klepać ? Jeżeli chcesz usłyszeć konkrety inwestorze od podwykonawców a podwykonawcy od Ciebie to zaproś nas do Poznania na małe spotkanie porozmawiamy i może dojdziemy do konkretnych ustaleń jest jeden warunek w tym tygodniu ! Takie pierdzielenie na tym forum jest śmieszne a czytając wpisy odnoszę wrażenie , że tylko ze dwa "niki" i mają coś do powiedzenia i coś wiedzą reszta sory słabo wyglądacie .

@po

Nie orientuję się, nie jestem z Wielkopolski: o jakim kartelu mowa?

Mig

Alez jestem. Wiele lat temu współpracowałem z Dystrybucją na południu Polski. Teraz mam w większości własne zlecenia. Kartel to domyślam sie CTRL System bo maja 60% rynku, ale kto jeszcze - nie wiem.

@wirus

Może dlatego, że nie każdy jest z Poznania? Ja rozstałem się z DP w czasach Daniela Okulickiego i takiego młodego M. Krzyżowskiego, który był odpowiedzialny za Polskę południową. A ta branża ma niestety od zawsze raka. Technologia nie poszła tak do przodu, ani człowiek tak nie wyewoluował żeby chodzić 40km/h i mieć 8 rąk, żeby akceptować jakiekolwiek stawki poniżej tego minimalnego 3gr/szt dla wykonującego na końcu odc pokarmowgo. Nawet na najlepszych osiedlach najbardziej ogarnięci ludzie a w stanie roznieść określoną liczbę gazetek na godzinę. Wyżej wała się nie podskoczy, a wynagrodzenia rosną i będą rosły.

suma
@Mig

ctrl+postmaster+nolimits24+abc direct conntact+ media center

@suma

Dzięki! Ale co do ABC-DC to z tego co wiem oni pozbyli się dystrybucji, teraz tylko "udostępniają" swoje kontakty innym. A dawny Praxis (Forposta) jeszcze się liczy w bezadresówce w ogóle?

suma
@Mig

forposta chyba adresówka, gazetek raczej nie maja,

@suma

Też mają jakieś, np. EuroRTV, ale ile tej bezadresówki to nie wiem. Być może nie są już dużym graczem na tym rynku. Jak czytam o problemach jakie mają inni podwykonawcy z DP, to cieszę się, że rozstałem się z nimi lata temu.

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

Masakra
@Wiktor

Chyba potrzebuję pieniędzy, bo nas wszystkich spłacić

roznosiciel

Widzę , że cenzura szaleje na forach. Proszę o przeniesienie dyskusji bez cenzury na: http://www.ulotki.fora.pl/ Nie dajmy sobie zamknąć ust ! Mile widziani również Zleceniodawcy

prokuratoresus

A co ekipa z DP pewnie teraz otwiera szampana, chłopki nie tak szybko, ja sprawy nie zamykam jeszcze pare baniek jesteście winni \ juz prawie puzzle ułożone :)

Zostaw merytoryczną opinię o Dystrybucja Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Dystrybucja Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dystrybucja Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Dystrybucja Polska Sp. z o.o.