Remondis Opole Sp. z o.o.

Opole

Opinie o Remondis Opole Sp. z o.o.

pracownik 2011-02-15 08:54:48
Remondis Opole to firma zarządzana przez dwóch oszustów [usunięte przez moderatora]były aferowiec ratuszowy którzy oszukują na wypłatach a wymagaj by człowiek pracował a o urlop nie pytał a o L4 możesz zapomnieć bo jak pójdziesz to już jesteś na czarnej liście , ale tak poza tym pracownicy większości OK ale jest paru kabli i donoszą do szefostwa
Magda 2012-07-28 13:31:22
Dlaczego uważasz, że Pani [usunięte przez moderatora] to oszust? Byłam tam na rozmowie, co prawda pracy nie dostałam - ale odniosłam wrażenie, że to bardzo elegancka i miła osoba.
Dyr. Kac 2014-12-17 07:56:11
Oszukali mnie na stawce przy zatrudnieniu. Trzeba wcześniej uzgodnić warunki finansowe na piśmie! Jest się tam trybem w wielkiej machinie.
rkopisf 2016-04-22 14:28:13
No i w tej firmie masz wszystko @frydz na piśmie, w umowie o pracę wszelkie warunki zatrudnienia są napisane i raczej doczepić się nie można ,bo jest też i premia
Zostaw swoją opinię o Remondis Opole Sp. z o.o. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remondis Opole Sp. z o.o.