Prodom P.P.H.U. Paweł Raczkowski

Suwałki

Opinie o Prodom P.P.H.U. Paweł Raczkowski

wreszcie wszyscy się dowiedzą 2011-09-24 03:47:00
Poprzedniej wypowiedzi nie będę komentował, napiszę tylko tyle że nie jest ona prawdą i nigdy nie była. Firmę P. [usunięte przez moderatora] przejął po swoim ojcu, za czasów jego kierownictwa nie można było narzekać- pracowałeś to miałeś pieniądze... Nie znam inwestora który po zakończeniu współpracy z tą firmą nie żałuje. Zawsze jakieś spory albo nieporozumienia czy to z inwestorami z przetargów czy też znajomymi. Firma jest zarejestrowana na 1-5 pracowników, w sezon letni pracuje tam 20- 20 kilku budowlańców. Wraz z poznaniem warunków pracy i płacy odchodzą czesto bez uregulowanej płatności, stoją czasami pod bazą firmy mając nadzieję na resztę wypłaty. W firmie nie można liczyć na żadne warunki potrzebne i konieczne dla tej branży, ani toalety na budowach ani szatni( gdzie często pracownicy zostawiający ubrania na drugi dzień wkładają mokre albo zimne) ani ubrań roboczych. Płaci po 100-400zł jeśli dostanie trochę za prace dodatkowe przy równaniu ziemi lub odśnierzaniu bo za ukończone budowy regulu
Marcin 2011-12-15 14:20:40
To jest [usunięte przez moderatora] i naciągacz,zalega z wypłaceniem pieniędzy,nie odbiera telefonów i zbywa,bardzo sie zawiodłem uważajcie na tą firme i tego pana.
jojo 2012-05-27 21:24:58
Owa \"firma\" która uważa się za solidną oczywiście jest ale w oszukiwaniu swoich podwykonawców jak i pracowników własnych.Mowa o niewywiązywaniu się z płatności za wykonane usługi dla firm a nazbierało się już ich sporo .Nie polecam współpracy z tą firmą dla początkujących podmiotów bo się zadłużą ,stracą może już jakąś pozytywną reputacje i co najważniejsze hurtownicy zamkną przed wami drzwi.
oszukany 2013-12-13 13:02:40
o tej firmie szkoda gadać, zawalone terminy, pracownicy bez wypłaty
dalej bez kasy 2014-01-15 20:30:23
Zapłać kasę za robotę gościu
klient 2015-01-19 23:34:57
Złośliwcy, a u mnie wszystko OK i Spoko
daj pan spokój 2015-11-02 14:46:11
ta firma jak i właściciel to jedna wielka kpina!
NIE POLECAM! mogę tylko podpisać się pod wszystkimi negatywnymi komentarzami na temat tej firmy.
bendo 2016-05-17 19:49:48
Witajcie forumowicze. Od dłuższego czasu jestem bez pracy i właśnie w tej branży poszukuje zatrudnienia. Ciekawy jestem czy kogoś w tej chwili poszukują. Dajcie znać jak tylko co będziecie mieli bo na bezrobociu to już dłużej raczej nie pociagne. pozdro
Zostaw swoją opinię o Prodom P.P.H.U. Paweł Raczkowski - Suwałki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prodom P.P.H.U. Paweł Raczkowski