Opinie o Kolster w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kolster. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kolster na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kolster w Olsztyn

Julka Nowy wpis

Dzień dobry. mój partner ma już doświadczenie z pracy jako inżynier serwisant. Na stronie w opisie oferty nie jest ono wskazane jako bezwzględna konieczność. skoro tak to na jakie zarobki mógłby teraz liczyć przy 3letnim stażu?

Mała

Od roku nikt nie pisał o kierownictwie. Ono w ogóle się zmienia? na stronie są oferty ale żadna nie jest wytypowana na to stanowisko. Czy na nie docelowo można awansować? zastanawiają mnie podstawowe wymagane kompetencje? Wiecie jakie wynagrodzenie z tego wychodzi?

@Mała

Kierownictwo się nie zmienia, jeżeli chodzi o atmosferę w firmie, to jest moim zdaniem bardzo dobra względem innych firm. Zarobki też są zadowalające ale niestety nie dla pracownika

A wiesz może ile mogą zaoferować ślusarzowi? W necie jest ogłoszenie o pracę ale niestety konkretnej stawki nie podali. Napisali, że zarobki są adekwatne do obowiązków i kwalifikacji. Rzeczywiście doświadczenie jest brane pod uwagę przy ustalaniu wynagrodzenia?

Rudy Nowy wpis
@Mała

Szkoda czasu na tę firmę . Tu mają już ”swoich” ludzi a atmosfera pełna jest agresji i pogardy dla pracowników ze strony klasy zarządzającej. Poprzedniemu zastępcy kierownika celowo utrudniali życie i kładli kłody pod nogi. (usunięte przez administratora) się pracowników i płaci możliwie najniższe stawki.

Czy w Kolster możliwa jest praca na podstawie B2B?

Pan nikt

Firma w której panuje chaos ,brak porządku i rozumnego kierownictwa. Nie polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kolster spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Łucja

w jeden opinii ktoś w takim roku podkreślał słabszą atmosferę, jaka jest więc obecnie? czy ktoś ma porównanie aby móc się odnieść? jak pracuje sie jako asystent do spraw zaopatrzenia w tym roku? na stronie jest oferta pracy. podkreślone są świadczenia socjalne oraz benefity. do tego roku doszły jakieś nowe? jakie?

Jaki jest wkład kierownictwa Kolster w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Szef

Żadnego wpływu nie ma.

Jakub
@Szef

Szkoda, czasem by się coś takiego przydało. A pracownicy dobrze się między sobą dogadują?

Tytek

Już się wypowiedziałem ludzie obudźcie się.

Nikt

Jeżeli chodzi o atmosferę to słabo to wygląda . Jeśli masz nerwy ze stali i mocną psyche to dasz radę. Tu na co dzień pewien Zastempca ryje każdemu głowę. Na to zdaję mi się jest paragraf...

Nikt

Cóż.....atmosfera słaba . Napisał bym więcej ale admin. Zaraz by to usunął .

@Jakub

Czy dobrze dogadają? Nie lepiej obrobić komuś (usunięte przez administratora) udawać że coś się robi A tak naprawdę przełazić cały dzień. Zbyt toksyczne środowisko.

Podobno kierownik nie najlepiej traktuje młodych pracowników. Piszecie, że atmosfera jest słaba. Były może jakieś rozmowy poruszane z szefostwem, że wartoby coś zmienić? Być może to by pomogło?

Podobno
@Ewa

Podobno to mamy kierownika i jego zastępcę. Co do szefostwa to mamy prezesa któremu nikt z kierownictwa nie podpowie jak można coś usprawnić lub polepszyć poprostu boją się o swoje premię To co powie prezes mimo że jest źle i tak się powiela A jeśli chodzi o młodych pracowników to nie wymagajmy od piekarza czy muraża żeby znał się na ślusarstwie czy obsłudze maszyn Poprostu nauczą jednej roboty i klapie to samo

Łucja
@Podobno

No to faktycznie chyba dość słabo z tymi kwalifikacjami tutaj wcześniej było. To jak to przyuczenie wyglądało, że jakoś dawali radę? Dalej tak jest?

Witam. Jak tam wygląda sytuacja zarobkowa dla nowych pracowników ?

Jak wygląda sytuacja z urlopami? Jeśli był zaczął pracę i przepracował bym 1 miesiąc czy jest szansa na 2 dni wolnego?

Jołmen

Jest

Karol

To zmieniły godziny zmian?

Kris

Parodia wprowadzili zmiany od 5 so 13 a kazdy chodzi sobie jak chce wszystko rzekomo z powodu wirusa a biuro jest na pierwszej i na drugiej zmianie i chodza po hali non stop ( tzw. Laczniki covida tego mialo nie byc po to zmiany zostaly wprowadzone) kierownik to wogole przyjezdza kiedy mu sie podoba a Tobie mowia ze masz robic na zmiany. Parodia moze ktos wkoncu cos z tym zrobi bo dlugo tak luedzie nie pociagna

Łubu dubu
@Kris

Nic dziwnego, że pracownicy biura chodzą po hali skoro kierownik od paru lat mobinguje młodych pracowników i świadomie obniża jakość produktów które jadą za granicę(ten człowiek zrobi wszystko dla premii) a najgorsze jest to że brygadziści o tym wiedzą i milczą, bo liczą na podwyżki i premie

Magda

@najman a nadgodziny są więcej płatne?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Kolster?

najman

do oporu

Kazik

Dobrego pracodawcę doceni jedynie równie dobry pracownik, polecam.

Choracy

@Byly pracowbik magazynu. Podstawa ma zawsze jakieś dodatki ,więc może nie do końca wykazałeś się skoro nic więcej nie było? Firma akurat jest dobra i ja polecam.

Anty czop
@Choracy

Wyrazilem swoja opinie, wykonywalem wszystkie swoje obowiazki jedyna rzecza jaka nie umialem robic to wchodzic w (usunięte przez administratora) Ja nie polecam i kazdego bede przestrzegal w pracy na magazynie w kolster inne dzialy mnie nie intresuja, wyrazilem opinie o magazynie...

Asi
@Choracy

A co jest w tej firmie dobrego? To, że z dnia na dzień zostawiają Cię bez pracy jeżeli masz inne zdanie jak pseudo prezes?

inkognito

Witam, Czy ktoś z pracowników firmy mógłby się wypowiedzieć na temat pewnego typka K.I. który był ponoć w waszej firmie kierownikiem . Trafił niestety do firmy w której ja pracuję. I to jest koszmar podpieprza ludzi knując intrygi, kłamie, mataczy i jest po prostu agresywny. Czy to prawda, że od was wyleciał dyscyplinarnie?

Nie powiem
@inkognito

Z tego co słyszałem, tak

Ktoś
@inkognito

Tak to prawda

Byly pracowbik magazynu.

Nie polecam pracy w tak zaklamanej firmie najbardziej przy placzacej kierowniczce ktora na nic poradzic nie umie i nigdy z niczym nie moze sobie poradzic, i tylko zwala na pracownikow a prezes wszystko lyka. Najgorsza praca jaka mialem. Oczywiscie obiecanek bylo a skonczylo sie na najnizszej krajowej. Bieda nie polecam nikomu.

Nieznane

Kierownik produkcji i zastępca kierownika, kierownik powinien odnosić się z szacunkiem do pracowników, brak rękawic, co tam, przecież to nic takiego, niech sobie pokaleczą ręce, ja chcąc wziąć rękawiczki dla siebie i dla ludzi z zakładu, dostałem uwagę, na (usunięte przez administratora) to ruszasz kto ci (usunięte przez administratora) kazał, jak tak dalej będzie to kolster nie będzie miał ludzi do pracy. Gratuluję Prezesowi tak nieogarniętych ludzi

Nickiromero
@Nieznane

Tajson ogarniesz rękawice?

IjoIjo

Jak tu wygląda praca informatyka i ile płacą? Zatrudniają po technikum, chociażby na trochę by przepracować rok by nabyć to doświadczenie. W sumie nie musi być ambitnie , mogę się nudzic reinstalować windowsy co jakiś czas itp..

Gabriela
@IjoIjo

Ciekawe, czy dowiedziałeś się czegoś na ten temat poza GoWork.pl? Wygląda na to, że w ostatnim czasie Kolster szuka pracowników, ale na stanowiskach administracyjnych wymaga dyplomów i doświadczenia (inżynier, konstruktor): http://kolster.com.pl/kariera_17.html Jeśli mimo to dostałeś tam pracę, daj nam znać, na jakim stanowisku i jak oceniasz warunki zatrudnienia.

Maro

Pensje porażka,a kierownictwo jeszcze bardziej,z roku na rok coraz gorzej ,niedługo wszyscy z stamtąd odejdą i pan prezes zostanie sam w tej fabryce..

Zostaw merytoryczną opinię o Kolster - Olsztyn

• Jak się pracuje w Kolster?

Zobacz opinie na temat firmy Kolster tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kolster?

Kolster
  • Lubelska 3