Nilfisk-Advance

Pruszków

Opinie o Nilfisk-Advance

nowy 2015-05-18 17:32
Dałem się skusić bajkami i przeszedłem do nilfisk na handlowca. Długo by gadać, ale niestety syf, sodoma i gomora. Wiele obiecywali, a teraz żałuję, że straciłem możliwość powrotu do poprzedniej roboty. Nie dajcie się nabrać na obietnice, bo teraz prowadzą nabór szeroki i pokutuje ludzi. Szkoda, że potem się nie wywiązują z niczego..
stiga 2015-05-26 14:34
Hej nowy a jak z terminowością wypłaty, i jak wygląda rozliczanie
nowy 2015-06-19 15:51
Co z tego jaka jest terminowość, jak obiecane było jedno, a potem okazało się, że drugie. Niby super firma, zarząd nowy, super cele, ale dobrze brzmi to na rozmowie wstępnej. Potem jakoś wszystko znika..
konik 2015-07-02 06:56
Generalnie robota jak robota, parę latek już mineło. Atmosfery dobrej nie ma, generalnie większość napięć i nieporuzmien - po wyplacie polecą od czasu do czasu. Normalka, nigdzie nie ma miodow.
alek 2015-07-10 08:30
Firma która dużo mówi a malo robi. Zerowy serwis, trzeba świecić oczami przed klientami. Niby sprzedajemy cuda, a jak potem przychodzi co do czego to badziewie. Nie da sie rynku zbudowac, bo kto raz sprobóje to już nie chce wracać.
ja 2015-07-23 09:44
Odnoszę pewne wrażenie graniczące z pewnością, że żadna z osób tutaj piszących nie miała jednak okazji przepracować w tej firmie nawet 1 minuty :) pozdrawiam konkurencję czule :)
zibek 2015-08-04 15:39
Witamy pania prezes na gowork i zyczymy wczutania się w prawdę o firmie.
kot 2015-10-23 15:19
Krytyka krytyką, a prawda jest taka, że mieli dobrych sprawdzonych ludzi, którzy pracowali tam wiele lat i mieli wypracowane dobre układy z klientami, ale ich pozwalniali, bo im było za drogo. Włącznie z samym prezesem, założycielem polskiego oddziału. Takie niby oszczędności. Teraz szukają wiatru w polu: zatrudniają nowych ludzi bez doświadczenia za połowę pensji tych starych albo też znajomych królika i dziwią się, że im obroty spadły. A atmosfera dokładnie taka jak już ktoś wyżej opisał...
Abc 2015-10-26 22:20
No i wykrakałaś, ogłoszenie się pojawiło na KAM. Czy ktoś z obecnych albo byłych może przybliżyć jakie warunki w przybliżeniu proponują tzn. Wynagrodzenie, narzędzia, ewentualny socjal?
Jeśli będą pisać "byli" to proszę Was nie wylewajcie żali tylko konkretnie poproszę. Sam miałem ta nieprzyjemności być w takiej sytuacji tzn. była czystka, cały dział handlowy wymienili i zastąpili nowymi, tańszym i nie koniecznie lepszymi osobami. Wiec wiem jak jest. Konkretne info mi jest potrzebne - jak tam jest w tej firmie.
Dzięki
kot 2015-10-27 16:34
@joaśka, niekoniecznie jest tak jak myślisz. nie ma ogłoszeń, bo pozatrudniali ludzi bez doświadczenia, którzy generują koszty, a nie przynoszą pieniędzy do firmy. wszystko na ten temat.
kot 2015-10-27 16:42
Zresztą popytaj ludzi z branży, jaka tam jest fluktuacja: przez ostatni rok zatrudnili i zwolnili kilka nowych osób, a dodatkowo sami pozwalniali się starzy pracownicy, bo już mieli po prostu dość...
erty 2016-05-06 13:12
z tego co kojarze to izynierow sprzedazy tez szukali
Stary 2017-07-12 16:38
2017-01-10 10:32
Witam Wszystkich,
Firma obecna na rynku od 1999 roku, wiodący producent urządzeń do utrzymania czystości, niestety jak w wielu przypadkach nie dotyczy to rynku polskiego. Obecny zarząd jak i poszczególne komórki mają mgliste lub żadne pojęcie o przedmiocie, którym handlują, wszystko oparte jest na generowaniu zysku na podstawie analiz "słupków w Excelu". W zasadzie większość doświadczonej załogi jest historią, o obecnej (po za nielicznymi wyjątkami) szkoda pisać. Brak jakiejkolwiek stabilności zatrudnienia (po za przyjaciółmi "królika" lub "judaszami"), pomysły oraz procedury wymyślane wewnątrz firmy są mało efektywne, krótkowzroczne bądź ekonomicznie katastrofalne. Zatrudniając się w tej firmie obecnie, (wskutek prowadzonej polityki trwającego "odstrzału" ludzi doświadczonych) trudno będzie się czegokolwiek nauczyć, zdobyć wiedzę i zebrać doświadczenie (nie ma do kogo). Kiedyś w tej firmie panowała bardzo dobra atmosfera, ludzie się wspierali, pomagali sobie nawzajem. Obecnie każdy ciągnie jak mu wygodnie i niewiele z tego wychodzi. SZKODA, BO PRODUKT DOBRY, NIESTETY BEZ ODPOWIEDNIEGO ZAPLECZA TRACI NA RYNKU!?!
Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o Nilfisk-Advance - Pruszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nilfisk-Advance