Nilfisk-Advance

Pruszków

Opinie o Nilfisk-Advance

nowy 2015-05-18 17:32:10
Dałem się skusić bajkami i przeszedłem do nilfisk na handlowca. Długo by gadać, ale niestety syf, sodoma i gomora. Wiele obiecywali, a teraz żałuję, że straciłem możliwość powrotu do poprzedniej roboty. Nie dajcie się nabrać na obietnice, bo teraz prowadzą nabór szeroki i pokutuje ludzi. Szkoda, że potem się nie wywiązują z niczego..
stiga 2015-05-26 14:34:02
Hej nowy a jak z terminowością wypłaty, i jak wygląda rozliczanie
nowy 2015-06-19 15:51:53
Co z tego jaka jest terminowość, jak obiecane było jedno, a potem okazało się, że drugie. Niby super firma, zarząd nowy, super cele, ale dobrze brzmi to na rozmowie wstępnej. Potem jakoś wszystko znika..
konik 2015-07-02 06:56:55
Generalnie robota jak robota, parę latek już mineło. Atmosfery dobrej nie ma, generalnie większość napięć i nieporuzmien - po wyplacie polecą od czasu do czasu. Normalka, nigdzie nie ma miodow.
alek 2015-07-10 08:30:03
Firma która dużo mówi a malo robi. Zerowy serwis, trzeba świecić oczami przed klientami. Niby sprzedajemy cuda, a jak potem przychodzi co do czego to badziewie. Nie da sie rynku zbudowac, bo kto raz sprobóje to już nie chce wracać.
ja 2015-07-23 09:44:33
Odnoszę pewne wrażenie graniczące z pewnością, że żadna z osób tutaj piszących nie miała jednak okazji przepracować w tej firmie nawet 1 minuty :) pozdrawiam konkurencję czule :)
zibek 2015-08-04 15:39:06
Witamy pania prezes na gowork i zyczymy wczutania się w prawdę o firmie.
kot 2015-10-23 15:19:12
Krytyka krytyką, a prawda jest taka, że mieli dobrych sprawdzonych ludzi, którzy pracowali tam wiele lat i mieli wypracowane dobre układy z klientami, ale ich pozwalniali, bo im było za drogo. Włącznie z samym prezesem, założycielem polskiego oddziału. Takie niby oszczędności. Teraz szukają wiatru w polu: zatrudniają nowych ludzi bez doświadczenia za połowę pensji tych starych albo też znajomych królika i dziwią się, że im obroty spadły. A atmosfera dokładnie taka jak już ktoś wyżej opisał...
Abc 2015-10-26 22:20:11
No i wykrakałaś, ogłoszenie się pojawiło na KAM. Czy ktoś z obecnych albo byłych może przybliżyć jakie warunki w przybliżeniu proponują tzn. Wynagrodzenie, narzędzia, ewentualny socjal?
Jeśli będą pisać "byli" to proszę Was nie wylewajcie żali tylko konkretnie poproszę. Sam miałem ta nieprzyjemności być w takiej sytuacji tzn. była czystka, cały dział handlowy wymienili i zastąpili nowymi, tańszym i nie koniecznie lepszymi osobami. Wiec wiem jak jest. Konkretne info mi jest potrzebne - jak tam jest w tej firmie.
Dzięki
kot 2015-10-27 16:34:05
@joaśka, niekoniecznie jest tak jak myślisz. nie ma ogłoszeń, bo pozatrudniali ludzi bez doświadczenia, którzy generują koszty, a nie przynoszą pieniędzy do firmy. wszystko na ten temat.
kot 2015-10-27 16:42:42
Zresztą popytaj ludzi z branży, jaka tam jest fluktuacja: przez ostatni rok zatrudnili i zwolnili kilka nowych osób, a dodatkowo sami pozwalniali się starzy pracownicy, bo już mieli po prostu dość...
erty 2016-05-06 13:12:58
z tego co kojarze to izynierow sprzedazy tez szukali
Zostaw swoją opinię o Nilfisk-Advance - Pruszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nilfisk-Advance