Opinie o Nilfisk-Advance w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nilfisk-Advance. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nilfisk-Advance o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nilfisk-Advance w Pruszków

Bruno Nowy wpis

Brak serwisu do tych produktów , wielu dystrybutorów tej marki zrezygnowało z współpracy z firmą. Dystrybutor na Polskę jest nieosiągalny telefonicznie ( 50minut.połączenia jako drugi w kolejce klient i zero rozmowy) Produkty jednorazowego użytku do momentu drobnej usterki..

Beata Nowy wpis

Pisał ktoś niżej o zmianach na strategicznych stanowiskach, a czy to były awanse wewnętrzne pracowników, czy raczej zatrudnili kogoś nowego z zewnątrz?

Izabela Nowy wpis

I co, jak finalnie te zmiany kadrowe wpłynęły na to jak się pracownikom w tej firmie pracuje? Można już liczyć, że wszystko co proponują na rozmowie ma pokrycie w rzeczywistość? Są te wczasy pod grusza na przykład jako dodatkowy benefit?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Nilfisk-Advance?

ja Nowy wpis

??? czy na pewno w Nilfisk taki system pracy?

Pruszków
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Pruszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
były

Jako były pracownik muszę powiedzieć, że to nie jest dobre miejsce do pracy. Dużo było zmian na strategicznych stanowiskach i to nie wyszło tej firmie na dobre. Jest składanych wiele obietnic, ale nic z nich nie wynika. Wczasy pod gruszą są mitem. Nikt jeszcze nie dostał refundacji, choć deklaracje, że zostanie wypłacona, padały. Ludzie czują się oszukiwani i ich opinie pomijane, a zarząd mówi, ze wszystko jest w porządku i pod kontolą. Nie polecam tej firmy

Klient
@były

Potwierdzam jako Klient, że pomysł na biznes obecnego "Zarządu" ;-), to radość karpi z przyspieszenia świąt i logika postępu zerowa.

Guliwer
@były

Wszystko co napisałeś to bzdura. Powiem tak w du#ie byłeś, guw#o wiesz. Wczasy zostaly wypłacane, a za starych rządów też kolorowo nie było.

Autoryzacja PR obligatoryjna
@Guliwer

@Guliwer brawo, brawo, brawo... Choć Twój komentarz był dosyć sensytywny i persyflażowy, to naprawdę nie masz powodów, aby mieć sobie cokolwiek do zarzucenia. I przede wszystkim respect za mocny, odważny i konkretny przekaz rozwiewający wszelkie wątpliwości wynikające z refundacji dofinansowania wczasów pod gruszą w Waszej firmie. Z Twoim potencjałem Nilfisk zbuduje imperium, a Wasi klienci staną się lojalnymi ambasadorami marki. Tak trzymaj jeżeli będziesz chciał w przyszłości podzielić się swoimi, cennymi refleksjami na tym forum.

@Autoryzacja PR obligatoryjna

@Guliwer przeczytał opinie i wczasy pod grusza wyplacil hehe. Pozdrawiam. Nawet jeśli za poprzedniego Zarządu nie było kolorowo to nie było aż tak źle.

Hanna
@były2

A jak oceniasz aktualną sytuację w Nilfisk-Advance? Fajnie byłoby się dowiedzieć, czy warto aplikować do tej pracy. Z chęcią poznam Twoje zdanie.

@Hanna

Aktualna sytuacja jest taka sama jak opisał Były powyżej. Nic się nie zmieniło przez parę miesięcy i się nie zmieni do póki pracują osoby zarządzające.

Edyta
@były2

@były2, zastanawiam się czy Nilfisk docenia staż pracowników? Czy wraz ze zdobytym doświadczeniem w pracy, czy można liczyć na wyższą pensję lub na możliwość awansu?

@Edyta

Nie, zdecydowanie nie. Wyższa pensja nie zależy od stażu, ale są raz do roku podwyżki małe ale nie można powiedzieć że ich nie ma. Jeśli chodzi o awans to zależy od sraniwiska. Struktura jest płytka wiec nie ma za dużo możliwości

Edyta
@były2

@były2 A możesz powiedzieć, ile natomiast mniej więcej wynosi podwyżka w Nilfisk-Advance? Dzięki.

Major
@Edyta

Edyto Co ja mam tobie powiedzieć, cały magazynek i jeszcze trochę granatów.

jańcio wodnik
@Edyta

guzik tam docenia powywalali tyle osób naprawdę wartościowych... a poprzyjmowali ......

Czy Nilfisk-Advance ma ściśle ustalone godziny pracy?

Regulaminowo tak. O jakie stanowisko chodzi ?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Nilfisk-Advance? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ruskie pierogi ze śrutem

Podstawowych narzedziem pracy jest Glock 19 z gumowymi kulami. Z pojazdów służbowych mozna korzystać z VBL albo AMZ Dzik 2 Telefon na start dostajesz MB-43 z baterią atomową. Korzystasz z życia do pelnego napromieniowania.

Bartosz

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Powodem jest dobra praca?

Karol
@Bartosz

Też mnie zastanawia ta cisza. Na rynku mówi się że jest fatalnie ale nikt nie wstawia żadnych opinii?

mnich

Filip pracujesz tam może?? Ciekawy jestem jak w tej firmie zero nowych opinii.

mnich

Może ktoś napiszę jaka kasa na stanowisku serwisanta technicznego ???

Julita

@Jerzy @Wojtek z archiwalnych już ogłoszeń o pracę znalezionych w internecie (aktywnych nie udało mi się znaleźć) moża wywnioskować, że zapewniana jest umowa o pracę, stabilne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym, szkolenia i niezbędne narzędzia. Serdecznie zapraszam do wyrażenia opinii o pracy w firmie Nilfisk-Advance każdego użytkownika, który miał kontakt z tą firmą szczególnie, że ilość opinii jest jeszcze stosunkowo mała.

Jerzy

Mam zamiar aplikować a wcześniej słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Wojtek

Witam, mam pytanie bo znów na rynku pojawiły się (co prawda ukryte) oferty na KAM i do działu handlowego ( wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że to Nilfisk). W branży krążą raczej słabe opinie co do pracy w Nilfisk - czy ktoś może napisać jak wygląda teraz sytuacja w firmie? czy klienty się prawiły czy nadal jest słabo? z góry dziękuję za info.

Robert S.

Witam, Jak wygląda dzisiaj praca jako handlowiec tej firmie. Ile może zarobić osoba z wieloletnim doświadczeniem w branży urządzeń czyszczących. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Mirka

Jestem sprzątaczką. Pracuję w firmie 3 lata. Mam podstawy 2800 + premia za staż i oszczędność wody. Wyciągam średnio 3800 brutto na miesiąc. Koleżanka w ratuszu i muzeum ma mniej. Jest ok. Tylko słabe są szczotki. Rozlatują się szybko i trzeba czekać na przesyłkę. I ludzie są fleje. Leją na podłogę i schody. Trzeba potem myć.

Stary

2017-01-10 10:32 Witam Wszystkich, Firma obecna na rynku od 1999 roku, wiodący producent urządzeń do utrzymania czystości, niestety jak w wielu przypadkach nie dotyczy to rynku polskiego. Obecny zarząd jak i poszczególne komórki mają mgliste lub żadne pojęcie o przedmiocie, którym handlują, wszystko oparte jest na generowaniu zysku na podstawie analiz "słupków w Excelu". W zasadzie większość doświadczonej załogi jest historią, o obecnej (po za nielicznymi wyjątkami) szkoda pisać. Brak jakiejkolwiek stabilności zatrudnienia (po za przyjaciółmi "królika" lub "judaszami"), pomysły oraz procedury wymyślane wewnątrz firmy są mało efektywne, krótkowzroczne bądź ekonomicznie katastrofalne. Zatrudniając się w tej firmie obecnie, (wskutek prowadzonej polityki trwającego "odstrzału" ludzi doświadczonych) trudno będzie się czegokolwiek nauczyć, zdobyć wiedzę i zebrać doświadczenie (nie ma do kogo). Kiedyś w tej firmie panowała bardzo dobra atmosfera, ludzie się wspierali, pomagali sobie nawzajem. Obecnie każdy ciągnie jak mu wygodnie i niewiele z tego wychodzi. SZKODA, BO PRODUKT DOBRY, NIESTETY BEZ ODPOWIEDNIEGO ZAPLECZA TRACI NA RYNKU!?! Pozdrawiam.

erty

z tego co kojarze to izynierow sprzedazy tez szukali

kot

Zresztą popytaj ludzi z branży, jaka tam jest fluktuacja: przez ostatni rok zatrudnili i zwolnili kilka nowych osób, a dodatkowo sami pozwalniali się starzy pracownicy, bo już mieli po prostu dość...

Abc

No i wykrakałaś, ogłoszenie się pojawiło na KAM. Czy ktoś z obecnych albo byłych może przybliżyć jakie warunki w przybliżeniu proponują tzn. Wynagrodzenie, narzędzia, ewentualny socjal? Jeśli będą pisać "byli" to proszę Was nie wylewajcie żali tylko konkretnie poproszę. Sam miałem ta nieprzyjemności być w takiej sytuacji tzn. była czystka, cały dział handlowy wymienili i zastąpili nowymi, tańszym i nie koniecznie lepszymi osobami. Wiec wiem jak jest. Konkretne info mi jest potrzebne - jak tam jest w tej firmie. Dzięki

kot

@joaśka, niekoniecznie jest tak jak myślisz. nie ma ogłoszeń, bo pozatrudniali ludzi bez doświadczenia, którzy generują koszty, a nie przynoszą pieniędzy do firmy. wszystko na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Nilfisk-Advance - Pruszków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nilfisk-Advance?

Kandydaci do pracy w Nilfisk-Advance napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nilfisk-Advance