Opinie o Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A. w Wadowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A. w Wadowice

nowy

Witam, niedługo kończę liceum i chciała bym wspólnie ze swoim kolegą zacząć pracę na umowę zlecenie. Mógł by ktoś szczerze streścić jak wygląda taka praca? bo nie jestem pewna czy wszystkie komentarze są prawdziwe Głównie chodzi mi o zarobki, rodzaj wykonywanej pracy i warunki Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Casual

Pan Władysław- Najszczerszy człowiek w Pack Plusie :D Więc proszę pomyśleć- szczerością nikt nie grzeszy... ( mimo że jest darmowa i jeszcze skąpstwa nie brakuje) więc radzę o dokładne rozważenie w podjęciu decyzji o pracy w firmie.

Vifon

Praca świetna, pieniądze bardzo dobre, po kilku przepracowanych latach można liczyć na wysokie premię i podwyżki. Jeśli chodzi o umowę zlecenie pieniądze bardzo dobre, idze się dorobić Mercedesa lub Lexusa... Tak wygląda to w snach ale w rzeczywistości jest odwrotnie. Warunki z dnia na dzień coraz gorsze, kobiety (zwane w firmie "babami") zarobią najmniej przy tyraniu na sklejarkach, podobnie "dziadki" z obieraka choć oni maja nieco lepiej. Praca na umowę zlecenie wygląda jeszcze gorzej, osoby te w niektóre miesiące ciężko mają wyciągnąć 1000 zł. Taki kraj i firma niestety to wykorzystuje. Polecam tej pracy unikać lub traktować ja jako chwilowe zatrudnienie - totalny brak perspektyw Ps pozdrawiam Pana Władysława! Byle do emerytury!

TS

"Inni mają gorzej"

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista w dziale zarządzania jakością.
Leszno
Zadowolony krecik

Te opinie wyżej to chyba o jakimś innym zakładzie są. Przecież w Pack Plusie jest dobrze. To ,,siódme niebo".. Kompetentna kadra kierownicza. Zadbane maszyny. Doskonała organizacja. Wyśmienita atmosfera. Pierwszorzędna współpraca. Lojalność pojawia się na każdym kroku. Spokojna, cicha praca, zwłaszcza na SKLEJARKACH!!! . . . . A później się człowiek budzi.

nooo...... i z tymi dwoma ostatnimi opiniami się zgadzam :)Szczerze dobrze napisane sama prawda i samo zycie :) Gdzie nam będzie lepiej jak nie w pack plusie??? Haha w lecie 38st w zimie 6st :) Pracodawcy dbają o pracowników najlepiej jak potrafią, czyli wogóle nie dbają no z wyjątkiem swoich kieszeni żeby je zapełnić a reszta to robale co każdemu przeszkadzają.......- .....nic dodać nic ując :D

casual

Pracodawcy uczciwi ale bardzo skąpi ;) Jeżeli ktoś ma umowę zlecenie- ma " nieciekawie" tylko dlatego, że nie ma umowy o pracę gdyż nawet Kobiety mają problem z zaaklimatyzowaniem " nowych, młodych ludzi do pracy". Być może to wynika z tego, że boją się o własne 4 litery. Przy czym nie powinny bo nie sądzę,by ktoś o zdrowych zmysłach pracował długo za takie wynagrodzenie. W każdym razie wśród kierowników panuje WIELKIE niedomówienie.. Jeden góruje a 2 to pionki. Jak ktoś ma żelazne nerwy to można to przeżyć. Ludzka głupota czasem nie zna granic. Panuje wieczny chaos. To tyle odnośnie klimatu. Co do pracy- różnie. Najgorzej jak powyżej napisano- NA SKLEJARACH. Niektórzy operatorzy w niczym nie pomogą a jedynie staną obok i "ciągle im mało". ( nie wszyscy ale większość- także trzeba dobrze trafić :D ) W każdym razie ktoś kto szuka doświadczenia życiowego ( bo na pewno nie zawodowego) to dobre miejsce na " na niezłą lekcję życia". W dwóch słowach: NIE POLECAM

robiinnn

Byłem pracownikiem zakładu i mogę powiedzieć że pracodawcy bardzo uczciwi, pieniądze są wypłacane zawsze na czas,niestety w zakładzie na tym najniższym szczeblu panuje okropna atmosfera,baby i obierak mają najniższe wypłaty a najwięcej muszą się urobić,zdecydowanie kobitki z flekso oraz panowie mają życie jak w madrycie gdyż większość czasu przesiedzą,dziwie się również że te kobiety na sklejarkach jeszcze tam nie padają jak muszki przy tych pudłach,ja niebyłbym wstanie tak robić,ogólnie dla Panów praca na maszynach jest dochodowa choć cały czas narzekają a jakoś wszyscy trzymają się kluczowo swoich stanowisk.Ja pracując na zlecenie nie otrzymywałem platnego urlopu ale pieniądze co miesiąc były i z tego się cieszyłem,było raz lepiej a raz gorzej,niestety muszę pominąć fakt mojego odejścia-redukcja etatowa ,ale dzięki temu znalazłem coś lepszego,dzięki zakładowi zdobyłem doświadczenie które jest cenne .Więc kto chce pracować to proszę przyjść i zobaczyć jak działa ta firma i samemu sobie ocenić.

........t

Aaaaa i jak chcecie mieć awans to możecie zawsze awansować na sprzątacza lub sprzątaczke na hali oczywiście ;) Test białej rękawiczki przez P.prezes nie zdany wszędzie kurz hmmmmmm.....no cóż w końcu to drukarnia pełno pyłu ,talku i za to się dostało pracownikom ;) Od dziś latamy ze szmatką zamiast zająć się pracą taką jaką powinniśmy :)

debil

tak zgadzam się z tymi opiniami tam nie ma szans rozwoju jak nie masz znajomego panują króliki bo mają wujcia kierownika który mysli że jest bogiem i nie pamięta jaj spał przy sztancy i było dobrze a teraz mu władza na mózg pie..

życzliwa :)

najniższa krajowa :) 1400zł na start na flekso 1200-1300zł pierwsze wypłaty. O Awansie nie ma mowy ludzie tu pracujący po naście lat wciąż na strych stanowiskach,z urlopami raczej nie ma problemu,nadgodziny płacone normalnie. Do Kasiulki:: jeśli chcesz przejść do packa plusa nie licz na możliwość rozwoju, tutaj raczej zwykłych pracowników cofają do tyłu zamiast szkolić na lepsze stanowiska :/ Idźcie na offset tam się nie urobicie szczególnie panie które odbieraja po 8 godz same z taśmy, żal.pl

zainteresowany

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jako operator maszyn fleksograficznych z 2 letnim doświadczeniem, ile bym mógł dostać na start w Pack Plusie, czy jest możliwość odrazu pracy na maszynie, jak wygląda sprawa z urlopami, nadgodzinami. Czy faktycznie jest tak źle jak piszecie ? Pozdrawiam

dżiunia

ściezka awansu jest jak się na produkcji nie sprawdzisz to może awansujesz na magazyn

eldorado

Witam, patrząc na te wypowiedzi muszę się z większością zgodzić. Pracę można polecić tym kto ma tam znajomego (usunięte przez administratora) Wracając do tematu, to kto jest zdesperowany nieco, chce nabyć doświadczenia, posiada stalowe nerwy, nie zależy mu na premii, jest bogaty z domu ten może spróbować.

miła

czepki, czepki i jeszcze raz czepki hahahaah masakra. Gorzej jak w mięsnym :)

john

nic dodać nic ująć :) totalna porażka, chcecie iść do cyrku???? To zapraszamy :D

s

[usunięte przez moderatora] a co do pracy w pack plusie to nie polecam z kierownikami sie coraz gorzej pracuje szczególnie z jednym co jest naprawde chamski i nie szanuje ludzi pozatym chyba w więzieniu są lepiej traktowani i mają lepsze warunki pracy, tyle w tym temacie :)

Maciej

Ha Ha Ha chyba zlozylem papiery do przedszkola :D

Do Zainteresowana

Nie wiem o co chodzi ale wiem że Panie w szatni lubią sobie wypić wiem bo widziałam jak po II zmianie siedziały w kółku i piły

GRZEGORZ TROJANOWICZ

Do Każdego kto ubzdurał sobie, że "wiadoma" opinia wyszła z pod mojej ręki: otóż pragnę uświadomić Wasze kubusiowe rozumki, że tak nie jest. Głównie dlatego, że mam na tyle jaj, żeby się podpisywać pod swoimi opiniami i brać odpowiedzialność za swoje wypowiedzi. Jak widać po wpisach wyżej, fraglesy tego nie potrafią. Niestety zostałem zmuszony do zniżenia się do ich gimnazjalego poziomu i wyjaśniania prostackich oskarżeń. Ze sporą częścią tamtej wypowiedzi "pacownika" się zgadzam...ale nie ze wszystkim. Fakt-między kierownikami szwankuje współpraca, która niekorzystnie odbija na pracy zakładu. Fakt-niska dbałość o maszyny (niestety, chodzi też o pracowników szeregowych). Co do pracowników się nie wypowiadam, bo ani ich pracowitość [usunięte przez moderatora] mnie nie interesują. Nie mi to oceniać. Nie jestem jakoś szczególnie zadowolony z pracy w zakładzie w którym ważniejsza jest polityka i wzajemne przepychanki niż faktyczna praca. Poza tym dwa razy bym się zastanowił nad odejściem, nawet gdyby mi się coś trafiło...a były okazje. Jak ktoś ma pytania to proponuje zwrócić się od mnie osobiście a nie gdybać sobie w gronie wzajemnej adoracji. A co do opinii dla kogoś kto chciałby tu pracować, to proponuję spróbować (pracy jest tu dość). Zawsze można odejść jak nie pasuje. I TO JEST MOJA OPINIA, DOTARŁO???

Zostaw merytoryczną opinię o Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A. - Wadowice

• Jak się pracuje w Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A.
  • Chopina 39
    34-100 Wadowice

Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A.