Opinie o Stangl Technik Polska Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Stangl Technik Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stangl Technik Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stangl Technik Polska Sp. z o.o. w Świdnica

Czarek

@Trevor Zawsze mozna zmienić firmę jeśli jest tak źle. Albo być dobrym dobrym i zadowolonym pracownikiem.

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na forum o Alpine-Energie Polska Sp. z o.o. w Organizacji w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Z daleka

90% wpisów jest prawdziwa i merytoryczna.

@Z daleka

dzięki za info haha

Stangl

Alpine Energie = EQOS Energie = Stangl Technik. => ta sama firma zmieniająca nazwę i właściciela ( fundusze inwestycyjne ) średnio co 4 lata

Stangl

Historia zatoczyła koło , trzon firmy przeszedł następujące zmiany właścicieli i nazw => Stangl Polska => MCE Stangl Polska => YIT Polska => Alpine Energie = > EQOS Energie => Stangl Technik . Taka to historia większości pracowników tego zespołu

Aneta

W internecie oraz innych powszechnych źródłach informacji nie można znaleźć, żadnych ofert pracy w firmie Alpine-Energie Polska. Czy ktoś jest w posiadaniu informacji w jaki sposób pracodawca rekrutuje pracowników do swojej firmy? Czy, aby pracować w firmie Alpine-Energie Polska należy być poleconym przez znajomego? A może jest to firma do której trudno się dostać z uwagi na małą liczbę zwolnień pracowników? Podzielcie się z nami swoimi informacjami na temat firmy Alpine-Energie Polska.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Stangl Technik Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
qwerty11

To już znowu STANGL

Aneta

@Z daleka, zgadzasz się z treścią ostatnich wpisów na tym forum poświęconym Alpine-Energie Polska Sp. z o.o. w Organizacji. Jednak zostały one zamieszczone dwa lata temu, a z pewnością sytuacja w tej firmie jest dynamiczna i warto z tego względu aktualizować informację na jej temat. Jeżeli jesteś nadal pracownikiem tej firmy, to proszę Cię o przedstawienie własnej opinii o tym pracodawcy.

Serwisant piekarz albo grabarz

Szesc lat i to wystarczy przez pierwsze cztery bylo dobrze ale ostatnie dwa to dramat.(usunięte przez administratora)

misiek

firma ma swoje motto takie "dachy w dobrym stylu" no i wydaje mi się, ze naparwde dobrze to wygląda jeśli chodzi o prace, bo daja od razu na starcie umowy o prace a to też na pewno dobrze rokuje na przyszłość no i masz też zabezpieczenie w razie czego.

ost

Teraz to już nie Alpine-Energie tylko EQOS Energie, firma zmieniła nazwę pod koniec wakacji zeszłego roku. Nowa nazwa handlowa to pewnie nie wszystko, co się zmieniło w firmie jak mniemam. Może ktoś polecić prace tutaj, bo 24 marca, czyli tydzien temu wystawili aż pięć ogłoszeń pracy i jedno mnie bardzo zainteresowało.

Miłorz

Ja to bym się obawiał na miejscu tych ludzi co tak chętnie bez języka wyjeżdżają... Różne sytuacje losowe mogą nastąpić, a będąc w zupełnie nieojczystym miejscu warto być przygotowanym na wszelką możliwość. Chyba, że jakieś biuro jest w stanie zadbać o pracowników, a ja nic o tym nie wiem? Powiedzcie jak to wygląda.

Monia

A jak z pracą w oddziale w Poznaniu ? Jak traktują pracowników itp

peck

a jak tam w Warszawie ? same plusy ???

Gregory

Długo powstrzymywałem się przed komentarzem odnośnie tego pracodawcy. W ALPINE-ENERGIE pracuje się dosyć dobrze, lecz niesmak jest ((usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) Rynek pracy w tym mieście jest dość ograniczony, więc ciągnie swój swego.(usunięte przez administratora) ALPINE-ENERGIE jest tworem jak wiele innych, czyli polskim oddziałem zagranicznej firmy w Polsce. Zasada jest prosta, "wolność Tomku w swoim domku, dopóki odprowadzasz ustalony procent do Austrii a reszta..."

Marian

Hmm... Cóż można powiedzieć. (usunięte przez administratora) Zarobki zwykłych ludzi przyzwoite, znajomków prezesa powalające. Warunki pracy bardzo dobre. Gdyby nie te (usunięte przez administratora)...(usunięte przez administratora)W biurze nie lepiej, znajomki i kolesie. Ogólne wrażenie - dziwne. Ale się pracuje dalej.

woda

jak tam w Alpine? Huku dużo ?

adzik

powiedzcie jak sie pracuje w Alpinie zwłaszcza w biurze /jak atmosfera i jak stoj firma finansowo ????

Justyna

Pracodawca ogólnie niezły. Zależy czy trafisz do biura czy budowę. Najważniejsze, że wypłata ZAWSZE na czas, pieniądz niezły. A to, że połowa biura to rodzina i znajomi to już Polski standard.

Zostaw merytoryczną opinię o Stangl Technik Polska Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Stangl Technik Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stangl Technik Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stangl Technik Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stangl Technik Polska Sp. z o.o.