Opinie o Stangl Technik Polska Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Stangl Technik Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stangl Technik Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stangl Technik Polska Sp. z o.o. w Świdnica

pracujący

Firma spełniła moje oczekiwania, więc tu zostałem jak na razie. Pracuje się jak to w robocie, że różnie to bywa, ale wypłata jest na koncie zawsze. Tak ogólnie rzecz biorą jest porządnie.

velo
@pracujący

no dziwne, żeby wypłaty nie było. ale rozumiem, że firma daje radę i warto złożyć papiery?

@velo

Napisałem o tym ze względu na poprzednie doświadczenia, według mnie daje radę

velo

a, rozumiem. dzięki

Hanna
@pracujący

Poza kasą na czas jakie są inne plusy? Piszesz, że jest porządnie czyli o co chodzi, bo to ogólne stwierdzenie, powiedz coś o dodatkach, umowie czy choćby przestrzeganiu przerw, urlopów itd.?

@Hanna

Porządnie, czyli są zachowane odpowiednie warunki pracy

@Hanna

Co do wymienionych kwestii, owszem, są przestrzegane

@Hanna

A co do dodatków, to opieka medyczna, multisport, PPE

@Echoes

dofinansowane czy pokrywane w całości ten multisport i opieka ?

co to to ppe?

@nwm

Pracowniczy program emertyalny

@Echoes

i na jakiej zasadzie to działa?

@Echoes

mam nadzieję, że nie głupie pytanie

sussi
@nwm

to można dobrowolnie dołączyć z tego co czytałem, ale znajdziesz o tym sporo w necie jak to mniej więcej działa

doorek

Ktoś może wie czy te oferty na stronie to aktualne są? Może ktoś składał ostatnio i dostał odpowiedz. Bo ja bym złożył, ale jak to ma sie od ściany odbić to bez sensu by było

@doorek

na praca pe el masz aktualne - wraz z datą dodania, więc to powinno rozwiać wszelki wątpliwości.

@Yiu

Okej to już będę wiedział, dobrze że odpisałeś. Pracujesz może jako serwisant instalacji? Chciałbym się dowiedzieć jak tu wygląda praca

@doorek

tak, a co w sumie chcesz wiedzieć?

@Yiu

Im więcej tym lepiej. Jakie warunki, czy się oferta zgadza z tym co jest na codzień, jakie możliwości ewentualnego awansu. Takie kwestie

@doorek

dla mnie to tak kasa się zgadza, więc wszystko się zgadza, tak jak luknąłem w ofertę to wszystko jest

@doorek

tam w ofercie to miałeś, że rozwój odpowiadający twoim potrzebom, więc no jest to dość indywidualane

@Yiu

Mhm, a opieka medyczna to w jakiej części jest płacona przez Stangla?

@Yiu

Czyli faktycznie tak indywidualnie dobierają. I często można skorzystać ze szkoleń?

dla pracowników pokrywają całość

@doorek

czy często to nie wiem, bo to dla każdego będzie inaczej, zależy w czym bierze udział

@Yiu

Okej, a rodzinę to można po prostu dołączyć. Dobrze rozumiem?

@Yiu

Gdyby ktoś coś wiedział na ten temat to proszę o info.

Morlock
@doorek

@Yiu dobrze mówił. Opiekę medyczną dla pracowników w całości pokrywa Stangl, ale już ubezpieczenie członków rodziny pokrywa sam pracownik w swoim zakresie.

Miko

Cześć, rozglądam się za nową pracą i chętnie dowiem się jak się Wam pracuje w Stanglu. Oferty wyglądają całkiem spoko, ale fajnie byłoby poznać jakąś aktualną opinie pracowników o warunkach tutaj

@Miko

Łatwiej będzie rozwinąć temat warunków, jak powiesz o jakie stanowisko ci chodzi, bądź chociaż przybliżysz dział. Co do ogółu firmy, mam pozytywne zdanie, jest w porządku. Ale jednak, w każdym dziale może być różnie, więc ciężko tak uogólniać

@111

Złożyłem CV na technika obiektu. Nie byłem pewniem czy ktoś się tu taki znajdzie, więc jakoś zapytałem o ogólniejszą opinie

@111

Ale faktycznie jakieś warunki pewne mogą być inne w różnych kwestiach. To mam nadzieje, że znajdzie się ktoś kto to troszkę uszczgółowi

uszczegółowi*

@Miko

Przyjmują teraz na to stanowisko?

@Miko

Na tsonie nie widziałem takiej oferty

stronie*

@jam

ja przez pracuj pe el składałem

@jam

nie wiem czy nadal jest ta oferta

Jest

@Miko

Na portalu praca pl, jak i pracuj pl

@Gość

ale w sumie spoko, bo jeszcze nie dzwonili to przy okazji wiem, że nadal zbierają cv

Teresa
@Miko

Ej i jak tam? Dzwonili w końcu?

aritto

Na ile zmian praca?

sims
@aritto

ale na jakiem stanowisku?

@sims

nie ma znaczenia, bo w firmie nie funkcjonuje praca zmianowa.

sims
@elemele

okej, w całej firmie nie znam godzin pracy tylko na swoim, więc nie chciałem odpowiada w ciemno

@elemele

a po ile godzin? też wszyscy tyle samo?

@koko

nie, godziny pracy nie są jednakowe dla wszystkich pracowników firmy, zależy jaki charakter pracy

@elemele

a dla kosztorysanta to jakie będą?

@elemele

Weekendy też pracujecie czy tylko od pon do pt?

@koko

nie pracuję na tym stanowisku i nie wiem

@elemele

okej, rozumiem, myślałem, że się może orientujecie kto jak pracuje, ale w sumie nic dziwnego, że nie, pewnie każdy się zajmuje swoją robotą i tyle

@koko

no jest tu trochę pracowników, więc jest jak myślisz. Trudno się orientować w godzinach pracy każdego stanowiska

@Bogdan

Też mnie ciekawi czy praca w weekendy obowiązuje, dajcie znać

@elemele

To na jakim stanowisku pracujesz?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Stangl Technik Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
baku

Czy są zapewniane jakieś dojazdy?

Na budowę mi chodzi

@baku

ale zdarza się, że są dojazdy busami

@reson

nie zawsze tak jest tak?

Od czego to zależy?

no chyba napisałem

@baku

od organizacji na danym projekcie

@baku

nie pracuję na każdym, żeby móc się jakkolwiek szerzej wypowiedzieć

@reson

Okej okej, myślałem, że są jakieś bardziej konkretne czynniki po prostu

Rozumiem

pan

Czy dostaje się odpowiedź bez względu jaka jest? I ile się czeka

Bird
@pan

Ciężko powiedzieć...raczej mało osób, które się nie dostały wraca na forum, żeby się podzielić informacją, czy była odp zwrotna, czy nie

pan
@Bird

a dużo jest etapów czy raczej jedna rozmowa?

Bird
@pan

Myślę, że to już zależy od stanowiska

Teo

Rekrutacje odbywają się wyłącznie stacjonarnie, czy może też być forma online?

@Teo

raczej stacjonarnie, nigdzie nie zaznaczają, żeby było zdalnie

Teo

Okej, dzięki

ee
@Yiu

myślisz ze zgodziliby się na zdalną rekrutacje na prośbę?

@ee

nie mam bladego pojęcia

ee
@Yiu

okej, to będę musiał zagadać o to. no nic, dzięki

Kondzio

Jest tu ktoś z serwisu gwarancji? Składam tu aplikacje i chciałbym się czegoś dowiedzieć

@Kondzio

Przede wszystkim jak się tu pracuje, czy właściwie warto

@Kondzio

Ja akurat nie z tego działu, ale mogę przedstawić moją opinię na temat samej firmy, jeśli chcesz

@Kondzio

Źle kliknąłem, oczywiście jestem pracownikiem

@Kondzio

Jak chodzi o samą firmę to warto, bo proponuje całkiem niezłe warunki.

@karat

Pewnie, taka opinia też mi się przyda

@karat

A jakie te warunki, możesz coś więcej o tym napisać?

@karat

Chyba że to się jakoś mocno różni dla innych stanowisk?

@Kondzio

Na pewno są jakieś różnice. Ja miałem tu na myśli, że są normalne umowy o pracę, zarobki całkiem niezłe (ja nie narzekam, ale też nie wiem ile kto zarabia, nie wypytuję), no i ludzie bardzo w porządku

@karat

Tak myślałem, że jakieś pewnie będą, ale to konkretniej będę wiedział po rozmowie pewnie

@karat

No o zarobki to nie wypytuję bo to z najczęściej dość indywidualnie jest

@karat

Ale brzmi to dość dobrze, także może coś z tego będzie

Bogdan

Jak tak w Stanglu teraz? Bo się zastanawiam czy nie wrócić

@Bogdan

nie wiem jak było kiedy ty pracowałeś, więc nie mogę się odnieść (za mało danych) ale jest okej. stabilna sytuacja. więc jak masz ciągoty, żeby ponownie się zatrudnić, to myślę, że to nie jest zły pomysł, ale to już sam musisz ocenić

@435

A ze cztery lata pewnie. Wiem, że sam muszę ocenić tylko takich opinii szukam jak wiele się zmieniło i czy jest w porządku

@Bogdan

A to ja 1,5 roku, więc ciężko mi oceniać pod kątem zmian, bo nie wiem co się działo na przestrzeni całych 4 lat. Ale tak jak mówię, moim zdaniem jest dobrze

@435

Okej, dzięki. Pomyślę jeszcze i zobaczymy co z tego wyniknie. O ile w ogóle mnie będą chcieli z powrotem

@Bogdan

to kwestia wolnego miejsca i tego jak wam się współpracowało moim zdaniem

@435

No tak. Współpraca była dobra, zwolniłem się, bo pojawiło się coś potencjalnie lepszego na mojej drodze, więc chciałem spróbować czegoś innego. Nie do końca wyszło, stąd myśli o powrocie.

@Bogdan

rozumiem, samo życie akurat, ale w takim razie to próbuj. Wysyłaj cv czy tam zadzwoń

Tak zrobię, dzięki.

Karpenter

Praca na stanowsku serwisanta central wentylacyjnych, klimatyzacji... To jest praca cały czas w rozjazdach, Ten tydzień możesz mieć w swoim mieście miło i przyjemnie, ale za tydzień wysyłają cię w delegację. Praca brudna - czyszczenie central wentylacyjnych; w ciągłym pędzie do kolejnych obiektów do serwisowania; Podejście przełożonych zazwyczaj słabe - palenie w samochodzie na porządku dziennym - "jak ci się (usunięte przez administratora) nie podoba to (usunięte przez administratora) z buta!". A szefostwo firmy jakieś takie drętwe, patrzy na zwykłych pracowników z góry, jak na (usunięte przez administratora) od brufnej roboty;

serwis
@Karpenter

idąc na to stanowisko nie wiedziałeś jak ono wygląda? Wiadomo, że to nie robisz siedząc przy biurku

Roch

W ofercie na stanowisko technika obiektu jest zapis wymagający znajomości obsługi programów technicznych - kojarzy ktoś o jakie konkretnie programy chodzi?

ak
@Roch

a to nie jest przypadkiem tak że jak startujesz na takie stanowisko to powinieneś wiedzieć? tak tylko sobie gdybam

@ak

Nie nie jest tak. Programów jest cała masa, skąd mam wiedzieć, na których ta konkretna firma pracuje?

@ak

wszedłeś tu sobie gdybać czy masz jakiś lepszy cel wizyty?

ak
@sombre

a jakie to ma znaczenie? mam prawo wtrącić swoje 3 grosze. plus, kolega wyżej mnie wyjaśnił, więc chyba nie ma co dodawać.

@sombre

Dobra, wpisze co mam i zobaczymy...powiesz jak wygląda rozmowa? Kojarzysz coś? Nie wiem na co się mogę nastawiać.

@Roch

już mnie chwilę nie ma w firmie, ale coś tam w głowie chyba zostało. Na pewno była sensowna i chyba bez większego stresu

@sombre

Ok, dzięki. Pewnie i tak każda może wyglądać zgoła inaczej, więc w sumie nie jest to aż tak istotne. Będzie co będzie

@Roch

to też na pewno. warto przynajmniej spróbować, najwyżej się nie uda i tyle.

Ork

Chcę napisać o tej pracy coś bo kilka lat już robię i chcę docenić. Za warunki finansowe bo są przyzwoite moim zdaniem i za dobrych ludzi, którzy wiedzą co robią. Pozdrawiam.

@Ork

na jakim stanowisku robisz?

@gargul

Jako serwisant a co?

@Ork

a bo złożyłem cv tutaj, ale ja na inżyniera budowy

@gargul

to powodzenia

@Ork

a może znajdzie się tu jakiś inżynier, który wyrazi swoją opinie?

witą

Mam pytanie dotyczące pomocnika serwisanta bo pomyślałem że mógłbym się dostać bo jakichś wielkich wymagań za bardzo nie trzeba. Tylko tą znajomość urądzeń to mam, nie wiem czy wystarczającą ale tak czy siak spróbuję. Czy jak piszą że gotowość do zrobienia uprawnień to znaczy że mnie wyślą od razu jakbym się dostał na zrobienie?

@witą

i jeszcze jedno, zatrudniał się ktoś jako pomocnik a potem wskoczył na serwisanta? Jakby mi się spodobało to jednak chciałbym jakoś wyżej potem wskoczyć najlepiej.

MZU
@witą

Jak będziesz spełniał wymagania to czemu nie? Lepiej wziąć kogoś z wewnątrz jak jest potrzeba. A z tymi wymaganiami to teź, wszystko ci powiedzą na pewno na rozmowie, będzie potrzebne to sobie zrobisz. Póki co jedną rzecz na raz proponuję rozwiązywać.

@MZU

wiem, że lepiej, ale co firma, to obyczaj, różnie to bywa

@MZU

Dzięki

xxx

Witam. Czy jeżeli mam nie mam typowo wykształcenia elektrycznego ale doświadczenie co tam wymagane to mogę się dostać?

@xxx

Nie napisałem chodzi mi o serwisanta sygnalizacji

Diego
@xxx

No a jak masz w ogłoszeniu?

guciu
@xxx

to masz czy nie masz bo się pogubiłem?

guciu
@xxx

wymagane jest i wykształcenie elektryczne i doświadczenie przy podobnych pracach jak np sieci energetyczne itp

@guciu

ale czego nie zrozumiałeś konkretnie?

@guciu

nie mam wykształcenia, ale mam doświadczenie

okej, dziękuję/

@guciu

Czyli że wykształcenie i doświadczenie jest wymagane i zwracają na to uwagę przy rekrutacji. A potrzebne są uprawnienia SEP czy można podobny kurs zrobić sobie już podczas pracy? Wysyłają na takie szkolenia nowych pracowników?

Karo
@Bogdan

Są mile widziane i oferują możliwość dokształcenia, więc myślę, że na taki kurs mogą też wyslać

@Karo

okej, tylko pytanie jak bardzo jest mile widziane i czy bez tego rzeczywiście się dostanie

Karo
@xxx

To też kwestia losu jak podejrzewam. Jak parę osób z tobą się przyjmuje i tylko ty nie będziesz miał no to zaważyć może to jak pójdzie na rozmowie na przykład. Nie da się tak powiedzieć na ile procent się dostaniesz, byłoby za prosto.

Sokół

fizyczni mają szansę na jakąś premię? jak tak to za co idzie dostać?

@Sokół

Za brak absencji

Sokół
@yax

klasyk, myślałem że coś więcej rzucą, ale niech będzie

Brodaty
@Sokół

Widziałem na ogłoszeniu, że jest prywatna opieka medyczna. Z jakiej firmy? To pokrywa pracodawca czy jak to wygląda?

@Brodaty

Jest z Luxmedu i za pracownika koszty faktycznie ponosi pracodawca

@Brodaty

Ale jakby ktoś chciał dołączyć do opieki swoją rodzinę to już płaci z własnej kieszeni

Brodaty
@yax

Super, o coś takiego mi właśnie chodziło bo już mam szczerze dosyć czekania w kolejkach i miesiącami na wizytę, gdzie często gęsto już człowiek nawet zapomina, że był chory tak naprawdę hehe. Wiem bo znajomy ma, że jak z pracy jest jakiś taki pakiet no to dużo łatwiej cokolwiek załatwić no i też na trochę innej zasadzie także fajnie. Dzięki wielkie.

szczupak
@Brodaty

oby tylko takie problemy że zapomnisz o chorobie. na publicznej opiece. no ale nie ma co się rozwodzić niepotrzebnie

Bolek
@szczupak

zawsze mi się wydawało że inne sprawy przeważają nad podjęciem pracy a nie to czy jest opieka. oczywiście wiadomo fajnie że jest i sam chętnie korzystam ale jak szukałem prace to bardziej mnie interesowały warunki pracy obowiązki i kwestie finansowe

obrońcazurzędu
@Bolek

a co cie obchodzi co dla kogo jest ważne? może dla niego akurat najważniejsza kwestia jest ta z opieką i nic ci do tego.

Bolek
@obrońcazurzędu

spokojnie, tylko powiedziałem o swoich priorytetach, nie umniejszam nikomu jak ma inne, po prostu mnie to trochę dziwiło i tyle. nikogo nie obraziłem, więc chyba mam prawo wypowiedziec swoje zdanie, nie?

nick
@yax

a są jakieś pakiety? czy to jeden tylko do wyboru

Smek

Jak tam jest z ubezpieczeniem zdrowotnym? Wszystko zapewnione tak, jak powinno być?

jest Luxmed

@Smek

rodzinę też można podpiąć, ale nie wiem na jakich warunkach, bo nie korzystałem

@Smek

chyba, że chodzi o takie ubezpieczenie - ubezpieczenie. to też oczywiście jest, bo mamy umowy o pracę bez wyjątku

@azar

No to świetnie, głównie zalezy mi jednak na tym zdrowotnym właśnie, zeby rodzina tez mogła korzystac.

@azar

Ja już się sam zorientuje na jakich to jest wszytsko zasadach, na razie chciałem tylko wiedziec czy w ogóle jest.

@azar

A umowa o prace zawsze lepsza niz zlecenie albo jakaś inna.

Dzięki za wszystkie informacje

lux
@Smek

Na zasadach takich, że firma finansuje podstawowy pakiet. Jeśli ktoś chce rozszerzony, czy dołączyć członków rodziny to wtedy już dopłaca.

Ikar
@lux

Miło, że jest w ogóle taka opcja, bo ja np korzystam, dołączyłem rodzinę do tego i jestem zadowolony

Damian
@Ikar

To się składa jakiś wniosek? Od początku można się o to ubiegać?

Olo

Jakie są możliwości awansu czy jakiegoś rozwojy?

@Olo

możliwości może byc wiele ale to zależy też od tego jak będziesz pracować no i przede wszystkim czy w ogole będziesz pracowac. jeszcze cie nie przyjęli a już awanse w głowie? chociaz z drugiej strony trzeba mierzyć wysoko

@orzo

To chyba normalne, że chcę się przyjąć do firmy, w której można liczyć na jakiś tam rozwój, nie? I że myślę o takich rzeczach zawczasu?

@Olo

nie no, zasadniczo tak ale wszystko po kolei. dostań się, popracuj chwilę i zobaczysz jak ci się to będzie układać

@orzo

No wiem, kolejność zamierzam zachować, po prostu chciałem wiedzieć czy są jakiekolwiek możliwości w tej kwestii

@Olo

dobrze kto pyta nie błądzi podobno. a na co idziesz w ogóle?

@orzo

na serwisanta sygnalizacji składam papiery

Franek

Na ile jest pierwsza umowa dla elektromontera? 3 miesiące czy dłużej?

nikison

dają umowy o pracę? jak tak to po jakim czasie?

Sznit
@nikison

dają normalnie umowę o pracę.

@Sznit

i najpierw na okres próbny czy nie? wolałbym jednak na okres próbny najpierw

kopek
@nikison

Co to dla ciebie za różnica jak i tak możesz wypowiedzieć w razie jakby ci nie poszło?

??
@nikison

żeby pracownik wolał na okres probny to się jeszcze w życiu nie spotkalem.. dlaczego?

@??

bo nie wiem jak będzie, nie wiem jak sobie poradzę czy mi będzie odpowiadało i czy ja będę odpowiadac firmie. a jakby to była normalnie dłuższa umowa to okres wypowiedzenia i tak dalej, problemy bo znowu by musieli szukać kogoś innego. chcę też być fair

??
@nikison

no okej, jak wolisz, nie oceniam

Take
@nikison

Jakby się człowiek tak nad wszystkim zastanawiał i wszystko analizował to by nic w życiu nie zrobił i nie osiągnął. wrzuć na luz gościu to tylko praca. bedzie ok to zostaniesz nie poradzisz sobie to poszukasz innej i tyle w temacie

Rpg
@nikison

Ja mam zdanie takie że jesteśmy ludźmi i się traktujmy normalnie.Przecież wiadomo że jak kogoś przyjmują to jest ten okres w którym i ty i firma muszą zobaczyć czy wszystko działa jak należy.Tak jak tu kolega mówi, nie ma co się specjalnie przejmować

@Take

łatwo powiedzieć trudniej zrobić, ale troche mnie jednak uspokoiliście

Rpg
@nikison

No i elegancko tak miało być hehe

@Rpg

To dobrze że nie ma na początku aż takiej presji. Ktoś bardziej doświadczony pomaga się wdrożyć w obowiązki? Bo nie chciałbym być rzucony na głęboką wodę bez żadnej pomocy.

Tonny

Nadgodziny płatne, czy do odbioru?

@Tonny

I czy często się zdarzają, czy raczej sporadycznie?

A może w ogóle nie ma?

nadgodziny masz płatne

@Pop

Okej, dzięki, a jak z resztą pytaĶ?

@Pop

Jeżeli oczywiście jesteś w stanie odpowiedzieć

@Tonny

No skoro odpowiadam, że płatne, to chyba logicznie się nasuwa, że mają miejsce...

@Tonny

nie wyciągam statystyk, to zależy. nie umiem odpowiedziec jednoznacznie

Mieczysław
@Pop

Ok, to chociaż tyle. A często się zdarzają? Chyba nie przymuszają do nich? Kasa chociaż na tyle dobra, że nie trzeba specjalnie dorabiać nadgodzinami, czy jednak wielu pracowników musi je wyrabiać?

Karlos
@Mieczysław

nikt do niczego nie musi tutaj przymuszac no bez przesady ...

szczupak
@Mieczysław

Nie wiem gdzie wcześniej pracowałeś ale musiało być ci ciężko Mieciu. To nie te czasy.

Zostaw merytoryczną opinię o Stangl Technik Polska Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Stangl Technik Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stangl Technik Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stangl Technik Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stangl Technik Polska Sp. z o.o.