Opinie o Stangl Technik Polska Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Stangl Technik Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stangl Technik Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stangl Technik Polska Sp. z o.o. w Świdnica

Xxx

ten luxmed to macie za darmo czy trzeba coś dopłacać?

Fryz
@rrrep

No jak się sprawdzasz i jesteś ogarnięty to nie wiem czemu mieliby nie przedłużyć, raczej jak ktoś jest w porządku i ma ochotę zostać to zostaje

Lost

Do stangla nie ma ofert?

@Abibas

ile miesięcy trwa u was okres próbny??

Ramen

W ilu miejscach firma ma swoje oddziały? Widziałem na stronie, że szukają pracowników do Świdnicy i Poznania, zdarzają się tutaj delegacje na inne projekty?

@Ramen

Chodzi mi głównie o to czy jeśli uda mi się dostać pracę w jednej miejscowości to czy mogą wysłać mnie do drugiej na jakiś określony czas?

@Ramen

Ewentualnie czy wcześniej jest to dogadywane? Na przykład na rozmowie o pracę?

ronaldo
@Ramen

raczej tak, z tego co pamiętam na rozmowie wszystkie rzeczy można było dogadac, a przynajmniej większość z nich

fzuu
@ronaldo

czy pracuje ktos u was na 3/4 etatu?

Neon
@fzuu

To chyba ogłoszeniami się trzeba sugerować, przypuszczam że jak szukają kogoś na niepełny etat to zaznaczają tę informacje w ofercie

udd

w przypadku pierwszego kontaktu dopytują o takie rzeczy jak dyspozycyjność i jeśli im twoja nie odpowiada to nie dostaniesz się na dalszy etap, proste :)

reg
@udd

coś ważnego jeszcze mówią na tym pierwszym etapie?

Humor
@reg

No normalnie jak w każdej innej pracy, omawia się warunki zatrudnienia, doświadczenie i jakieś inne szczegóły związane z pracą. Idź to się przekonasz na własnej skórze

Abibas

jasne, ważne jest też aby zachować swoją autentyczność i byc szczerym bo to jest w tym wszystkim najważniejsze

@Humor

kwestie zarobkowe omawia się od razu na tej pierwszej rozmowie prawda??

Mg Nowy wpis
@jagek

Taką pierwszą krótką rozmowę miałem przez telefon, wtedy z nikim o zarobkach nie rozmawiałem. Dopiero temat pieniędzy został poruszony na rozmowie rekrutacyjnej stacjonarnie.

Hej. Był może ktoś teraz niedawno na rozmowie na asystenta projektanta? Jest teraz dostępna ofertą, w której piszą, że doświadczenie wykonawcze czy też kalkulacyjne byłoby mile widziane. jeśli tak to czy jest przydzielane jakieś zadanie?

elgo Nowy wpis

podbijam twoje pytanie, w ogóle jakby ktoś opowiedział jak wygląda cały proces rekrutacji to byłbym bardzo wdzięczny

Helsinki

Cześć czy pracownikom tutaj przysługuje jakiś program emerytalny? Jeśli tak to po jakim czasie wchodzi on w życie?

Helsinki Nowy wpis
@Helsinki

Jeszcze dopytam czy przysługuje on na wszystkich stanowiskach czy tylko na jakichś konkretnych?

elgo Nowy wpis
@Helsinki

mógłby ktoś bardziej nakreślić temat? pytam z ciekawości

Lost

Do stangla nie ma ofert?

Szymek
@Lost

Jak nie ma? Są!

@Lost

są oferty. chyba coś źle popatrzyłeś

enzo
@vixtor

do Świdnicy? w którym miejscu masz te oferty?

odp
@enzo

polecam zajrzeć na stronę internetową, w zakładkę "Kariera"

jasin
@odp

właśnie ja zaglądałem i jest poszukiwany elektromonter, czy jak jestem świeżo po technikum i mam wykształcenie technik elektronik to czy jest szansa, że przyjmują ludzi można to tak nazwać bez doświadczenia w pracy?

Tlekep
@jasin

a jakies praktyki czy staze? czy kompletnie nic?

BB
@Tlekep

dają inne rodzaje umów poza umowami o pracę?

BB
@jasin

czy ewentualnie jak to wugląda w przypadku uopa, po jakim czasie można liczyć na nieokreslony?

losos
@BB

na nieokreslony przeszedlem chyba po 2 latach? jakos tak, ale watpie ze u kazdego jest tak samo wiec bym sie tym nie sugerowal :D

losos
@losos

wiadomo ze od tamtej pory moglo sie wiele zmienic, najlepiej pewnie ci bedzie zapytac na rozmowie jaka ta umowe mozesz dostac, chociaz uop i tak moim zdaniem najlepszy ale to tylko moja opinia

Gryg
@BB

dają tylko umowę o pracę :)

rybnik
@Gryg

na poczatku trzeba przejsc okres probny?

A jakie są wtedy zasady? Każdy niezależnie od stanowiska ma ten sam standard? Mam na myśli głównie stawkę oraz czas trwania. Chyba, że możliwe jest jego skrócenie? To na UoP?

Irys
@Ania

Ale zasady odnośnie czego?

Tosia

Nie chodzi może o ten okres próbny o którym wyżej pisali? A słuchajcie ilu elektromonterów docelowo potrzeba w firmie? Znowu jest oferta a widzę, że wyżej też o naborach pisali. Chłopak może by się zwerbował ale nie wiem czy mu polecać prace czy nie?

frond
@Tosia

polecaj, praca jest w porządku, a skoro mają takie zapotrzebowanie to wieksze szanse na przyjęcie

ryt
@frond

Duzo mlodych osob zatrudnionych tu w ogole jest?

@frond

przyznaję, że nie pracuje się źle, na pewno warto spróbować swoich sił

@ryt

trochę jest, ale nie powiedziałbym że dużo średnia wieku tak koło 40 bym powiedział

@hurlik

Na atmosferę to jakoś wpływa? Chodzi mi teraz o różnice pokoleniowe. Czy jest tu jakaś konkretnie wyrobiona kultura pracy czy cos w ten deseń?

nanook

nie powiedziałbym żeby różnice pokoleniowe były jakos szczególnie widoczne, ten aspekt raczej na atmosfere w pracy nie wpływa za bardzo

brat
@nanook

a jest tak ze jakaś grupa wiekowa przeważa i to od razu widac?

roran

atmosfera jest bardzo na poziomie, przez to, że ludzie są w różnym wieku każdy wnosi coś innego i na swój sposób ciekawego, także nastroje są tutaj jak najbardziej na plus

@roran

Są przy tym jakieś integracje może? :) nie wiem czy zakład cos sam organizuje ale nawet jeśli już, to ludzie miedzy sobą może cos ogarniają? Chce znać atmosferę od każdej strony

@rybnik

Podbijam, jest coś takiego u was skoro na uopa zatrudniają?

@Sikor

jasne że jest, 3 miesiące chyba w dalszym ciągu tak samo jak ja się zatrudniałem

@Sikor

zresztą czy to nie jest tak że zawsze na uopie musi być okres próbny?

słabiak
@haran

chyba tak właśnie jest kolego, nie da się tego raczej uniknąć, czasem to tylko formalność, ale chyba być musi

Gigant

Powiem ci że nie znam chyba że tak powiem złej strony atmosfery, moim zdaniem jest kulturalnie, nie trzeba się męczyć

byk

i w jakim są wieku? raczej mlodsze pokolenie czy starsze?

A to dobrze czy źle? Ja raczej z rówieśnikami tylko pracowałem a raczej młody jeszcze jestem. nie poruszyliście tu tematu jakichś integracji, jest kiedy je organizować tak w ogóle?

Karton

mnie się tam dobrze pracuje przez to że każdy jest różnorodność wiekowa jest ciekawiej moim zdaniem

puh
@Karton

z młodymi nawiążesz lepszy kontakt, ale od starszych można brać doświadczenie więc wszystko ma swoje plusy

ID

nawet bym powiedział że jest lepiej niż znośnie xd bardzo fajna atmosfera jest na codzień

Random
@ID

Przez pierwsze dni też jest tak okej? Do nowych osób się tutaj spoko podchodzi?

salami
@Random

ja wspominam swoje początki bardzo dobrze, pamiętam że każdy był pomocny i było git

kajax
@Random

początek jak i reszta pracy złapiesz dobry kontakt to już poleci

Abibas
@Random

tak, nie masz sie o co martwić. Większość to jednak uczciwi pomocni ludzie

@Abibas

ile miesięcy trwa u was okres próbny??

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Stangl Technik Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Ile dyspozytor teraz zarobi? Jest oferta ale nie ma podanych widełek. Zastanawia mnie tez powód naborów, bardziej rozwój czy jednak rotacja? Wiecie ile osób teraz jest na dziale? Atmosfera? Praca widzę, że stacjonarna, będzie mi się opłacało do Świdnicy dojeżdżać?

praca

podbijam pytanie, zalezy mi zeby sie dowiedziec cos na temat benefitow glownie i atmosfery. dostane umowe o prace?

bandana

potwierdzam jest umowa o pracę

Gigant

Taak ja pracuje na umowie o pracę i w sumie nikt z kolegów nie pracuje na niczym innym

Panek

Ile najpierw trwa okres probny bo to raczej nieuniknione i tak?

Karton
@Panek

Ja miałem chyba z 3 miesiące? nie pamiętam już dokładnie bo już hoho szmat czasu tutaj pracuję

Hajnuk
@Panek

tyle co wszędzie trzy miesiące trwa

ML
@Karton

tzn ile? myslisz ze sie duzo pozmienialo odkad tu jestes?

Czyli okres próbny mamy wyjaśniony. A powiesz jeszcze po jakim czasie można liczyć na umowę na stałe? Oferta do tej pory wisi na stronie - jeszcze nikogo nie zatrudnili? Bo widzę, że pierwsze zapytanie o stanowisko pojawiło sie w październiku

pizza

no właśnie ciekawe czy jest w ogóle opcja sie na nieokreślony zatrudnić?

pizza
@pizza

albo czy ktoś wie, czy jest opcja się zatrudnić się na inną umowę niż uop?

GTA

Czasem od razu dają na nieokreślony ale rzadko

Mira
@GTA

Czy są wtedy jakieś specjalnie warunki do spełnienia o których warto na starcie wiedzieć, żeby tak dali? Nie ukrywam, że zależy mi na takiej umowie od razu, więc ciekawi mnie czy mam szanse

Random

Tzn? Możesz jaśniej na jakim?

udd
@Random

w ogłoszeniach o pracę na dane stanowisko masz wymagania i inne potrzebne informacje wymienione, tym bym się sugerował

roztropny ork

czy jako pracownik fizyczny mozna tutaj liczyc na jakies karty bony zywieniowe?

roztropny ork
@roztropny ork

alboczy sa jakies szkolenia nawet na stanowisku fizycznym? jest opcja zdobycia jakis uprawnien ktorych nie mam?

Kula
@roztropny ork

jest coś takiego jak karta profilaktycza doładowywana za każdy dzień pracy w miesiącu i za to możesz kupowac jedzenie

Kula
@roztropny ork

tak jest mozliwośc robienia szkoleń, kursów czy zdobywania jakichś nowych uprawnień

Zła kobieta
@Kula

to kursy zewnętrzne czy raczej wewnętrznie wszystko?

Zła kobieta
@Kula

czyli ogolnie jest szansa na awans, a jak dlugo trzeba pracowac aby miec na to szanse?

Jollz
@Zła kobieta

ja wlasnie nie znalazlem nigdzie info o zadnych kursach, wiec ciekawe czy nie napisali czy po prostu nie ma ?

Panek
@Jollz

Podbijam pytanie i tez do tego wyzej sie dolaczam. Czy jak juz to awanse wola takie wewnetrzne robic czy zatrudniaja z zewnatrz kandydatow na wyzsze stanowiska?

kripi
@Panek

ciekawe, można liczyć tutaj na taki awans? jeśli tak to po jakim czasie ?

ronaldo
@kripi

pewnie i można, nie wiem bo nie pracuje na tyle długo żeby samemu dostać awans, ale wiem że podobno się dostaje po jakims czasie

fzuu
@ronaldo

dodatki jakies macie?

zgadula
@fzuu

są premie przeróżne a nawet multisport

Xxx

ten luxmed to macie za darmo czy trzeba coś dopłacać?

henr
@Xxx

nie trzeba, firma placi za podstawowy pakiet takiego ubezpieczenia

henr
@Xxx

doplaca sie tylko wtedy jak sie chce dodatkowo ubezpieczyc kogos z rodziny albo ogolnie jakis rozszerzony pakiet wziasc

pilka
@henr

to jest takie ubezpieczenie zdrowotne tak? czy na zycie

kowal z metina
@Xxx

a ten luxmed to w ogóle spoko jest? bo ja wczesniej mialem tylko medicovera i nie wiem jakie są różnice

lekorz
@kowal z metina

a no i masz dostep do nieco innych specjalistow bo rozni lekarze z roznymi tymi pakietami wspolpracuja, ale raczej pokrywaja sie te zasięgi i w jednym i w drugim

@lekorz

dodam, ze chodzi mi o prace bardziej biurowa, raczej administracja :)

ciastek
@henr

a jest jakieś dofinansowanie do multisporta może?

konon
@ciastek

a ten multisport to na każdą siłownię działa?

ju

a poza multisportem mozna liczyc na inne dodatki tutaj?

spodzień
@ju

można, jak najbardziej. Jest Luxmed opłacany przez pracodawcę na przykład ;)

Nysa

warto dodać że multisport opłacony w 35% i tylko dla pracowników administracji

Nysa
@ju

ale oprócz tego jest dużo premii albo dla pracowników fizycznych sa takie specjalne doładowywane karty wiec to takki spory propsik

citrus
@Nysa

premie to sa jakies okresowe? za jakis czas przepracowany masz na mysli czy za jakies wyniki bardziej

spec
@citrus

na administracyjnych tak, uznaniowe i za wyniki :)

gib
@spec

a jakie godziny pracy sa na administracji?

dowan
@gib

o, to ja jeszcze dopytam co do administracji, pracujecie normalnie po 8h czy jakieś 10 albo 12 to są?

dowan
@spec

i jak tutaj wygląda praca, jakbyś ją ocenił? bo może akurat bym sie tutaj dostał do pracy

Tromba
@dowan

Ja pracowałem 8h w administracji, jest też administracja na budowie która pracuje 8-10h ale to tam zależy co robią

Gouda
@Tromba

w weekendy tez się pracuję? bo nie mogę tej informacji tu znalexc

Coma
@Tromba

Czym się różnią te prace?

Coma
@Tromba

W sensie rozumiem że to są jakieś inne stanowiska?

geden
@Coma

no nie pracuje tu ale jasno widac że jedna to jest biurowa a druga wspomagająca konkretne budowy...?

Ananas
@kowal z metina

pobijam pytanie wcześniej też korzystałem z medicovera i nie bardzo wiem czy to się jakoś znacznie różni czy zestaw lekarzy jest podobny? można spokojnie z czegoś wybrać? ewentualnie ile kosztuje dopłata do rozszerzenia pakietu?

Ananas
@kowal z metina

dodatkowo nie wiem też jak jest z terminami? idzie się umówi tego samego dnia czy czas oczekiwania jest raczej kilkudniowy ewentualnie dłuższy?

t-rex

dopłaca się coś do tego medicovera?

chleb z dżemem
@Nysa

35% to jakaś fajna dopłata? nie bardzo się orientuję po ile taki multisport normalnie chodzi

chleb z dżemem
@Ananas

w poprzedniej pracy miałem luxmeda i w sumie zazwyczaj umawiałem się na następny dzień raz chyba czekałem z 3 dni ale raczej zawsze wszystko mozna było szybko ogarnąć

chyba tak
@konon

multisport chyba działa tak (nie korzystałem więc info do zweryfikowania) że są określone placówki, obecnie już coraz więcej, które przyjmują karty multisport, najlepiej zapytam gdzie planujesz chodzić czy taka karta jest tam honorowana

peru
@chyba tak

w skrócie tak jest i według mnie ten multisport ogólnie się opłaca

nieprzeciętny
@Nysa

jakie karty? możesz powiedzieć coś więcej?

człowiek oriekstra
@chleb z dżemem

ogólnie to każda dopłata do multisporta to dobra opcja a te 35% naprawdę robią robotę w perspektywie czasu

@człowiek oriekstra

Cześć, a co z osobami, które nie chcą wcale tej karty? Skoro ta dopłata to 35% to jakaś wartość w złotówkach? Nie można sobie tego wybrać przypadkiem jako ekwiwalent? :D

Pan samochodzik

Chciałbyś dostawać część pieniędzy które pracodawca ci dopłaca w ramach multisporta dostawać do wypłaty? XD

spłukany
@Pan samochodzik

kto by nie chciał?

spłukany
@człowiek oriekstra

prawda teraz ten multisport strasznie drogi się zrobił mam takie wrażenie

@spłukany

Może i droższy ale i tak sie cały czas raczej opyla. No i przy okazji co teraz nie jest droższe.

@Sikor

Więc trzeba brać co dają. Ofc jeśli ćwiczysz bo jak nie to faktycznie bez sensu.

@Sikor

właśnie dlatego nie jest to obowiązkowe i bierze ten kto naprawdę tego potrzebuje/chce

słabiak
@spłukany

To chyba nie są jakieś gigantyczne pieniądze, ekwiwalent nie byłby jakiś pokaźny w takim wypadku

rrrep

Jak się już uda dostać to bez problemu przedłużają okres próbny?

Impra
@rrrep

pytasz o jakies konkretne stanowisko?

@Impra

Nie wiem jak kolega powyżej ale mnie zależałoby na pracy jako elektromonter, jest teraz oferta, może się zgłoszę. Na ile mogę być pewny swojego zatrudnienia tutaj?

Fryz

inżynier budowy

Jaka jest organizacja pracy na tym stanowisku, dostaje się samochód służbowy? Byłbym wdzięczny za jakieś konkrety?

bonp
@inżynier budowy

prawka wymagają, więc pewnie jest to możliwe

@bonp

A dalsze zasady? Na prywatny też można jeśli auto fajne? jakie dają najczęściej i co z paliwem?

abcde
@Teresa

ci ktorzy dostają samochód służbowy mogą z niego korzystać też prywatnie

kalwi
@abcde

a jak ktoś nie chce samochodem, są jakieś dojazdy busami czy coś?

Walczyk
@kalwi

Kto ma auto sluzbowe jezdzi nim do pracy i moze tez jezdzic nim prywatnie - chociaz nie jest to oficjalne. Pracownicy fizyczni są dowozeni do pracy busem, ale nie zawsze bo zalezy to od organizacji danego projektu.

alutka

Witam , czy są przeprowadzane jakieś rekrutacje na stanowiska administracyjne? Jak wyglądają zarobki ,czy stawka powyżej 3500netto lub więcej jest realna?

Opie
@alutka

Oferty są na ich stronie z tego co widziałem, ale administracyjnych chyba na razie nie było

loss
@Opie

kojarzy ktoś po jakim czasie powinni się odezwać jeśli będą zainteresowani współpracą?

west
@loss

U mnie to bylo okolo dwoch tygodni

west
@loss

zreszta jak pamietasz kiedy mniej wiecej wysylales cv to chyba bedziez wiedzial czy chcesz czekac dalej na odp czy nie

Boot
@west

i jak rozmowa rekrutacyjna? jak to wygląda tutaj?

curry
@Boot

Na miejscu od razu decyzja zapada o zatrudnieniu czy trzeba troche poczekać po rozmowie?

frond
@curry

nie wiem czy to norma ale w moim przypakdu decyzja była podawana jakiś czas po rozmowie

ryt
@frond

Zaprosili cie na rozmowe do biura czy pierwsza rozmowa jakos online sie odbyla?

amnaz

czyli mniej więcej kilka dni czy dwa tygodnie? bo to niemała różnica

Tylko, że widzisz, Ciebie zatrudnili to może dlatego tak w miarę szybko dali znać? ten negatywny feedback tez zawsze się dostanie teraz? wolałbym wiedzieć, żeby nie czekać. a robią może tez tak ze ludzi w rezerwie trzymają w razie czego?

Guru

Jako elektromonter często delegacje macie?

Guru
@Guru

Opieka medyczna jest od początku pracy czy po jakimś czasie?

geden
@Guru

właśnie dobre pytanie, a nie zapowiada się żeby ktos chciał odpowiedzieć, to może wiesz jaki jest kontakt do hrów, jakiejś rekrutacji?

@geden

na stronie firmy wszystkich kontaktów najlepiej szukać :)

OP

Nie wiem jak tam wasze opinie ale ja już pracuje trzeci rok i nigdzie sie stąd nie ruszam.

Leopard
@OP

czyli można się związać z firmą na lata? a na jakim stanowisku pracujesz??

Esper
@Leopard

no firma do robienia tutaj na dluzej to na pewno. ja póki co drugi rok jestem ale nie mam planow się zwalniac

Natala
@Esper

i masz porównanie faktycznie z innymi alternatywami z okolicy? i czy to o jakim stanowisku teraz piszecie ma wpływ na ocenę? chcę sprawdzić czy partner nie będzie narzekał. i ten staż wpływa na jakieś inne profity czy to całkowicie nieistotne?

kasper
@Natala

ja mam porównanie co do innych firm w okolicy świdnicy i powiem ci szczerze, że serio jak na innych to tutaj jest dobrze.

kasper
@Natala

a pracuje tutaj już od jakiegoś czasu i jestem elektromonterem więc nie wiem czy to twoj kierunek :P ale firma warta uwagi jest

pilka
@kasper

po ile godzin dziennie tu robicie? normalnie 8 czy wiecej czasami sie trafi

Ded
@pilka

zalezy gdzie, administracja zawsze po 8 na budowach np robi sie juz po 10

Ded
@Ded

na serwisach robia cos ponad 8 godzin tez chociaz na tym sie nie znam.... no i jak robisz na budowie z administracji to tyle samo co oni itd ogolnie bardzo roznorodnie

Acronym
@Ded

no ale na budowie 10h to raczej taka norma z tego co się orientowałem i wcześniej nie słyszałem o 8h na budowie

dizel
@Acronym

zdarzaja sie u was nadgodziny czasem?

dizel
@dizel

jak sa nadgodziny to oddaja godziny czy jest za to placone?

Bumbaya
@dizel

bywają nadgodziny i jest ryczałt za nie

inwa
@Bumbaya

z urlopami tez na uopie jest jak trzeba, platny w normalnej ilosci?

Tosen
@inwa

tak z urlopami wszystko ok, normalnie bierzesz i jest platny

rybnik
@Tosen

cos poza tym macie do pensji, jakies dodatki?

Bunt

premia za brak absencji występuje

Bunt

no i oczywiście za nadgodziny hajsy też możesz odebrać

Honorka
@Bunt

No i ile ta premia wynosi? I czy jest zerojedynkowa? Jeden dzień w plecy i możesz się pożegnać z kasą? I te nadgodziny, o których pisali to z jakim wyprzedzeniem są zapowiadane?

trim
@Honorka

no chyba wiesz jak premia za brak absencji działa, to dosyc powszechne w tej branzy

Tuco

Jak wygląda tu praca elektromontera, ile można zarobić na tym stanowisku?

@Tuco

no obsługujesz budowy, oswietlenie drogowe i sygnalizacje swietlna plus jakies tam usuwanie awarii i kontrolowanie tego wszystkiego czy dobrze dziala

@Tuco

ale hajsów nie powiem bo zalezy gdzie idzesz robic i co w ofercie pisze, tam nie ma widelek podanych?

@monter

No właśnie nic nie ma, trzeba zaznaczyć jakie zarobki mnie interesują. A co do godzin? To po ile się pracuje?

staek
@monter

a gdzie mozna znalezc aktualne ogloszenie zebym wiedzial ze mozna sie jeszcze zglosic?

staek
@monter

bo brzmi jak cos do czego sie nadaje, ale nie wiem ile doswiadczenia oczekuja

zastępca
@Tuco

w sensie budowa po ile godzin? no po 10 klasycznie, chyba, że serwisy to inaczej

@zastępca

No a wiesz coś może na temat zarobków, przy sygnalizacji świetlnej i oświetleniu drogowym

bombel

czy na elektromontera trzeba mieć duże doświadczenie?

@bombel

jestem ogolnie po technikum i zastanawiam sie czy to dobry typ na pierwsza prace

@bombel

no i zalezy mi na zaczeciu pracy od wakacji

@bombel

To pytanie nie do nas tylko do arkusza z ogłoszeniem o pracę. Tam piszą o wymaganiach.

@bombel

A to tylko na okres wakacyjny chcesz się przyjść zatrudnić?

@Brojn

zreszta wszystko zalezy jak sie tu pracuje, czy moglbys cos powiedziec

@bombel

Ogólnie ja nie narzekam. Zauważyłem, że w firmie jest bardzo dużo osób, które pracują tu już od bardzo dawna, kojarzą kierwonictwo i kadry, więc mam wrażenie, że góra jest bardziej do ludzi niż w większości innych podobnych miejsc. Ja osobiście mam całkiem fajnych ludzi wokół których pracuję więc jestem zadowolony

kolobolo
@Brojn

Czyli mówisz, że to stabilne miejsce pracy, tak?

kolobolo
@Brojn

bo właśnie szukam czegoś na stałe i widzę, że jest taka możliwość, żeby związać się na lata...

Stork
@kolobolo

Jeżeli mogę dorzucić swoje trzy grosze, to tak, miejsce raczej dosyć stabilne, szczególnie jak porównam sobie z firmami moich znajomych, gdzie czasem dzieją się takie rzeczy, że ciężko w to uwierzyć... Ludzie jak ludzie, musisz mieć do nich szczęście, ja osobiście chyba czułem większy vibe z osobami w mojej poprzedniej pracy, ale to tylko takie moje odczucie

Stork
@kolobolo

A pracowałeś już kiedyś w podobnej firmie? Na jakie stanowisko konkretnie chciałbyś się dostać?

jasin
@Stork

a czy firma jest otwarta na pracowników młodych, bez doświadczenia w branży? bo niżej już pisałem, ale tu widzę pracownik to może się szybciej dowiem

@Stork

a gdybym chciał na elektromontera to musze miec to prawko? bo tak pisza w ogłoszeniu a ja niestetety prawka nigdy nie miałem przyjemnosci zdawać. to wyklucza?

@Stork

i też napisali ze jest dostęp do szkolen, może ktoś wiecej cos o tych szkoleniach powiedziec? jak to wygląda, kto je prowadzi???

Szymek

Czy stangl to firma z która mozna się zwiazać na lata? Pytam w kontekscie robót

@Szymek

tak. zmiany zachodzą ale raczej jest stabilnie

@soomik

to wobec tego jakie zmiany udało się w praktyce zaobserwować przez ostatnie lata? czy ktokolwiek zatrudnia się przez taki okres czasu? średni staż pracy ile może wynieść i ile lat za sobą mają osoby o najdłuższym?

duo

na to wygląda, wysłałaś już cv?

@duo

ha nie ale jakie minimalne doświadczenie musi mieć mój chłopak, żeby mieć pewność, że raczej się dostanie i nie zmarnuje swojego czasu? sama rekrutacja jak długo trwa?

@Teresa

Minimalne doświadczenie, czyli musi umieć wykonać rzeczy o których mowa w CV, zawsze mają dokładnie opisane co będzie się robić na danym stanowisku.

@Teresa

No zatrudniają się nowi, co chwila jakieś pojedyncze rekrutacje są przeprowadzane. Nie powiedziałbym też, że w firmie zaszły jakieś duże zmiany, pewnie zawsze coś tam się dzieje, ale nic szalonego. Głownie no ekspansja firmy.

Teresa

czyli jakaś tam rotacja jest? i te nowe osoby jak są wdrażane? kto pomaga lub ewentualnie wyjaśni bądź przyuczy? ciekawa jestem czy jest pewność co do dobrych praktyk, które wyniesie z pracy. ktoś pytał chociażby o prace elektromontera z małym doświadczaniem w innym wątku

Kapar

Jak wygląda praca asystenta serwisanta?

@Kapar

czemu nikt nie odpowiada? pytanie jest zbyt ogólne? mnie w ofercie na stronie na tym stanowisku zaciekawił myślnik o stworzeniu ścieżki rozwoju, która będzie odpowiadała na potrzeby kandydata. Co to miało oznaczać? Czy jakiekolwiek awanse mogą wynikać z pracy na serwisie? Jaka jest struktura organizacyjna pod tym kątem?

Lary

Czy w Stanglu dają umowę o pracę czy nie?

odp
@Lary

tak, oczywiście że dają umowę o pracę

duo

no mi się wydaje, że najpierw jest na jakiś krótszy czas

A.B.
@duo

też tak sądze, ktoś wie na ile pierwszą umowę dają? ile wynosi okres próbny?

Brico

Czy serwisant dostaje auto służbowe?

A.B.
@Brico

w wymaganiach niby prawo jazdy jest mile widziane, więc w sumie to możliwe, ale może ktoś z pracowników by powiedział jak to w praktyce wygląda?

lizo

Firma działa na cały kraj czy jak? Bo oferty do różnych miejscowości widzę

@lizo

trzy oddziały. Świdnica, Warszawa, Poznań

@soomik

ale praca wyjazdowa czy nie?

@vixtor

znaczy sie czy w terenie praca o to mi chodzi?

@soomik

jakie aktualne opinie na temat wszystkich działów? jest jakiś oceniany zdecydowanie lepiej od pozostałych? czy w stolicy można więcej zarobić czy lokalizacja pod tym względem nie ma znaczenia?

pixel
@vixtor

zależy chyba od stanowiska, no bo jak masz ogłoszenie na serwisanta mobilnego, to chyba wyjaśniać nie trzeba ;)

vixtor

macie jakiś program poleceń pracowników? stary znajomy pracuje to bym sie mógł do niego odezwać ale chce najpierw wiedzieć.

soomik

mogę z czystym sumieniem polecić firme

Zostaw merytoryczną opinię o Stangl Technik Polska Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Stangl Technik Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stangl Technik Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stangl Technik Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stangl Technik Polska Sp. z o.o.