Alpine-Energie Polska Sp. z o.o. w Organizacji

Świdnica

Opinie o Alpine-Energie Polska Sp. z o.o. w Organizacji

Justyna 2012-01-31 16:16:49
Pracodawca ogólnie niezły. Zależy czy trafisz do biura czy budowę. Najważniejsze, że wypłata ZAWSZE na czas, pieniądz niezły. A to, że połowa biura to rodzina i znajomi to już Polski standard.
darek 2012-05-30 20:20:50
W biurze może i dobrze bo to szajka razem z majsterkami na budowie katastrofa zero zorganizowania a żądają nie wiadomo czego!!!
you too 2012-11-10 23:05:15
I jak wam się żyje ,dalej jak w rodzinie ? bracia,zony,ciotki i pociotki ?
adzik 2012-11-13 22:57:58
powiedzcie jak sie pracuje w Alpinie zwłaszcza w biurze /jak atmosfera i jak stoj firma finansowo ????
Ping 2013-04-04 09:00:53
Wstyd (usunięte przez administratora) byc prezesem takiej firmy!! Wyrzucasz kobiety po macierzyńskim a pozwalasz wrocic komus kto nawet nie umie obslugiwać komputera tylko dlatego ze jest żoną kierownika!Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
woda 2013-09-05 18:17:36
jak tam w Alpine? Huku dużo ?
Marian 2013-11-26 12:03:05
Hmm... Cóż można powiedzieć. Znajomi prezesa a może jego ulubieńcy pracują.... ups... przychodzą do pracy za ciężkie pieniądze. Masakra. Zarobki zwykłych ludzi przyzwoite, znajomków prezesa powalające. Warunki pracy bardzo dobre. Gdyby nie te układy... W serwisie państwo na G - pani obijająca się wiecznie w pracy grając w pasjansa i pan kierownik, który ziewając całymi dniami mało nie połknie swoich podwładnych. W biurze nie lepiej, znajomki i kolesie. Ogólne wrażenie - dziwne. Ale się pracuje dalej.
Gregory 2013-12-05 23:03:27
Długo powstrzymywałem się przed komentarzem odnośnie tego pracodawcy. W ALPINE-ENERGIE pracuje się dosyć dobrze, lecz niesmak jest (zasługa dyr. T[usunięte przez moderatora]). Ale widząc powyższe komentarze muszę potwierdzić, że jest to firma (w szczególności "centrala" w Świdnicy) zbudowana na lokalnych prowincjonalnych kontaktach + ich żony, matki, córki, bracia itp. Rynek pracy w tym mieście jest dość ograniczony, więc ciągnie swój swego. W moim odczuciu jednak nie rodzinne koneksje są największą zmorą tej firmy , lecz jak podejrzewam "układy prowizyjne" sięgające niektórych szczebli tego podmiotu. ALPINE-ENERGIE jest tworem jak wiele innych, czyli polskim oddziałem zagranicznej firmy w Polsce. Zasada jest prosta, "wolność Tomku w swoim domku, dopóki odprowadzasz ustalony procent do Austrii a reszta..."
peck 2014-01-24 20:55:37
a jak tam w Warszawie ? same plusy ???
Monia 2014-07-17 18:13:16
A jak z pracą w oddziale w Poznaniu ? Jak traktują pracowników itp
Miłorz 2015-01-21 01:12:13
Ja to bym się obawiał na miejscu tych ludzi co tak chętnie bez języka wyjeżdżają... Różne sytuacje losowe mogą nastąpić, a będąc w zupełnie nieojczystym miejscu warto być przygotowanym na wszelką możliwość. Chyba, że jakieś biuro jest w stanie zadbać o pracowników, a ja nic o tym nie wiem? Powiedzcie jak to wygląda.
ost 2015-03-31 19:13:52
Teraz to już nie Alpine-Energie tylko EQOS Energie, firma zmieniła nazwę pod koniec wakacji zeszłego roku. Nowa nazwa handlowa to pewnie nie wszystko, co się zmieniło w firmie jak mniemam. Może ktoś polecić prace tutaj, bo 24 marca, czyli tydzien temu wystawili aż pięć ogłoszeń pracy i jedno mnie bardzo zainteresowało.
misiek 2016-05-12 08:57:30
firma ma swoje motto takie "dachy w dobrym stylu" no i wydaje mi się, ze naparwde dobrze to wygląda jeśli chodzi o prace, bo daja od razu na starcie umowy o prace a to też na pewno dobrze rokuje na przyszłość no i masz też zabezpieczenie w razie czego.
Pedały 2016-10-31 16:42:55
Szczerze nie polecam się tam zatrudniać,odpowiedzialność kierowników przechodzi na głowy pracowników. Ogólnie mówiąc zarobić jak najwiecej a pracownikow się nie szanuje tak zwane konie ile ciągną to pociągną. Ludzie w tej firmie dosłownie zaczynaja po czasie chodzić po ścianach ze względu na nieodpowiedzialność przełożonych.brak organizacji obciążanie pracowników wszystkim od organizacji po zakup po wykonania po dopilnowanie śmiech na sali. Z odejściem tez nie jest łatwo. Brak sprzętu do ciężkich prac. Żyły można wyjąc. Oczywiście wszystko z zasadami bhp. Kierowników 5 rok do pracy dwie. Kierownicy zero pojęcia o pracy. Wiec jeżeli ktoś z was się tam chce wybrać zastanowić się 3 razy jeżeli macie żony i dzieci i chcecie mieć je nadal omijajcie ta firmę szerokim łukiem. Chyba ze potrzebujecie się nabawić nerwicy w krótkim czasie. Stracić rodzine. I wydać mnóstwo pieniędzy na powrót do kondycji psychicznej i fizycznej. Wiec zdaleka!za żadne pieniądze .zarabiasz krocie dostajesz grosze.
Serwisant piekarz albo grabarz 2016-11-22 09:06:52
Szesc lat i to wystarczy przez pierwsze cztery bylo dobrze ale ostatnie dwa to dramat. Potwierdzam co do kompetencji przełożonych a wlasciwie braku kompetencji w szczególności jednego przełożonego w serwisie.Brak podwyżki a do domu wracasz coraz później.
Zostaw swoją opinię o Alpine-Energie Polska Sp. z o.o. w Organizacji - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpine-Energie Polska Sp. z o.o. w Organizacji