Opinie o ZUS w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie ZUS, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZUS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZUS w Świdnica

Jan Kowalski Nowy wpis

Byłem i miałem wątpliwą przyjemność podjąć próbę załatwienia sprawy na I piętrze ZUS w Świdnicy. Stanowiska oddzielone pleksą, przylbice dodatkowo łańcuchy i krzesła 2 metry od pleksy. I tutaj się zgodzę żeby w zusie utrzymać wszystki restrykcje nawet po pandemi ponieważ osoba która nie chciała pomóc w załatwieniu sprawy była tak arogancka i nie miła że człowiek się bał aby się na niego nie rzuciła, tak więc pleksy, przylbice, maseczki ,łańcuchy odległość nawet większą niż 2 metry, dezynfekcje ciągłe pomieszczeń i osób tam pracujących oraz tarcze jak najbardziej wskazane w świdnickim zusie.

Co wiecie nowego o pracy w przedsiębiorstwie ZUS w mieście Świdnica? Twoja opinia jest ważna! Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o ZUS - Świdnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.