Opinie o ZUS w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie ZUS, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZUS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZUS w Świdnica

Jan Kowalski Nowy wpis
Pracownik

Byłem i miałem wątpliwą przyjemność podjąć próbę załatwienia sprawy na I piętrze ZUS w Świdnicy. Stanowiska oddzielone pleksą, przylbice dodatkowo łańcuchy i krzesła 2 metry od pleksy. I tutaj się zgodzę żeby w zusie utrzymać wszystki restrykcje nawet po pandemi ponieważ osoba która nie chciała pomóc w załatwieniu sprawy była tak arogancka i nie miła że człowiek się bał aby się na niego nie rzuciła, tak więc pleksy, przylbice, maseczki ,łańcuchy odległość nawet większą niż 2 metry, dezynfekcje ciągłe pomieszczeń i osób tam pracujących oraz tarcze jak najbardziej wskazane w świdnickim zusie.

Administrator

Co wiecie nowego o pracy w przedsiębiorstwie ZUS w mieście Świdnica? Twoja opinia jest ważna! Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o ZUS - Świdnica

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024