Opinie o Ornplast w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ornplast. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ornplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ornplast w Łódź

Czy firma Ornplast udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Sean Nowy wpis

Pewnie i to naprawdę duże sumy wchodzą w grę.

Wiecie może czy w Ornplast szukają chętnych na staż?

Iwonka Nowy wpis

Tak, proszę podesłać aplikacje.

Waldi

O co chodzi z przejęciem spółki?

Katarzyna

@firmyjużniema, obie spółki się połączyły, więc chyba nie jest to do końca zakończenie działalności tylko jej kontynuacja w zdwojonych siłach. Wiadomo z jakiego powodu nastąpiła taka, a nie inna decyzja?

dociekliwy ;)
@Katarzyna

używajmy poprawnych zwrotów cytując wpis z KRS Dział nr 6 Rubryka 4. Informacja o połączeniu, podziale lub przekształceniu 1. Określenie okoliczności : PRZEJĘCIE INNEJ SPÓŁKI -poza tym czy firma dalej działa w Łodzi: nie -czy firma posiada dalej siedzibę w Łodzi: nie -maszyny, które posiadała: pojechały do Estonii -czy profil Ackurat odpowiada profilowi Ornplast (przed przejęciem): nie -czy strony internetowe ackurat i ornplast są wspólne: nawet do teraz nie Nie bardzo widać gdzie te zdwojone siły, skoro nie ma zdwojonej załogi, mocy produkcyjnych, powierzchni produkcyjnej, obrotów, zysków itd. Raczej wydaje się to być jakimś dziwnym pomysłem na kontynuowanie działalności ornplast i utrzymanie nazwy.

Aplikowałeś do firmy Ornplast? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat nowej sytuacji w firmie Ornplast?

firmy juz nie ma,

ACKURAT ORNPLAST SP. Z O.O. - KRS 0000404285

Jarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto starać się?

NICK

Chodząca ściema, big mama się utrzymała w nowej firmie i wkręciła swoich znajomych jak zawsze do nowej firmy. Razem prężnie ściemniają, aby się utrzymać. Poczekamy zobaczymy, balon nadmuchiwany zbyt mocno szybko pęka...

NICK 2
@NICK

Oj tam oj tam, przecież wiadomo, że rudemu się nie wierzy. A jak pisze poprzednik nie od dziś wiadomo, że dobra ściema to podstawa :)

Daniel

Firma się powiększa. To powinno cieszyć!

Piotrkowska pany

Ornplast pracuje pełna para nasza była big mama utrzymała sie pomimo ze nie daliśmy jej żadnej szansy ta to ma scieme mega wypas Ornplast przeniósł sie do Gdańska i czeka na dotacje a wtedy znowu sie otworzy oj...moze nie pod takim nadzorem bo juz powietrza w balonie nie starcza

edf

@pros a gdzie wlasnie sa te nowe ogloszenia od nich?

wersto

Szkolenia:-D...tam w ogóle ktoś jeszcze pracuje?...i gdzie niby te NOWE ogłoszenia widziałeś? ??...podziel się linkiem, z chęcią przeczytam

Młody

Ja tam widziałem Szweda z jakimś skośnookim, chodzili po włościach i coś gadali pokazując palcem....nie chodziło wcale o sajgonki ... a dlaczego wódz pracuje???? Przypadek? Nie tu nigdy nie było przypadków ?

wersto

Jaki reformator???...jacy inwestorzy???...ktoś tu niezle sciemnia i udaje, ze firma jeszcze się trzyma.Kompletna bzdura.Po firmie pozostała pusta hala.Kto nie wierzy niech przyjedzie i niech sam się przekona jak jest

Piotrkowska pany..

firmy nie ma i to jest jedyna odpowiedz...a pytasz o obecnego pracownika?..jest tylko jeden ale on jest wieczny...hehe i na pewno Ci nie odpowie bo to szef najwybitniejszy z możliwych ma ku jego pamięci powstać pomnik albo tablica pamiatkowa tsc... maja sprowadzić marmur z Szwecji albo z Chin...no coz czasy się zmieniają...dopóki Wajda zyje mamy nadzieje ze nakreci dobry film o nas...albo ktoś inny znajdzie wene i zarobi dobre pieniądze a nas rozsławi..ech...coz to był za film...jest co wspominać..wiele historii będzie i tak zyc wiecznie i pomimo zlej woli naszych wladajacych i tak rozniosła się po swiecie i smiech budzi...mamy reklamę na długo...długo i na pewno przetrwają o nas opowieści nawet za 100 lat....i tak trzymać...hej

Cukermann

firma istnieje to mit ze ja zamykają...prawda jest ze wywiezli sprzet do Estonii ale firma zostala w Polsce tylko..polaczyli się z inna spolka...i cos kombinuja..ale w tym nie sa dobrzy to widać...brak tu solidarosci miedzy zarządem a reszta pracowników nikt nie bronil ludzi by im odprawy dac tylko jak wyprowadzić wszystkich w pole...i to się udało ale bez pomocy naszych...Szwedzi nic by nie ugrali..po prostu zwyczajna polska solidarnosc....dac spokoj?...i co to da?...kiedy raz ruszysz w kotle ze smola...rozne demony wyskakiwać na zawsze będą...w tych murach slychac noca zgrzytanie zebow...chichot i skrobanie paznokci w sciany..biada nastepcy który kupi fabrykę oj....

Kniaź

jeszcze nic nie przesadzone o losach firmy reformator działa!! A że mu sie na zielone nie śpieszy to trochę firma podziała...

Kniaź

wersto

dajcie juz spokoj...firmy nie ma w grudniu przyjechal Szwed i powiedzial,ze zamyka fabryke...kilka osob zostalo ,zeby sprzet zdemontowac.Wszystko wywiezli do Estonii

Piotrowska pany

praca w skandynawii?.tak ale jest jeden warunek to urodzony w Damaszku albo Kabul...i od razu cie przydziela do formowania i rotacyjnie umocnią...można tez dzwonic do nieba bram...nawet jak dzialala firma to jak ktoś odebral telefon to od razu trzeba było do Watykanu dzwonic ze to cud...

wersto

Jeżeli ktoś nie wierzy to najprostszy sposób wziąść zadzwonić do firmy a najlepiej przekonać się osobiście :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Ornplast - Łódź

Ornplast
1.9/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Budowlanych 52A
    80-298 Łódź