Opinie o Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi w Września

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi w Września

Maja

@onnn czyli jedyne, co przeszkadza Ci w pracy w Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi to obecność jakiegoś pracownika? Czy dobrze rozumiem to, co chcesz powiedzieć? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź trochę bardziej - co sobie chwalisz w pracy tutaj, a co Twoim zdaniem mogłoby działać sprawniej?

Maja

@inny rozumiem, że opisujesz jakiegoś kierownika? Wygląd w stylu i jakości zarządzania nie ma znaczenia, więc lepiej unikać takich osobistych ucieczek. To co twoim zdaniem powinno zostać w Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi zmienione? Co mógłoby zmienić sytucje w firmie na (według Twojej oceny) lepszą?

inny

totalna kleska jak rudy bedzie rzadzil to zawsze (usunięte przez administratora) z tego bedzie facet bez pomyslu bez wygladu bez niczego tylko ma pomysl na siebie - doic doic doic

Maja

@Ondziękuję za odpowiedź. Piszesz, że ostatnio dużo się zmieniło na plus. Czy zyskali na tym pracownicy?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
On

Pracuję tu jakiś czas i wg mnie jest ok, zawsze może być lepiej, ale w każdym zakładzie pracy jest wiele do zrobienia W ostatnim czasie wiele sie zmieniło na plus, pracy dużo ale to sklep techniczny i w tak rozwijającym się mieście jak Września mniej jej nie będzie Wypłata zawsze na czas Nie wiem jakie Wy macie doświadczenia ale ja mam bardzo dobru kontakt z właścicielami, moje pomysły zawsze są brane pod uwagę tak samo jak potrzeby, ale żeby coś dostać trzeba o tym powiedzieć bo nikt tu nie jest jasnowidzem

Dno
@On

Kiedys jeszcze JAKOS Monza bylo cos tu kupic, teraz to jest poprostu zenada , od dluzszego czasu wybieram brico lub internet.

Maja

@ichacha a Ty długo już pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia oraz tego jak wygląda praca w Bimex.

ichacha

Oj widzę,że właściciele tego kiosku i ich rudy sługus nie przypadli Ci do gustu.

pika

aktualnie firma Bimex firma poszukuje serwisanta elektronarzędzi @pozytywnie!. Liczyłem na opinie pracowników o pracy w tej hurtowni , niestety nic konkretnego nie spotkałem.Może odezwą się aktualni bądź byli pracownicy i napiszą coś o warunkach pracy i płacy

on

Zwłaszcza ta Twoja opinia jest obiektywna i nie udawana buhahahahahahaha

on

To nie jest portal darmowych reklam . Tutaj pisze się opinie o pracodawcach. Większość wpisów zrobili właściciele tego bałaganu próbując się wybielić.

Majster

obsługa klienta na strasznie niskim poziomie, bardzo wysoka marża, która nie wiem za co jest brana skoro nie można liczyć na szybką czy profesjonalną obsługę. Kierownictwo nieuczciwe, ceny w sklepie stacjonarnym oczywiście dużo wyższe niż na stronie. Od czasu powstania dużej konkurencji pod ich nosem moim zdaniem szukają wszędzie oszczędności, szczególnie nie tam gdzie trzeba. Nie polecam nikomu tej firmy.

znawca tematu

Skąd ta zmiana frontu ,najpierw piszesz ,że trzeba było się uczyć a teraz ,że wykształcenie nie jest ważne. Teraz według Ciebie liczy się doświadczenie,które zdobywasz przez lata praktyki?! To kim jest ten Pan na hurtowni , który nie ma wykształcenia a i doświadczenie jakieś takie kiepskie po tylu latach prowadzenia biznesu.

nick

Praca Bimex Pan panie robi wszystko powoli:powoli Pan pisze powoli Pan mowi,powoli pan sie porusza czy umie Pan cos szybko......PANIE KIEROWNIKU NIECH PAN PALI SZYBCIEJ BO NIEDLUGO KATOW I BRAM ZABRAKNIE NA WYCHODNE A PONOC JEST JEDEN PAPIEROS!!!!!!A NIE 8 P. KIEROWNIKU. LUDZIE OK SZEFOSTWO TEZ A KIEROWNIK.................WYZSZEJ FANTAZJI NIE MA JAK SZUKAC KATA

KrystianN

Polecam ta firmę wszystkim poszukujących dobra hurtownię!

Żenada

Praca jest uczciwa, tylko pracodawcy nieuczciwi. Jeśli chodzi o wykształcenie, to z tego co wiem to tylko jedna osoba z pracodawców ma wykształcenie wyższe (zrobione zaocznie).Śmieszy mnie fakt ,że pracodawcy piszą posty na tym portalu i jeszcze obrażają swoich pracowników.

znawca tematu

Tak,potrzegują głupich i silnych za 1500 zł. Ty gdzie mieszkasz ,że nie możesz dotrzeć z tym pytaniem do siedziby firmy,tylko się wydurniasz na Gowork. Jakie narzędzia można tam kupić ,każdy wie a najlepiej działa obsługa posprzedażowa-żenada. Śmiech na sali.

znawca tematu

Pieczaczarka , ja myślę ,że Ty już tam pracujesz , a nawet jesteś jedną z żon właścicieli.

jurek11

nie pracowalem tam i nie zamierzam. bylem ich klientem. to jest zart a nie firma. zero obslugi klienta. reklamacja byla zalatwiana przez 6 miesiecy, nie mozna sie dodzwonic,nie ma tego pana, ja sie tym nie zajmuje itd. w sumie to potwierdza tylko marne warunki pracy a odbija sie na klientach. gratulacje dla zarzadu.

piotras

Firma rozwinęła się dzięki pracownikom którzy ciężko pracowali na sukces tej firmy.Firmę oni zbudowali a teraz ogólny brak pracowników doprowadza do powolnego cofania się firmy.Przypuszczam że nawet starzy pracownicy którzy pozostali powoli szykują Cv do WV.Niestety jeżeli firma wymaga daj z siebie "1000% a my Ci damy 1% "przy ogólnej psychozie jaka tam panuje,nie nadąrzą szkolić pracowników.Mam nadzieje że właściciele przejżą na oczy,oby nie było za późno. Jakość towarów i obsługi drastycznie spada!

klient

Gdzie są ci pracownicy , którzy tam pracowali 3,5,10 lat temu. Ludzie , którzy mieli wiedzę i potrafili doradzić i zawsze mieli czas dla klienta. Szanowny kliencie omijaj ten bałagan szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi - Września

• Jak się pracuje w Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi?

Zobacz opinie na temat firmy Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi
2.4/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Kościuszki 14
    Września