Opinie o Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi w Września

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi w Września

Kluk Nowy wpis

"Budujemy dobrą atmosferę" - tekst z pieczątki firmowej. Taaa to tylko puste słowa Ta firma nie ma nic wspólnego z dobra atmosferą.

Karolina Nowy wpis
@Kluk

Czemu tak uważasz? Możesz rozwinąć?

z Wągrowca Nowy wpis
@Kluk

Nie zgadzam się! Atmosfera jest bardzo dobra i pomiędzy nami pracownikami i nikogo nie obsługujemy za karę, więc i klient czuje, że atmosfera jest ok. Obraz firmy to przede wszystkim to co sami mamy w głowach i my ja budujemy, jezli nadal pracujesz w Bimex masz na nią wpływ więc zacznij od siebie, a nie marudź na forum.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

tomas Nowy wpis

Oczywiście, pracownicy mają zapewniony ciągły rozwój nerwicy, depresji, stanów lękowych. Do tego rozwój listy obowiązków bez wpływu na wynagrodzenie.

Kondziu

Wyzysk wyzysk wyzysk (usunięte przez administratora) nigdy normalnie nie płaca (usunięte przez administratora) i nic więcej

Sylwia

Cześć, rozumiem, że nie polecasz pracy w firmie Bimex, ale nie do końca wiem z Twojego wpisu, dlaczego, ponieważ rzuciłeś jedynie paroma ogólnikami bez żadnych konkretnych informacji. Jakie są w takim razie Twoim zdaniem największe minusy zatrudnienia u tego konkretnego pracodawcy?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kamil

Super firma Obsługa rewelacja Wczoraj zamówiony towar otrzymałem dzisiaj Oferowane produkty najwyższj jakości w bardzo dobrej cenie

Ryszard
@Kamil

Potwierdzam i również oceniam tą firmę bardzo dobrze bo to jedna z nielicznych w okolicy firm w której jest praktycznie wszystko co potrzebuję i chcę kupić a serwis mają najlepszy w Wielkopolsce

Jak długo czekaliście na odzew z Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi? Oddzwaniają zawsze?

Mateusz

czekałem długo ale warto było czekać. Super praca w gronie wspaniałych osób oraz co mnie mile zaskoczyło naprawdę bardzo wysokie zarobki

Asia

@ooo czyli święta wolne, a jak z weekendami?

@Asia

weekendy są również wolne

Opinie tego sklepu oceniam na poziomie zerowym. 17 dnia złożone zamówienie do 21 cisza dzwonię pyta o status pan odpowiada nie ma dwóch produktów czekają aż przyjdą dzwonię 27 jeszcze nie przyszły więc mówię proszę odliczyć produkty których nie ma i wysłać pomniejszone zamówienie a różnice zwrócić. Ok miało być wysłane 27 więc dzwonię 29 pan mówi że pakują w magazynie i do mnie oddzwoni co się dzieje od rana cisza znalazłem inny numer do Pana i wyjaśniłem sprawę i poprosiłem o interwencję w tej sprawie około 13 dostałem e-maila Zamówienie zostało już spakowane i oczekuje na kuriera. Dramat po 13 dniach zostało spakowane....

Katarzyna

@beata to super, a jak w ogóle w święta macie otwarte ?

Czy dyżury międzyświąteczne w Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi obstawiają najmłodszymi stażem?

ooo

nie

Beata

oczywiście że nie. Też szłyszałam wielokrotnie że w innych firmach to czesto praktykowane jest tego typu wysługiwanie się najmłodszymi stażem ale nie tutaj zdecydowanie nie w Bimex-ie

Klient

Bimex uważam za najlepszy sklep dla fachowców w całej Wielkopolsce w jakim robiłem zakupy. Brawo Bimex Jesteście naprawdę najlepsi w swojej branży.

Bimex to bardzo dobry pracodawca teraz to wiem niestety jest już dla mnie za późno Sam się zwolniłem choć byłem największym leniem i firmowym obibokiem a i tak pracodawca był dla mnie długo wyrozumiały a ja tego nie doceniałem i teraz mam źle w nowej pracy i w życiu dlatego ostrzegam was wszystkich szanujcie pracę w tej firmie bo lepszej nie znajdziecie!

stały klient

Ta firma jest moją ulubioną hurtownią narzędzi. Robię tu zakupy od wielu już lat i jest to zdecydowanie najlepsza firma handlowa w Wielkopolsce!

klient

Dobra firma profesjonalna miła obsługa a oferowany towar zawsze wysokiej jakości i w dobrej cenie

Jan
@klient

Zgadza się potwierdzam też lubie robić zakupy w tej hurtowni przede wszystkim ze względu na jakość świadczonych usług. Podoba mi się podejście i zaangażowanie sprzedawcy w obsługę klienta oraz to, że nie mam tam poczucia pozostawienia mnie samego sobie jak to ma miejsce w marketach. Lubię tą hurtownię i chętnie robię w niej zakupy

Co innego jest wykonywać swoją pracę a co innego wykonywać pracę za siebie i za innych...Więc przestańcie z tą propagandą ,że jeśli ktoś krytykuje Bimex to zaraz mu się nie chce pracować.Bzdura!W tej firmie magazynier musi wykonywać pracę nie tylko za siebie ale musi być też montażystą ,sprzątaczem po wszystkich,sprzedawcą i zajmować się pracą zaopatrzeniowca bo narzuca mu się prowadzenie reklamacji z kontrahentami ,co jest nie do przyjęcia, bo to robota zaopatrzenia ,a nie magazyniera.Pracowałem już w niejednym magazynie i nigdy się z takim czymś nie spotkałem.Magazynier ma obowiązek napisać protokół niezgodności z dostawy , przesłać do działu zaopatrzenia i dalej reklamację prowadzi zaopatrzenie ,taka jest procedura,a tu mamy do czynienia z jawną spychologią.Musisz wykonywać tam obowiązki za trzech i zaiwaniać za trzech a wypłatę dostajesz jedną .Podsumowując... ,w Bimex często obowiązki pracowników tych z "góry" są spychane na pracowników niższego szczebla...

Sylwia
@były pracownik

A tak z Twojego doświadczenia, to jaka jest atmosfera pracy w Bimex? Pewnie ta spychologia, jak to nazwałeś, nie wpływa zbyt dobrze na relacje między pracownikami? Odpisz proszę.

heksagram

Pracowałem w tej firmie,w jednym z jej oddziałów jako magazynier i jeśli chodzi o pracę w tej firmie to na prawdę nie polecam.Spychologia (zrzucanie obowiązków pracy ,które do ciebie nie należą i najlepiej jakbyś potrafił wykonywać pracę na dwóch albo trzech stanowiskach i wykonywał też robotę innych pracujących tam celebrytów...Cieszę się że już tam nie pracuję ,mam teraz o wiele lepszą pracę w której wykonuje to co do mnie należy.

Dawid
@heksagram

A mogę zapytać ile łącznie tam pracowałeś? Na co można było liczyć ze strony pracodawcy? Dzięki za odpowiedź.

Konrad

Dobrze pracuje się w firmie ludziom chcącym pracować!!

Lubiącawojąpracę
@Konrad

Dokładnie! Dziwią mnie niektóre wpisy, szczególnie gdy znam osobę publikującą. Ktoś jest leniem i ma ruchy zaspanego żółwia, do tego wieczne marudzi, daje z siebie może 5%, ale chciałby aby ze strony firmy wracało do niego 110%. Ludzie weźcie się do roboty i zmieńcie swoje nastawienie bo nigdzie nie zagrzejecie dłużej miejsca! Ja Bimex polecam i dobrze mi tutaj, może dlatego, że mi się chce pracować, może dlatego, że w życiu staram się widzieć pozytywy, których w tej firmie jest wiele, a nie szukać dziury w całym.

Niedoszły pracownik

Co można powiedzieć. Przestrzegam wszystkich kandydatów do pracy w tej firmie. 2 dni darmowej pracy po zakwalifikowaniu się po rozmowie wstępnej. A później jednak nie, szukamy kogoś innego. Oczywiście nic nie zapłacone i umowy nie było. Inspekcja pracy zostanie powiadomiona. Ktokolwiek będzie się ubiegał o pracę w tej firmie od razu rządajcie umowy, bo popracujecie 2 lub 3 dni za darmo i wam podziękują. Ewidętnie szukają frajwerów.

Władek

Naprawiałem w tym serwisie kosiarke i kilka elektronarzędzi. Wcześniej oddawałem sprzęty do naprawy również we Wrześni ale nie w serwisie Bimexu. Osobiście jestem bardzo zadowolony sprzęt po naprawie działa jak nowy, zapłaciłem połowę mniej niż wcześniej płaciłem naprawiając kosiarkę w innym serwisie. I co dla mnie bardzo ważne serwisant naprawił mi sprzęt od ręki na poczekaniu. Nie wierzyłem kiedy kierownik serwisu oznajmił mi że mój sprzęt będzie naprawiony maksymalnie w ciągu godziny -ze szwagrem próbowaliśmy nnaprawić ją przez cały weekend i się nie udało. Jestem bardzo zadowolony polecam wszystkim ten serwis!!!

On0000

Dlaczego reklamację składane przez klienta ciągną się tak długo...? Więcej papierologii i proszenia się o kontakt niż po prostu załatwienia sprawy . Gdy wcześniej pracował Pan Jacek nie miałem takich problemów. Teraz nawet telefonów nie odbierają. Żenada naprawdę.

PPP
@On0000

Tak nierzetelnej firmy dawno nie spotkałam. Nasza firma chciała z nimi nawiązać współpracę. Nie wiem na jakiej zasadzie ta firma się utrzymuje, bo z pewnością nie na sprzedaży - chyba nikt tam nic nie robi. Jeśli chcecie od nich coś zamówić to po prostu dajcie sobie spokój. Straciłam mnóstwo czasu na maile i telefony, a zamówienia i tak nie otrzymałam.

Zostaw merytoryczną opinię o Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi - Września

• Jak się pracuje w Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi?

Zobacz opinie na temat firmy Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bimex Sp.j. Hurtownia Narzędzi
2.4/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Kościuszki 14
    Września