Opinie o Prime Cargo Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Prime Cargo Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Prime Cargo Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prime Cargo Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Pracownik Prime Cargo

Co do kierownika nocnej zmiany jest w porządku , miło się z nim pracuje , jest wymagający bo to na jego głowie są wszystkie paczki które wysyłamy by nie było w nich błędów , ale jest dobrym kierownikiem . Problem zaczyna się kiedy mamy doczynienia z narzeczona kierownika p. Magdalena, która nie szanuje ludzi i traktuje ich jak śmieci . Swoim „wybrańcom” daje beznadziejne zadania i ustawia ich w takim miejscu by bacznie obserwować czy wykonują zlecone przez nią polecanie chociaż nie jest tam od wydawani rozkazów . Potrafi zastraszyć ludzi ze kiedy nie będę jej słuchać wyrzuci ich z nocek i już nie znajda pracy w tej firmie . W tym tygodniu doprowadziła do zwolnienia dwóch dziewczyn do ktorych kierownik moim zdaniem nie miał zastrzeżeń . Dziewczyny były pracowite ale to konflikt z p. Magdalena do tego doprowadził . No niestety ktoś kto ma plecy nie poniesie żadnych konsekwencji swoich czynów . Skargi które nagminnie wpływają na nią powinny mieć jakieś znaczenie są po prostu zamiatane pod dywan a było ich już dość sporo z tego co się dowiedziałam . Mam nadzieje ze ktoś zgłosi to wreszcie do inspekcji pracy a wtedy cześć pracowników powie jak wyglada to na prawdę by wreszcie nie bać się o prace . Takie zachowania są niedopuszczalne w pracy , nie możemy być negatywnie nastawieni do osób których nawet nie znamy , nie szanować ich a widzimy ich tylko w pracy . Praca w Prime Cargo na innych zmianach jest zupełnie inna ludzie się szanują i miło wykonuje się swoje zadania , nocki niestety są dobre wtedy kiedy nie ma pani M . A to rzadko się zdarza . Mam nadzieje z nikogo nie uraziłam swoją opinia.

@Pracownik Prime Cargo

Zgadzam się z tym wszystkim ,co zostało tu napisane. Też jeździłam tam na nocki i dokładnie tak jest , jeżeli chodzi o p.Magdę.

Potwór z nocki :)
@Pracownik Prime Cargo

Witam serdecznie. Albert się kłania. Muszę was zasmucić ale w tych dniach żadna osoba nie była zwolniona, mało tego przez ostatnie 3 lata zwolniłem zaledwie kilka osób, tylko i wyłącznie spowodowane to było przez zagrażanie sobie lub innym, bądź poważne szkodzenie interesom firmy, jak wiadomo wystarczy pracować a ja na pewno nigdy się do nikogo nie przyczepie. Życzę powodzenia i pamiętajcie ze nie można wierzyć we wszystko co się słyszy. Ps. Magdalena nie ma możliwości zwolnienia kogokolwiek, natomiast moje decyzję są podejmowane tylko i wyłącznie przeze mnie, zawsze, bez udziału osób trzecich.

Robson
@Potwór z nocki :)

Przypakuj lepiej zamiast pier... .. C takie głupoty nie jedna skarga na ciebie wpłynęła

bezrobotny

Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś już wie coś na temat nowej firmy na parku .''Prime Cargo''?

JAKI
@bezrobotny

STRASNY KIEROWNIK I JEGO LOLITA Z NOCNEJ ZMIANY

Stlaśny stlaśniak
@JAKI

Łojeju jaki łon strasnie strasny,psestrasniutki, no taki łon strasny że stasnie to staśne. Dziwisz się że nie chciał pracować z kimś kto nie umie pisać!?!

Raf
@bezrobotny

Trafisz na Alberta to sam odejdziesz jak większość na zlecenie spytaj czy ktoś chętny na jego nocki

Emi

Taka jest prawda wielki albercik i jego Lolita ktora mysli ze jej wszystko wolno,wszystkie mądrości pozjadala gowniara....

Foka
@Emi

Pracuję w Prime Cargo trzeci miesiąc tylko nocki jest bardzo fajnie. Wszystko co piszecie o Magdzie to bzdury. Wszyscy pracownicy i kierownicy z nocek są zawsze pomocni,starają się żeby osoby które chcą pracować rozwijały się i umiały pracować na wszystkich stanowiskach. Jeśli ktoś jest leniwy a są takie osoby to będzie wypisywał takie bzdury. Odkąd pracuje zwolnili dwie osoby, były to lenie. Jest jeszcze kilka osób ,które przychodzą aby odbębnić swoje i wziąć kasę. Nikogo nie zwalniają bez powodu.

Raf
@Foka

Tą opinie napisała sama Madzia o sobie bo nie znajdzie się osoba która by się tak wyraziła. Nosi (usunięte przez administratora) wyżej nosa bo ma albercika kierownika sz... A pracowałem tam 4 mies temu i odeszlem z ich powodu

Janina

A Madzia wciąż pracuje ?

Jo Anna
@Janina

Za dużo powiedziane

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Prime Cargo Poland Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Paweł M

Jestem w szoku.. Powinniście zostać jeszcze w przedszkolu dzieciaki. ;)

Niki

Prawda jest taka ze na nockach atmosfera jest fatalna,i to przez Madzie,podobno zgłaszane to bylo ale Albercik powiedział ze jak ja pogonią z firmy to on odejdzie i boss tak trzyma Albercika z laska,ale ludzie nie chcą z nia pracować bo robi świństwa ,wali scieme....wiec morał jest taki wkoncu zostanie Madzia i Albert i nic nie zrobią bez ludzi.Ogólnie firma straszna dziwne podejście i zarząd masakra

Ajajajajaj
@Niki

To niech sie zwalnia...jak mają urlop to firma dalej funkcjonuje i nawet atmosfera jes oczyszczona. Niema ludzi niezastapionych więc bez Alberta też firma prosperuje i to nawet lepiej. Więcej chętnych jest do pracy mniej błędów i niema stresu. A jak wiadomo stres i pośpiech to z czasem wyjdą takie babole ze trzy dni będziemy poprawiać po nocce.kalkulacja jest taka że firma traci na tym sporo gdzie ludzie siedzą często po godzinach żeby naprawić to co można by było wykluczyć już o godz 2 rano a nie o 5 gdzie Kierownik sie budzi i nagle nerwowo bo coś poszło nie tak. wszyscy zaczynają biegać,poprawiac zamiast w lozkach odsypiac i regenerowac sily na kolejna noc.

Albert i Magda

Wcale Albert nie jest taki fajny ..podlizuje się teraz do wszystkich zeby mieć z kim pracować. Zauwazyl ze nikt niechce na nocki przyjsc i gdyby nie ukraina to sam musialby sie ruszyc ze skanerem.a powiedzcie mi kto odpowiada za zmiane? On czy Magda? Ona sobie pozwala na tyle na ile jej pozwala kierownik zmiany. Pozatym jest młoda i głupia a wy przestańcie się jej bać jakby była niewiadomo kim. Jest zwykła pracownica. Wy raczej nie jej tylko Alberta sie obawiacie tak? A co on Może? Kodeks pracy nad nim Czuwa!

Yes

Od kad ludzie maja swobodny dostep do internetu staja sie sadem najwyzszym. Przypominam ze ta strona sluzy do opini o pracodawcy a nie o pracownikach. Tchórze

@Yes

Raczej odkąd zostaliście kierownikami zmiany Emilio to wam w głowach się poprzewracało...a ludzie maja prawo pisac co mysla i czuja...wolna Polska

Boba

Pracowałem w kilku firmach,ale to co sie tam dzieje to szok....to prawda ze Madzia pozwala sobie na zbyt wiele ostatnio z nocek zeszły 2 osoby juz powoli nie ma kim robić.Mam pytanie gdzie jest osoba odpowiedzialna za ta śmieszna firmę...Powinna interweniowac bo tracą dobrych ludzi.A nie wiem kim jest ta smarkula dyrektorem dyktatorem???Nie polecam firmy syf nic wiecej

Nn

Hm pracuję długo w tej firmie z mojich obserwacji wynika ze ta osoba która cieszy sie sławą w tej firmie jest przyczyna wielu zwolnien dobrych i fajnych pracowników od samego początku firmy. To juz czwarty sezon a pani Magda jest bez karna za mobing który stosuje wobec pracowników którzy nie potrzebują jej rządów. Szkoda ze ta pani zatrzymała się na etapie gimnazjum i nie rozumie że to dorosłe życie i że predzej czy później poniesie konsekwencje bo wystarczy ze tylko jedna osoba wniesie sprawę do sądu o mobing i reszta ludzi pokrzywdzonych pójdzie w jej ślady. Może czas z madrzeć ? Bo konsekwencje mogą byc surowe a wiadomo wszystkim ze osób pokrzywdzonych jest dużo

Aaaa

Nocki bedzie dym oj bedzie dym i porządki.....

Nmmm

Kiedyś pracowałam w tej firmie.Albert jest ok ale ta jego Madzia to cyrki tam odstawia,q dzień robi w kebabie a w nocy zaciemnia w Prime cargo i wprowadza złą atmosferę a jej Albert na to pozwala kosztem innych powinni sie jej pozbyć

Dobry

Pracuje juz troche przez agencje pracy jestem w kazdym sezonie. Magda jest moim liderem na pakowaniu. Jest dziewczyna konkretna i stanowcza nauczyla mnie wszystkich procesow w tej firmie. Od kad przyszedlem do tej firmy zauwazylem ze jest na nia nagonka przez pracownikow prime cargo. Jak potem zaobserwowalem to przez to ze jest (usunięte przez administratora) w tym co robi. Spi w regalach??? To jest jakas zenada. Ludzie ogarnijcie sie w koncu. Nie jedna osoba na jej miejscu zwolnilaby sie juz dawno a ona jest twarda babka.! Pracowalem na pierwszych i drugich zmianach. Gdy zobaczylem jak na przyjeciu pewna obfita w tluszczyk Pani lider i Pan kierownik na zebtaniu oficjalnie mowia do ludzi i jak ich traktuja przeszedlem na nocki. Tam praca idzie plynnie. Kierownik Albert to spoko gosciu zawsze na poziomie potrafi rozmawiac z ludzmi a nie wydzierac sie na ludzi jak to robia inni kierownicy aby szybciej pracowali- to zadna motywacja. Nieslugo pewnie w twj firmie ruszy sezon i bedzie duzo przyjec przez agencje pracy wiec szczerze polecem nocki w tej firmie robity duzo ale czas szybko leci i moim zdaniem to najlepsza zmiana. Nke ma co czytca opini tych zazdrosnych ludzi ktorzy nie potrafia powiedziec prosto w oczy tylko jak tchórze loguja sie i wypisuja rzeczy niestworzone. Nocki nocki i jeszcze raz nocki ????

Wiki
@Dobry

Widać że lizus z Ciebie... nie tylko o nocki chodzi ...o całość... żenada i tyle. Ludzie pracują bo bo muszą zarobić na chleb ...niestety Ty pewnie tak piszesz bo masz układy jak to w rodzince PL

Wrednawredna
@Dobry

Hahahahaha ???? praca spoko jeśli robisz to co masz robić, kasa też się zgadza. A co do kierownika nocnej zmiany no cóż jest kierownikiem musi dopilnować każdego zamówienia, aby dotarło do klienta także jeśli pracujesz i nie popełniasz ciągle tych samych błędów nie czepi się, i fakt można z nim normalnie pogadać. A co do Magdy ona ma swoich pupilow i najlepiej jakby każdy za nią wszystko zrobił. Co potrafi to nabijac wózki i siedzieć, wybierać wózki dla swoich lizodup. A ze spaniem w regalach to prawda.

sarna

Straszna atmosfera,nie da się pracować.Szczególnie nocki,mobbing.nie polecam,z tego co wiem to wszyscy tak myślą,tylko nikt z tym nic nie robi.W biurze nie reagują.

John

Wiki ma rację sam mam zdjęcia w telefonie jak Magda oraz jej lizus Łukasz śpią w regalach na pufach dla dzieci tragedia..... A kierownik to toleruje gdzie inni muszą zapiepszac aby skończyć zamówienia, dla niego nie liczy się pracownik z agencji tylko pupile którzy jak by mogli to lizali by mu stopy.

Verati

Mógłby ktoś napisać, jak wygląda mniej więcej praca w Prime Cargo: zarobki, czas pracy, atmosfera?

12w

Ale też, nie wszystkie agencje mają z ta firma podpisaną umowę, troche cieżko bedzi epo koleji znalesc jakie to są.

fanatyk

Fajna praca ?????? kama chyba zapomniała o małym szczególe że to praca przez agencje pracuje tam juz sporo czasu i do tej pory nie dostałem umowy , kobiety z agencji dzwonią na ostatnią chwile że trzeba iść do pracy także już sobie nic nie zaplanujecie , spozniają się z wypłatą , w ogłoszeniach piszą że za godzinę płacą 12 zł a za nocki 13,50 to jest bzdura bo przy wypłacie wyszło mi jakieś 9 zł za godzinę co przy 3 zmianach i nockach to bardzo mało po prostu oszuści , co do samej pracy fakt praca ze skanerem i bieganie z wózkiem po alejach , pakowanie , selekcja , przepakowywanie . Teraz agencja zatrudna mnóstwo ludzi z całego Goleniowa i nie tylko po prostu JEDNA WIELKA ZBIERANINA a pozniej kierownik dziwi sie że na półkach zabawki giną , w skrócie nie polecam i jeżeli ma ktoś inną prace to niech trzyma sie swojej pracy . !!!!! pozdrawiam

Elty
@fanatyk

Troche kolego sie zagalopowales. Pracuje tam do tej pory, widze co sie dzieje. Kasa sie zgadza ( o ile zawsze sie wpiszesz na liste obecnosci rzecz jasna ). Nigdzie tak dobrze w naszych rejonach nikt nie zarobi, taka jest prawda. Jak jest duzo zamówień to jest walka o czas i nerwówka a tak poza tym to jest spokojna atmosfera, trzeba tylko wypełniać swoje obowiazki a nie udawac ze sie pracuje, dlatego osoby poleciały, udają ze cos robią, to wszystko widac!!! . Były zwoleninia osob ktore sie nie nadawaly badz komus podpadly. To dziala w obie strony. A praca jest owszem na telefon ja dostaje akurat grafik co tydzien ale gdy zaczynałem to czasami mi sie zmiany zmienialy i dostawalem telefon co 2 dni ale szanuje prace i ja wciaz mam ! bez wątpienia firma lepsza od Rhe... czyli firmy obok.

fanatyk
@Elty

zależy przez jaką agencje jesteś zatrudniony , może w innych agencjach nie lecą w uja ....za moich czasów zatrudniali przez 4 agencje . Faktycznie w tej firmie mają bardzo dobre stawki ,aczkolwiek mniej wiecej tyle samo zarabiałem w norkach przy jednej zmianie ( mam namyśli firmę nafa ) . Kiedy tam było mało zamówień i wytłumacz mi dla czego co kilka dni były nowe osoby ? co druga osoba którą zatrudniali wedle Twojego myślenia była nierobem , przecież w tej pracy nie trzeba posiadać nie wiadomo jakich umiejętności a tylko zdrowego myślenia i dobrej kondycji fizycznej aby móc biegać z wózkiem i zbierać zabawki o ile jeszcze były na swoich miejscach na półkach albo skaner Ci się nie zawiesił , kierowniczki jeszcze tam krzyczą pikowanie szybciej czy mają bardziej ogrinalne pomysły na zmotywowanie pracownika .....Powiadasz że szanujesz prace i jeszcze ją masz też tak myślałem i dawałem z siebie bardzo dużo aż do czasu inteligentnej rozmowy z kierowniczką ....myślisz że jesteś dobrym pracownikiem poczekaj jak im sie skończą zamówienia to sam zobaczysz czy cię będą trzymać daje Ci jeszcze 3 miesiące i wylatujesz tak samo jak 300 osob których zatrudniają bez pozdrowień fanatyk.....

Wit
@Elty

Beznadziejny kierownik..nie szanuje ludzi..jest Wyklym Chanel a jego dziewczyna Madzia się za bardzo panoszy i w regalach śpi a inni pracują ciężko ...A z reszty mają ubaw ze musza (usunięte przez administratora) enada. Szkoda czasu. Jak ktoś ma swoją godność to odradzam te firme

Kama

Hejka! Fajnie się pracuje teraz ukladamy miśki na półki :))) praca ze skanerem i fajna kasa.

???

witam, pracuje ktos juz w prime cargo? jesli tak to prosze o jakas krotka opinie jak tam jest z gory dziekuje za odpowiedz

Zostaw merytoryczną opinię o Prime Cargo Poland Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w Prime Cargo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prime Cargo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prime Cargo Poland Sp. z o.o.?

Prime Cargo Poland Sp. z o.o.