Opinie o Prime Cargo Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Prime Cargo Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Prime Cargo Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prime Cargo Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Olek

Prime Cargo - Goleniów moje odczucia i spostrzeżenia po pierwszym dniu pracy, co się rzuca w oczy na pierwszym miejscu całkowity brak przestrzegania jakichkolwiek zasad BHP, wchodzę na hale magazynową bez jakiegokolwiek szkolenia, na hali wózki widłowe i paleciaki poruszają się ze sporą prędkością i ani brygadziści ani kierownictwo nie zwraca na to uwagi. agencja pracy APS porażka zatrudnienie, podpisanie umowy odbywa się na maila, telefon przygotowana umowa leży na stołówce pracownicy APS nawet nie fatygują żeby porozmawiać z przyszłym pracownikiem nie interesują się czy ktoś ich wprowadzi w obowiązki przeszkolił w zakresie BHP i pod tym względem samo prime cargo jak i APS to jedna wielka porażka nie polecam stałej współpracy z nimi, na szczęście jest to dla mnie dorywcza praca, sama praca spoko jak ja to mówie lżejsza od leżenia przynajmniej to co ja robiłem (kompletowanie zamówień) o zarobkach nie pisze bo to każdego indywidualna sprawa

6ix9ine

ok

Sezonówka

I plusy i minusy .... Zachaczylam o każdą zmianę i wszystkie prawie etapy , piker paker , na przyjęciu, układanie , przeliczenie, na szmatach ( już nazw nie pamiętam trochę minęło) ; na górze na dole ..... Kasa się nawet zgadzała a ludzie jak ludzie i normalniejsi i ci mniej zrównoważeni ...... Ale ta atmosfera ???????? mimo ze człowiek naprawdę był dobry i robił co do niego należało, to na każdym kroku znalazł się KTOŚ życzliwy, który starał się umilić Ci pracę , a nawet podkładać świnie dla chwili chwały " pupilków " .... A lenistwo ? Owszem każdego *uj strzelał jak zapierd@lał za trzech , a wystarczyło zajrzeć na dół jak hahahaha i Hihihi i hehehe tylko ...... Ale jak (usunięte przez administratora) trafi na równie wredna suke to robi się zabawnie ???? po którymś sezonie dałam sobie spokój , szkoda zdrowia ......

Janina
@Sezonówka

To prawda...siedziała Emila z Michalkiem i wiecznie się nasmiewali na cały magazyn . Duzo ludzi odeszlo z powodu podejścia gowniarskiego i niepowagi jej. Mało na niego nie wlazla i dużo osób to potwierdza. Rozumiem wszytko ale praca to praca nie (usunięte przez administratora)

gosc
@Janina

nie pracowalam tam ale od znajomych tam pracujacych czesto slysze narzekania na Emile tak jw opisane

Norbert Gierczak

Jako pracownik Apsu z 2 miesięcznym stażem uważam że praca jest jak najbardziej w porządku. Zarobki są dobre a atmosfera w pracy jest spoko. Kto ma pracować niech pracuje i niech kazdy się zajme sobą.

@Norbert Gierczak

Popracuj dłużej to raczej zmienisz zdanie.Powodzenia

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Prime Cargo Poland Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Maxiking

Słabe zarobki...bardzo słabe. Właśnie dzien wypłaty. Porażka a tyle obiecywali.i co i gow ....????????

rozczarowana
@Maxiking

Zgadzam się.Obiecanki cacanki.Brak słów..Człowiek stara się pracować nawet za dwóch i jak widać na darmo.Trzeba szukać innej pracy.Niech ludzie z APS im normy wyrabiają i tak ich bardziej szanują.

Dobrogniewa
@rozczarowana

A w ogóle próbowałaś czy zastanowiłaś się dlaczego PC bardziej szanuje pracowników APS? Odpowiem Ci, bo uczciwie pracują, są odpowiedzialni i znają się na wykonywanych zadaniach, ot cała tajemnica....

Janina
@Dobrogniewa

CZyli przyznajesz że tak jest....

Hahahah
@Dobrogniewa

Hahaha,dobre....Może ty jesteś dobrym pracownikiem ale większość to się zna tylko kłapaniu gębą przez 8 h i obgadywaniu ludzi.A te z 1 zmiany to już przesadzają,pod kamerami na widoku oprze się i nic nie robi.A jak zrobi to problemy i błędy które pracownicy PC muszą rozwiązywać.I jeszcze bezczelnie powie że nic nie musi bo jest przez Agencję.Oczywiscie nie wszyscy do jednego wora.

@Hahahah

@Hahahah nieładnie się odnosząc, ale co Cię to obchodzi, ze ktoś się oprze o stół, w dodatku pod kamera? To one są nagrywane i jeśli ktoś by zobaczył to one zostaną wyrzucone do domu, a nie Ty. Rozumiem, ze może Cię bolec to, ze one się obijają, a Ty musisz pracować, ale nie zawsze jest co robić i musowo trzeba trochę pościemniać. Każdy „dział” ma osobę z PC, która nad wszystkim czuwa, wiec jeśli ona zezwala na takie zachowanie to nie ma co się denerwować

Ryszarda
@Hahahah

To prawda, pasibrzuchy z APS kłapią w ostatnim czasie częściej niż kiedykolwiek zamiast pracować, totalny magiel u Grażynki...miejmy nadzieję że to się w końcu zmieni.

blabla
@Ryszarda

Pasibrzuchy-dobrze nazwane,w samo sedno.Kulają się po hali zamiast pracować

XYZ

Pracuje już troche czasu w tej firmie i najwieksza uwaga do każdego pracownika - z Prime Cargo jak i z APS - NIECH KAŻDY SIĘ ZAJMIE SWOIM TYŁKIEM! nie rozumiem co kogo interesuje to, co robi inny człowiek. Czy stoi, czy pracuje, czy rozmawia. Każdy próbuje się wybielic na tle innych. Jeśli ja siedzę i ktoś to zobaczy to od razu idzie na skargę do brygadzistów. A jeśli ten ktoś siedzi to jest wszystko w porządku i nikt nie ma prawa nic powiedzieć. Proponuje się zająć swoim nosem, przychodzić do pracy nie za karę, nabrać trochę więcej dystansu do samego siebie, zacząć szanować druga osobę i przede wszystkim - nie uważać się za nie wiadomo kogo i spuścić głowę, a nie mieć ją ciagle uniesiona z zadartym nosem, a na pewno będzie lepiej. Ogolnie w firmie panuje nieład. O panującym (usunięte przez administratora) chyba pisać nie trzeba. Pracownicy agencji wykonują prace pracowników z PC. Jedna z brygadzistek (nie będę rzucać imionami i nazwiskami) osiadła na laurach i tylko wydaje polecenia. Zrób to, zrób tamto. Jesteśmy psami na posyłki, wykonujemy zadania, które ona powinna zrobić sama. Osobiście uważam, ze atmosfera w pracy jest średnia, ale jeśli ktoś przychodzi do pracy pracować, a nie plotkować i się czepiać to może być dobrze, a nawet można miło spędzić czas w pracy :)

@XYZ

Jeszcze dodam coś odnośnie pracy przez APS. Śmiechem jest to, ze pracują ludzie przez 2 lata, rok, nawet pół roku i ciężko, zeby dostać grafik. Przyjdą „dzieci” (oczywiście nie wszyscy, bo niektórzy pracują odpowiednio i nie popełniają błędów) mające po 16/17 lat, które po miesiącu dostają grafik na cały tydzień. Nazwałam ich dziećmi, bo urządzają sobie plac zabaw z pracy rzucając kartonami. Chowają się w regałach, jak pójdą do toalety to tak jakby zginęli. Dla dorosłych i sumienni pracujących ludzi nie ma pracy. Szkoda, ze kierownicy ani brygadziści nie potrafią załatwić tej sprawy.

Szanujący się pracownik

Szkoda wypowiadać się na temat tej firmy i tego co w niej się wyprawia. Nie polecam. Sama ukraina zero szacunku.

Zyczliwa

Jesli chodzi o ta firme to jest porazka. Po pierwsze traktuja ludzi jak smieci, ciagla rotacja w zmianach pracownikow... Ostatni przypadek slonil mnie i mojego partnera do zlozenia skargi na jednego z kierownikow zmiany , poniewaz spoznilo sie 6 osob z czego 4 zostaly w tej firmie a 2 pozostalych zostala odelegowana do domu.... Z mojej skargi na tegozesz Pana nie zostaly wyciagniete konsekwencje sluzbowe w takim iz celu sprawe skierowalismy do sądu. Odniose sie do komentrarza Wita z dnia 01.09.17, jesli chodzi o Magdalene to prawda ze sie panoszy wiecej niz powinna, ale o co moze to stwierdzac iz jej facetem jest jeden z kierownikow.... Jeli chodzi o pieniadze sa faktycznie dobre ale przeciez tu chodzi o czlowieka jako pracownika nie potrafia okazac szacunku do osoby im podleglej. Jesli chodzi o cale kierownictwo zmian dziennej, popoludniowej i nocnej nie sa stosowne z kodeksem i etyka pracy, poniewaz odnoszenie sie w sposob wulgarny i nie stosowny do pracownika. Pani Emilla na ktorej zmianie bylam zaczynajac prace w tej firmie jesli chodzi o to jest zbyt wulgarna, na zadane pytanie wzgledem dasnego produktu nie zna odpowiedzi lub kieruje dana osobe do pracownika Cargo, albo samemu trzeba sie domyslec gdzie dany produkt trzeba ustanowic na pulce lub gdzie go spakowac w razie wysylki... Pan Kamil kolejny nie zrownowazony kierownik zmiany pewna sytuacja kolezanka ktora wymiotuje od rana mowiac temu rzesz Panu ze by chciala pojsc do domu bo sie zle czuje, to slyszac ta odpowiedz zagotowalo sie we mnie cytuje" Jak CI sie nie podoba to w kazdej chwili mozesz sie zwolnic, mnie glowno to interesuje co sie z toba dzieje " Dla mnie to jest nie pojete jak kerownicy tej firmy traktuja pracownikow. Na deser zostawilam Wam Pana Piotra, to wlasnie przeciwko niemu zlozona zostala skarga oficjalna jezeli pracownik informuje Agencje Pracy Tymczasowej ze dojedza z poza Goleniowa i musi jeszcze dojechac to ten Pan tego nie rozumie i zwalnia do domu 2 osoby z 6 spoznionych . Podsumowujac calosc mojej wypowiedzi to firma Prime Cargo poszukuja taniej sily roboczej, nie tlumacza obowiazkow ktore ma wykonac dany pracownik, a takze brak jasnej komunkacji miedzy pracownikiem a kierownictwem. Wiekosc obowiazkow nalezacych do kierownika zmiany sa wykonywane przez zwyklych pracownikow, ktorzy nie maja uprawnien do danej czynnosci kierowniczej.... Dla mnie ta firma jest nie kowekcjonalna, a takze kazdy z Nas ma swoja godnosc i nie powinnien byc tzw. ,,parobkiem,,.... Szczerze odradzam ta firme chyba ze chcesz wolem i dac na sobie zarabiac pracownikom zatrudnianym przez firme Prime Cargo, poniewaz za kazda osobe zadrudniona przez Agencje Pracy Tymaczasowej pracownik Cargo otrzymuje co miesiac do wyplaty 150zl za pracownika zatrudnionego przez Agencje... Szczerze odradzam, ale kazdy z Nas ma swoj rozm i decyzja nalezy wlasnie do Ciebie ....

@Zyczliwa

„Życzliwa” a może opisze jak to było naprawdę, co?? a nie dodajesz posty, które strasznie koloryzujesz. Akurat wiem jak to wyglądało, bo byle w ten dzień w pracy na nocnej zmianie. Spóźniliście się z swoim chłopakiem 10 min i jako ostatni przyszliście na miejsce zbiórki, gdy kierownik Piotr zapytał się was, dlaczego jesteście spóźnieni to nawet nie raczyliście mu odpowiedzieć a pytał się 3 razy, mieliście jego pytanie daleko gdzieś i jego również. Nie dziwie się, że w końcu powiedział, że dziękuje wam za prace i żeby pracownik was odprowadził do wyjścia.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w prime cargo o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zyczliwa

Nie nie organizuje się szkoleń.jeden musi pytać drugiego ale nie zawsze jest czas. A szkolenie to podstawa by wykonać pracę dobrze i bez większych problemów.zero spotkań informacyjnych na temat w sumie wszystkiego co dotyczy pracy. Niema planów ze strony kierownikow.niewiadomo w co ręce włożyć bo każda zmiana kończąc pracę zostawia bajzel .pracownicy pracują ale tak naprawdę jest to haos.

Pracownik PC

Najgorsze w tej firmie są tzw.przywileje rodzinne.Wszyscy uczciwie pracują do końca zmiany a Magda,Sylwia i Łukasz przesiadują na paletach,w regałach i nic nie robią tylko udają że pracują albo dostają najlżejsze prace.Kierownictwo pozwala na to.Wszyscy to widzą tylko każdy się boi odezwać bo to siostra kierowniczki.Ale chyba czas coś z tym zrobić i poinformować górę o wyróżnianiu pracowników..

Iwona

Widzę, że wasze odczucia o pracy w prime cargo są dość różne. Jedni mają dobrą opinię, inni wręcz przeciwnie. Zaniepokoił mnie post Zyczliwej. @Zyczliwa czy możesz nam zdradzić nieco więcej szczegółów czego dotyczył problem? Naprawdę nie dało się go rozwiązać wewnątrz firmy? @Obiektywna a czy Ty może nam napisać coś więcej pozytywnego o firmie?

Sowa

Nie polecam!!! Mobbing na nocnej zmianie.Kierownik pozwala swojej dziewczynie doslownie na wszystko.Ona gnębi ludzi,zastrasza ich.Niechetnie przychodzi sie do pracy.Robi to w bardzo wyrafinowany sposób,jest cwana,calkowity brak kręgosłupa moralnego.Ludzie zwalniaja sie przez nią-zarówno osoby zatrudnione bezpośrednio przez firmę jak i z agencji.Ma osoby,które sie jej podlizują,ale one tylko udają.Najgorsze w tym wszystkim jest to,że "góra" nie reaguje.Dziwna sprawa,wszystko zamiatane pod dywan.Juz dawno ktos powinien zrobić z tym porządek,a tu brak reakcji.

@Sowa

Tu sie z Toba zgodze calkowicie ze gora nie reaguje na postepowanie kierownictwa na zmianach, poniewaz sama doswiadczylam takiej sytuacji gdzie moja skarga do tzw. gory trafila ale konsekwencji zadnzch nie wyciagnieto. Sprawa aktualnie ma postepowanie sadowe

PC

Niedługo to tu każdego obsmarujecie. A gdzie sa opinie i wypowiedzi pozytywne. O tym to juz nikt nie wspomni ze przymykane oko jest na flegmatykow ktorym jest dawana tzw szansa. Ze jezeli ktos nie daje sobie rady na jednym stanowisku to szuka się mu innego żeby sobie poradził? Ze leniuchy sie chowają i nagle sa zdziwieni ze ich się zwalnia jak spia nawet na pierwszych zmianach albo koczuja w toaletach ? Mozna by tak dlugo wyliczać ... A i ja nie jestem zadnym kierownikiem w tej firmie poprostu tam pracuje i wiem jak jest. Nie mam przyjacielskich stosunkow z Albertem i Magdą nawet sie nie lubimy ale nie znizyla bym sie do tego poziomu by wypisywac takie oszczerstwa. Stawcie temu czoła a nie bawicie sie w kotka i myszke.

@PC

Pozytywnej opinii o tej firmie nie da sie napisac, poniewaz to nie firma tylko oboz pracy

Bartoooszek

Hej potrzebują do Prime Cargo aktualnie?

Ja nie jelen
@Bartoooszek

Niepolecam do tej firmy.sam zmieniam praca niebawem

Potrzebuja ale nie polecam

Iza

Może czas znacząc doceniać pracę w dobrej firmie?

madry

Dajcie sobie spokoj,prezes wozi beemka a wy macie robic jak parobasy.jest zla organizacja i zle zarzadzanie i stad biora sie konflikty na roznych zmianach. unikajcie tej firmy

Filip

Słyszałem, że to pracodawca o dobrej opinii. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie ludzi?

Popo
@Filip

Tak, aktualnie szukają ludzi.

Filip
@Filip

Słyszałeś ale chyba ślepy jesteś bo wystarczy przeczytać i wiadomo co jest...pytasz tu na forum to pewnie czytałeś opinie więc masz napisane jak jest. Ale Ty pewnie to któryś z Liero...i głupa kleisz????

Uczciwie

Szukają jeleni bo niema sztaplarzy.zaczęli nawet straszyć ze rotacja będzie i pierwsi poleca Ci którzy niechca robić uprawnień na wózku.żenada i tyle.Ale równo mogą bo co napiszą w uzasadnieniu? Że brak uprawnień.Kierowniczka aż żal ja tak nazwać gowniare ma ryj niewypazony i zniechęca ludzi do przychodzenia.rozum pozjadała odkąd sypią z Panem M.Teraz kilka osób zwolnili .Firma niestabilna więc ratują się agencja pracy.Duża rotacja.Niepolecam

Bartoooszek

Aktualnie potrzebują do was? Bo jestem zainteresowany

Yuy
@Bartoooszek

Za pół darmo jak chcesz to dawaj z tym że kierowniczka i kierownik nocnej zmiany mają zryte łby więc jak na chwilę szukasz to spoko bo na dłuższą metę sam odejdzuesz jak większość z nas.wykorzystują i zwalniaja

Hagag

Jakie są zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Prime Cargo Poland Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w Prime Cargo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prime Cargo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prime Cargo Poland Sp. z o.o.?

Prime Cargo Poland Sp. z o.o.