Opinie o Dalbet Sp. z o.o. w Szczecinek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dalbet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dalbet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dalbet Sp. z o.o. w Szczecinek

Czarek Nowy wpis

Likwidator spółki Dalbet z siedzibą w Szczecinku, zawiadamia, że w dniu 5.09.2019 r. podjęta została uchwała Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników o rozwiązaniu Spółki i otwarcia jej likwidacji.

Arek Nowy wpis

Nie polecam. Pracuje bardzo długo ale tak jak teraz jeszcze nie było. Wypłaty po 20. Niby się zamyka niby nie. Jeba* ta firmę krótko mówiąc.

Gustaw Nowy wpis

Firma z ogromnym doświadczeniem, dobry pracodawca ale nie dla każdego!!

ja Nowy wpis

dziady

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dalbet Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Tadeusz

Piękną historię ma Dalbet . Szkoda, że pracownicy nie pamiętają i nie szanują tego czego się firma dorobiła. Pozycja i doświadczenie w branży ma bardzo duże znaczenie. Ale chyba narzekających nigdy nie zabraknie.

AAAA

Witam.Moje słowa kieruję głownie do ludzi którzy nie mają nic ciekawego do zaoferowania a ich głównym zajęciem jest narzekanie.Pracuję w tej Firmie od kilku lat i z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że to jedyna Firma jak do tej pory w której czuję się dobrze,jestem zadowolony (na) z wynagrodzenia ,oraz pracy i i panującej tu atmosfery.Niektórzy tak bardzo kochają narzekać,że wypadało by ich witać słowami:dzień dobry co u Ciebie złego...Szef jest człowiekiem wymagającym,ale chyba nic w tym dziwnego.jest mądrym,wyrozumiałym człowiekiem,przymyka oczy na wiele rzeczy,można by wymieniać wiele jego pozytywnych cech,wspomnę jeszcze o tym że jest wrażliwym człowiekiem i pomaga innym,Nie powiem na Szefa złego słowa choć miewa gorsze dni jak każdy z nas.Na koniec dodam tylko....Szukajcie we wszystkim plusów i cieszcie się z drobnych rzeczy zamiast narzekać,a poczujecie co to szczęście...Zanim zaczniecie oceniać kogoś,upewnijcie się że sami jesteście idealni...

stankii

widze ze ich najnowsza oferta pracy jest na stanowisko Learning & Development Manager w Krakowie podobnie jak na innych stanowsikach u nich tutaj tez trzeba znac jezyk angielski nawet ogloszenie w takim jest

LALAL

Drodzy przedmówcy,nikt wam w tej firmie pracować nie każe!!!Pamiętajcie...Wszędzie dobrze gdzie Was nie ma!!!

lalalal

Drodzy przedówcy nikt wam w tej firmie pracować nie każe!!Pamiętajcie...Wszędzie dobrze gdzie was nie maaa!!

toya

Zgadzam się z przedmówcą wyżej pracowałem w tej firmie zwolniłem się sam,miałem już dość panującej w tej firmie atmosfery i braku szacunku do człowieka za wykonaną pracę.BRAK ORGANIZACJI,BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKÓW,TOTALNY WEWNĘTRZNY CHAOS,CHODŹ NA PIERWSZY RZUT OKA DOBRZE ZKRYWANY Z CZASEM WYCHODZI SZYDŁO Z WORKA,WYPŁATA Z OPÓŹNIENIEM,SŁABE ZAROBKI.Pracując w tej firmie szczerze mówiąc nie zauważyłem jej pozytywnych stron,zapewne one już dawno odeszły w niepamięć w latach świetności tej firmy.BRAK SŁÓW.Nie polecam nikomu omijacie ten zakład na dobre wam to wyjdzie.

byly

pracują po 20 lat stare wyżeracze co już nie mają się gdzie podziać i do niczego innego nie nadają!! Młodzi uciekają po co najmniej dwóch latach,

złote

Dalbet(DEBET).Pewność i zaufanie(PEWNE MASZ ZADŁUŻANIE) W EMERYTACH SIŁA!

drodzy ilo, pol, iski, okil, xx, obserwator, olaro i inne podwinięte kity zapraszam do Dalbet , szczekać każdy kundel potrafi , ja tam pracuję ponad 20 lat i nie oglądałem się na małe pieski , facet rządzi i ma jaja ponad 30 lat próbował i próbuje z takich nierobów jak wy coś zrobić.Stańcie do roboty z szefem we wszystkim was zagnie , bo on zapieprzał kiedy wy szczekaliście i szczekacie . Kity podwinąć i po kuroniówkę

vicer

Dobrze przedmówca określił to firmę Dziadbet bo to jest naprawdę wielkie dziadostwo.

gizmo

Wystarczy zobaczyć kto tam pracuje na sprzęcie i samochodach ciężarowych. Sami emeryci i renciści, którzy dorabiają do swoich świadczeń. Młodzi tam przychodzą, lizną doświadczenia i uciekają z Dziadbetu jak najdalej!

iski

Najpierw same obietnice jak to w Dalbecie cudnie jest potem jak już Cię złapią na haczyk wykorzystają do cna i kopną w tyłek dalej szukając kolejnych jeleni ;-( Koszmar i tyle

lolek

Czarna lista to prawda tak jak napisał przedmówca. Wszystko sie zgadza. Jeśli ktoś nie wierzy może sie przekonać tam wciąż poszukują ludzi do pracy.

ukryty

Nie piszcie bzdur!

pol

Dalbet na czarnej liście pracodawców ze Szczecinka

ilo

istne wariactwo nie firma nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Dalbet Sp. z o.o. - Szczecinek

Dalbet Sp. z o.o.