Opinie o Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. w Rybnik

Shoot

Chciałem się tylko upewnić, czy wraca ta neurotyczna regionalna z Poznania. Mam nadzieję, że nie. Słyszałem, że jej podziękowali.

Byly ph szczecin
@Shoot

Nie wiem co chcecie od bylej regionalnej z Poznania ja na tarenie szczecina wspolpracowalem z Nią dwa lata i bylo super pozdrawiam K

ktos niedoceniany

jak przychodzisz do tej pracy to sie czujesz jak w niebie , az do domu nie chce sie wracac :) wysokie zarobki i godne traktowanie tylko w politanie , a szef jest kochany !

zenek

W tej firmie nie ma ściemy. Co mówią to robią. To chyba najlepszy pracodawca jakiego miałem w życiu. Jasne zasady, duża decyzyjność, słuchają argumentów. Po prostu super.

Ph
@zenek

Potwierdzam regionalnie ok kasa ok jak ktoś ogarnięty to będzie zarabiać

Ciekawy

Pytanie. Jakie są warunki na PH i jak wygląda praca na tym stanowisku w Politanie ? Jak z narzędziami i kasą ? Pytam ponieważ mam rozmowę rekrutacyjną

Zibi
@Ciekawy

Trzeba pracować. Narzędzia : peugeot albo Renault clio, samsung note. Regionalni ok. Kasa mogłaby być lepsza ale jest ok.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. na stanowisko Operator Wydziału Tworzyw Sztucznych bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
abigai;

maka okres -przede wszystkim o jakie stanowisko pracy ci chodzi

rexona

To zależy co umiesz.

rexona

To chyba jedna z lepszych firm w Rybniku. Przyjmują absolwentów na płatne staże. Jest duża szansa na etat po stażu. Dobre pieniądze. Socjal. Naprawdę godni polecenia. Sama nie chciałam wierzyć ale to prawda.

km

Zapytaj to ci powiedzą. Nie chce pisać o kasie. Są premie miesięczne i kwartalne za wykonanie celów, autka dość nowe, multisport i ubezpieczenie. Fajna praca, ale dla chcących pracować i ambitnych.

km

Absolutnie nieprawda. W Politan podstawa dla PH jest wysoka.

gorszy sort

Wszystko zależy od realizacji planów. Jak realizujesz plany, kasa jest zawsze powyżej 4tys brutto. Auta nie mają limitów.

polka

Jakie wyngaordzenie jest dl PH? auta z limitem ?

Nowość

Zgadzam sie z wiadro z mopem. Od lutego 2016 jest Multisport.

wiadro z mopem

Moja opinia będzie autentyczna (były pracownik). Plusy firmy: dobre produkty, atmosfera na co dzień jest ok, fajne dodatki socjalne, których na rynku już niestety firmy nie stosują (dofinansowania np. do wyprawki szkolnej, paczki na święta, premie za nie chorowanie itp), ładny budynek centrali, dobra flota aut, legalne zatrudnienie (nie ma żadnej lewizny z umowami czy kasą), sporo fajnych ludzi, wszelkie rozliczenia na czas np. delegacje, hotele itp, ubezpieczenie NNW. Minusy: czasami zbytecznie wytworzone ciśnienie, sporo problemów z logistyką i wysyłkami, rozdmuchana księgowość, pieniążki trochę poniżej średniej na danym stanowisku (choć jest to trochę nadrabiane socjalem), brak benefitów typu Prywatna opieka medyczna czy Multisport, nie równie traktowanie pracowników, baza produktowa za bardzo stoi w miejscu (mało nowości). Ocena końcowa: Idealnie nigdzie nie jest, kasa mogła by być większa ale przynajmniej wszystko jest legalne, terminowe i poukładane. Ocena jest na TAK.

Sid

Już komplet w Wielkopolsce

alek

wszedłem tu zupełnie przypadkiem, nie mając absolutnie zdania o tej firmie. Dalej nie wiem nic, ale wiem, że 4 powyższe opinie na najbardziej sztucznym PR jaki w życiu widziałem. Serio ktoś Wam coś takiego każe pisać w PR ?

Zostaw merytoryczną opinię o Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.?

Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.