Opinie o Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. w Rybnik

Na magazynie nie ma zatem jakiejś większej rotacji? widzę te posty jeszcze z sierpnia, gdzie podkreślane było, że raczej nie ma planowanych naborów w te rejony. To jak teraz się tam pracuje, dacie znać? trudno się dostać tak w ogóle? na portalach na które dość często zaglądam nie widzę właśnie ofert od Pracodawcy a bym czegoś o pracy chciał się dowiedzieć.. opiszecie ten magazyn? i czy można do niego złożyć papiery „na zapas”?

czyżojankes

Nie ma co, amazon dobrze zapłaci za magazynierów masz na start 4200-4300 zależni od dni roboczych plus premia za obecność. za 4 dni roboty w tygdoniu, do tego eko-okna też już szukają na magazyn za większe pieniądze, nie wiem czy mniejsze firmy się będą trzymać, pewnie tak jeśli nie będzie zatrudnień żeby obecni pracownicy mogli więcej zarabiać. Dla tego nie ma co liczyć na zatrudnienia.

(usunięte przez administratora) Zarobki na bardzo niskim poziomie, atmosfera fatalna. Nie polecam

keke

Na magazyn niema przyjęć i nie będzie w najbliższym czasie a może i roku, tam się nie wyrabia wyników to nie produkcja.

Lena Nowy wpis

Wczoraj ponowiono ofertę dla Managera ds. Planowania Łańcucha Dostaw. Po komentarzach widzę, że ktoś sugerował w miarę niskie stawki na tym stanowisku, czy to się zgadza? jeśli tak to o jakie kwoty w praktyce może chodzić? i na czym polega ten wspomniany elastyczny czas pracy skoro to praca stacjonarna?

Na każdej rozmowie tak jak ktoś wspomniał na pewno ustala się stawki, ale zastanawiam się przy tym nad tym managerem ds. planowania łańcucha dostaw. Czy nawet średnich nie jesteście w stanie przytoczyć, jeśli jednak 3ech lat doświadczenia się wymaga? Myślę czy warto aplikować

homer Nowy wpis

stawki są najniższe małe firmy już nie mają lub nie chcą dać więcej pieniędzy na dobrego pracownika. Słyszałem też że firma ma lekki kryzy ale nie ma się co dziwić giganci przejmują rynek, i ciężko z pracą na innych stanowiskach.

Nela Nowy wpis

Witam, jak może wyglądać rozmowa dla Planisty ds. Dostaw? Już po jednej z odpowiedzi wiem, że to na niej ustalane będą stawki, ale sam kandydat jak może być weryfikowany? Interesuje mnie zakres z którego warto się przygotować

Karolina97

Wszyscy tu się rozpisują na temat pracy na produkcji, a co ze stanowiskami administracyjnymi?np.marketing? Jak się tam pracuje?

@Kasia
@Karolina97

Praca jest bardzo inspirująca ale jest jej bardzo dużo możesz mieć wrażenie ,że robisz za dwie osoby.Ogromna ilość spotkań może Ci przeszkadzać bo zabierają czas.a tu inna robota nie zrobiona:) Generalnie kadra menadżerska jest troszeczkę za bardzo skupiona na działaniach wewnetrzych a nie na tym co się dzieje na rynku.Co sprawia ,że ma się wrażenie kształtowania rzeczywistości. Jeżeli szukasz firmy,w której możesz liczyć na szybkie decyzje to niestety tu tak nie jest.Problemy potrafią być rozwiązywane tygodniami.Tyle negatywnych.Poza tym firma jest jak najbardziej fajnym miejscem do pracy.Dba się o dobrą atmosferę i tzw.Wizerunek.Ludzie są pomocni a menadżerowie często starają się wychodzić na przeciw zgłaszanym tzw.miękkim tematom .Komfort wyposażenia pracy biura też jest zapewniony.

Andżelika
@Karolina97

Nie polecam, kolesiostwo. Jeśli jesteś rodziną to możesz liczyć na awans. Panie dyrektor wszystkie zasługi przypisują sobie, pracowałam jakiś czas temu i naprawdę nie polecam. Dwie główne panie dyrektor urządzają sobie prywatne schadzki i plotkują za zamkniętymi drzwiami zamiast pracować. Prezes każdą złotówkę ogląda z każdej strony, pracowników ma za gorszych od siebue, jeszcze za czasów GB firma dobrze prosperowała, teraz statek tonie. Szkoda tylko pracy Pana Bogdana który poświęcił całe życie dla tej firmy.

@kasia
@Andżelika

@karolina- masz rację. Coś niedobrego ostatnimi czasy w firmie się dzieje.Atmosfera jest kiepska.Ludzie są zdemotywowani ilością pracy. Mało doceniane jest zaangażowanie ludzi,którzy zaczeli zauważać,że są traktowani jako koszt a nie jako zasób,o który w dzisiejszych czasach po prostu się dba.Dyrektorki tylko delegują coraz więcej zadań a same nie za wiele się udzielają aby pomagać w ich realizacji.Szkoda....

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. na stanowisko Operator Wydziału Tworzyw Sztucznych bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Rybnik

Parę dni temu wznowiono ofertę dla planisty ds. dostaw. Nie ma podanych w niej nawet widełek placowych. Piszą o mile widzianym wyższym wyksztalceniu kierunkowym. Jeśli więc ktoś jest po logistyce to na jakie stawki startowe może liczyć? One będą do ustalenia już na rozmowie czy jednak po okresie próbnym?

Iza

Witam, stawki ustalane są na etapie rozmowy rekrutacyjnej.

adaś
@Iza

W całej strefie jest ciężko o prace więc zapytam jeszcze tutaj, czy będą przyjęcia na produkcje lub magazyn dla Polaka w najbliższym czasie?

@adaś

Na tą chwilę nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska produkcyjne. Zachęcam jednak do pozostawienia CV w naszej bazie kandydatów: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ff89dc91cb464aebb765d62a4295f3c5 oraz do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie publikujemy na birząco aktualne rekrutacje.

Daroo

Czy jest możliwość uzyskania informacji na temat dostępnych stanowisk w Państwa firmie oraz planowanych terminów rekrutacji? Na stanowisko magazyniera?

@Daroo

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem wskazanego powyżej formularza. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania :)

daroo
@Iza

Pisałem już do Państwa e-mail, lecz niestety nie otrzymałem odpowiedzi. Zauważyłem, że link do formularza jest dostępny, chętnie skorzystam z niego, jeśli otrzymam informacje, chociaż odpowiedź na e-maila. Jednakże, w przypadku braku dostępnych stanowisk, będę kontynuował poszukiwania pracy.

@daroo

Niestety nie widzę Pańskiego maila, a z uwagi na ochronę danych osobowych nie chcę w tym miejscu wypytywać z jakiego adresu wysłał Pan wiadomość. Proszę o przekierowanie raz jeszcze na adres mailowy: praca@politan.pl. Postaram się jak najszybciej udzielić Panu informacji zwrotnej.

@daroo

jak szybko się skontaktować i wejść we współpracę? Również planuje się kontaktować, zastanawiam się ile teraz trwa obsługa i czy zgłasza się sporo osób? Zawsze znajdzie się miejsce?

Daroo

Napisz na maila podanego wyżej, odpowiedź dosyć szybka, ale czekam jeszcze na odpowiedź czy będą planowane jakieś przyjęcia w rejony magazynu. CV jeszcze nie wysłałem, bo nie wiem czy będzie praca.

czyżojankes

Ile doświadczenia trzeba mieć by iść na tego mechanika? I czy wiecie ile tak mniej więcej płacą? Ze dwa lata temu ktoś do ogłoszenia na to stanowisko nawiązywał oraz na początku tego miesiąca, że poszukują ale nie udało mi się niczego już znaleźć. Do teraz nabory zakończone? proces trwa około 2 tygodnie?

Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. poszukuje osób na stanowisko Mechanik. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Ano tak jak ktoś napisał z ciekawości spojrzałam po ofertach i na magazyn niczego nie widzę. teraz w zasadzie dostępna jest tylko ta dla młodszego specjalisty ds. logistyki. czy możecie opisać tamtejsze biuro? Ciekawi mnie startowa stawka ile wyniesie? I czy odniesiecie się do tego pakietu szkoleń adaptacyjnych? Jak oceniacie rozwój?

Co przy tym insynuujesz? Czy to praca na akord lub cos w ten deseń? na magazynie na przykład? Ktoś chciał słać chyba dokumenty na zapas. można tak? i na jakich stanowiskach jeśli już mogą być jakieś niskie stawki? Dlaczego?

Kalel

Po prostu uważam że pracownik chodzący do pracy żeby odpoczywać jest odpowiednio wynagradzany, Czy są akordy nie wiem, nie pracuje w tej firmie, papiery pewnie można wysłać trzeba się po prostu zapytać.

@Kalel

No a w druga stronę? Jak ktoś fajne wyniki wyrabia, odpoczywa jedynie na przerwach i ogólnie dobrze mu się współpracuje to ile mógłby zarobić? nie widzę teraz o jakich kwotach tu piszecie a chce mieć pełny obraz tej sprawy

keke

Mega zynier

Czy będą przyjęcia na magazyn w czyzowicach?

@Mega zynier

Dzień dobry. W najbliższym czasie nie planujemy rekrutacji w tym dziale. Zachęcam do śledzenia naszej strony internetowej na której pojawiają się nasze ogłoszenia.

Szukają pracownika gospodarczego do Żywca. ktoś tutaj może zorientowany jest, ile zarabia taka złota rączka, co posprząta, ponaprawia, kolanka na zakładzie przetka? Mój Tato się bardzo nadaje, ale nie chcemy rodziną, żeby miał minimalną, a tutaj czytam, że na produkcji tak jest :/

Smerf

Nie polecam, firmę omijać szerokim łukiem !

Dawid
@Smerf

Wszystko super, fajnie, podzieliłeś się opinią. Może jednak dodasz też czemu nie polecasz tej firmy? Bo sam wpis mówi tyle, co nic…

Lux
@Dawid

Mówi aż nadto

Jacek
@Lux

Może dla ciebie bo dla mnie tylko tyle że ktoś nie poleca. Ale z jakiego powodu? Chodzi o atmosferę czy wysokość wypłat? Bo to dla mnie różnica i chciałbym dowiedzieć się więcej szczegółów.

@Dawid

Jak ktoś chce dać się wykorzystywać za najniższą krajową niech śmiało idzie. Robić za trzech i jeszcze źle. Pracownicy w hutchinsonie są lepiej traktowani niż robole w politanie.

@Jacek

Wypłata najniższa, nie ma co się spodziewać obiecywanych kokosów na rozmowie kwalifikacyjnej bo i tak się ich nie dostanie. Atmosfera również tragiczna, jedynie pracownicy są w porządku całą reszta leży i kwiczy.

@Smerf

Na każdym stanowisku jest najniższa krajowa?

@Edyta

Na produkcji tak

Zofia
@Smerf

Serio minimalna i ani złotówki więcej? Co z dodatkami? Są jakieś?

Iwona
@Smerf

Cały czas? Nawet staż pracy nic nie zmienia?

@Iwona

Są osoby które pracują w politanie praktycznie całe życie i nadal maja najniższa tak wiec :/

Sia
@Jacek

I to i to.

Teresa
@Smerf

:( To jak w takim razie z rotacją? Ludzie na to przystają, czy buntują się i zmieniają pracę?

@Teresa

Nie ma większej rotacji, kto ma rodzine, dzieci itp na utrzymaniu to daje sobą pomiatać i tyle.

@Smerf

naprawdę nie wiem skąd te komentarze ...pracuje w politanie wiele lat i nie narzekam.kierownictwo super, atmosfera tak samo, jak sie tylko chce pracowac to mozna zarobic na nadgodzinach. zawsze można rozmawiać z kierowniczką na temat zmiany wynagrodzenia.

@krysia

A często te nadgodziny się zdarzają? W weekendy też?

@Edyta

trzeba zapytać kierowniczki czy jest potrzeba nadgodzin

@krysia

A kieros Ty Krysia bo taki se nie przypominom?

@Smerf

A czy mają jakiś pakiety socjalne jak w Hutch. ? Paczki na święta cokolwiek?

krysia

ja sobie też nie przypominam żebym miała okazje pracować ze smerfem ;)

@Monika

jest grupowe ubezpieczenie, ubezpieczenie medyczne pzu, multisport a na swięta są zawsze upominki

Stasiu
@krysia

jakie upominki? bony na ścierki?

@Stasiu

rok temu na swięta były paczki,,

smerfetka
@krysia

no te paczki szału nie zrobiły... ale lesze to niż te bony do sklepu firmowego

dżesika
@smerfetka

Prawda jest taka, że polak będzie wiecznie niezadowolony ;) nie wszystkim można dogodzić

@dżesika

A co w tych paczkach w końcu było, bo nie dookreśliliście? A na ten rok o wiadomo co będzie?

dżesika
@Izabela

typowe paczki prezentowe: jakieś hiszpańskie produkty, kubek termiczny i bon do sklepu firmowego. W tym roku wielkie zaskoczenie :) Karta przedpłacona i bon do sklepu ;) bardzo fajnie

@dżesika

o dzięki i ile osób tu pracuje w takim razie? ciekawa jestem ile tych paczek musiało wlecieć. ilościowo trzymacie się tak jak w poprzednich latach?

@Izabela

Do 10 osob na produkcji (jedna zmiana) 2 kierownikow i 2 brygadzistki (na zniane) .Wiec jest co zapylac na kilku maszynach jednoczesnie.Trza narobic .

Izabela

ano myślałam, że więcej tych osób jest. czemu firma nie zatrudni więcej, brak środków z budżecie? piszesz, że na kilku... to jakie te maszyny tu są i jak często jakieś błędy z tego w takim razie mogą wynikać? za mała liczba osób do nich częściej prowadzi?

smerfetka
@Izabela

grudzień był cięzki bo same L4 były, a narzekają tylko ci młodzi. stara kadra dzielnie walczy ;P

sokzburaka

To prawda, że Kruszyna odchodzi?

Natalia
@sokzburaka

Może bym coś odpowiedziała, ale na moje pytania w lipcu o staż w dziale zakupów nikt od Was nie odpisał. Niby klauzula milczenia, ale nie chce mi się w to wierzyć.

PolitEx
@sokzburaka

Odszedł do innej firmy, gdzie po miesiącu się poznali na jego "telencie" i już tam nie pracuje :)

@PolitEx

A jaki to był ten jego talent?

Jack Northrop

Znalazłem ofretę pracy dla Mechanika, czy może ktoś się wypowiedzieć nt. zadań, warunków pracy i atmosfery?

Hmmm

Jak wygląda praca w Żywcu? Ciekawi mnie fakt że ogłoszenia na produkcję wyświetlają się dzień w dzień... Tzn, że chyba coś nie tak skoro cały czas kogoś szukają! Zarobkowo kiepsko czy praca uciążliwa bądź tym podobne....? Proszę o podpowiedź bo myślę nad zmianą pracy. Pozdrawiam.

Zocha
@Hmmm

Nie polecam Proszę lepiej poszukać czegoś innego

Ilu zmianowa jest praca na produkcji?

Zocha
@Nowy

W Żywcu tylko pierwsza zmiana

Zofia
@Zocha

O, to chyba fajnie, że jedna zmiana jest? I jak to wygląda, standardowo o 6 się zaczyna?

Justa

Firma rekrutuje do działu kadr, któryś już raz. Dlaczego jest taka rotacja pracowników w tym dziale? Czy ktoś powie jak tams ię pracuje?

nick.nr1
@Justa

tu nawet nikt na pytanie nie odpowiada,,na żadne praktycznie ..

Cisza
@nick.nr1

Klauzura milczenia :)))podpisana.

Natalia

Ale czemu nie można pytać o Politan? Jest dużo ogłoszeń o pracę dla specjalistów w dystrybucji, handlu, księgowości... Chciałam się dowiedzieć o stanowisko stażysty w dziale zakupów na 3 miesiące. Piszą 'płatny staż w Dziale Zakupów pod okiem opiekuna'. A jaka ta płatność? Chyba można porównać ją tu plus-minus np. do najniższej krajowej? Będę zobowiązana.

Mateusz

Właśnie dlaczego nikt nie odpowiada tu na pytania dotyczące pracy?

nickowa
@Mateusz

a tej rekrutacji wlśaściwie to nie ma ..

BBB

Jakie sa obecnie warunki dla przedstawiciela handlowego? Jaka podstawa, auto czy jest do użytku prywatnego?

Zostaw merytoryczną opinię o Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.?

Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.