Opinie o Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. w Rybnik

werka

Jak wygląda sytuacja w księgowości ktos wie? Jaka atmosfera pracy ?

V

Jak wygląda typowa rozmowa kwalifikacyjna na stanowiska finansowe?

Szukający pracy

Czy w najbliższym czasie firma będzie szukać kogoś do księgowości?

PYTA ?!

CZY jest praktykowane jak w dużej części Europy, np. Niemcy, że pracownicy, managerowie pracują home office ? Czy tak było już przed Covid? Czy jest tak teraz? Czy w ogóle nie ma wprowadzonego takiego rozwiązania z uwagi na brak zaufania?

lol
@PYTA ?!

Jeżeli chodzi o COVID19 to firma bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła i przestrzega wszystkich zasad. Maseczki+płyny do dezynfekcji, nawet Home Office (od jutra znowu wraca bo wracają obostrzenia).

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. na stanowisko Operator Wydziału Tworzyw Sztucznych bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Rybnik

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.?

politanczyk

oczywiśćie że tak tylko czekamy na wyjazd cała firmą zatłoczonym autobusem do skupiska ludzi ,którzy transmitują covid-19 poczym kupujemy nieodkażone pamiątaki i wracamy do swych rodzin by odsiedzieć na kwarantannie swoje i wracamy do szarej rzeczywistości.

Jak się pracuje z ludźmi z Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.?

Nejmar

Z jakimi? Tymi co zostali?

woba
@Nejmar

A co, ktoś znowu odszedł?

Ovo

Żle

Obca

Z małym grubym (usunięte przez administratora) okropnie

politanczyk

dobrze sie pracuje sami pracownicy są przyjaźni, pomocni jedynie można się spotkać z złą opinia zarządu ale tak jest wszędzie.

Zwolnienia grupowe w POLITAN

Jest sens brać udział w rekrutacji w firmie POLITAN, czy raczej zwalniają teraz ludzi masowo?

Mela
@Zwolnienia grupowe w POLITAN

Nie ma zadnych zwolnien firma pracuje preznie.W kwesti bezpieczenstwa firma dba o pracownikow!!!Za co dziekuje.Sa tylko wyjatki ktore ze strachu (usunięte przez administratora) na L4 zabraly.

Mela
@Mela

Opinia nieaktualna:).

Epno
@Zwolnienia grupowe w POLITAN

Bardziej zatrudnienia niż zwolnienia

Pra

Na ta chwile nie moge piwiedziec nic dobrego,szkoda.

Brak słów na temat firmy. Jak mozna w obecnej sytuacji niebezpiecznej dla zdrowia pracowników i ich bliskich kazac im jezdzic w terenie. Jest cos takiego jak home office!!! Trąbią o tym wszędzie!! Poliatn pisze o benefitach i dodtakowych urlopach jacy to nie sa super a w takiej sytuacji wiadac co to za firma..

epno

Ja! Hanlowcy swiente krowy! A produkcja tez ma robic w domu? jak mozecie sprzedawc z chałpy to po co wam te auta. Jak sie wszysko zamknie toz czego bedziemy zyc? Oj oj oj ja wlasnie wrociłam ze zmiany i tu taki news.

@epno

Moja droga jest takie cos jak postojowe wiec podstawa sie nalezy w takim przypadku.Wkoncu rzad po to zwolnil firmy z podatku i zus.

Abc
@Odpowiedz

Przy postojowym należy się 60% podstawy, a poki co rząd nic nie przyjal, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Wszystkie firmy normalnie pracuja, nawet transporty międzynarodowe. Jakby rząd zamknął zakłady to co byśmy jedli?

Po pierwsze nie jestem handlowcem w firmie Politan ani nie pracuję w tej firmie. Jestem klientem. Po powyższych wypowiedziach wiadac jak traktowani sa handlowcy i widac zazdrość samochodów służbowych oraz jaka atmosfera jest wsrod pracowników. I niee zgodzę sie. Mnóstwo firm ma home office aby również nie narazac klientów ani osob ktore robia zalupy w sklepach. Handlowiec jezdzi od sklepu do sklepu a tak naprawdę przeszkadzaja tylko krecac sie obok półek i zawracając glowe w tak ciezkim okresie. Nie bylo na celu urazenie osob w zakladzie badz w biurze, licze, ze mierza wam temperatury i dbaja o bezpieczeństwo. Państwo siedzicie w zakaldzie czy biurze a ludzie jeżdżą od sklpeu do sklepu. Pozdrawiam wszystkich nerwowych. Trochę zrozumienia w tym ciezkim okresie dla nas Polakow.

@epno

Brak mi slow... Co za poziom. Pozdrawiam serdecznie.

Kobra
@epno

Ludzie, czy ktos tu pisze, ze handlowcy to swiete krowy albo, ze sa zbedni na codzien albo wszystko pozamykac ? Chodzi o to, ze na ten moment ich wizyta nie jest priorytetowa. Na codzień nas wspieraja, robia ekspozycje, zamówienia itd. Zalezy nam na bezpieczeństwie naszym i naszych klientow ktorzy robia zakupy w naszym sklepie. Zgodze sie, duzo firm ma home office. Po wpisach pracownikow widac jedynie, ze to osoby z zakladu czuja sie jak swiete krowy. Wlascicile pozwolcie #zostacwdomu, jazda po sklpeach nie jest na ten moment pierwszej potrzeby.

Epno
@Odpowiedz

Rząd jeszcze nic nie uchwalił. Ja idę zaraz do roboty. Ja szanują firma. Te pieniądze nie biorą się z nieba. Zdrowia życzę.

Ilona

Politan to polski producent oraz dostawca kompleksowych rozwiązań dla gospodarstwa domowego. I właśnie trwa tam rekrutacja, więc tak się zastanawiałam, jakie to warunki pracy oferują tam pracownikom. Słyszałam jedynie, że zapewniają tam indywidualne ścieżki rozwoju. A co więcej? Może któryś z pracowników coś dopowie?

Palbito

Firma jest bardzo dobra wiec różnie bywa??? Przewrocilem sie z wrazenia Jeśli odchodzą -co ważne sami -managerowie z wieloletnim stażem czy pracownicy kluczowi ze stażem blisko 10 lat to chyba nie dlatego ze różnie bywa a dlatego ze w firmie coś się dzieje i ludzie zwyczajnie nie chcą w tym uczestniczyć !!!

@Palbito

Ciekawe, co wpłynęło na to, iż wymienione przez Ciebie doświadczone osoby zdecydowały się na odejście z pracy w firmie Politan. Jestem ciekaw, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa tego przedsiębiorstwa? Daj znać, czy masz aktualne informacje na ten temat.

@Palbito

Teraz to dopiero jest fatalnie. Wypowiedzenie za wypowiedzeniem. Nie ma kim pracować.

Rozum

Może odchodzą osoby, które nie dają sobie rady w pracy? Firma jest bardzo dobra więc różnie bywa.

Palbito
@Rozum

Joachim

I kolejne osoby i długim stażem odchodzą A to chyba nie koniec

Joachim

@czarek Chyba ze wietrzenie trwa cały rok

Czarek

Czasami wietrzenie kadr jest bardzo potrzebne. Zmiana przyzwyczajeń a firma jest super!

Rambo

Witam pracowałem w Politanie, dla zainteresowanych mogę potwierdzić, że to dobry pracodawca, stwarzający możliwości do rozwoju. Moze robiący z siebie zbytnie korpo, ale za to jest porządek.

Steve

I dzis zwolniono kolejne 2 osoby

Ryszard
@Steve

Z jakiego powodu? I z jakiego działu?

Ktos
@Steve

I slusznie produkcja nie da rady narobic na wszystkich biurowych.Za duzo was.

mat
@Ktos

to mogla ta produkcja predzej (usunięte przez administratora) ruszac , my w biurach mamy prawo kawe pic

Niedoszły pracownik

Omijajcie szerokim łukiem oferty pracy tej kłamliwej firmy. W maju wystawili ofertę pracy dla handlowca na zastępstwo. Wysłałem cv. Po wstępnej rozmowie telefonicznej, którą wykonał stażysta działu hr, zaprosili mnie na rozmowę. Odbyła się w połowie czerwca w siedzibie firmy w Rybniku. Zainwestowałem swój czas, energię i pieniądze, by dojechać na miejsce. Stanowisko dotyczyło północnej części województwa śląskiego= Częstochowa i okolice. Kilka dni po rozmowie, zadzwonił do mnie ten sam stażysta działu hr - Bartłomiej Ch. i powiedział, że wybrany został inny kandydat. Niestety, nie jest to prawda. Mamy połowę września, a nikt nie został zatrudniony na zastępstwo na omawianym terenie. Czasem zagląda tam pani Paulina P. - przedstawiciel firmy z okolic Katowic. Firma Politan organizuje fikcyjne rekrutacje, nie mając zamiaru nikogo zatrudnić. Służą one tylko działowi hr, który ma za zadanie przeprowadzenie określonej ilości rozmów. Niestety, to czysta fikcja, bo nikt z potencjalnych kandydatów nie ma szans na zatrudnienie. Do tego na rozmowie pojawił się kierownik regionalny z omawianego terenu - chamski, prymitywny i bezczelny typ, który nie potrafił się nawet przedstawić, za to użycza swojego wizerunku profilowi firmy na portalu Facebook. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Nic z tego, co Wam mówią, nie jest prawdą - nawet rzekomo obiecywany pakiet produktów firmy dla kandydatów do pracy - ja po rozmowie nic nie dostałem. Firma lansuje się w internecie, jako mega profesjonalna - ale to bzdury. Nie miejcie nadziei na zatrudnienie i nie dajcie się zwodzić. Nie wysyłajcie do tej firmy swoich życiorysów zawodowych, bo i tak nie dostaniecie pracy. Z prostej przyczyny - ogłoszenia tu są fikcyjne. Szkoda czasu. Nie szanują potencjalnych kandydatów do pracy, bo i tak nie planują ich zatrudnić.

kaz
@Niedoszły pracownik

Kolego, jak cały opis jest tak prawdziwy jak jego koniec - to jesteś kłamczuch. Handlowiec pracuje. Pani Paulina P. nie pracuje już kilka miesięcy. Niestety nie nadawałeś się - musisz się z tym pogodzić.

@kaz

Nie wiem czy niedoszły się nadawał czy nie - i w sumie mało mnie to interesuje. Ale kaz też coś kręci. Na stronie firmy jest wykaz przedstawicieli handlowych i pisze wyraźnie - (usunięte przez administratora) - Częstochowa.

Al

Ale z tego co wiem od kierowniczki jednego sklepu dziewczyna już nie pracuje i jest w innej firmie

Henry

Gdzie można znaleźć ogłoszenia? Chciałbym aplikować do firmy.

Adrian
@Henry

I szuka pan tej informacji w tym miejscu ? Prześmieszne

Weronika

@Steve czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o sytuacji w firmie Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.? Twoja wypowiedź nie jest wystarczająca dla użytkowników forum. Na stronie firmy widoczne są ogłoszenia o pracę, czy rekrutacja na stanowiska jest związana z obecną sytuacją Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.?

Mirek
@Weronika

Zwalniani są pracownicy nieefektywnie i tyle.

Mirek

Nieefektywni

Tak?

kill bill

A to bardzo ciekawe

Zostaw merytoryczną opinię o Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.?

Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.