TRAX S.A.

Zielona Góra

Opinie o TRAX S.A.

yoko 2009-11-17 14:45:55
Nie płacą w termnie wynagrodzeń. Korzystają z "kredytu" udzielanego przez pracowników. [usunięte przez administratora] Zastanów się dwa razy zamin podejmiesz tam pracę. Odradzam.
alibaba 2010-07-23 10:08:44
Tragedia. Wypłaty nie na czas. Szczerze nie polecam.
. 2012-12-12 22:08:57
Niestety potwierdzam. Firma mentalnie zatrzymała się na początku polskiego kapitalizmu i trwa w tym po dziś dzień.
Brak fachowej wiedzy na temat zarządzania przedsiębiorstwem IT u "kadry kierowniczej" poraża i skutkuje słabym wynikiem biznesu. Od niepamiętnych czasów zielonogórski Trax boryka się z utrzymaniem płynności finansowej.
Dla studenta praca do zniesienia - zupełnie na początek. Dla kogoś kto poszukuje stabilności w życiu i jest ukierunkowany na własny rozwój, niekoniecznie ;)
ztgakj 2016-04-04 21:43:59
aktualnie widzę, że poszukują na stanowisko samodzielnej księgowej. Oferta wygląda zachęcająco, więc jeśli sie spełnia odpowiednie kwalifikacje to warto aplikować
Zostaw swoją opinię o TRAX S.A. - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRAX S.A.