Dbam o zdrowie (DOZ S.A.)

Opinie o DOZ S.A.

Mpdg

Pracuje w Doz od roku Polecam to stabilne miejsce pracy z możliwością dalszego rozwoju Bardzo dobrze traktują swoich pracowników

@Mpdg

to się tyczy pracy w aptece, tak?

Happy
@Mpdg

Ja również polecam - Krakow. Naprawde siper - tylko jedna apteka a raczej kierownik nie polecam ( 24h) , ale pozostałe lokalizacje sa ok- ja pracuje juz w 2 aptece dozu i swietnie.

Mpdg
@Happy

Ja również jestem bardzo zadowolona Pracuje w Doz w Dąbrowie Górniczej I na pewno zostanę tu na dłużej. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów.

@Mpdg

czyli dobrze trafiłam ;) ja właśnie zamierzam wziąć udział w rekrutacji do jednej z aptek i dzięki wam za opinie, utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto tu spróbować swoich sił

@Mpdg

ja ogólnie planuje tu zaczynać po studiach, także jak są możliwości rozwoju to super! ogólnie takie pytanie w jakich godzinach pracujecie? w zwykłej i całodobowej aptece, jak to się rozkłada czasowo?

jakistam

Co do inwentaryzacji, nie polecam w ostatniej chwili odwołują, brak jakiegokolwiek kontaktu.. człowiek czeka do ostatniej chwili.

Praca jako młodszy menager regionalny. Ile aptek pod sobą? Na jakie warunki można liczyć na tym stanowisku? Jakie auto służbowe? CY można użytkować prywatnie?

Odradzam

na stronie cenny prawie o połowę niższe niż w sklepie, obsługa niemiła, nawet nie zapytają o ktory produkt konkretnie chodzi

Aralia
@Odradzam

Ja sie zawsze staram byc mila. Dziewcyzny z którymi pracuje też, taka generalizacja jest bardzo przykra

Wikas
@Odradzam

No to bardzo częsty case, że stacjonarnie te przebitki są nieco większe i to w sklepach wielu różnych branż. Nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby zamówić na stronie z odbiorem w aptece.

Realme

Oferty są do warszawy lub łódzi, Doz ma dwie siedziby czy tam jest jakiś oddział?

angie
@Realme

z tego co mają na stronie, to wywnioskowałam, że centrala jest w Warszawie, ale że mają też biuro w Łodzi i tyle

angie
@Realme

mnie to jakoś specjalnie nie interesuje też, osobiście chcę pracować w Wawie i tam aplikuję :)

Inka
@angie

czy ktoś miał rekrutacje do Warszawy? są one trudniejsze? chodzi mi o centrale oczywiście..

Ktos

Macie podobno infolinie farmaceutyczna czy co to za numer jest podany na stronie?

Gigi
@Ktos

tak, jest infolinia z poradami farmaceutycznymi i numer do niej widnieje na stronie.

Eruni
@Gigi

jest specjalny etat na to stanowisko?

Rita
@Eruni

Jeszcze chyba nigdy nie widziałam oferty ale też nie sprawdzam na bieżąco

wic
@Ktos

w jakich sprawach można tam dzwonić?

Wika

Jestem zainteresowana pracą w dermokosmetykach w krakowie, jest szansa na etat?

Powi
@Wika

A znalazłaś ogłoszenie, czy pytasz tak o?

Eruni
@Wika

trochę z innej beczki: czy na dermokosmetykach też trzeba być minimum technikiem farmacji?

axaan
@Eruni

hmm. ogólnie to jest wydzielone stanowisko do dermokosmetyków?

Japi

Czy farmaceuci mają jakieś zniżki tutaj?

Gigi
@Japi

Pracownicy dostają co roku kartę rabatową na wybrane produkty.

Czy w Dbam o zdrowie (DOZ S.A.) chętnie zatrudniają studentów?

Lupi

Widziałam na ich stronie zakładkę z ofertami praktyk i staży, trzeba tam poszukać.

@Lupi

no skoro mają takie oferty, to odpowiedź jest prosta :)

Kex

Pewnie zależy od ich dyspozycyjności.

Agata
@Kex

Czyli twierdzisz, że elastycznie by nie podeszli? A wiecie jakiej mniej więcej mogliby w razie czego wymagać? Grafik da radę jakoś dogadać?

Soap
@Agata

No to już do przedyskutowania z rekrutacją zapewne, ale w zakładce poświęconej stażom na stronie, wspominają o pełnej dyspozycyjności (40h/tyg) przynajmniej w centrali. Jak to wygląda w aptekach, to nie mam pojęcia.

Tak, zatrudniają.

@Soap

Jak wygląda sprawa z umowami przy stażach? Jaka forma zatrudnienia to jest?

@Soap

I najważniejsze - czy są one płatne?

marta

zakładam, że umowa stażowa (ale nie wiem na 100%) no i raczej na pewno płatne

lenka
@Nebula

na pracuj masz to opisane i w zasadzie to zależy na jaki staż aplikujesz chyba..

lenka
@Nebula

i przy normalnym rocznym stażu jest uop, w tym 3 miesięczny okres próbny, a jak chodzi o te wakacyjne dwumiesięczne praktyki to na umowe zlecenie

asti
@lenka

ja właśnie się zastanawiam nad aplikowaniem tu zaraz po studiach, także po przejrzeniu forum raczej pozytywnie jestem nastawiona, a wiesz może ile wcześniej pasuje się zgłosić?

Balbina

Najgorsza apteka DOZ na rozmowę o prace zostałam zaproszona jako pomoc apteczna, rozmowa byla ok miałam zacząć pracę za 2 tyg od nowego roku ale pozniej zostałam potraktowana jak (usunięte przez administratora) ze juz nieaktualne przyjęła kogoś znajomego. Po co robicie ogłoszenie o pracę?!

Graz

Jak długa będzie rekrutacja na mgr farmacji? Uwijają się w miarę sprawnie z tym?

mandarynka
@Graz

Raczej dość sprawnie, w moim przypadku były dwa etapy i odpowiedź.

@mandarynka

U mnie podobnie, ale też no nie jest to 3 dni, żebyśmy się dobrze zrozumieli, choć porównując z innymi rekrutacjami, które już miałam, to tu czasowo całkiem przyzwoicie to wyszło.

Emilia
@Ali

Hejka, czyli ile dni trwa cały taki proces? Mam na myśli od pierwszego telefonu do podpisania umowy? To dni, tygodnie? Tutaj była mowa, że był 2 rozmowy. A kto prowadził te rozmowy, osoba z HR czy ktoś inny?

@Emilia

Wiesz co, no nie mam zapisane ile to konkretnie było, chwilę trwało, ale nie było to jakoś mocno rozwleczone w czasie

dona
@Emilia

no pytasz ile trwa.. ale to wiesz że zależy przede wszystkim od ilości kandydatów? więc rekrutacja rekrutacji nierówna wydaje mi się..

Anonimator
@dona

Fajna ta rozmowa, taka niezbyt realna. Jakich kandydatów? Sytuacja na rynku mgr farm. jest taka, że bierze się każdego, kto zaaplikuje i modli, żeby nie dostał lepszej oferty od konkurencji.

Buła
@dona

No na pewno, czynników i zmiennych jest wiele.

Czy w Dbam o zdrowie (DOZ S.A.) chętnie zatrudniają studentów?

Mevva

Wydaje mi się, że tak, bo mają na stronie opisany wakacyjny program praktyk dla studentów.

roxi

tak, mają różne oferty stażowe też na stronie, sama jestem zainteresowana właśnie takim stażem

roxi

zwłaszcza że moja koleżanka z roku wyżej właśnie jest w trakcie stażu w aptece i jest zadowolona, także zobaczymy

Ali

Tak, w miejscu, gdzie pracuję, są także zatrudnieni studenci.

@Mevva

A są tylko wakacyjne, czy śródrocznie też organizowane

marta

staże są cały czas, praktyki tylko w wakacje, z tego co zrozumiałam z ich strony.

Biznesman

Praca w godzinach nocnych mozliwa?

werqa
@Biznesman

jeśli ci chodzi o apteki, to są chyba też 24h, ale no to już pewnie w ofercie wyczytasz, za ogólne to pytanie trochę...

avie
@Biznesman

tak, są apteki pracujące w nocy, to zależy gdzie się zatrudniasz, jeśli o to pytasz

nocna zmiana
@avie

i jaki jest wtedy dodatek za te nocki?

Nora
@werqa

Tak, są, trochę ich jest. Przy czym na same nocki nie wiem czy da radę pracować, nie znam regulacji w tym zakresie. A o jakie miasto chodzi tak w ogóle?

Nora
@nocna zmiana

Myślę, że zgodnie z tym co mówi kodeks pracy. Na pewno min te 20% , ale kto wie, może tu coś dorzucają więcej. To by trzeba pytać w HR zapewne

@Biznesman

Jak najbardziej, na ich stronie jest dostępna lista aptek z godzinami otwarcia, warto tam zerknąć. U mnie akurat nocek nie ma, ale to tak jak napisałam, szczegółów trzeba poszukać w internecie czy też ogłoszeniu.

Maria

A może ktoś pracuje w dziale handlowym? :) Widzę, że firma szukała kiedyś asystentki właśnie, ale raczej jesteście skupieni tutaj stricte na pracy w aptece :P To co, ktoś może wypowie się na temat warunków w tej części firmy? :)

avie
@Maria

a jakie masz konkretnie pytania, może wtedy będzie komuś łatwiej odpowiedzieć

mandarynka
@Maria

Warunki zatrudnienia wydaje mi się, że są podobne dla wszystkich pracowników firmy

Mevva
@mandarynka

Myślę, że jednak dużo rzeczy może się różnić między centrala a apteką, 2 zupełnie różne charaktery pracy. Więc myślę, że pytanie dość zasadne, ale racja, nie zaszkodziłoby dodać trochę bardziej uściślone pytanie, bo pod słowem warunki kryje się mnóstwo różnych aspektów

Dariusz
@Mevva

Chodzi o takie kwestie, jak rodzaj umowy oraz formę (podstawa + prowizja) i wysokość wynagrodzenia, które jest tu do osiągnięcia?

@Dariusz

Nie zostało to określone w ogłoszeniu? A co do finansów to najprędzej polecam bezpośrednio pytać na rozmowie rekrutacyjnej :)

Ccc

Czy ktoś pracował jako specjalista ds. jakości? Na jakie wynagrodzenie można liczyć i jak z atmosfera w czasie pracy?

@Ccc

Przepraszam za być może głupie pytanie, ale gdzie widzisz taką ofertę i do jakiej miejscowości?

@Ccc

To praca w centrali czy w aptece?

Ola
@Kamis

na pracuj jest zamieszczona oferta

@Ola

a no faktycznie, dzięki

Kamis

orientujesz się może jaki minimum staż pracy jest wymagany? szukają kogoś obytego w temacie już czy z mniejszym doświadczeniem też biorą pod uwagę??

Baiana
@Kamis

Nie ma określonego dokładnego czasu ile doświadczenia, ale jest ono wymagane. Więc jak spełniasz pozostałe wymagania, to myślę, że na luzie możesz się zgłaszać

Kk

Specjalista ds. Prawnych - czy ktoś z Państwa pracował na takim stanowisku i wie jakie jest wynagrodzenie?

Lupi

Jakie programy prozdrowotne i akcje profilaktyczne dla pracowników organizuje DOZ? Czytałam, że coś takiego jest w ich ogłoszeniu

@Lupi

I jeszcze słyszałam coś o wyprawkach dla dzieciaków, ktoś może powiedzieć coś więcej na ten temat?

@Lupi

o, dobrze by było poznać jakieś konkrety, także podpinam się do pytania

@Lupi

Dwa razy w roku możesz wykonać darmowe badania, ekg, usg, cytologia, konsultacja dietetyczna

@Lupi

Tak, są wyprawki dla niemowlaków i dla pierwszoklasistów

@Lupi

Generalnie są w nich takie podstawowe rzeczy, łóżeczko, materac, jakieś produkty pielęgnacyjne. Dla pierwszoklasistów jest to tornister i podstawowe przybory

@Katri

Fajnie, że jest taka możliwość, a to obowiązuje zaraz po zatrudnieniu czy po okresie próbnym? Pamiętasz może jak to u Ciebie było?

@Katri

W zasadzie same przydatne rzeczy, a to trzeba gdzieś zgłosić, że ma się dzieci w takim wieku, żeby otrzymać wyprawkę?

Kex
@Lupi

No nie dają każdemu na wypadek gdyby akurat miał dziecko, więc raczej logicznym jest, że trzeba poinformować

kandydat

po dwóch rozmowach słuch zaginął

Wiktoria
@kandydat

W sensie, że nie dostałeś feedbacku? Może warto się przypomnieć o sobie? O co takiego pytali, że aż dwie rozmowy były?

@kandydat

A próbowałaś się im przypomnieć? Może zapomnieli...

najlepiej dopytać według mnie

Marketer

Hej, chcę złożyć CV na stanowisko specjalista ds. opakowań i marketingu, ktoś stamtąd tu zagląda? jestem ciekawy czy tworzycie większy zespół czy raczej małe grono?

@Marketer

a w kwestii pracy jak zapatrujecie się na nowe pomysły, mogę liczyć na pewną dowolność w tworzeniu pomysłów opakowań czy innych materiałów, no wiadomo, że zgodnie z wymaganiami, ale jednak?

Master
@Marketer

O dowolności zapomnij. W firmie panuje mirkozarzadzanie i wszystkie materiały są akceptowane przez panią prezes.

@Master

To akurat norma, bo we wcześniejszych firmach też zawsze musiałem uzyskać akceptacje, w sumie nie ma się co dziwić, to istotne kwestie. A co do samej pracy to w jakich godzinach pracujecie?

praownik

w miarę elastycznie, zwykle między 7-9 i siedzisz 8 godzin

correct
@praownik

wiesz może czy to ogłoszenie nadal jest aktualne? na jakie pytania należy się przygotować na rozmowie?

odp
@correct

jeśli jest na ich stronie to tak, w przeciwnym razie to pewnie kogoś znaleźli, musisz sprawdzić

Colo

Drugiej bardziej beznadziejnej platformy do zamawiania leków nie znam!!!! Za każdym razem zawsze mają jakieś kłopoty techniczne!!!nigdy więcej tej platformy!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o DOZ S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w DOZ S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DOZ S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOZ S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 10 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOZ S.A.?

Kandydaci do pracy w DOZ S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOZ S.A.