Dbam o zdrowie (DOZ S.A.)

Opinie o DOZ S.A.

Jaca_praca

Witam jakie są stawki dla techników w innych województwach, czy tak samo jak na śląsku minimalna plus ochłapy okolo 3500 pln? Co jest żałosne

Witam, rozważam aplikowanie na stanowisko młodszego managera aptek w Katowicach. Macie jakieś spostrzenia, sugestie, opinie ? Polecacie?

why not
@Kandydat

Ja od siebie mogę polecić pracę. Co prawda pracuje tutaj dopiero kilka miesięcy i może nie doświadczyłam jeszcze wszystkiego, ale przed rekrutacją czytałam tutaj sporo nieciekawych opinii - które jak się później okazało nie miały nic wspólnego z tym jak jest naprawdę

why not
@Kandydat

Ale koniec końców, musisz sie sam przekonać czy to praca dla ciebie. Gdybys mial jeszcze jakies konkretne pytania to dawaj :)

To nie wiem już po tych opiniach, aplikować na ten dział zakupów czy nie? mam doświadczenie ale nie jakieś super duże. Ofertę teraz niedawno wystawili, wiec jest dylemat. Tak dla pewności od razu mogę być na umowie o prace? cos pisali o zleceniu na początku

Mea

ja na twoim miejscu bym sie nie sugerowala opiniami ludzi tutaj - pamietaj ze wiekszosc negatywnych komentarzy pisza osoby ktore zostaly zwolnione czy cos, i w duzej mierze to jak wygladala ich sytuacja w pracy zalezala od nich samych

sad

niestety tak to wygląda, a pozniej nie mozna sie dokopac do przydatnych info typu benefity, warunki itp.....

@Mea

A czemu zwalniają pracowników? W sensie, czy powody są jakieś duże czy małe, bo ja naprawdę nie w jednym zakładzie pracowałem i widziałem różne sytuacje. Wypowiedzenie w ogóle przysługuje jak coś? Dla pewności też spytam.

Glan

Odkąd tu pracuję to przy mnie nikt nikogo jeszcze nie zwalniał, raczej była to kwestia końca umowy i prywatne powody odejścia, np przeprowadzka do innego miasta. Jak jesteś dobrym pracownikiem to się nie martwisz o to czy cię zwolnią, tym bardziej jak pracujesz na umowie o pracę.

magazynier jak ta lala

czesc orientuje sie ktos jak wyglada praca na magazynie tutaj? moglby ktos przybliżyć temat? z góry dzięki

brokatowy
@magazynier jak ta lala

ja nie narzekam, praca jak praca na magazynie wg mnie one się niespecjalnie między sobą różnia, masz jużza soba jakieś doświadczenia jako magazynier?

harris
@brokatowy

na magazyn chyba często bez doświadczenia przyjmują

Bire
@magazynier jak ta lala

kompletujesz towar, sprawedzasz czy wszystko z nim dobrze, odbijasz itd, typowa praca magazynowa. robisz na dwie trzy zmiany w zależności od tego gdzie jesteś, wymagaja uprawnien na wózki doświadczenia jako tako mieć nie musisz

Bire
@magazynier jak ta lala

jak coś to przjyjęcia są na ich stronie ogłoszenie wisza tam tez pewnie wiecej szczegołow co do tego co na poczatek ci oferuja bedzie. powodzenia

@Bire

po odpowiedziach sie domyslam, ze chyba tu pracujesz... moglbys opisac jak atmosfera wygląda w pracy?

@Bire

w sensie chodzi mi o to czy ludzie są normalni, czy w razie czego są pomocni, czy nie ma jakiegos (usunięte przez administratora) czy czegos takiego...wiem ze na magazynch roznie to bywa

@Bire

w sensie chodzi mi o to, czy ludzie sa normalni, czy sa pomocni w razie czego, czy nie ma (usunięte przez administratora) i wgl... wiem ze na magazynach to roznie bywa

mkt

Jak wygląda praca w dziale marketingu? Zaobserwowałem, że bardzo często są rekrutacje. Czy jest duża rotacja? Z czego wynika? Czy jest możliwość pracy zdalnej chociaż raz w tygodniu?

Ktoś
@mkt

Rotacja, ponieważ jest za dużo obowiązków, to nie 1 etat tylko co najmniej 1,5, a do tego są niskie wynagrodzenia, brak zdalnej i ogólnie elastycznego podejścia.

Kisa

Jestem po rozmowie o prace i podczas rekrutacji padło kilka ciekawych informacji, szczególnie w mojej sytuacji życiowej bardzo zainteresowała mnie idea tego DOZ Camp. Z różnych przyczyn nie dopytywałam na rozmowie, więc czy mógłby ktoś mi tutaj dokładnie wyjaśnić jak można wziąć w tym udział i jak to w praktyce wygląda?

Kisa
@Kisa

Może też ktoś od razu dorzucić kwoty wyprawek dla niemowlaka? Z góry wszystkim dziękuję :)

Sonia
@Kisa

Jak ja tam pracowalam (2 lata temu) to musialam dogadac to z pracodawca - kwalifikacje byly gdzies w kwietniu wedlug wskazan medycznych, a sam turnus w sierpniu. Razem z dzieckiem przebywa sie 2 tyg w specjalnym ośrodku, gdzie jest ulozony plan zajęć dla dziecka i rozne inne atrakcje.

Hej, pomoże mi ktoś? Coś tam tu pisano o awansach w centrali, a jak to jest w aptekach? Szukają magistra farmacji, jest realna szansa, aby potem zostać kierownikiem w danej placówce? Nie wymagają doświadczenia, ale czy jako osoba która je ma, mogłabym liczyć na wyższą stawkę? I padło tu ciekawe pytanie o system premiowy, niestety bez odpowiedzi. To jak to w końcu wygląda?

Każą ci sprzedawać markę własną i jak sprzedasz określoną przez nich ilość zależną od obrotów apteki (dla małej około 1000 sztuk miesięcznie) to dostaniesz jakieś 200 - 300 zł premii, jak sprzedasz mniej niż określony cel to nie dostaniesz ani grosza

Była taka oferta kiedyś na magistra farmacji, we wrześniu ją zdjęli chyba. Wciąż liczę, że coś się trafi jeszcze w przyszłości takiego, bo szukam pracy w okolicy. Wiadomo, ile doświadczenia wymagają ogółem? Bo ja to właśnie zwlekałem, świeżo po studiach jestem i nie wiem, czy mnie tak wezmą od razu na pełen etat gdzieś.

Idymarcowe

Ofert na magistra farmacji jest całkiem sporo na ich stronie, a nawet jak nie ma to możesz się zgłaszać przez formularz aplikacyjny do nich :)

Idymarcowe

Co do doświadczenia nic nie musisz mieć, byle wykształcenie było i oczywiście prawo do czynnego wykonywania zawodu

Wezmą cię, wezmą. Łapią każdego farmaceutę który się zgłosi bo od nich ludzie stadnie odchodzą do innych sieci gdzie dla magistra płacą okolo 1 tysiąc zł na rękę więcej niż w DOZ

Patrząc z perspektywy pracownika mgr farmacji w aptece DOZ przełożeni typu dyrektor operacyjny czy manager są pozbawieni elementarnych zasad kultury i dobrego wychowania. Na podania czy zapytania pracowników przesyłane pisemnie w ogóle nie reagują. Lekceważąco nie odpowiadają na nie.. I z tego co wiem z innych aptek DOZ jest to normą. Całkowity brak poszanowania pracownika. Zapominają chyba że to MY pracujemy na nich.

W ogłoszeniu na mgr farmacji proponowali umowę zlecenie widziałam , mam na myśli to z września. A dlaczego tak? Nie mogę przeczytać już treści a chciałabym wiedzieć, jak to aktualnie wygląda. Jednak bardziej by mi zależało na umowie o pracę niż na zleceniu. Ale z czego to wynika, jakie są niestałe godziny pracy?

opordo

preferowaną umową jest zawsze tutaj uop, ewentualnie b2b ale to w centrali z tego co wiem tylko

opordo

zlecenie z tego co wiem głównie jak jest jakieś jednorazowe zadanie czy coś, może to było jakieś ogłoszenie na zastęostwo czy coś

raig
@opordo

tym bardziej jak to z września to można było źle coś zapamiętać do tej pory

raig
@opordo

to takie też się czasami zdarzają? krótsze zlecenia właśnie

Lineo
@raig

Skoro ktoś coś pisał o zastępstwach wyżej to bym obstawiał że zdarzać się mogą, ale sprawdzałbym na twoim miejscu w ogłoszeniach jak to po prostu wygląda

Lineo
@raig

Sprawdzałem ostatnio czy coś dla siebie znajdę ale akurat nie widziałem więc może tobie uda się coś znaleźć jeśli szukasz krótszych zleceń ;)

Doszło do tego, że nawet zleceniobiorcy nie chcą już pracować w tym (usunięte przez administratora)a apteki są czynne po osiem godzin. Szanowni Państwo po co wy kupujecie tyle aptek skoro nie potraficie nawet zapewnić obsady. Proszę inwestować w warzywniaki, bo chociaż tam będziecie mogli czynnie pracować za kasą a nie udawać wielkich marketingowców w biurach.

Itguy

Nowy prezes doz pl Paweł podobno jest rewalacyjny! Będę wdzięczny za potwierdzenie

Bąbel

W centrali na stanowisku programisty można pracować na B2B czy oferują umowę o pracę?

Bąbel
@Bąbel

+ jakie są benefity na tym stanowisku? Co firma oferuje?

@Bąbel

wiesz z tego co się orientuje firma raczej preferuje uopy b2b są tylko w centrali i bardzo sporadycznie

@Bąbel

no trochę tego jest, mamy fit profit i enel med jest fundusz socjalny czy doz camp

@uop

i dla dzieci jak cie te sprawy interesuje to są wyprawki dla niemowlaków i pierwszoklasitów

Tęc

No z tego co ja się orientuję to raczej typowa opieka medyczna dodatkowa :)

Tęc

Ale pewnie jak wpiszesz w internet różnice między tymi dwiema opiekami to ci wyskoczy, albo może jakiś pracownik powie jak to wypada?

gerber
@uop

W tym enelmedzie jest duzo dostepnych specjalistow?

@gerber

Od dawna nie ma Enelmedu tylko jest dla pracowników Luxmed

bum
@Marek

moze po prostu nowsi pracownicy korzystaja juz z innej opieki, a ci co sa dluzej maja jeszcze jakas umowe z tym enelmedem

orka
@Marek

okej a jaki pakiet w takim razie? podstawowy czy jakis rozszerzony?

orka
@Marek

no i od kiedy jest to dostępne bo pewnie nie od pierwzego dnia?

@orka

Rozszerzony, full wypas. Pracuję w aptece DOZ w Warszawie od blisko 4 lat i rzeczywiści na początku był kiepski pakiet w Enelmedzie ale już ponad rok jest Luxmed

Guma

Luxmed też ma dostęp do specjalistów? Wcześniej miałam tylko Medicovera

pelar
@Guma

Z tego co kojarzę to wszystkie te ubezpieczenia mają dostęp do specjalistów i jedynie od pakietu zależy do których będziesz mieć darmowy dostęp.

len

w Częstochowie i okolicy nie licz na podwyżkę dopóki menagerem jest (usunięte przez administratora), wiecznie nie ma pieniędzy, personelu a w iinych województwach nie ma problemu z podwyżkami i personelem

Krystyna
@len

Myślisz że dlaczego akurat tutaj nie ma pieniędzy? Czym to jest spowodowane? Skoro w innych oddziałach mają.. A czy jest w ogóle możliwość przeniesienia się do innego oddziału?

Nie do konca tak jest
@len

To kompletna nieprawda - niemal wszyscy Farmaceuci sa zadowoleni - poza tymi, ktorzy kończą pracę i szukają sobie argumentów Pracuje w tym regionie i poza 1 lokalizacja wszędzie sa pelne zesply. I nawet w niektórych jest wiecej niz kiedys

Dariusz
@Nie do konca tak jest

Czyli nic się nie zgadza w tamtej wypowiedzi? To co takiego firma robi, że niemal wszyscy farmaceuci są zadowoleni? Jak się mają zarobki do natężenia pracy?

Popieram
@len

Dopiero teraz zauważyłam tę opinię, bo swoją dodałam na łódzkiej stronie. To prawda...ale aspekt pieniędzy to nie wszystko.....szacunek do drugiego człowieka a raczej jego brak...wiem jak odetchnęli inni jak im się region zmienił. Z tego typu ludźmi nie ma się co szarpać...lepiej jest zmienić miejsce pracy.

Krzysiek
@Nie do konca tak jest

duze braki kadrowe magistrów i techników farmacji

@Pracodawca Pracuję jako mgr farmacji w aptece DOZ w Warszawie już 4 lata. Ostrzegam, całkowity brak podwyżek pensji chyba ze się im da do zrozumienia że pracownik chce się zwolnić. Nie ma czegoś takiego że np raz do roku pracodawca podwyższa pensje. Dlatego niestety pensje niższe niż w innych sieciach

Linda

Pojawiło się ogłoszenie- młodszy manager sprzedaży. Co taki manager robi będąc u Was w aptece na wizycie?

Flejter

na ich stronie masz wszystkie ogloszenia ewentualnie na pracuj tez maja profil

Telnia
@Linda

wiem, że to głupie pytanie ale skoro jest młodszy manager to potem można awansować na starszego?

Oki
@Telnia

O, no właśnie, jest na to opcja kiedyś tam?? I czy taki młodszy manager może oczekiwać regularnych podwyżek, ale nawet bez awansów? Czy np. po okresie próbnym pensje jest podnoszona??

Brom
@Telnia

są możliwości awansu w firmie i tak da się wyjść z pozycji młodszego managera jak ci sie poszczęści

Burlek
@Brom

a macie u siebie jakiś system premiowy? jakaś dodatkowa gotówka by się zawsze przydała

Burlek
@Oki

chciałbym podbić to pytanie odnośnie ukończenia okresu próbnego, jak to wygląda?

juzit
@Burlek

tez nie do konca wiem na jaka odp liczysz, ale po zakonczeniu okresu probnego jak sie obie strony zgodza to przedluzacie umowe. po prostu na probnym mozesz sie uczyc tego jak nalezy pracowac wiec korzystaj poki male bledy sa dozwolone ;)

szarki
@Burlek

najbardziej to mnie ciekawi czy jest jakas opieka medyczna chociaz?

Teen
@szarki

jest zapewniona opieka medyczna enel med

@juzit

A jak takie wprowadzenie w obowiązki wygląda, jest specjalnie ktoś przydzielony, kto ma czas pokazywać, jak się pracuje, czy odpowiadać na pytania? Zastanawia mnie też, czy jak się popełnia błędy, to mówią na bieżąco co i jak poprawić, czy to dopiero na końcu wychodzi przy końcu okresu próbnego?

Intro
@Teen

jaki pakiet? ten podstawowy? firma sama opłaca subskrypcje?

gerber
@Intro

Wlasnie o to samo wyzej zapytalam. To w takim razie jest w ogole szansa, ze to nie pracodawca oplaca taka opieke zdrowotna tylko np ja?

Intro
@gerber

no mi sie właśnie zdarzało że dostawałem w poprzedniej więcej przelewem na konto i to były pieniądze na medicovera

Ilo
@Intro

to wtedy nie wychodzi i tak na to samo? bo przecież jeśli dają pieniądze albo płacą sami to raczej to samo..

bum
@Ilo

pewnie ze wychodzi na to samo, tylko ze to ty musisz pilnowac zeby zrobic przelew na czas

Apteka doz Bytom ul. Kościelna. Porażka. Panie Ukrainki najpierw prowadzą osobiste rozmowy, nie interesują się klientem. Punkt otwarty od 8 do 16. Często do 15.30 dziś znowu kartka że jakaś awaria. Nagminne olewanie klienta. Zlikwidujcie ten punkt. Wcześniejsze Panie były super i zawsze pomocne. Omijac szerokim lukiem

Hej hej, interesuje mnie praca w centrali, konkretnie w dziale zakupów. Szukają tam specjalisty. Jak wygląda ścieżka rozwoju tam, jest możliwość awansu w przyszłości na kierownicze stanowisko czy raczej już nic dalej nie ma? Co to za akcje profilaktyczne, o których piszą na stronce? Macie też mozliwosć pracować częściowo z domu czy tylko 100% biura praktykują?

Opti

Na dział zakupów wymagają jakiegoś konkretnego doświadczenia?

Mkt

Dlaczego w DOZ ciągle szukają kogoś do Działu Marketingu? Tam jest taka rotacja czy ten dział się tak rozwija?

Saskłacz
@Mkt

Powiesz mi gdzie znajdę oferty tutaj do marketingu? W sumie ciekawa mogłaby być taka praca

Mkt
@Saskłacz

Tak, ważny dział, ale ciągle odświeżają to samo ogłoszenie - stąd moje pytanie? Czy ktos może udzielić odpowiedzi? Oferty są na pracuj

Tudor
@Saskłacz

u nich na stronie w zakładce kariera są wypisane ogłoszenia

darski
@Mkt

ten dział jest zaprzeczeniem słowa marketing, problem za problemem, nie wiąże się totalnie z jakakolwiek kreatywnością, dostajesz opieprz za wszystko, jesteś przeładowany zadaniami, jednocześnie zajmujesz się eventem, akcjami, zdjęciami, kontaktem z agencjami i całym światem a na koniec wysłuchujesz dąsów pani prezes

Xxx

Przez ile etapów rekrutacji trzeba przejść, by zatrudnić się, jako Starsza Specjalistka ds. Kadr? Wiem, że wymaga się tu co najmniej 5 letniego doświadczenia, co spełniam. Nie wiem natomiast, ile mogę uzyskać w zakresie pensji zasadniczej? A także, jak znaczne są zniżki oraz karty rabatowe, którymi firma zachęca do aplikowania?

Zostaw merytoryczną opinię o DOZ S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w DOZ S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DOZ S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOZ S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 10 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOZ S.A.?

Kandydaci do pracy w DOZ S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOZ S.A.