logo Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.)

Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.)

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.)

DOZ-ORCA 2012-07-22 13:35:04
Rozszyfruje wam skrót DOZ Dbam O Zarząd. Zwalniani są wszyscy pracownicy i nieważne ile maja punktów motywacyjnych ! Kupę kasy władowane w programy i modele zatrudnienia w aptekach to kasa wyrzucana w farmaceutyczne błoto ! Masz wybór -10 procent pensji mniej lub 1/2 etatu. O zielonej trawce nie wspominając. za 2012 rok będzie poprawa wyniku finansowego i z tych 10 procent będzie można sobie wypłacić nagrody !!!! [usunięte przez moderatora]
nie DO Zobaczenia 2012-11-10 00:30:03
Zgadzam się z przedmówcą.
Firma nie warta uwagi.
Naobiecują gruszek na wierzbie, wykorzystają do cna a później powiedzą Ci : wybacz, ale musimy się rozstać... polityka cenowa licha - każdy emeryt doskonale wie, że DOZowska apteka jest najdroższą na rynku.
W tym roku zostało zwolnionych kilkudziesięciu pracowników!!!
Managerowie od kosztów nie mają pojęcia o budżetowaniu...
Omijajcie szerokim łukiem...
pracownikDOZu 2013-11-29 11:49:40
nie zgadzam sie , firma dała mi stała parce i pewne zarobki. Pracuje juz u nich od kilku lat i nikt w mojej aptece nie został zwolniony. Wymagania sa owszem,ale mozna im sprostac.
nowy pracownik 2013-12-29 21:40:00
A jak jest z zatrudnieniem?? bo własnie szukam pracy.A slyszaem ze do sieciówek łatwo się dostać. gdzie mozna znależc oferty DOZ?? A co wymagań to czego czekują?? Dzieki za info.
pracownikDOZu 2014-01-31 16:47:16
oferty DOZ-u znajdziesz w wielu miejscach,na humanway na przykład czy pracuj....
ofert jest sporo zależy w jakim województwie szukasz. Nie wiem czy szukasz pracy jako mgr? technik? a może interesują cie inne stanowiska, takie jak manager mikro rynku np??? poprzeglądaj na pewno coś znajdziesz dla siebie.
nowy pracownik 2014-02-28 17:56:02
dzięki za rade. Do stronki dotarłem, oferty przejrzałem i CV wysłałem, teraz czekam na zwrot.(usunięte przez administratora)
anna 2014-05-18 14:55:10
ja znalazłam prace w DOZ z polecenia.pracuje juz 3 lata jak mgr farm i nie odczuwam dyskomfortu z pracy, na który narzekają liczni oponenci DOZ-u.
lik-lik 2015-02-25 19:31:20
UKAZAŁO SIĘ OGŁOSZENIE NA MANAGERA MIKRO RYNKU - CZY MOŻE KTOŚ COŚ NAPISAĆ NA TEMAT TEGO STANOWISKA, ZAROBKÓW, NARZĘDZI, CHARAKTERU PRACY ITD.
4ka 2016-05-18 09:52:08
myślę że jak najbardziej możesz się tego typu benefitów spodziewać, to naprawdę duża sieć aptek - zobacz sobie nawet w internecie ile mają lokalizacji. ja jednak chciałabym zacząć tutaj drogę kariery normalnie od dołu więc jestem chętna na stanowisko asystenmta działu marketingu
Zostaw swoją opinię o Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.) - Ostrowiec Świętokrzyski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.)