Dbam o zdrowie (DOZ S.A.)

Opinie o DOZ S.A.

Nie polecam

Obiecana premia nie doszła do skutku, nawet po zrealizowaniu (usunięte przez administratora) postawnowień w tabelkach. Podwyżka najwyżej raz na rok i koniec, wypłata dla mgr niewiele wyższa niż dla kasjera w Lidlu (porównanie do ich oferty na banerze w sklepie). Płaca technika i magistra blisko siebie. Brak dodatków na święta, do paliwa (może uda się wyprosić, ale wtedy przez rok nie waż się prosić o cokolwiek więcej). Przemyszanie pracowników do zmiany miejsca pracy w danym dniu, zawracanie głowy o sprawy apteki i zlecenia bez względu, czy to dzień wolny, niedziela, urlop. Psychiczny nacisk na wszystko, brak reakcji na zepsutą klimatyzację przez kilka tygodni. Menegerowie i kierownicy to najlepsi znajomi, nie ma autorytetu takiego, aby komuś coś zaskarżyć, zgłosić, poprosić o ingerencję. Mają wolną rękę i potrafią w twarz powiedzieć, że macie tyrać. A wszystko "w imię dobra pacjenta". Firma ogólnie ma dużo ciekawych narzędzi, ale nie dba o pracowników, w ogóle, ma w nosie.

Spagett

Czy w aptekach obowiązuje okres próbny?

nene
@Spagett

i czy w centrali też jakby ktoś wiedział?

@nene

ponawiam pytanie, choć wydaje mi się, że pewnie obowiązuje tak jak wszędzie

@Pati

Na pewno. Nawet jeśli nie na papierze to jakiś umowny będzie. Ale wszędzie praktycznie jest, więc tutaj też się spodziewam

Lou

Organizują staże w biurze, czy raczej nie ma nic takiego?

@Lou

z tego co wiem to w centrali też są

kandydatka
@Lou

też bym się chętnie dowiedziała czegoś na ten temat, ktoś coś wie?

taj

oczywiście płatne

Ele
@kandydatka

Są staże w Centrali. Wystarczy odwiedzić stronę i poczytać.

Sandra41
@Lou

Najlepiej byłoby napisać maila albo zadzwonić odpowiedź będziesz miała od razu :)

@Sandra41

Nie no, odpowiedź już ma. A w kwestii dostania sie na takowy, wystarczy aplikować przez ofertę, jak w przypadku regularnej pracy

marie

jest może jakiś system poleceń nowych pracowników tutaj?

@marie

jeśli tak, to czy musi polecać jakiś doświadczony stażem pracownik czy może być ktoś względnie nowy?

@marie

dla wyjaśnienia sytuacji: dopiero będę zaczynać, ale mam znajomą techniczkę, która też szuka pracy. może ktoś wie jak wyglądałoby to w takim przypadku?

@marie

Czekaj, to skoro obie szukacie pracy, to kto niby ma cię polecić?

@marie

Chyba, że chodzi o to, że ty chcesz się zatrudnić i od razu polecić ją? Jeśli tak, to chyba marne szanse, żeby od razu mieć taką możliwość...

@Lena

no tak, właśnie o taką sytuację mi chodzi

@Lena

no nic to podpytam jeszcze kogoś jak już zacznę pracę

Sandra41
@marie

Jak którąś z was przyjmą to może tak, ale lepiej z nimi pogadać dowiedzieć się pokazać że po prostu zależy Ci na pracy

@Sandra41

Ale to też nie od razu, w sensie logicznie patrząc, to marne szanse, że już na wstępie zaufają komuś na tyle, żeby wziąć polecenie jako pewne. Wydaje mi się, że takie rzeczy to conajmniej po okresie próbnym.

Specjalista ds Marketingu regionalnego- lubelskie Na jakie warunki można liczyć? czy 6000 brutto jest osiągalne? Jakie auto służbowe? Ile dziennie wizyt na punktach?

@Paweł

Mozna nawet 6500, zależy jakie masz doswiadczenie. Auta maja 4kola )

@Paweł

managerowie regionalni też dostają auta?

@Paweł

pytam, bo w ofercie jest napisane, że to praca mobilna, więc chyba trzeba jeździć po aptekach, tak?

Olga
@Paweł

Fajnie że mają koła ale powiedz jeszcze czy można ich używać do celów prywatnych czy tylko służbowych? A o tych zarobkach to mówisz o podstawie że można nawet 6500 czy już z wliczonymi premiami?

@Olga

Najlepiej porozumieć sie w obydwu kwestiach na rozmowie. Co do aut,to przy obecnym stanie rzeczy przykręcają kurek.

cola
@Olga

hej, skoro praca mobilna to raczej autko służbowe jest , natomiast jeśli chodzi o używanie go w celach prywatnych to lepiej dopytać się na rozmowie rekrutacyjnej. niestety ja nie mam takich info bo stacjonuje w aptece ;) powodzenia

byłyDOZ pracownik

Już po raz czwarty startujemy z DOZEtyką. Po co to robimy? Jak to robimy? Dlaczego to robimy? A najważniejsze dla Kogo to robimy ?.... Właśnie, a czy mamy wiedzę w tym temacie? Proponowałabym elearning tudzież webinarium dla Pracowników. Etyka w pracy bez względu na miejsce, to przede wszystkim szacunek wobec innych, w tym również poszanowanie ich przekonań, poglądów i godności. Ponadto pojęcie to obejmuje zachowanie poufności danych i tajemnicy służbowej, a także uczciwe wykonywanie swoich obowiązków, nietolerancję dyskryminacji oraz dbanie o dobrą atmosferę w miejscu pracy. Jakieś pytania? Szacunek? Dobra atmosfera? A co to? To dobre pytanie. Definicje w DOZ mało praktykowane. Dobra atmosfera, to dobry dzień, inaczej Dzień Dobry.......to powitanie. Dalekie głowie działu HR, Wstyd. Wstyd bo kultura nieco wyższa powinna przejawiać się u takiego dyrektora. Może jakiś kolejny kurs? Nie warto.To raczej wynosimy z domu. Etyka etyką, a dobre wychowanie , dobrym wychowaniem. Rozpoczynajc od drobnych spraw jak, nie wszyscy zasługują na cześć. czy nie możemy zdjąć sztywnego gorsetu i przyjąć taką formę powitania? Dla wszystkich od malutkich, do dużych a zwyczaj utrzymuje sięjest cisza w eterze. Pokłony trzeba bić Warto w tym miejscu zaznaczyć, że etyka zawodowa to szerokie pojęcie, dotyczące zarówno pracowników, jak i pracodawcy. Pracodawcy? Nie no jak to? Niestety jak widać te złe maniery przekazywane są dalej, jeden drugiemu, prezesi, Dyrektor HR, Dyrektor Jo.... Wracam do pytania dla kogo po raz czwarty startuje Etyka w DOZ.....

byłyDOZpracown w DOZ bez Etyki
@byłyDOZ pracownik

Etyczny dyrektor personalny ? Niewiele jest profesji mających tak duże oddziaływanie społeczne, jak funkcja dyrektora personalnego. Działania podejmowane przez osoby odpowiedzialne za zarządzanie kapitałem ludzkim odzwierciedlają nie tylko strategię biznesową firmy, a przede wszystkim jej wartości etyczne. Zazwyczaj to właśnie na podstawie ogółu relacji z pracownikami można organizację nazwać etyczną lub nieetyczną. Ogół relacji z pracownikami? Którzy są współpracowaniami. Nie musi być wyśpiewywania powitań, jak na najwyższych stanowiskach...melodyjne "DzieńDobryyy." co rano....:Zacznijmy po prostu od cześć, a relacje od razu nabiorą innego tonu

byłyDOZ pracownik

Uwaga startuje nowy konkurs, a właściwie jego nowa edycja. Wcześniej już było wspominane Ile wytrzyma nowa asystentka dr sprzedaży. Dla tych którzy udzielą prawidłową odpowiedź czeka nagroda. Doz Nagroda, Doza cierpliwości. Tego jej życzymy. Wystarczy podać liczbę dni, miesięcy,a może lat.... kibicujemy

Prezesi, dyrektorzy, managerzy i kierownicy więcej niż czubek swojego nosa nie widzą. Na porządku dziennym jest niedocenianie i nadużywanie władzy przez kierowników. Nie raz byłem obrażany przez kierowniczkę,która nie liczyła się ze słowami i konsekwencjami. Czuła że ma na to przyzwolenie. I to prawda bo managerzy i dyrektorzy tylko zbierają informacje na temat kierownika i nic z tym nie robią. Nawet oficjalne skargi nic nie dały. Kierownicy w dozie nic nie muszą i są traktowani jak święte krowy. Dopiero wyjście poza firmę czyli oia, wif, pip coś daje. Czy warto trzymać się dozu? Absolutnie nie. Pensje jedne z niższych na rynku, z dodatków urlopwych, świątecznych nic. Nadgodzin nie ma. Premie ciężko wyrobić. Szefowie nie dbają o apteki - w ogóle do nich nie przyjeżdżają. Doz nigdy się nie zmieni. Zespół w aptece był całkiem niezły, ale rotacja jest duża, każdy szuka lepszej pracy.

Fajka

Jestem zainteresowana ofertą pracy na stanowisko Specjalista ds jakości w centrali w Warszawie. Proszę o informację jaka panuje atmosfera w firmie? Czy nadgodziny są płatne? Jest tyle pracy, że nie ma opcji wyjść po 8 h do domu? To jest stała praca czy to różnie się zdarza w tej firmie?

eja
@Fajka

jeżeli oferta jest na stałe to praca też, nie rozumiem pytania. jakby była jakaś tymczasowa toby to zaznaczyli

MAGDA

Ile zarabia technik farmaceutyczny w kujawsko pomorskim?

Anonimator

Piękny wpis, widać boli, bo trolle szybko zakopały. Up.

Hachol

Po złożonym zamówieniu na dot.pl dostałam sms, że niektóre produkty są chwilowo niedostępne. Poprosiłam o realizacje zamówienia bez tych produktów. W zamian odtrzymałam emaila, że ze względu na złożona reklamacje [której nie składałam] czas realizacji zamówienia wynosi teraz, co jest zgodne z polskim prawem, 14 dni. Jako argument podała apteka DOZ wysoki stan chorobowy swoich pracowników. Nie zgadzam się z tago rodzaju postępowaniem i wycofałam zamówienie. Ciekawe czy odtrzymam z powrotem pieniądze.

Technik farm

Ile zarabia technik w dozie podstawa pensji? Jak to jest z premia co miesiąc i od czego jest liczona ?

@Technik farm

Najniższa krajowa lub niewiele więcej

@Technik farm

Wysokie wymagania co do premii, kwota nieadekwatna, dużo zalezy od lokalizacji

Wiktoria
@X

A czy oprócz premii są jeszcze jakieś dodatki, benefity?

jojo
@Wiktoria

np. krata sportowa czy opieka medyczna i coś z socjalu

Wika
@X

Nie chce mi się wierzyć że najnizsza krajowa. Chyba nawet w aptece prywatnej się nie spotkałam zeby była pensja najnizsza. Stażysta tyle ma technik z pewnością więcej. Jeśli ktoś szczery mógłby napisać ile ma mniej więcej technik widełki od do ? Wiadomo że to zależy od regionu itp ale chce znać widełki ile mniej więcej można się spodziewać. Premia co miesiąc czy kwartalna?

@Wika

To ciekawe że kolezanki miały po 2100 2200 xD jedna za przepracowanie wielu lat w firmie i najlepsze wyniki dostała wyrównanie do 2500.

Whatis

Czym się różnic stanowisko Asystenta Działu Administracji od Młodszego Specjalisty w tym dziale?

Właściwie to wszystkim

To zupełnie inne stanowiska

Porównaj sobie oferty...

Tree
@Whatis

Otwórz sobie obie oferty i porównaj, ja za dzieciaka, kiedy trzeba było znaleźć różnice w obrazkach.

Tree
@Whatis

Raczej sobie poradzisz ;) A jak nie, to nie aplikuj z łaski swojej ;)

@Echo

Dzięki za wspaniałą radę

Błyskotliwe, nie powiem

To pozostawię bez komentarza

@Echo

No zorientowałam się, że inne, jednak w obrębie tego samego działu. Ale już nieważne, nie potrzebuję więcej odpowiedzi.

@Whatis

idzcie się kłócić na priv

idźcie*

?
@Whatis

Jakie warunki w administracji?

Qwerty
@?

A jakie chvesz

Inna
@Qwerty

No nie wiem, normalne? Dziwne pytanie.

T.
@Inna

Ciekawy sposób na "przykrycie" inn6ch komentarzy by nie byly na samej górze

@Tree

na pewno po takim żałosnym komentarzu Pani już nie zaaplikuje. Kto by chciał pracować z takim chamem lub chamką :)

Arletka
@Whatis

Niczym może się nie różni. Czasami jest wstawiane dla wypróbowania obniżenia zaproponowanych widełek, a robić będziesz musiał to samo. Jeśli jesteś obowiązkowy lubisz więcej zadań niż przewidywane i dużo czasu spędzania nad DOZ zadaniami to należy aplikować.

pestka

Jaki system pracy w centrali? Po 8h?

kars
@pestka

praca zadaniowa, więc jest dość elastycznie

@kars

Dla wszystkich? Zadaniowa, czyli jak, przychodzisz zrobić zrobić to co masz na dziś do zrobienia i tyle, wracasz do domu?

nene
@pestka

na to by mi wychodziło, że mniej więcej w ten sposób to wygląda

doziunia
@pestka

Dokładnie tak.... przychodzisz na 8 robisz co masz do zrobienia i wychodzisz, zazwyczaj po 14/15

@doziunia

brzmi spoko

@doziunia

ale rozumiem też, że pracy nie brakuje

spoko pestka
@pestka

jest w sam raz :) dostosowana do możliwości. do tego kawa w dowolnych ilościach więc nie zaśniesz po 12godzinach

kkk
@pestka

Może coś się zmieniło, ale za moich czasów elastyczny czas polegał na tym, że nie rozliczano nadgodzin. Natomiast jak ktoś wychodził po ośmiu godzinach, to mógł się spotkać z komentarzami, dlaczego tak wcześnie.

Arletka
@kkk

dnie tak jak mówisz. Niby dowolność i męczliwość wyjścia w pewnych ramach czasowych 8h, ale w pewny momencie można się zderzyć z rzeczywistością "rozumiem ,ze już wszystko zrobione skoro tak wcześnie wychodzisz/cie?"pytanie od głowy najwyższej na widok wychodzących d domu. Najlepiej przychodzić na 7 i wychodzić po 19, a jak się da to później. Wtedy powinno być ok. Nie dostanie się wówczas maila z prośbą o odpracowanie niedominut. Nie daj Panie ośmielisz się wyjść wcześniej. Wszytko jest pod odpowiednim nadzorem

W moim punkcie zgrana ekipa toteż automatycznie lepiej się pracuje. Dogadujemy się raczej bez problemu w większości spraw jakie wychodzą do ogarnięcia. Praca przyznaję, bywa męcząca i czasem trafią się mniej przyjemne sytuacje, ale z reguły praca z ludźmi tak wygląda.

@0252

No tak, ale to jest chleb powszedni niemal każdej branży, nie od dziś wiadomo, że są ludzie...i ludzie ;) Niektórzy już tak mają, że wyładowują sytuację na pierwszej napotkanej osobie i pech tak chce, że często pada farmaceutów, sprzedawców i innych bogu ducha winnych w sytuacji ludzi pracujących w usługach branży wszelakiej

@0252

Z tym to trzeba się liczyć czasem nawet wychodząc po bułki do sklepu, tak już ten świat skonstruowany, że twardy tył ek to spore ułatwienie

DOZ Wrocław

Opinia dotyczy byłych aptek Euro. Szczerze odradzam każdemu zatrudnianie się w tych aptekach, panuje tam ogromny chaos jeśli chodzi o grafik. Jedziecie (usunięte przez administratora)same popołudnia, a o zmianach dowiadywać się dzień przed lub tego samego dnia. Szanujcie swój czas i nie popełniajcie tego błędu. Nikt tam nie panuje nad grafikiem i nikt nie szanuje pracowników.(usunięte przez administratora)

Marti

Pracowałem w aptece doz wiele lat i moja opinia jest negatywna. Doz nigdy nie szanował nadal nie szanuje magistrów - są dla nich złem koniecznym. (usunięte przez administratora) Apteka, w której pracowałem jest na wykończeniu tak jak wiele innych dozów. Kompletnie nie poradziła sobie z konkurencją. pacjentów mało i nie ma co robić po prostu. Jak ktoś chce się nudzić w pracy to praca dla niego. Jak już są pacjenci to obsługuję się go według wytyczynych punkt po punkcie. Firma nie życzy sobie jakichkolwiek pomysłów od pracowników. Oni dają wszystkie wytyczne i macie się stosować. Wszystko pod linijkę od merchu do przykasówek . Nie interesuje ich profil apteki tzn czy jest koło przychodni czy jest dużo seniorów czy dzieci i jakie są oczekiwania pacjentów. Liczą się tylko tabelki managera i doziki.Leków w aptece brakuje, wiele jest poblokowanych i firma nie życzy sobie żeby je sprzedawać. Towar w kółko zamawiany i oddawany według programu który napisał informatyk. W dobie pandemii nawet swojej przykasówki nie można zrobić pod pacjentów tylko jakieś żele pod prysznic każą sprzedawać - porażka. Pensje jak wiecie marne. Manager lekceważy pracowników, nie odpisuje na maile ( normalne, żadne skargi) - pewnie tak ich tam wyszkolili. W pewnym momencie pracownik dostosowuje się do nich i pracuje tak jak oni. Chyba najgorsze w dozie jest to korporacyjne lekceważenie do pracowników. Ale tak jak napisałem jak cie traktują tak pracujesz. Zdecydowanie polecam mniejsze sieci , w których nie trzeba utrzymywać szklanego korpa.

bob
@Marti

nie tylko magistrów, DOZ nie szanuje w ogóle pracowników.

Vincent

Osób mających pojęcie o specyfice pracy w aptece nie ma i nie będzie. ( nawet jeśli ktoś się znajdzie to woli siedzieć cicho i się nie wychylać)

Nikinika

Szczerze dobrze mi się tu pracuje. Wiadomo nie ma zawsze kolorowo, bo to praca i czasem trzeba się spiąć i robić, ale ogólnie doceniam w porównaniu z moim doświadczeniem gdzie indziej

lus
@Nikinika

centrala czy apteka?

@lus

Apteka

Sara
@Nikinika

jak ogólnie wygląda kwestia docenienia pracownika? Można odczuć, że jest się docenianym w jakiś sposób?

Nie

Wiktoria
@X

Jak to? Nie dają żadnych premii albo benefitów?

@Sara

rozumiem, że pytasz o apteki, jak w wątku?

@Sara

to według mnie można, ja tam się tak czuję tutaj i dobrze się pracuje

@Wiktoria

oczywiście, że dają

Sara
@meria

tak o apteki. A dlaczego się tak czujesz? W sensie co ci to daje? Jeśli nie wchodzę zbyt w jakąś prywatę czy coś

@Sara

no wiesz, nie mówię, że jest super, ale no jednak czujesz się w pracy trochę bezpieczniej jak masz fundusz socjalny czy jakieś wyprawki dla dzieci. mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi

@Sara

no a jeśli chodzi o docenienie pracownika no to standardowo są premię sprzedażowe i przynajmniej wiesz, że nie pracujesz na marno, tylko masz z tego coś extra

bob
@Sara

Jeśli chodzi o apteki to "docenią" Cię w ten sposób, że jednego miesiąca menadżer będzie prosił Cię żeby pół miesiąca robić codziennie 12h (najczęściej solo), a na drugi miesiąc będzie szukał kandydata na Twoje miejsce.

Zostaw merytoryczną opinię o DOZ S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w DOZ S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DOZ S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOZ S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 10 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOZ S.A.?

Kandydaci do pracy w DOZ S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOZ S.A.