Opinie o Ganz Jacek Czyżewski w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ganz Jacek Czyżewski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ganz Jacek Czyżewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ganz Jacek Czyżewski w Wrocław

Korba Nowy wpis

Firma działa i ma się dobrze. Owszem czasami jest poślizg w wypłatach ale maksymalnie kilkudniowy. Zarobki normalne bez fajerwerków, ale za to miła i bezstresowa atmosfera. Jeżeli ktoś szuka spokojnej pracy i nie ma parcia na awans to dobry wybór.

Konrad Nowy wpis

W internecie firma ma dobre opinie więc dziwią mnie te negatywne wpisy, czyżby konkurencja?

Kamil Nowy wpis

Mam nadzieje, że dobra praca jest powodem braku opinii na forum.

Www Nowy wpis
@Kamil

Run Forest run!!!

Witam. Ile realnie na rękę można zarobić i jaki typ umowy? Opinie o niewypłacaniu pensji są nadal aktualna ? Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ganz Jacek Czyżewski.
Witek

Czy firma normalnie działa? Skoda, że przestaliście pisać.

Mariusz

@olek, możesz coś więcej napisać o rekrutacji ukrytej? Interesuje mnie współpraca z nimi, a tak jak pisałeś nie mogę znaleźć żadnych aktualnych ofert. Jeśli mógłbyś mi odpisać byłbym bardzo wdzięczny :)

elmet wrocław

GALUŚ666

Świetnie prężna firma, szybko się rozwijająca, super team, szef the best. Wypłata 2 razy w miesiącu, oraz jak ktoś jest uparty to może wyegzekwować trzecią. Bezproblemowe zaliczki, pracuje sie tylko 3h dziennie, stawka to 50$/h Super atmosfera, nowe maszyny, w załączniku z maszynami pilniki do piłowania.Do tej pory tam pracuje, i jestem bardzo zadowolony. Zapro miłych i chętnych do pracy oraz wspolpracy w firmie ganz, bo reszta juz uciekla. Elo

krystek

nie jest wcale źle, można dorobić na nadgodzinach kasa jak się spoznia to jest w tym samym miesiacu

sada

Cześć, Mógłby ktoś napisać coś więcej o tej firmie? Jak faktycznie wygląda wypłata wynagrodzenia? czy są nadgodziny jakieś bonusy świąteczne itp. Dużo ludzi tam pracuje?

@sada

(usunięte przez administratora) już trzeci miesiąc nie płaci a swieta już są dobrze ze znalazłem prace w innej firmie od stycznia firmy nie polecam szef bierze wszystko dla siebie a wypłatę dostaniesz za dwa miesiące

odp
@sada

A jak sądzisz dlaczego cyklicznie pojawiają się ogłoszenia na olx w poszukiwaniu nowych pracowników? Rotacja w tej firmie jest bardzo duża. Mało kto chce pracować na pół czarno z nieregularną pensją. Chyba tylko ludzie z komornikiem na głowie.

Werot

Kłamstwo. Jak się już spóźnia, to w tym samym miediącu reguluje.

Brick

Praca rozwojowa, dla tych, którzy chcą się czegoś nauczyć, fajna atmosfera

Anry

uwaga na ta firmę. Właściciel zatrudnia na najniższą krajową resztę wypłaca pod stołem i to bardzo rzadko w terminie najczęściej w 2,3 ratach rozłożonych na kilka tygodni. Gdzie jest inspekcja pracy????

Zostaw merytoryczną opinię o Ganz Jacek Czyżewski - Wrocław

Ganz Jacek Czyżewski
2.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • ul. Dworcowa 1b lok. 4
    50-456 Wrocław