Pfluger Koperty Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Pfluger Koperty Sp. z o.o.

niedoszly pracownik :) 2012-04-24 10:13:00

Firma moze i spoko, ale co poniektorzy ludzie na drukarni powaleni sa na max. Zal mi ich.
EWA 2012-10-21 12:42:47
Proszę o informację o atmosferze pracy i zarobkach w dziale zakupów/ zaopatrzenia.

Z góry dziękuję
galernik 2015-08-26 14:37:35
Praca po 12h/24, plus- ZUS w całości, a cała reszta- jeden wielki minus jak pas startowy w Franfurcie na lotnisku.
koala 2015-09-01 14:13:31
Pracowal ktoś może u nich na produkcji przez agencję pracy, jaka jest stawka godzinowa?
Diabolis 2016-09-07 18:36:56
A tam tylko hałas, hałas, hałas.... Wszelkie normy hałasu przekroczone, płacą kary, ale to wliczone w koszty. Zdrowie pracownika to problem pracownika. 30% ubytek słuchu po 3latach pracy na drukarni. Miłej pracy.
erf 2016-09-07 21:07:58
@tatar wiesz co z tego co się orietuje to firma w dlasyzm ciągu prowadzi rekrtuacje..teraz na przykład szukają operatora maszyny w Krakowie oraz pomocna magazyniera chociaż ta druga oferta to jest z czerwca wiec nie mam pewności ze jest aktulana po porstu
Zostaw swoją opinię o Pfluger Koperty Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pfluger Koperty Sp. z o.o.