Pfluger Koperty Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Pfluger Koperty Sp. z o.o.

niedoszly pracownik :) 2012-04-24 10:13

Firma moze i spoko, ale co poniektorzy ludzie na drukarni powaleni sa na max. Zal mi ich.
EWA 2012-10-21 12:42
Proszę o informację o atmosferze pracy i zarobkach w dziale zakupów/ zaopatrzenia.

Z góry dziękuję
galernik 2015-08-26 14:37
Praca po 12h/24, plus- ZUS w całości, a cała reszta- jeden wielki minus jak pas startowy w Franfurcie na lotnisku.
koala 2015-09-01 14:13
Pracowal ktoś może u nich na produkcji przez agencję pracy, jaka jest stawka godzinowa?
Diabolis 2016-09-07 18:36
A tam tylko hałas, hałas, hałas.... Wszelkie normy hałasu przekroczone, płacą kary, ale to wliczone w koszty. Zdrowie pracownika to problem pracownika. 30% ubytek słuchu po 3latach pracy na drukarni. Miłej pracy.
erf 2016-09-07 21:07
@tatar wiesz co z tego co się orietuje to firma w dlasyzm ciągu prowadzi rekrtuacje..teraz na przykład szukają operatora maszyny w Krakowie oraz pomocna magazyniera chociaż ta druga oferta to jest z czerwca wiec nie mam pewności ze jest aktulana po porstu
Oracz 2016-12-09 11:53
Panowie. A w tym roku znowu po parę groszy na święta, a "kierownicy" na imprezkę i po grubej kopercie. Podobnie ja w minionym.
Pissed 2017-03-05 12:58
super warunki jak na 21 wiek , brak grafiku a sorki w piątek masz grafik na sobotę, niedziele i poniedziałek bo władza ma wolne , szybkie spania a co to za problem dla kierownictwa bo przecież oni się wysypiają
Były pracownik 2017-03-07 16:24
Pracowałem w tej firmie na produkcji i mogę potwierdzić te informacje. Najgorzej mają Ci co pracują jako Odbieracze Kopert (pakowacze) mają niestety przesrane. Nie polecam nikomu takiej pracy.
Zbigniew to ciota 2017-03-10 00:54
Żałośni ludzie pracuję w tej firmie zwłaszcza jeśli chodzi o przełożonych . Nie warto tracić czasu.
Kropka 2017-03-10 12:11
Cześć, a możesz powiedzieć coś więcej? Zaprosili mnie na rozmowę i nie wiem czy się decydować.
Nie polecam 2017-03-11 11:35
Jeżeli na odbiercza kopert (pakowacza) to odrazu zrezygnuj. A na mechanika operatora to wszystko zależy gdzie trafiasz czyli czy Cię wyszkolą. Przygotuj się na to ze z grafikiem są problemy. Brak całkowity przeważnie z dziś na jutro.
Pissed 2017-03-12 23:43
Zastanów się trzy razy , jak do odbierania kopert to uciekaj .
Zostaw swoją opinię o Pfluger Koperty Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pfluger Koperty Sp. z o.o.