Moris

Chorzów

Opinie o Moris

Były Nikon89 2016-09-24 00:41
10 zl. za godzinę wyzysk jak nie zrobisz 400 godzin w miesiącu to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie wypłata jedyne co pewne to że nic nie jest pewne nawet kiedy wrócisz cze w wtorek lub piątek
bury 2016-10-26 11:03
To fajna firma,trzeba by im tam wysłać pip i itd.Kto pracuje po 400 h za 10zl h???
kozak 2016-11-14 17:53
siemka chopy my są z walcowni napiszcie o co to chodzi z tym przejęciem
Trololo 2016-11-16 13:11
Robi tam niejaki kumann?
Joker 2017-01-08 16:11
Na maszynach numerycznych dobrze płacą? Są ogłoszenia ze jest ładna podstawa, premia itd ?
na szczescie były pracownik 2017-03-17 07:56
WYZYSK, WYZYSK, WYZYSK I KUMOTERSTOW znajomi znajomków ciotki wojków kuzyni normalnie rodzinna firm buhahahaa kto pracował wiec co znaczy skrut m.o.r.i.s (miejski osrodek rodzinnych interesow kierownika S.) premi jak premi pisze premia uznaniowa ktora dostajesz do wyplaty bo iaczej nie masz nawet minimum, nagrody wg uznania jej krolewskiej mosci dyrektorki i jej malego zastepcy czyli znajomi dostaja wiecej tak samo jest z wyplatami znajomi tez dostaja wiecej, osoby normalne w tej firmie mozna na placach jedej reki policzyc lub juz nie pracuja bo byli nie wygodni ,pozostali to znajomi znajomych ktorym wolno wszystko i wszystko moga czyli tak zwane [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wazeliniarze i ci ktorzy do kierownika i dyrektorki mowia na per Ty a nie na per Pan jak inni , niewygodnych albo sie zwalnia albo przenosi na inny obiekt zeby za wiele nie szczekali, pracownik z ulicy (bez znajomosci) ktory zotaje przyjety traktwany jest jak smiec ma robic i nie szczekc a jak mu sie nie podoba to tu cytat z jednego zbran z jej królewska mością panią dyrektor ..."jesli komus sie nie podoba to nikt nikogo nie trzyma i mozemy sie rozstac"... W tej firmie nie mozna sobie pozwolic na znajmosci bo nie wiesz z kim rozmawiasz i nie wiesz ile zostanie doniesione do dyrekcji , spedziłam tam troche czasu i nikomu podkreslam nikom nie polece tej firmy, umowa o prace ktora proponuja nie zrekompensuje nikomu zdrowia psychicznego i spokoju jesli ktos lubi otaczac sie wazeliniazani ,przydupasami i luzusami to niech sie tam zatrudni odnajdzie sie w towarzystwie bo wielu tam jest takich
Rororo 2017-03-28 18:41
Albo jesteś młodą osobą i nie wiesz że tak jest wszędzie albo zyjesz w innej bajce, której na imie nie Polska. Otóż tutaj w naszej chińskiej ojczyźnie musisz wiedzieć ze praca to nadal akt łaski a nie rodzaj partnerskiej współpracy jak gdzie indziej. Tu predzej ukrainca ściągnąć wolą do pomiatania niz dać rodakowi spokojnie zarobić. Jak masz możliwości to uciekaj z tej iluzji cywylizacji.

P. S. Aaaa kumann tam jest?
Zostaw swoją opinię o Moris - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moris