Grycan Lody od Pokoleń Elżbieta Grycan

Rybnik

Opinie o Grycan Lody od Pokoleń Elżbieta Grycan

była 2012-06-10 15:56:47
prawda jest całkowicie inna, [usunięte przez moderatora] . Pomiatanie pracownikiem, jak ma inne zdanie niż kierownik to leci. Pracę i dobre stanowisko dostaje się po znajomości. Ciekawe czy Państwo Grycan zdają sobie sprawę co się dokładnie dzieje w ich firmie. Bo poleganie na koordynatorach to fałszowanie informacji
kajtek 2012-06-28 21:24:48
była - 2012-06-10 15:56:47

prawda jest całkowicie inna,[usunięte przez moderatora] Pomiatanie pracownikiem, jak ma inne zdanie niż kierownik to leci. Pracę i dobre stanowisko dostaje się po znajomości. Ciekawe czy Państwo Grycan zdają sobie sprawę co się dokładnie dzieje w ich firmie. Bo poleganie na koordynatorach to fałszowanie informacji
niestety, to prawda, szefostwo nie wie co się dzieje na \\\"dole\\\"; okropne ale prawdzine
Znawca 2015-09-23 15:08:51
Moja opinia dot. Rybnik - Plaza
Ela 2015-09-24 14:07:33
Dokładnie!! W rybniku plaza stosują mobbing!! Mam nadzieję że kiedyś jakieś twardsze kobiety skierują tą sprawę do sądu!!
Znawca 2015-10-02 15:30:42
Już skierowałam pismo do siedziby w tej sprawie, ale jak na razie oczywiście mają mnie gdzieś, co to jest mobbing chyba nie trzeba tłumaczyć. Piszą osoby z rybnika, bo ta strona dot. grycan rybnik
łapa 2016-05-18 13:00:50
nieźle.. nie sądziłem, ze Grycan się tak rozwija :)
Zostaw swoją opinię o Grycan Lody od Pokoleń Elżbieta Grycan - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grycan Lody od Pokoleń Elżbieta Grycan