Opinie o Biovico w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biovico. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Biovico na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biovico w Gdynia

Biovico

Chciałbym podzielić się moim doświadczeniem pracy w firmie Biovio. Chociaż zawsze staram się być rzetelny i uprzedzony, muszę przyznać, że moje doświadczenia nie były zbyt pozytywne. Jednym z aspektów, który mi najbardziej przeszkadzał, było widoczne kolesiostwo w miejscu pracy. Wydawało się, że niektórzy pracownicy mieli zdecydowaną przewagę ze względu na znajomości i bliskie relacje z wyższym kierownictwem. To często prowadziło do nierówności w dostępie do projektów, awansów i szans rozwoju zawodowego. Co więcej, praca w Biovio nie zapewniała żadnych znaczących korzyści pracownikom. Benefitów, takich jak karty sportowe, dodatkowe dni wolne, czy programy zdrowotne czy rekreacyjne, brakowało w pełni. Byłem zaskoczony brakiem motywacji dla pracowników do osiągania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Dodatkowo, podwyżki płac w firmie były niewielkie. Pomimo mojego zaangażowania, ciężkiej pracy i zdobywania nowych umiejętności, moje wynagrodzenie nie rosło w satysfakcjonujący sposób. Brakowało widocznej polityki wynagradzania, co wpływało negatywnie na moje motywacje.

@Sekretarka@

Aż nie wiadomo od czego zacząć.... Niestety zarząd jest po za wglądem co tak naprawdę się dzieje w procesie prowadzenia firmy. Sam sobie bat ukręcił zatrudniając niekompetentne osoby. Osoby które mają bezpośredni wpływ na główne decyzję których ponosić odpowiedzialność musi reszta szeregowych pracowników. Praca w Biovico to jakaś abstrakcja... nie wspominając o niskich zarobkach i braku szacunku do pracownika. Problem tkwi głównie w kadrze kierowniczo zarządzającej ludzi zatrudnionych bez doświadczenia na danym stanowisku a nawet bez doświadczenia handlowego i zarządzającego. Nie znają branży, specyfikacji firmy, nie słuchają potrzeb pracowników które mogą wpłynąć na poprawne działania firmy. Sami tworzą nowe problemy I utrudniają pracę. Spychologia w pracy brak dotrzymywanych terminów wykonywanych zadań, brak jej logicznej organizacji. Chaos I spychanie obowiązków. Tworzą procedury by wszystko uprościć a wszystko generalnie utrudniają. Procedura której nikt nie egzekwuje za której nie dotrzymanie nikt nie ponosi odpowiedzialności. Procedura tworzona przez osoby które nawet nie pracowały na danym stanowisku. Procedura taka tworzona w teorii od razu jest nie poprawna w zderzeniu z rzeczywistością. Księgowa tam jest dopiero beton... która najprawdopodobniej patrząc na niektórych z zazdrością wszystko blokuje utrudnia i nęka ludzi. Brak kompletnej logiki w działaniu, krótkowzroczność. Kolejny filar Dział prawny kolejna osoba bez znajomości rynku i specyfikacji pracy rynku medycznego. Wydłuża procesy działania utrudniając je i w wielu wypadkach tracimy możliwość współpracy i poprawnego działania.

a te zmiany w dystrybucji o które ktoś się spytał co zmieniają w warunkach pracy? jaki mogą mieć na nie wpływ? po prostu widzę przy tym te oferty dla młodszych planistów na dział zakupów. Czy organizacja pracy może się zmienić? I przede wszystkim zarobki przy tym? Do teraz jakie były średnie na dziale?

Co rozsyłanie tych plotek ma niby na celu? Zastanawiam się także nad tym czemu wybór padł akurat na ten konkretny dział, czy wcześniej o wiele lepiej się rozwijał?

Dorota Nowy wpis

Witam, zastanawiamy się z partnerem jak duże doświadczenie musi mieć aby dostał ten najwyższy próg z widełek wskazany w ogłoszeniu dla Technika Utrzymania Ruchu. Jest to przedział od 5 do 6 tys. możecie od razu ocenić czy pracy jest dużo czy raczej na dziale spokojnie się teraz pracuje?

Tosia Nowy wpis

Czy na stanowisko specjalisty ds. systemu zarzadzania jakością te wysoko rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjne są jakoś szczególnie sprawdzane na samej rozmowie? po przeczytaniu wymogów zastanawiam się czy do ostatecznej ich weryfikacji dochodzi na etapie rozmowy czy dopiero po jakimś okresie próbnym?

....

co zmienią w warunkach pracy? może dojść do redukcji etatów, zamknięcia działu protezowego.

Wiolka
@....

I zagrożenie zamknięciem tego działu jak długo już trwa? Powyższe zapytanie zostało zadane tak naprawdę w grudniu. Co się teraz dzieje na tym dziale? czy pracownicy sami zaczęli odchodzić?

Mathys
@Wiolka

Tak naprawdę nic się nie dzieje, działamy i pracujemy dalej. Pojawiły się plotki na rynku, które rozsiewa konkurencja. Firma rozwija się jak do tej pory, wprowadziliśmy bark i nadal rozwijamy ten produkt. Nie ma powodu żeby zamykać dział, który co roku wykonuje swój budżet.

Pracownik Nowy wpis
@....

Nie ma przesłanek ku zamknięciu działu protezowego. Zwykłe plotki rozpowszechniane przez konkurencję.

Babelbaby

Rozmowy rekrutacyjne na stanowiska produkcji to (usunięte przez administratora)na zadawane pytania dostawałam odpowiedź że nie może mi udzielić takiej informacji chyba Pani Julia sama została przyjęta 3 dni temu nie wiedziała co mówić i wprowadzała chaos jak by nie wiedziała co wogle robi . Jednak druga Pani chyba Ola bardzo miła i pomocna zaangażowana w rozmowę. Ogólnie firma robi wrażenie lecz widać że pracują tu ludzie na niewlasciwych stanowiskach

@Babelbaby

Czyli kobiety normalnie są brane na produkcję? Miałam się pytać, bo widziałam oferty, i dla przykładu na pakowanie jest napisane, że szukają „pakowacz/ka” a w innej ofercie już sam operator produkcji jest wpisany. A wiadomo ile teraz kobiet na niej robi i czy w ogóle jest ciężko? Czegoś jeszcze można było się dowiedzieć?

Ktoty
@Babelbaby

Jaka prace wykonuje osoba przy produkcji,i czy to stojąca czy siedząca? Szacunkowa jak pensja,czy 1 zmiana itp.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Ktoś

Chciałem zapytać, jak tam atmosfera w dziale marketingu w firmie Biovico? Jak mozliwości rozwoju, traktowanie pracowników. Pozdwyżki itp.. czy warto?

To może do mojego zapytania także się ktoś podepnie? Dużo osób aplikuje na dział zakupów, wiadomo jaka konkurencja jest? pojawiła się jakiś czas temu oferta dla młodszego specjalisty ds. logistyki, która już wstępne reflektuje, lecz czy warto? jest tu ktoś kto pracował i mógłby polecić? Jaka ścieżka kariery?

BIOVICO

Witam, Czy coś wiadomo odnośnie zmian w dystrybucji produktów Mathys przez firmę Biovico?

X

Nic. Jedyna firma, która nie ma socjalu. Nawet premii na święta! Na święta dostajesz kalendarz i butelkę wina (jak dla menela). Zero paczek dla dzieci. Nie ma żadnych benefitow, karty sportowej, opieki medycznej, nic. Goła, biedna pensja. Cały Twój socjal to impreza w weselnym klimacie. Gdy masz chore dziecko albo źle się czujesz to i tak musisz przyjechać do pracy bo nie ma zgody na pracę zdalna (w czasach pandemii biovico wie lepiej). Jak w każdej firmie są lepsi i gorsi. Nie znam tam osoby, która nie przymierza się do zostania tam (chyba tylko od kierowników z łapanki w górę) Dobre na rozbiegowke po studiach aby mieć wpis w CV ale nie jako pracodawca na dłużej. Całe szczęście szybko udało mi się uciec z tego cyrku.

Dorota

No to serio chyba rzadkość, żeby żadnych benefitów firma nie oferowała, aż dziwne. A ta impreza to pewnie chodziło o jakąś integrację? W jakieś fajne miejsce chociaż was zabierają (nie licząc tego weselnego klimatu)? ;P Ja jestem właśnie po studiach i rozważam tą firmę, tylko czy tam w ogóle idzie się nauczyć czegoś?

KW
@X

Zgadzam się w zupełności brak jakichkolwiek benefitów (ani premii na święta, ani dofinansowania do kart czy szkoleń, a mleko do kawy też musisz sobie kupić). Dodatkowo w firmie jest KILKA osób które w "wątpliwy" sposób zostały awansowane, co przekłada się na to jak wygląda ich "zarządzanie". Nie polecam, szkoda zdrowia. W firmie są osoby których zdanie się liczy i nic tego nie zmieni (nie ważne, że jesteś specjalistą w danej dziedzinie - i tak nie masz racji pamiętaj!).. I jeżeli zastanawiasz się czy to tylko w jednym dziale.. to nie, tak jest wszędzie. A i chyba najważniejsze, myślisz że firma nie jest wielką korporacją to będzie Cię lepiej traktować? Nie, będziesz dla nich szczurem do zarabiania pieniędzy, a raz na czas w ramach nagrody dostaniesz te 500 zł brutto podwyżki do twojej pensji porównywalnej z pensją w Żabce. Szanujcie się ludzie.

@KW

Ktoś już o ten benefit pytał z tego co widziałam, lecz faktycznie bez odzewu, tu dodatkowo podkreślasz, że ich nie ma… mam na myśli te wypasione czwartki, o co z nimi chodzi? podkreślona tez została opcjonalna karta sportowa czy tez zniżki na produkty. Chodzi mi o specjalistę ds. reklamacji, o tym dziale co można napisać tak w ogóle? Jaka atmosfera i tym podobne?

W tym roku będą przyjęcia do wspomnianego wcześniej HR? Wiem, że kiedyś na takim portalu wisiała oferta na Hutniczą dla specjalisty. Mam już doświadczenie w branży wiec po pierwsze zastanawiam się czy praca w tym przypadku nie odbiera od normy? Opiszecie ją? Jakim systemem szkoleń teraz dysponujecie? W opisie podkreślona została wielozadaniowość, wiec jak organizowany jest czas pracy?

@Sekretarka@

Jako copywriter mam już trochę dość freelancerki i znalazłem ofertę pracy tutaj, jako Specjalista ds. Komunikacji (Copywriter). To co piszecie o benefitach, z grubsza pokrywa się z tym, co mam w ogłoszeniu, ale - co to są te wypasione czwartki? :) HR wspomina o szkoleniach. Na jakie wysyłają bądź jakie organizują na miejscu w przypadku tego stanowiska? Wiecie?

Biovico

Jaka jest stawka początkowa w Biovico? 19 czerwca na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów.

abc

Pojawiła się oferta pracy w firmie Biovico na stanowisko Młodszy Grafik – operator programów graficznych (Junior Designer). Jakie są widełki wynagrodzenia? Oraz jak wygląda atmosfera wśród osób wchodzących w skład graficzny?

Czy w firmie Biovico można pracować zdalnie?

Buba

Za mojej obecności tam można, ale zależy od kierownika. W niektórych działach nowe osoby mogły a stare nie (dlatego sporo doświadczonych osób odeszło bo nierówne traktowanie to standard). Niestety jeśli najbardziej doświadczona w zespole osoba pracuje 6 miesięcy to niczego nie można się nauczyć. W części działów kierownik nie pozwala i nic nie zrobisz. Dlatego zdalne jeśli trafisz na spoko kierownika i Cię polubi.

Tomasz
@Buba

Chwila moment. Najbardziej doświadczona osoba w zespole to może być ktoś z 6 miesięcznym stażem w firmie? Z czego to wynika? Dlaczego właściwie pożegnałeś się z firmą? Napisz, żebym wiedział, czy zmieniać robotę na tę tutaj.

Moje sugestie dla Biovico: To prawda, firma rządzi księgowa. Śmiech na sali. Dodatkowo brak szacunku ze strony zarządu. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić księgowa

Aneta
@Adam

Wiele osób na tym forum posiada jakieś zastrzeżenia wobec księgowej w firmie Biovico z Gdyni. Co konkretnie jest przyczyną Waszego niezadowolenia wobec tej Pani? Może warto poruszyć jej temat z szefostwem firmy?

@Aneta

wyzywa ludzi, prowadzi własne zasady odbiegające od kodeksu prawa pracy

Katarzyna
@były pracownik

tylko to pytanie padło z pięć lat temu. Na tym samym stanowisku do dziś jest ta sama osoba? Tak małe rotacje są tu jednak w firmie? Ile wynosi najdłuższy staż?

Jaka jest stawka początkowa w Biovico? 8 września na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. badań i rozwoju.

najniższa krajowa

Ewelina

Po okresie próbnym coś się zmienia? Mozna liczyć na jakąś podwyżkę albo premie?

Gospic

Atmosfera motywująca do pracy, profesjonalna, daje możliwości szybkiego rozwoju. Pracuje od kilku lat i przy zaangażowaniu w prace, mogę potwierdzić, że każdy zostanie doceniony.

Marzena
@Gospic

W jaki sposób w takim razie można się szybko rozwijać? :) Szkolenia, awans? :) Czy może coś innego? :)

Zmotywowana
@Gospic

Jest ogłoszenie jako pracownik produkcji. Zastanawiam się czy aplikować. Bo jak czytam opinie to trochę się zniechęcam. Możesz uczciwie powiedzieć czy warto tam pracować.

Majka

Jak się pracuje w Biovico? Opinie są z przed pandemii a wiem, że często to się zmienia

Łucja
@Majka

A co być konkretnie chciała wiedzieć?

Majka
@Łucja

Jaka atmosfera. O benefitach już wiem ale jaki stosunek przełożonych? Formalny czy nieformalny?

Bio-vinko
@Majka

Zależy gdzie trafisz ale to jak wszędzię. Teren spoko ale nie widujemy się za dużo więc często są fajne integracje. W porównaniu do konkurencji mamy mało narzędzi zachęcających klientów do wyboru nas ale to inny temat. Często zmieniają kierownika. Ale generalnie wszyscy trzymają sztamę. Niestety jest bardzo duża rotacja pracowników. W biurze różnie. Zależy od kierownika. Generalnie chyba zadowoleni chociaż np. ostatnio z jednego malutkiego zespołu w miesiąc, 3 osoby odeszły. Z tego co słyszałem od znajomych to przez akcje kierowniczki. To młoda firma z potencjałem jednak ludzie większość dostaje awans z przypadku. Ale generalnie reszta spoko, polecam.

Ewelina
@Bio-vinko

A jakie Twoim zdaniem firma powinna wprowadzić narzędzia, które zachęcą klientów do współpracy?

Praca w biovico jak widać głwona zasada firmy jest zatrudniać osoby bez doświadczenia za jak najmniejsze pieniadze. Potem się dziwia że tyle rzeczy nie gra i ludzie nie trybia... Zwalniaja bez podania przyczyny nawet jak twoja praca zaczyna przynosić efekty. Spedzaja setki godzin na wprowadzaniu procedur gdzie główną procedura w biurze i magazynie jest SPYCHOLOGIA. Twierdza ze płaca rynkowo niestety ponizej średniej. Produkt managerowie wyglada jakby brali udział w konkursie na mistrza spychologii. Pan Wojciech doktorek uważa że tyle się uczył że już nic nie będzie w pracy robił i nie będzie rozmawiał z klientem bo to on wszystko wie najlepiej. Pani product manager królowa nie dokonczonych watków i tworzenia zamieszania. Mistrzyni manipulacji i odwracania kota ogonem - nic nie jest na czas i ciągle brakuje towaru. Rzeczywistoś w firmie wyglada tak że albo żyjesz dobrze z prezesami, jesteś rodziną gł. ksiegowej lub rodzina kierowników. Nie ważne że nie masz doświadczenia że nie potrafisz czegoś i wszystko po drodze zawalasz ważne że masz poparcie. Wygląda to tak że im gorzej pracujesz tym szybciej dostaniesz awans. Pani kierownik DOK - tyle postelpowan szpitalnych zawaliła że w nagrode została kierowniczka. Kolejny awans produkt menager - nie ważne że slaby wynik i mierne osiagniecia w terenie najważniejsze że masz brata kierownika i od razu dostajesz awans. Wola zwolnić ludzi z wynikami a mierną rodzine awansowac. Zarzad albo tego nie widzi, albo jest zajety zaliczaniem... Stworzyli klikę z kierownikami iiii bardzo oj bardzo dobrze się bawia. Kierownicy też zaliczaja, tylko poZniej głupio że nie wszyscy pamietaja rutututu.

xyz
@anonymous

Co zaliczają?

NieTakiAnonymous
@anonymous

Jaro... No strasznie przykro czyta się opinię osoby, które w tej firmie niewiele zrobiła mimo stażu pracy. Muszę odnieść się do Twojej jakże barwnej wypowiedzi. Bracia? zasługują żeby tu być, bardziej niż nie jeden z nas, są pracowici i skuteczni. Twoja opinia była wyjątkowo obrzydliwa i niesprawiedliwa. Oceniasz kompetencje innych podczas gdy sam kompetentny nie jesteś, a o tym świadczą już Twoje wyniki, które nawiasem mówiąc były hmm... mierne - to chyba Twoje ulubione słowo. Pani Product Manager? Ma na głowie więcej w ciągu tygodnia niż Ty podczas całej 3 letniej współpracy, nic więc dziwnego, że na pytania nie odpowiada w ciągu 60sec, kompetentna, pracowita. Twoja opinia jak zwykle nietrafiona. Doktorek? Jak to pieszczotliwie nazwałeś jednego z pracowników, życzę nam wszystkim Doktoratu, jaki ten człowiek zdobył ciężką pracą. Nie wszyscy musimy się lubić ale szanować się powinniśmy. Masz rację, świetnie się razem bawimy na wyjazdach, wynik jest to i powód do świętowania jest, aaaa chciałam Ci tylko przypomnieć, że sam bawiłeś się do białego rana, aż rano ciężko było wstać! Co to o Tobie mówi? Hipokryta... Opinia miernot, które nie donoszą cyfry i są przy tym roszczeniowe no niestety na nikim w naszych szeregach wrażenia nie robi. A! I jeszcze jedno, obrzuciłeś błotem osoby, które jeszcze tydzień temu walczyły o Twój powrót! Brawo! Sięgnąłeś dna w swojej jadowitości. Tak więc Jarku, życzę Tobie wymarzonej idealnej dla nieskutecznych przedstawicieli firmy. Może kiedyś na taka trafisz. Polecam wizytę w UP.

dodo
@xyz

to jakaś opinia sfrustrowanego gościa, którego zwolnili. żal ... ściska...

Hanna
@dodo

To może wypowiesz się na temat firmy? :) Widzę że twoje zdanie jest nieco inne, fajnie przeczytać coś z innej perspektywy.

NieTakiAnonymous
@Hanna

Firma jest stabilna, w okresie covidu zamiast zwalniać - zatrudnialiśmy. Jestem pracownikiem terenowym, pracuję kilka lat. Pracuje się dobrze, mogę spokojnie polecić. Na jakie stanowisko chciałabyś aplikować? Biurowe? Terenowe? Jesli masz jakieś pytania - śmiało.

Katarzyna
@NieTakiAnonymous

Hej, faktycznie w biurze jest tak źle jak tu pisali? Bo piszą, że niby o ludzi nie dbają

@Katarzyna

Większość opisanych tu historii ma się nijak do rzeczywistości. Czasem zdarzą się nieporozumienia (jak wszędzie gdzie pracują LUDZIE), ale zdecydowaną większość czasu atmosfera jest dobra. Pracuję w biurze i widzę dużą perspektywę rozwoju. Co dajesz wraca do Ciebie.. Jeśli chcesz się rozwinąć, firma daje wiele możliwości (również w biurze). Jeśli chcesz tylko przebimbać to nie odnajdziesz się w grupie ambitnych, spełniających się ludzi i trafisz na gowork wylewając swoje żale.

Marzena
@1234

I co to za możliwości w takim razie skoro jest ich wiele? Wymień jakieś ...

Zostaw merytoryczną opinię o Biovico - Gdynia

• Jak się pracuje w Biovico?

Zobacz opinie na temat firmy Biovico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biovico?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biovico?

Kandydaci do pracy w Biovico napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biovico
2.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Hryniewickiego 6B lok. 135
    81-340 Gdynia