Opinie o DIVE Polska w Warszawa

Specjalizujemy się w badaniach mystery shopping i satysfakcji klienta oraz wykorzystywaniu ich wyników w praktyce zarządzania. Proponowane przez nas rozwiązania opierają się na założeniu, że same badania obsługi klienta (czyli zbieranie danych poprzez mystery shopping oraz badania satysfakcji klientów) nie są wystarczającym środkiem do osiągnięcia celu jakim jest poprawa jakości obsługi. Niezbędne jest odpowiednie zinterpretowanie danych i przekształcenie ich w wiedzę przydatną w funkcjonowaniu firmy oraz zastosowanie tej wiedzy w praktyce zarządzania. Jesteśmy z Państwem na wszystkich etapach tego procesu. Nasza misja zawiera się w 6 punktach: - Świadczyć tylko profesjonalne usługi. - Oferować Klientom rozwiązania, które przyczyniają się do rozwoju i wzrostu dochodowości ich przedsiębiorstw. - Zawsze odpowiadać na realne potrzeby Klientów. - Budować trwałe relacje z Naszymi Klientami przez ciągłe wspieranie procesu rozwoju obsługi klienta. - Przyczynić się do wzrostu świadomości znaczenia dobrej obsługi klienta dla rozwoju biznesu. - Wpłynąć na podniesienie jakości obsługi klienta w naszej części Europy.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DIVE Polska w Warszawa

Lil

To co na wszystkich zleceniówkach - stawka za wykonanie zlecenia.

Nie polecam współpracy. Brak realnej pomocy koordynatorów. Nieczytelne instrukcje. Brak elastyczności. Odrzucanie badań z błahych powodów. Niskie stawki. Zacinająca się strona.Szukam plusów, ale nie znajduję.

Grażyna
@Marta

Jesteś kolejną piszącą o niskich stawkach, ale powiedz, czy oni jakoś Was krępują w podawaniu, jakie te stawki są? Bo pytam, ale nikt nie chce zdradzić :/

Aga84
@Marta

O którym województwie piszesz? W sensie złego kontaktu z koordynatorem? Jestem z Kielc i szukam dodatkowego zajęcia i myślałam o współpracy z ta firmą.

Duży

Generalnie mam pretensje do oceniających audytorów, bez empatii i obiektywizmu, szczególnie Pani Beata T. Płacą śmieszne stawki i jeszcze podnoszą wymagania> NIE POLECAM !!!1

Grażyna
@Duży

Dużo ankiet Ci odrzuciła? Współczuję. Kiedyś byłam tajemniczym klientem i ciekawość mnie bierze, jakie za to są teraz pieniądze.

Duży

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie DIVE Polska. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Praca dodatkowa - audytor - Zamość?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
mona

Pracuję jako tajemniczy klient. Stawki są w NETTO, więc najbardziej opłacalnie ze wszystkich firm, z którymi współpracuję! Miła atmosfera, koordynatorzy bardzo "życiowi".

Xxx
@mona

Jakie stawki po 15- 20zł to dużo?

Wika
@mona

Tak?a gdzie?

Wika

Strasznie ciezko dogadac sie z koordynatorem śląska ,nie wiem moze to odosobniony przypadek? Moze są jakies chody czy co bo zlecenia zamowione a odzewu zero . Z pezykroscią nie mogę polecic niestety.

Lil

Polecam. Ciekawe badania, duży wybór, wynagrodzenie zawsze na czas, choć lepiej pilnować, żeby nic im się nie zawieruszylo. Bardzo fajni koordynatorzy. Z "górą" już gorzej, poziom językowy i merytoryczny ankiet oraz instrukcji pozostawia wiele do życzenia, nieraz są sprzeczne informacje, testy to nieporozumienie - nie współgrają z instrukcjami (choć koordynator zawsze pomoże). Duży minus to wynagrodzenie. Nigdy nie były wysokie, jak na tę branżę, ale w kryzysie przesadzili. Złotówka traci na wartości, a oni obniżają wynagrodzenie.

(usunięte przez administratora), nie dajcie się nabrać na sztuczki z bankami bo i tak nie wypłacają pieniędzy. Za normalne badania już tak ale trzeba przyznać ze przy takiej pracy to psie pieniądze.

Marzena

Cześć, jakie sztuczki z bankami masz na myśli? ;P Dlaczego nie wypłacają pieniędzy? :)

Irena

Kiedy ostatnio DIVE prowadzili rekrutacje? Nie mogę znaleźć żadnej aktualnej- być może rotacja w firmie jest bardzo mała? Jeżeli macie jakieś informacje, piszcie w komentarzach pod postem.

Noname

Rekrutacja jest teraz

ali

teraz prowadza na fb/olx

Mała
@Irena

Praca bez zasad, dyrektor sprzedaży bez kompetencji, produkty z powikłaniami

Stefan
@Mała

Z powikłaniami? Co masz na myśli pisząc w ten sposób? Ogólnie to fajnie że powiedziałaś co myślisz o firmie DIVE Polska, może jednak rozwiniesz to nieco i napiszesz coś więcej w kolejnym wpisie? :D

Smekta

Kaszanka i tyle.(usunięte przez administratora)k, janusze biznesu ze wschodu.

Irena
@Smekta

Cześć, rozumiem, że Twoja opinia o pracy w DIVE jest negatywna. Podaj jednak więcej szczegółów, bo ciężko poznać specyfikę pracy w firmie, po tak krótkich wpisach.

Ona

Śmieszne głodowe pieniądze -15 zł to nawet szkoda czasu. Żarty sobie robią za takie stawki to niech się pocałują....Totalnie się nie opłaca.

; (

baznadzieja ...

Na jakie benefity można liczyć w DIVE Polska?

Kobieta

Żadne grosze płacą za audyty

ex

Firma masakra, masowe zwolnienia, zostawiają Cię bez grosza przy życiu. Oszczędzają na pracownikach i audytorach. Zdecydowanie odradzam pracę w tej "firmie". Nigdy nie wiesz kiedy zostaniesz zwolniony i zostaniesz z dzieckiem oraz kredytem na głowie.

AUDYTOR

Jestem audytorem od ok 1roku. W momencie dołączenia wszystko bylo ok. W tym czasie nastąpiło dużo zmian, które zdecydowanie utrudniają prace. Aplikacja działa jak chce i kiedy chce. Ograniczenia dzienne w ilościach wykonywanych badań. Bardzo niskie często nie opłacalne dojazdy.

Tajemniczy Klient

Współpracuję z tą firmą od dwóch lat. Koordynatorzy bardzo sympatyczni. W bazie jest bardzo dużo badań, w większych miastach można przebierać w ofertach. Z jednodniowej wizyty w centrum handlowym można dorobić kilka stówek.

danio46224

Kierownictwo firmy jest bardzo zarozumiałe. Nie szanują swoich współpracowników. Wymagają, bardzo mało płacą, żałują pieniędzy na dojazdy. Oddajesz im swój czas, jeździsz za marne grosze po jakichś dziurach, a oni potem wyrzucają pracownika za mały błąd. Nie polecam! niech zginą marnie, chytre i wredne...

Karola
@danio46224

Faktycznie jak wymagają i wyrzucają za błędy to dziwne.... Przecież firmy nie powinny nic wymagać od pracowników to przesada naprawdę.

Karola

Bardzo fajna firma, koordynatorzy są profesjonalni i sympatyczni. Wypłaty zawsze w terminie. Audyty są łatwe, a stawki korzystne., Polecam!!!

Marzena

Ja również dorabiam sobie po pracy lub w weekend . Wynagrodzenie wypłacane na czas, współpracuje już 2 rok.

Aga89

Dorabiam sobie po pracy albo w weekendy jako audytor w Dive juz ok 2 lat i jest ok. Stawki są różne - zależy od badania, ale co dla mnie ważne - wypłaty zawsze na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o DIVE Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w DIVE Polska?

Zobacz opinie na temat firmy DIVE Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIVE Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DIVE Polska
2.2/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Topiel 23
    00-342 Warszawa