Opinie o KarT Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KarT Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie KarT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KarT Sp. z o.o. w Białystok

Nie mam pojęcia o co chodziło z tym zapytaniem czy ktoś dalej niczego nie robi, ale czy moglibyście mi opisać warunki pracy operatora? Jest jeszcze otwarta oferta na CNC. czy polecacie pracę? Jaki jest stan maszyn i jaka kasa wychodzi?

Moris Nowy wpis

Cześć. Na jakie zarobki może liczyć spawacz w firmie KaRT ?

Co jest? normalnie wiszą teraz ze trzy oferty do zakładu na takim portalu a tu komentarzy nie ma od trzech lat. dlaczego? czyli to nie rotacja tylko akurat tak trafiłem z tymi ofertami? Chyba ze to rozwój? Na spawacza chce iść ze względu na doświadczenie. ile wiec mi zaproponują jak mam z 3 lata roboty za sobą? Ogólnie to jak oceniacie sam zakład oraz ludzi? Atmosfera tez jest dla mnie ważna, to ze względu na nią chce zmienić miejsce pracy

Adam Nowy wpis

Czy ktoś może opisać jak wygląda praca na magazynie i jakie warunki ?

Aplikowałeś do firmy KarT Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno

Bardzo dobre opinie o firmie i jako pracodawcy, polecam pracę!!

admin

Jak wyglądają nadgodziny w firmie KarT Spółka z o.o. ? Jest łatwo pracować w firmie czy trzeba zostawać po godzinach? Podziel się z nami swoją opinią!

prac
@admin

źle sie dzieje w tej firmie: - nie mają zamówień - zwalniają ludzi nie patrząc na nikogo i nie patrząc na przyszłość - jest zła atmosfera po przejęciu stanowiska Prezesa spółki przez Syna Właściciela firmy - Nowy Prezes Spółki nie potrafi kierować firmą NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ ! ! !

Lovekart
@prac

Były prezes dobrze że został w..j...y razem z nieudolnymi pracownikami mamy 2018 rok firma nie nadąża tyle ma zamówień regały się uginają

Natalia

Na stronie internetowej firmy KarT znalazłam informacje, że obecnie poszukują pracowników na stanowiska konstruktora form wtryskowych i konstruktora mechanika : http://kart.com.pl/ogloszenia/ . Warto odwiedzić stronę firmy i aplikować na podane stanowiska. Czy jest może ktoś kto mógłby poradzić osobom próbującym swoich sił w procesie rekrutacji w KarT? Doradzić , a także opisać atmosferę, jaka panuje w przedsiębiorstwie.

Zostaw merytoryczną opinię o KarT Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w KarT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KarT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

KarT Sp. z o.o.
  • Gen. Władysława Andersa 40D