MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Opinie o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

goraco

witam Panie dyrektorze czy może Pan coś zrobić z tym upałem bo nie da się robić tylko wchodzimy na hale Odrazu gorąco czekamy na jakieś rozwiązanie bo naprawdę ciężko w takich warunkach pracować....

Nikt
@goraco

Będziemy robić tak jak Paweł i Darek . Za takie stawki nie będzie gorąco.

akordowiec

dalej cisza z podwyżkami a konkurencja wydzwania cały czas żebyście sie nie zdziwili każdy chce zarobić nie tylko biuro ????pozdrawiam

Tomi
@akordowiec

A skąd pajacu wiesz ile kto zarabia?

Kolega
@Tomi

Wiem, bo mam kolegów i koleżanki, oni maja swoich znajomych itd. Gdybys miał w sobie odrobine więcej kultury, to być może i przed Tobą znajomi nie mieliby oporów przed ujawnieniem swoich zarobków.

Kiziol

Może mi ktoś powiedzieć po co sa wyznaczone miejsca parkingowe pod budynkiem skoro brodacze parkują pod nowa halą?Domyślam sie ze takie grube ryby zmęczyły by sie idąc taki kawal wiec po co te tabliczki z rejestracjami?

Hej. Czy łatwo dostać się do działu HR w firmie?

@Ewa

Dzień dobry. Numer telefonu uzyska Pani w dziale kadr. Pozdrawiam.

@MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Do kogo uzyskam numer telefonu?

Hr

Hr incognito

@MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Przepraszam, ale czy moje pytanie Państwa przerosło, że pozostaje bez odpowiedzi?

@Ewa

Dzień dobry. Kontakt do działu HR: hr@mti-furninova.pl Pozdrawiam.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
zmeczony

szefie kto upiera sie na ta 14 w sobote od poczatku firmy bylo zawsze do 13 i dobrze szlo a teraz taki mus chociaz w ta majowke zrobcie krucej

Majówkowy
@zmeczony

Kto Ci karze w sobotę pracować? Nie chcesz do 14-tej to siedż w domu i świętuj

ale po co

halo wszyscy co mają na akord postawmy sie i jutro 2 zmiany niech robią tak jak by miały na godzinę w końcu chodzi o jakość tak czyli trzeba zwolnić żeby nie było poprawek itp

nick
@ale po co

albo niech wszystkim dadzą na godzinę każdemu indywidualnie każdy będzie zadowolonymi i już każdy będziesz sobie chodził z uśmiechem na twarzy a kasa będzie leciała z każdą godzina a nie tylko (usunięte przez administratora) aby wyrobić te 18zł co ma godzinowiec pozdrawiam gorąco

akordowiec

I co dalej cisza o podwyżkach dla akordowcow No najlepiej zobaczymy czy jak nie bd wyrabiać akordu czy do najniższej krajowej dopłacicie bo mamy dość tego zapierdzielu zeby zarobić tyle co godzinowiec. bo śmieją się z akordowcow że oni tylko się odbija i dniówka jest i wcale nie mała

Miszka
@akordowiec

Temat poruszony na tapicerni Ale odp była nic mi nie wiadomo . Ale jakość jeszcze raz jakość . Ale od kiedy jakość idzie z szybkością w parze nigdy. Niech obaj panowie staną i pokarza jak się robi chociaż 100 procent bo to nie jest takie proste . Godzinowcy niech zrobią im tyle przez 8 godzin . Teraz ważne statystyki A nam wynagrodzenie . Godzinowcy chodzą i spokojnie mają tyle co najsłabszy tapicer A nawet więcej.

Olo
@Miszka

To idź pracować na godziny na maszynownię to zobaczysz jak jest slodko i za jaką stawkę

Tapi
@Olo

Temat nie dotyczy maszynowni tylko tapicerni.Kazdy dział ma swoje problemy.A na Tapicerni to sami nie wiedzą co chcą nasi przełożeni. Czy ilości czy jakości.

Obiektywny
@Tapi

Jakości z tego co widać. Tylko co mają powiedzieć chłopaki z klejenia jak zaraz zakład bedzie musial do najniższej krajowej im doplacać wymagając takiej jakości. Szybkość z jakością nie idą w parze.

Kot
@Tapi

Jak to nie wiedza? Wiedzą wiedzą, jakość kosztuje wiec po co im ona? Nachapac się i do domu.

Warehouse worker
@Miszka

Zapraszam Cię zatem na godzinowke najlepiej na pomocnika tapicera, ktorego bez ziarna szacunku nazywacie szczurem. Pokaż że za tą stawke z uśmiechem będziesz podawał meble nawet gdy będą Cię wyzywać od debili ( szczegolnie ten z biura, a on chwali tylko swego przydupaska z rodziny ). Masz jeszcze opcje pomocnika klejarzy iść i ryc po magazynie by przynieść to co trzeba a tam pomocy też nie uzyskasz ( co najwyzej zjebke zeby szybciej wszystko zabierać bo miejsca nie ma) i w ten sposób za 1 godzinkę będziesz mial dwa etaty pomocnika i ukadacza na magazynie bo jak sam tego nie zrobisz to nikt tego nie zrobi. Wracając do tapicera nie mów że masz zle bo nikt w tej firmie nie liczy się tak bardzo jak Wy!!! Kto z Was ma zarobic to zarobi zawsze wyjdzie na swoje nawet z nastawieniem na " jakość " choć pieniądze to nie wszystko....

Git
@Warehouse worker

Marny z ciebie pomocnik

Czy będzie lepiej?

Na szwalni paniom puszczają nerwy. Będzie dym.. Tylko czy kierownik w poniedziałek się nie zpietra i przyjdzie na zaproszenie?

Jak sie podobały wypłaty? Czy wam tez wydaje sie ze coś z nimi nie tak? Z tego co wiem kilka osób interweniowało w płacach i okazało się ze jest nowy sposób naliczania i przeliczania wypłat bardzo niekorzystny dla większości pracownikow, radze przeliczyć czy nadal opłacają się nadgodziny, pozdrawiam

Ptacownik fizyczny

A na tapicerni zamiast poprawy to kolejny (usunięte przez administratora) Jeszcze nie tak dawno było miejsce w miarę przy nauczycielu, teraz nawet tam bajzel. Teraz ani porządku na poduszkach, ani przy nauczycielu. Masakra. Każdy pomysł kadry zarządzającej tapicerni ą przekształca się w porażkę. Ta kadra, to nieporozumienie. A najgorsze jest to, że Czarek i Krzysiek założyli kółko wspólnej adoracji. Panie Dyrektorze proszę przyjrzeć się pracy tych panów.

@Ptacownik fizyczny

Zamieszanie w firmie spowodowane jest nie tylko tapicernią, kadra która została wybrana nie za umiejętności i doświadczenie a za zaangażowanie w adorowanie pani Ewy na każdym kroku obnaża swoja niekompetencję od ponad pol roku mamy festiwal nietrafionych decyzji...zastanawiam sie po co kierownicy skoro ostatecznie decyduje Czarek ? A skoro decyduje to kierowników,którzy sobie ewidentnie nie radzą degradować a prace działu oprzeć ludziach, którzy faktycznie maja pojecie o tym co robią i docenić ich zaangażowanie, myślę ze Czarek dokładnie wie kto faktycznie ciągnie prace poszczególnych działów i dla tego nie rozumiem po co trzyma te niezdary

nick

szkoda gadać straszny bałagan na tapicerni bryły to wgl się walają wszystko porosklejeane stoi i niszczeje a miało być tak dobrze. pomocnikow 5 na zmianie i co oni robią niech ogarnął ten bałagan bo naprawdę nie idzie robić w tym (usunięte przez administratora) postawiam

@nick

Był jest i będzie bałagan. Przyjdą ludzie z maszynowni, montażu, magazynu, biura, lokalna społeczność itd. Ktokolwiek. Pomogą na tapicerni. Przecież oni się znają na robocie w tym dziale. Ich pomoc jest bezcenna.

Niedowiarek

Ludzie czy Wasze mózgi kompletnie się wylogowały? Rodzina przeżywa tragedie a Wy szukacie sensancji i winnego w firmie? Traktujecie tą firmę jak wiezienie, zło konieczne? Przypominam, ze nie ma jeszcze nakazu pracy w naszym pięknym kraju.Na forum dla ludzi, którzy poszukują pracy takie informacje? To są poważne zarzuty- proszę zastanowić się Panie Dyrektorze nad doniesieniem do prokuratury.

Ada
@Niedowiarek

Zawsze można zmienić pracę, ale czy to źle, że ludzie walczą by pracować w godnych warunkach ?

akordowiec

halo halo a do najniżej krajowej podniesliscie a kiedy podwyżki dla tych co mają akord..godzinowcy odbębniają 8 godzin i dniówke mają a my co musimy cisnąć i cisnac żeby zarobić tyle co oni może wkoncu coś się ruszy w tym kierunku

Bobo

Aż miło popatrzeć jak chłopaki z maszynowni zasuwają na tapiccerni, a tapicernia leży i się z nich smieje

Maszynista
@Bobo

Tylko "chłopaki z maszynowni" zarobią za to pieniądze, a Ty leżysz, się śmiejesz i nie zarabiasz nic :)

czy wkoncu jakiś porządek będzie zobaczcie co się dzieje na tapicerni bryły porozwalane wszystko wywalone nikt nie ogarnia tego tylko Przestawiaja może tak by to ogarnąć, (usunięte przez administratora) straszny tylko tam jeszcze nasrać

Warka
@pracownik

Dokładnie tak, MTI wynajęło ludzi z zewnętrznej firmy, żeby modernizowali za nich zakład? Świadczy to tylko o tym, ze za naszą nową kadrę już od początku trzeba wszytko robić co najlepiej widać właśnie na tapicerni. Strach pomyśleć co by bez tej firmy było! Przy takim kierowniku i mistrzach sukcesem jest ze tam się jeszcze światło pali

Niedowiarek

A Zarząd niech się zastanowi nad kwestią upubliczniania takich hejterskich wpisów bo to forum zostało stworzone w zupełnie innym celu.

Ona
@Niedowiarek

Tak zupełnie bezpodstawne to wszytko napisane, są paragrafy wiec śmiało do sądu tylko wtedy trzeba będzie wykazać w sadzie karty pracy oraz godziny przebywania na zakładzie, tłumaczyć się z nieodbijania w święta i niedziele na bramie, z czuwania przy telefonie po godzinach, właśnie dla tego ustawodawca ograniczył możliwość nadgodzin do 400 w roku żeby pod pozorem wolnego wyboru nie prowadzić (usunięte przez administratora) bo chyba nie wyobrażasz sobie odmówić zostania po godzinach i świetny argument w czasie pandemii zwolnij się na twoje miejsce jest 4...to ja jestem idiotką?!

qsawery

Czegoś nie rozumiem?nie podoba ci się praca zwalniasz się i pracujesz gdzie indziej za więcej.co was tam trzyma skoro wszystko wam sie nie podoba..Jak to kiedyś mówili na wasze miejsce 4 stoi za brama.ostatnio taki tłum stał.a nie to było przed 6 pewnie stali kartę obić na bramce

Ona

Tyle było mówione o pracy ponad siły i eksploatowanie pracownikow, nikt nie reagował, mam nadzieje ze po takiej tragedii zona wystąpi o odszkodowanie od firmy, wystarczy sprawdzić w Enovie godziny pracy od kilku miesięcy i sprawa się sama wyjaśni chyba Mti się poczuwa?!

On
@Ona

To była kwestia czasu że znajdzie się (usunięte przez administratora) lub (usunięte przez administratora)który/a to napisze właśnie wygralaś /eś konkurs na debila/kę roku.

@Ona

Żebyś Ty się kolego nie poczuł ;) bo za takie wpisy jest paragraf.

Obiektywny
@Ona

Dodam, że wiadomo , każdy chce zarobić , utrzymac rodzinę na odpowiednim poziomie. Często to sa wyrzeczenia i poświęcenie. W tym wypadku możemy podciągnąć wszystko pod jeden schemat, lepszy byt dla rodziny, bez roztrząsania , pokój duszy zmarłego .

Zeby zatrzymać pracowników z dużym doświadczeniem może należałoby zastanowić się nad wypłacaniem stażowego???. Co myślicie o tym?

Wozak

Witam, może BHPowiec lub ktoś z biura wyjaśni mi brak wydawanych posiłków regeneracyjnych od zeszłego tygodnia? Skończyła sie zima kalendarzowa a może nie jest zimno? Wyjdźcie z biura zorientujcie sie może horyzonty się wam poszerza przypominam ze zapewnienie posiłków zapisane jest w kodeksie pracy w określonych temperaturach i parametrach chyba ze naszej firmy kodeks pracy nie obowiązuje.

Zostaw merytoryczną opinię o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. - Kętrzyn

• Jak się pracuje w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 19 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 94 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.